29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • asolyom
    #27858
    Jó kis gép az a Gotha, nekem most az a kedvencem. :-)
  • pancser190
    #27857
    Hát akkor majd kiderül, most legalább pár géppel gazdagabb lettem, köztük a Gothával:D
  • asolyom
    #27856
    Se cáfolni, se megerősíteni nem tudom, ahogy szokták mondani. :-)

    A hírlevél ezt írja:

    "And we're going to do our part in keeping the game in good shape for the years to come. Our actual plans are going to be announced later this winter, we'll share them with you as soon as we are prepared for these next steps."

    Ez mondjuk jelenthet bármit. :-) Akár azt, hogy valamit még fejleszetnek, de az is benne van, hogy nem lesz fejlesztés, csak support. Meglatjuk....
  • pancser190
    #27855
    Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem igen lesznek új gépek vagy tartalmak.
  • asolyom
    #27854
    A hírlevél szerint a télen lesz valami bejelentés arról is, hogy mik a tervek a RoF-tal kapcsolatban.
  • pancser190
    #27853
    Köszi az infót, eljött az ideje a géppark frissítésnek :)
  • asolyom
    #27852
    60%-os leárazás van mindenre a RoF boltban! :-)
  • Gundark 1 1
    #27851
    Ne nyígjámán :) Emlékezz a Lille-i sasra. A derék Max is egyedül dolgozott :) Ez csak retro feeling.
  • asolyom
    #27850
    Mondjuk ha egyedül leszek a században, akkor én leszek a parancsnok. :-P Voltunk indulásnál öten, egy pilótát áthelyzetek, egy csóka balesetben meghalt, így vagyunk most hárman. Erősítés még nem jött.
  • sakkay
    #27849
    Nem.
  • asolyom
    #27848
    Mitől van az, hogy az AI mondjuk 10-ből 10-szer nekimegy egy fának a Gothával felszállás közben? Nooooooorrrmális?
  • pancser190
    #27847
    Tulajdonképp igen! De addonként nem fog funkcionálni, ezt írták is az elején, mert az orosz államtól úgy kaptak pénzt, kísérleti nyúlnak használják az egeres irányításhoz link)....meg hosszasan sorolták. Szóval sajnos most így áll a dolog, de igen jobb lenne úgy.
  • GPx8
    #27846
    Ez akkor gyakorlatilag a ROF egy új bombázóval?
    Ha igen, akkor jó lenne, ha meg lehetne majd vásárolni külön az Ilya Muromets gépet és a térképeket a már meglévő játékhoz.
  • pancser190
    #27845
    Egyenlőre annyi lényeges különbség van hogy ehhez nem kell külön venni a gépeket és felszereléseket hozzá, mind a 10 géphez meg van minden.
  • sakkay
    #27844
    Az első reflekszerű reakcióm...pfuuha...nem túl reménykeltő a szitu.
  • feca1229
    #27843
    Igazat megvalva sokat nem repültem vele mert engemcsak az Ilya érdekelt, azt kipróbáltam, könnyebb vele mint a Gothával. A játékhoz alapból adnak talán 6-7-8 gépet nem emlékszem pontosan mennyit, nekem nem számit mert a ROFban megvan minden. A játékról talán annyit, hogy könnyebben fut, bár nekem a ROffal sem volt gondom, van hozzá másik térkép is ennyi. Tulajdonképpen semmi extra! Csak itt azt mondták a fiuk (777), hogy talán október körül történik valami, semmi persze.
    Talán itt is lesz valami, ha a BOsal zöldágra vergődnek. Addig is várunk...
  • sakkay
    #27842
    De egyáltalán van valami különbség?
  • feca1229
    #27841
    Nekem is meg van az Ilya!
    Simán lehet vele repülni, tulajdonképpen nekem csak a bombázó kellett, mert a többi gép meg van a ROFból. Ennyi, azóta semmi patch vagy valami,ezzel is kurva nagy késében vannk tudod BOS :-(
  • sakkay
    #27840
    Köszi.
  • pancser190
    #27839
    Mikor megvettem egyből le lehetett tölteni. Van egy kampány meg ott van még a küldetésszerkesztő. Nagyon szépen fut, hibákat, bugokat nem találtam.
  • sakkay
    #27838
    És simán tudsz vele már repülni abban az állapotban van? Mert írta valaki talán az il fórumon, hogy előrendelte, meg, hogy nagyon várja-mert még semmi...akkor ő ezt nem tudja?
  • pancser190
    #27837
    Ha jól rémlik július óta korai hozzáférésben megvásárolható 20 dollárért, október végére ígérték a megjelenést, de ebből még nem lett semmi.
  • Papa01 #27836
    Előrendelhető béta, már régóta. :) Mint a BoS volt.
  • sakkay
    #27835
    Azt megkérdezhetem, hogy van meg neked-amikor még ki sem adták?
  • pancser190
    #27834
    Az Ilya Muromets is ilyen, 10-ből 6-szor összetöröm leszállásnál:)
  • Papa01 #27833
    Igen, eléggé háklis a lelkem. :-)
  • asolyom
    #27832
    Furi masina ez a Gotha! A felszállás közben nem az oldalkormánnyal, hanem a csűrőkkel kell egyenesben tartani. Ráadásul ha balra csűrsz, akkor jobbra fordul, ha jobbra csűrsz akkor meg balra. :-) És eléggé kicsi a különbség a maximális sebesség, és az áteséséi sebesség között, 100 km/h alatt leesik, mint egy kő. :-P
  • asolyom
    #27831
    Hát én rendesen belefeküdtem. Csak a HP O/400 nincs meg. :-) Azt is szívesen kipróbálnám, de alig lehet vele pár bevetést repülni a háború vége felé.
  • pancser190
    #27830
    Maj úgy akarom én is venni őket, na meg a gépeket is:)
  • Solt
    #27829
    Vannak jó pillanataim! :D
  • asolyom
    #27828
    Többnyire igen, de azért nem mindegyiket. Amúgy csomójával olcsóbb. :-)
  • Papa01 #27827
    Néhányat a kedvenc gépekhez.
  • Papa01 #27826
    Ez így nem igaz. AZ egerezést plusz lehetősége azért került be, h konkurenciája legyen Wopnak, vagy mi a neve. Aki szeretne, az repülhet a komoly beallitasokkal. :-)
  • Papa01 #27825
    Finoman fogalmazott uram! :-)
  • pancser190
    #27824
    Ti a gépekhez megvettétek a fields és weapon mods-kat?
  • pancser190
    #27823
    A Rof képest villámgyorsan betölt, legalábbis nekem. Hibával se nagyon találkoztam. Egyetlen egy Ilya Muromets nevű kampány van abban 10 küldetés amiből 1 zsákmányolt Albatrossal, 3 Nieuport 17-essel, a maradék 6 meg ILya Muromets-el van. Az Ilya Murometsel változatos küldetéseket összeraktak, van fotó felderítés, tüzérségi tűz vezetés, éjszakai bombázás(nappali is), áttelepülés, meg ha jól rémlik tüzérségi tűz alatt álló reptérről evakuáció.
  • asolyom
    #27822
    Ja, és azért élvezhető, vagy nagyon bugos még?
  • asolyom
    #27821
    És ebben a hadjáratban hány és milyen fajta küldetés van?
  • pancser190
    #27820
    Vásárlás előtt néztem egy-két videót ott is kapásból kapcsolták át fele joystick irányításra, alapértelmezettként az egér van bekapcsolva. Nekem is jobban bejön, hogy a géppuska elakadást manuálisan kell megoldani.:)
  • Solt
    #27819
    Azért ez eléggé költői túlzás...