Tera Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Myselor
#3410
hát ha a pvp a fõ szempont akkor igen,sajnos sokat kell még várnotok,de ha a többi része is tetszik akkor le fog kötni,mert nagyon jó,bár vannak szintek amikor vért húgyoz az ember,azok nem kellemesek,olyan 53-57ig.😊 de am jó játék
#3409
Hú..., ez viszont így picit unalmasnak hangzik..., na mindegy, tetszik maga a világ, ez nem kérdés, de a WH online után, mindenhol a minél nagyobb pvp csatákat keressük, reméltem itt hamarabb elérhetõ lesz, ezek szerint várhatunk még sokat.
Myselor
#3408
lényegében lvl60ig semmi dolgod a játékban csak hogy fejlödj.ennyi😊 utána tudsz majd mindenfélét
#3407
Köszönöm a kimerítõ válaszodat.
#3406
PVE szerveren három lehetõség van. GvG (guild a guild ellen), de ezt ugye a vezetõnek kell deklarálni. Illetve van 15vs15 battleground, valamint 3vs3 aréna 60 -as szint elérése után. De persze ehhez majd nem árt rendes PvP felszerelés PvE, vagy kezdõ PvP cuccal kábé csak halni tud az ember, ha úgy sorsolja össze a két csapatot. Nem ritka, hogy egy teljesen PvP -re szerelt partit összedob egy csapat kezdõvel sajnos. 3vs3 -ra csak a legjobb PvP cuccban érdemes jelentkezni. Duelezni bármikor lehet. PvP szerveren meg gondolom nyílt PK van.

Tera Online: Kanane lvl60 elin sorcerer Szerver: Zenobia

#3405
Mára egy kérdés még 😊
Csapat csapat elleni harcra, pvp-re mikor lesz lehetõség? Szintfüggõ?
#3404
Köszönöm a választ, siker.
#3403
Valószínûleg nem ugyanazon a csatornán vagytok. Alt gomb megnyomása után a jobb felsõ sarokban tudsz váltani. Lényeg, hogy mindketten ugyanazon legyetek.

Tera Online: Kanane lvl60 elin sorcerer Szerver: Zenobia

#3402
Még egy aprócska kérdésem lenne. Miért van az, hogy egy csapatban vagyunk a kis térképen látom is, hogy a társam hol van, ugyanakkor nem látjuk egymást?
#3401
Nagyon köszönöm a választ, így sikerült!
Pacsi és jövök egy sörrel! 😊
#3400
Hello igen ez volt nalam is a Problema (raktam Net Framework stb minden xart de csak nem indult )
osztan rajottem nyisd meg a Start>ControlPanel>DataAndTime>InternetTime es ott update es syncronizald a Timot s maris indul a Time bealittasod elalittodik de menni fog
#3399
Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.
Letöltöttem a játékot, pachelte is magát, majd kiírta, hogy kámplít.
Beléptem ugye az accommal, és ott virít jobb fent a pléj gomb. Azt viszont hiába nyomom meg, a játék nem indul.
Ötlete van valakinek, hogy mi lehet a baj?
#3398
Hello a Killian szerveren esetleg van Magyar alakulat? mert ott kezdtem
#3397
Ishara

https://www.twitch.tv/sp1gu

#3396
pvp szeró érdekelne
#3395
Meik szerveren van a legtöbb magyar???
#3394
Üdv,

A PvP miként mûködik a klánok között? Van valami szövetségi rendszer, esetleg nagyobb cél, ami mentén ez mûködik, vagy csak ad-hoc hirdetnek klánháborút egymás ellen?
Van diplomáciai oldala a dolognak?
TheGrinder
#3393
Köszönöm, bár végül a Fraya szerverre csináltam karaktert, remélek ott is találok majd magyarokat. 😊

Hell Girl
#3392
Veritas szerveren rengeteget találsz belõlünk. 😊

40 - 50 felett mindenkit szeretettel vár (aktív tagokat persze) a Claymore.

TheGrinder
#3391
Sziasztok! Melyik ENG PvE szerveren vannak magyarok?

#3390
tudsz venni ingame tera thalerért tudsz venni +karakter slotot vagy ha megveszed a játékot eredetibe akkor azért instant kapsz 8 at.
részletek az eredeti weboldalon

#3389
Üdv, hogyan tudnék plusz karakter slot-ot venni? Van ehhez is valami "gemcard" vagy valami hasonló? Ha van ilyen cucc, az kapható mo.-n?
BoneDragon
#3388
Ha nem találja a klán chatet hogy kérne segítséget? Amúgy játékon belül /g a guild chat.

XeeN
#3387
Guild chat=G. Ha már egy ilyen "nagy" guild tagja vagy, nem értem miért itt teszed fel a kérdéseidet? Nálunk az az alap, hogy segítünk a kicsiknek, válaszolunk a kérdéseikre, tanácsokkal látjuk el õket. A tokenek szinte semmit nem érnek, enchantolni pedig 40+-on érdemes.

#3386

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

#3385
Köszi!!! <#eljen>

**--**

Komolyan mondom.... Vanna olyan kvesztek ugye, amiket partyban kell (lehet) megcsinálni.

Nos az imént voltam partyaban, kellene egy (kettõ, de egy már megvan) izé... az a nagy, kék ücsörgõ szörnyecske. Celestial Hillnél van.

Na. öten voltunk partyban, volt egy pap is. De minek?? Sorba pusztultunk mert ahelyett, hogy healelte volna a partyt, lövöldözött össz-vissza.

**--**

Ebben a gémben nincs klán (guild) chat? Vagy csak én nem találom?

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3384
Velikában a Strategic Command feliratú helyen tudod beváltani felszerelési tárgyakra lásd képet lent.



Leginkább enchantolásra foddernek jók.

Tera Online: Kanane lvl60 elin sorcerer Szerver: Zenobia

#3383
Srácok. Az ismételhetõ kvesztekért lehet kapni egy Support Token nevû bigyulát. Ez miez? Mire jó?

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3382
Gyere az Arcadia szerverre. Kersesd ott A pokol lovagjai guildet!

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3381
Sziasztok!

Már töltöm le a játékot és az lenne a kérdésem, hogy melyik szerverre érdemes menni,ahol sokan vannak illetve hol van a legtöbb magyar klán? Pvp, pve is érdekel.
Elõre is köszi! 😊
#3380
Oké, megtaláltam 😊

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3379
Alóha!

Bocs, megint kérdeznék 😊
Szóval, lehet kotyvasztani healing pósönt? És recepteket lehet venni valahol? Kerestem az aukcíósnál, de nem igazán találtam.

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3378
Hát ez nagyon gáz.... már megint szarakodik a login.

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

XeeN
#3377
Ismét nem mûködnek a login szerverek...

#3376
Köszönöm szépen!!!

<#eljen><#worship>

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3375
Megvan a hiba forrása. A launcher összeakad az IObit Malware Fighter programmal. Azt le kell szedni, utána menni fog. 😊

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#3374
Hát én ezt nem értem. Újraraktam az egészet, megint bejelentkezés, de már a launcher képernyõjén kifagy az egész. Rákattintok a playre, tölt egy picit, talán 1-2 másodpercet, és a progi nem indul. Nem tudom mi lehet. Megpróbáltam megint a repairt, de az se segített. Valami ötlet?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

ZOLCHI
#3373
Na engem most beengedett. Vagy már mindenkit enged ?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3372
Nálam már megint nem megy: Unable to connect to login server.

Tera Online: Kanane lvl60 elin sorcerer Szerver: Zenobia

#3371
Igen lehet, nem csak a fegyvereket, hanem a páncélt, cipõt, kesztyût is. Alapértelmezésben a T gombbal tudod behozni az enchant gépet.
Az enchantoláshoz szükséged lesz egy az adott tárgyal azonos Tier -ü "áldozati" tárgyra ami az enchantolás során megsemmisül, valamint a fejlesztendõ tárgy Tier szintjének megfelelõ számú alkhestre. (T14 -es tárgynál 14 db alkhest és egy T14 -es tárgy fegyvernél bármilyen fegyver pl. nem kell, hogy a te karakterednek jó legyen.)
+1-+6 -ig normál alkhest kell, amit a sima merchantnál lehet venni +6-+9 -ig extensive alkhest kell amit Speciality Store -ban lehet venni. +10-+12 -ig Masterwork Alkhest, vagy Extensive Alkhest. Ezeket endgame instákban lehet beszerezni, illetve agnitor, bellicarium (PvP) reputation kreditért is lehet venni.
Alap esetben csak +9 -ig lehet menni a +12 masterworkolással érhetõ el. Ez úgy megy, hogy az enchantolható tárgyon felváltva kell használni egy enigmatic scroll -t, illetve egy identification scrollt, amíg egy arany embléma meg nem jelenik rajta, illetve a tárgy neve elé is bekerül, hogy masterwork. Ehhez kétféle scroll páros áll rendelkezésre az olcsó verziónál 5 arany egy próba ára (sima árusnál kapható), az esély 0,05% a sikerre, a drága verzió jelenlegi árfolyamon úgy 450-500 arany (az azonosító scroll sima árusnál kapható 50 arany Intricate identification Scroll néven, a Master Enigmatic Scroll szintén instából, vagy rep. kreditbõl jöhet) itt 3% az esély. Az elsõ esetben 1350 próbára van szükség átlagban a második esetben 22 -re (A T14 -es fegyveremnél 35 fölött járok, szóval RNG).
Természetesen minden enchantolásnál megvan a fail esélye minél nagyobb a + annál több. +3 -ig fehér tárgyakat érdemes használni +6 -ig zöldet +9 -ig kéket ajánlanak, de még sárgával is bebuktam +8 -ra már ötször a kesztyûmön pl. +10-+12 -ig csakis sárgát, lehetõleg extensive alkhestel. A tárgyat nem lehet betörni, csak az alkhest ára, és az áldozati tárgy ugrik. Minden fail után egy kicsit növekszik az adott tárgy encahntolási esélye, ezt írja is a tárgy eszköztippjén.
Elég költséges a dolog elsõ karakternél 50 -es szintig nem ajánlom az enchantolást, kivéve, amikor majd kapsz direkt ilyen küldetést, ott érdemes megcsinálni. 50 felett +6 -ig érdemes menni annak még nincs különösebb költsége. 60 -on T12 -es szettet ki is lehet hagyni, én egybõl T13 -at csináltam +6 -ig. +6 fölé, csak T14 -es cuccon érdemes (kell) menni.

Tera Online: Kanane lvl60 elin sorcerer Szerver: Zenobia

Tatyla
#3370
már megjavult most léptem ki

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#3369
Biztos van itt olyan, aki Lineage2-vel is játszott.
Szóval úgy "plusszozni" lehet a fegyvereket, mint ott?

És ha igen, akkor hogy?

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3368
Az biztos, hogy én most ki nep lépek 😊

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3367
😞

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

XeeN
#3366
Nem az a gond. Megint állnak a login szerverek. Megpróbáltam belépni a másik géprõl, de a jelenség ua, pedig a játék fut a gépen. Az is igaz, h kevesen vannak fent, gondolom sokakat nem enged be.

#3365
Próbáld meg azt a repair izét. Én simán bementem. Mint mondjuk tegnap elõtt, amikor még minden frankó volt.

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

XeeN
#3364
Unable to connect to login server.

Engem ez fogad...

#3363
Bent is vagyok :p

Ez azt jelenti, hogy valami vendégmunkás van a germánoknál.

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

#3362
Kivételezik a csajokkal?? Na mindjárt megpróbálom én is 😊

"Oh what a tangled web we weave, When first we practise to deceive!"

XeeN
#3361
A feleségemet beengedte, engem viszont nem...