29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • asolyom
    #27818
    Akkor egyelőre repkedek a Gothával, csak kár, hogy ritkák a bevetések. :-)
  • asolyom
    #27817
    Nekem az egyszerűsítés nem hiányzik. Egy repülőt igenis tessék legalább joystick-el vezetni. :-)
  • pancser190
    #27816
    Hát igen...A karrier mód engem is érdekelne. Érdekes, hogy október végére ígérték a megjelenést azt hitem addigra belerakják. Valamikor augusztusban vettem meg a bétát és azóta egy frissítés semmi nem jött hozzá....biztos el vannak foglalva az IL-2-vel:) Maguk a küldetések amúgy nekem bejöttek de igen mikor megcsináltam az utolsót akkor jött "és akkor most mi van"
  • Relax99
    #27815
    Pedig már a Rof is egyszerűbb, mint egy IL2
  • asolyom
    #27814
    Maga az Ilya Muromets, meg a kelet hadszítér engem is érdekelne, csak pillanatnyilag nem lehet karriert játszani, és én a RoF-ban ezt szeretem. Ha lerepülted a 10 küldetést az Ilya Muromets-el akkor mi van? Kezded elölről? :-P Szóval azért remélem, hogy lesz benne karriert lehetőség is előbb-utóbb.
  • pancser190
    #27813
    Gyorsabban betölt, mintha jobban is futna a gépen. Látszik, hogy egyszerűsítettek lásd egeres irányítás. Más apróságban is látszik az hogy "játék" irányába viszik, például mikor elakadnak a fegyverek nem kell manuálisan újra felhúzni, magától kapásból megcsinálja. Maga az Ilya Muromets nekem nagyon bejön, ugyan lassú és csak 1 géppuska védi, de nagyon nehezen lehet lelőnni. Összeségében nekem tetszik.
  • asolyom
    #27812
    És milyen?
  • pancser190
    #27811
    Nekem meg van.
  • asolyom
    #27810
    Az Ilya Muromets-et próbálta valaki?
  • pancser190
    #27809
    Nem tudom, hogy karácsony fele lesz e és mekkora akció, ha lesz akkor be akarok szerezni pár gépet majd.
  • asolyom
    #27808
    Jó ez a mod, főleg ha vadászként repülsz. Bombázóval a Career Beta tetszik jobban, mert ott felírja az elpusztított hajókat, járműveket, épületeket. Éppen most vettem meg a Gotha G.V-öt, és marhára tetszik. :-) Nyomtam is vele egy éjszakai bevetést, ahol a dunkerque-i tengerészeti bázist kellett bombázni. El is süllyesztettünk 2 hajót, és lebombáztunk 3 járművet. Még nagyobb öröm volt, hogy sötétben a hazatérés, és a landolás is sikerült géptörés nélkül. Igaz, hogy a reptér melletti fák csúcsát talán meghúztuk egy kicsit. :-) Ezzel a drabális géppel még a felszállás is kihívás. :-) Azt olvastam, hogy balesetben több Gotha veszett oda, mint amennyit a szövetséges vadászok lelőttek. Állítólag a vadászok nehezen boldogultak ezzel a típussal, mert méretéhez képest elég jól manőverezett, és jól fel volt fegyverezve.
  • pancser190
    #27807
    Sikerült pár kör erejéig kipróbálnom a módot az Albatros DVa-val és azt kell mondanom, hogy hűhaaaaa.......Sikerült egy jó kis felhős küldetést generálni, a felhő alap olyan 400 méter körül volt. Első próbálkozásnál sikerült is neki menni a vezérnek:) Második próbálkozásnál már a front közelébe jutottunk a tejfölben (jó formán a gép óráig nem láttam el) mikor 4 Sopwith Triplane csapott le ránk, sikerült kivédeni de vagy jó 2 percig kerestem hol van a fent és a lent..:D Miután kiverekedtem magam a felhőből szerencsém volt mert egy brit gép pont az orrom előtt jött ki a felhőzetből így sikerült lelőni. De ami ezután jött. 5 Airco DH.2-es csatlakozott a harchoz és hát győzött a túlérő. Sebesülten kénytelen voltam ki válni a harcból és menekülőre fogni. Még visszanézve láttam hogy hogy újabb 3 Sopwith Pup is megjelent a harctéren. Viszont érdekes volt volt hogy jelentés tétel után a légi győzelemnek egy Pup-t adott meg, pedig azokkal már nem harcoltam, és amit még nem értettem, hogy a következő küldetést nem akarta elindítani a mód azzal, hogy nem áll rendelkezésemre olyan gép. Ettől függetlenül így elsőre be jött a mód.
  • Papa01 #27806
    Én mindig tiszteltem azokat, akik jól repülik ezt a típust. :)
  • Gundark 1 1
    #27805
    Ez jól hangzik. Kipróbálom én is. Mondjuk nekem az örök kis kedvencem a SPAD XIII marad. Batár, alig látok ki, de mindig hazahozott :)
  • Frenky
    #27804
    Szép estét Mindenkinek! Aki még nem ismeri, azoknak mondom, hogy van egy MAGYAR DCS World csoport a FB_ON és a Google+ ON is. Várunk mindenkit, akik "szeretik" a DCS_t és a repülést :-)

    DCS World MAGYAR Felhasználók Csoportja a FaceBook_ON

    Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók a Google+ ON



    HUNter
  • pancser190
    #27803
    Köszi az információt. Nincs meg minden gép, csak a Iron Cross Edition alapgépei plusz a Pfalz D.XII van meg. Most egy kicsit összegyűltek a zh-k így repülni sincs időm, de majd kipróbálom akkor ezt a módot.
  • asolyom
    #27802
    Először is itt választhatod bármelyik századot, már amennyiben rendelkezel azzal a géppel, amivel a század repül. Benne vannak az ászok (Richthofen, Ball, Immelmann stb.). A küldetés után le kell adni egy jelentést, amiben jelented, hogy mennyi és milyen gépeket löttél le. Aztán, vagy megítélik a győzelmet, vagy nem. :-) A küldetések reálisabb magasságokban zajlanak. És nagyon sok dolog állítható külön, kedzve a küldetések gyakoriságától, egészen a tájképet befolyásoló (építmény sűrűség) tényezőkig.
  • pancser190
    #27801
    Ez a PWCG mod mennyivel jobb mint az alap karrier?
  • Relax99
    #27800
    Igen, ajánlom figyelmetekbe Fred Robel követését Google+ -on rengeteg ilyen nagyszerű képet szokott közzétenni.
  • Papa01 #27799
    Nem semmi fotó... :-)
  • Relax99
    #27798
  • asolyom
    #27797
    Egészen élvezetes ez a PWCG mod. :-) Kezdtem egy karriert a Hawker vezette 24. RFC században (DH2) 1916. március 1-én, és igyekszem minél tovább életben maradni. Mindjárt az első bevetésen meleg volt a pite. Ketten járőröztünk a front felett, amikor 4 vagy 5 Roland rontott ránk. Az egyiket sikerült megrongálni, de a társam lelőtték, én pedig megsebesültem, így kénytelen voltam a harcból kiválni. Sikerült is meglógni, és biztonságban leszálltam a repterünkön, de 7 hétre kórházba kerültem a sebesülésem miatt. :-P 1916. április 21-én tértem vissza, és azóta 3 bevetésen lelőttem egy Fokkert, és egy Rolandot.
  • sakkay
    #27796
    Hatalmas..mondjuk ezen sokan úgy lesnének, mintha lekáromkodta volna az Úristent az égből!
  • Papa01 #27795
    Jaja, én is bírom az ilyen embereket.... ma az egyik programozó irodájából hallottam ezt: Ó, hogy a szivárvány szippantsa fel ezt az egészet! Mekkora szöveg! :-D
  • sakkay
    #27794
    Van egy doki haverom, az mindent így kezd:hát kérlek szépen...imádom! Olyan mintha valami 50 évvel ezelőtti filmből lépett volna elő! Még a káromkodása is választékos valahogy!
  • Relax99
    #27793
    Off: Kolis net budget Tplink routeren keresztül:D
    Speedtest
    Utoljára szerkesztette: Relax99, 2014.11.03. 22:28:52
  • whiteskull
    #27792
    De hát ez alap. :)))
  • Papa01 #27791
    :-)
  • sakkay
    #27790
    Papa.. te egy igazi úriember vagy!
  • Papa01 #27789
    Sziasztok, ha nem gond beteszem ide is.
    Egy jó barátom árulja a következő cuccokat:

    Saitek X36 HOTAS
    (X36F bot + X35T gázkar)
    review: Link
    Kép: Link
    Ára: 15e Ft
  • Papa01 #27788
    Ok, köszi szépen! :)
  • Relax99
    #27787
    A kép mögé kell tekinteni :), bocsi, majd legközelebb úgy rakom
  • Papa01 #27786
    Zéti mester, eléggé lehangoló ez a kép... légyszi, legközelebb tedd már spoiler-be! Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.10.31. 21:34:14
  • asolyom
    #27785
    Megnézegettem Pat Wilson féle Campaign Genartort. Elég jónak tűnik, főleg, hogy itt pl. ha az ellenséges vonalak mögött landolsz, akkor fogságba kerülsz, nem úgy, mint a "mezei" RoF-ban. Az mondjuk még nem világos, hogy vannak századok, ahol írja, hogy Farman 40-nel, vagy BE2-vel repülnek. Viszont a játékban ezek a gépek nincsenek benne. Akkor ezek a századok nem csinálnak semmit? :-O

    Ettől függetlenül tetszik ez CG.
  • Relax99
    #27784
  • asolyom
    #27783
    Beruháztam egy Sony PS3 Eye-ra. Hát bizony így azért egész más szintre kerül a repülési élmény, mint face tracking nélkül. :-)
  • whiteskull
    #27782
    Ettől olyan életszagú az egész: :)))
  • Papa01 #27781
    Igen, megesik az ilyen. :-)
  • asolyom
    #27780
    Egyedül. Az végül is lehet, hogy itt-ott belelőttem, és egy több g-s fordulótól szakadt le a szárnya, aztán azért nem írta be nekem. Jobbat úgysem tudtam volna kihozni belőle, mert leesett, mint egy kő. :-)
  • Papa01 #27779
    Egyedül támadtad? Olyan is előfordul, h az AI is túlterhelt a gépet