29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #27898
    Holnap haza utazom, kipróbálnatnánk. :-)
  • Papa01 #27897
    Sőt! :-) A történelmi hűségnek megfelelőem módosítananak! :-)
  • whiteskull
    #27896
    Nem baj az. Ilyenkor mindig újra kell tanulni repülni velük. Mintha új játékot kaptunk volna. :DDD
  • Papa01 #27895
    Nem tudom, sajna mostanság mobolneten vagyok csak.. :-) De nem sokára lesz itt is netem és gépem is...
  • sakkay
    #27894
    Milyen lett?
  • Papa01 #27893
    Bakker, belenyúltak a gépek FM-jébe, el sem hiszem. :-)
  • Papa01 #27892
    1.034!!!

    http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?t=44725&sid=87da164f013d64f3e341a9880a873f04
  • CNorbee
    #27891
    Sziasztok!
    Valamikor délután, esetleg estefelé ts-en tudnánk beszélgetni kicsit az új ROF-ról. Már rég voltam, de tegnap sikerült naprakésszé tenni a programot újra. Addig is jó ebédhez szól a nóta! :-)
  • pancser190
    #27890
    Az Ilya Muromets kivételével a többi gép már elérhető nekem a Rof accounton.
  • sakkay
    #27889
    Mivel megvettem Lacától a G940-et, mindenem eladó lett, majd holnap leírom ide is mik azok..ha esetleg valakit érdekel.
    Ha nem akkor is
  • Her Laca
    #27888
    Mesterem.
    Azért mert tízen éve csinálom,,aztán meg elértem kb azt ,hogy innen már nincs hova előre lépnem ,nagyjából ezek a határaim,nem inspirál a dolog.
    Kb azt képzeld el,hogy (na nem azért mert én olyan virtuóz módon tekergetem a gépet) nincs nagyon ellenfél,ha körültekintően és ésszel játszom akkor kb minden elém kerülő gépet lelőttem.Pár hónapja (erről is van videó de lusta voltam feltenni) hosszabb kihagyás után bementem atagra,,voltak jó sokan. Felszálltam,lelőttem 4 vagy 5 gépet ,hazamentem leszálltam és nem éreztem azt,hogy újra el kéne indulnom. Nem is hiányzik. A DCS az jó ,de ott meg pont az akció nincs még meg. Ergo nem repkedek,pedig minden adott lenne hozzá. Na ezért. A BOST meg a ROF ot ne is hozzuk szóba!!! :) Nyögdíjaztam magam na. Meg már nincs is meg az az élet amiért érdemes volt annó órákat seggelni.
  • macleody
    #27887
    A napi 2-3 beretválkozás mellett már nem marad ideje még reppenni is :)
  • Papa01 #27886
    Miért?
  • Her Laca
    #27885
    Nem.
  • Papa01 #27884
    Laca, hogyhogy eladod a joy-t? Nem repülsz?
  • Her Laca
    #27883
    Hát nem kell elbaxni a felszállást.:) Ezért szimulátor ,nem pedig gyerekjáték a neve:)
  • GPx8
    #27882
    Szvsz. a DCS-el nem lehet összehasonlítani ROF és a BoS játékokat. A BoS pl. deklaráltan "játékosabb". Nekem is meg van a DCS, de nem mindig van időm/türelmem úgy játszani, hogy repülés előtt 50 kapcsolót kapcsolgatok/klikkelgetek, auztán ha elb*szom felszállást, kezdhetem előről... :D
    (Tudom, van gyorsított start is).
  • sakkay
    #27881
    Leesett..
  • Papa01 #27880
    :-D :-D (27875)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2014.12.14. 08:34:15
  • sakkay
    #27879
    Mire gondolsz?
  • whiteskull
    #27878
    De százalékos szinten versenyben vannak a dcs-vel. :)))
  • sakkay
    #27877
    Na igen..habár ha klikkelhető lenne, azért egy két dolgot találnék ami nincsen megcsinálva-legalábbis néhány gépnél.
  • whiteskull
    #27876
    Erről jut eszembe. A múltkor elővettem a sufniból az 1983-as Giuliettámat, és akksit rakva bele, kb. a 4. kapcsolóló bekapcsolása után nem találtam ellenőrizni való áramkört benne. :))) Na, azok még autók voltak. :))))
  • whiteskull
    #27875
    Szerintem a Rof hasonló szinten leszimulálja a rendszereket. :))))

    Már amennyi van. :D
  • feca1229
    #27874
    ez azt jelenti, hogy ingyér próba?
    Bár nekem megvan, de ugy tünik már ki is lehet próbálni
  • sakkay
    #27873
    Na ja. Jelen állás szerint az év bukása látszik a BOS-nál, mindezt úgy, hogy elképesztő lehetőség van a motorban. CLOD 2....habár még mindig nem lejátszott lemez, de most gyalázatosan néz ki a helyzet. Hm..különben amióta komolyan el kezdtem repülni a dcsét' minden más fapadosnak tűnik, már ami a komolyságot illeti.
  • whiteskull
    #27872
    Hát a többiből úgy is kezd kiszállni. :)))
  • Papa01 #27871
    Nekem is tetszik' :-) A térképre is nagyon kíváncsi vagyok. Örülök, h a Rofba kezd visszatérni az élet. :-)
  • whiteskull
    #27870
    Így már lehet beruházok egy ilyen nagy dögre. :)))
  • Papa01 #27869
    Ez nagyon jó hír! :-)
  • pancser190
    #27868
    Közben megtaláltam, hogy 18.-tól lesz
  • pancser190
    #27867
    Hát talán sejthető volt valahol :D Ha jól értem minden gép, tartalom is átkerül a ROF adatbázisba???
    Meg azt nem sikerült teljesen kihámoznom, hogy mikortól lesz ez a transzfer??
  • asolyom
    #27866
    :-)
  • whiteskull
    #27865
    Ezek szerint nem jött be nekik külön játékként. :)
  • sakkay
    #27864
    Na ha jön a keleti front, még a végén visszajövök néha repkedni. Hallották? Nem hallották?Besenyő P.bácsi után szabadon..
  • Papa01 #27863
    Ez nagyon állat, ki is teszem a weboldalra! :) Köszi Zéti és Peti!
  • Relax99
    #27862
    Pete küldi :
  • asolyom
    #27861
    Bezony ám. :-)
  • pancser190
    #27860
    Nem semmi egy irányítása van a Gothának.....néha csoda ha a levegőben maradok.
    Spad-ek ellőtték az egyik motoromat és képtelen voltam legalább az "irányított zuhanásra" is:)
  • asolyom
    #27859
    Mondjuk ahogy írtam az AI nagyon béna, nekimegy a fának, meg ilyesmi.

    Ja, és 700 kg-os bomba teherrel 50%-nál több naftát nem nagyon tudsz tankolni, mert túl nehéz lesz a gép. Lehet, hogy az AI ezért nem nagyon tud felszállni vele. Mondjuk az 50% üzemanyaggal is elég messzire tudzs repülni,