3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • undY1ng #3490
    Wow és egyéb társai után elég kellemesen elszórakoztam / szórakozok a TERA-val, szerintem egész jó kis mmo lett. :)
  • HyperMonkey
    #3489
    Mosz = most :)
  • HyperMonkey
    #3488
    Így van, sajna elég hamar megunom őket. Az újakat kipróbálom hátha, aztán kiderül hogy egy kaptafára készül az összes. Ebben a műfajban már nem lehet akkora újítást csinálni, mindent ellőttek már.

    Igen még fizetősen próbáltam, eléggé tetszett, de annyira nem hogy 2 hónapnál többet fizessek. Mosz hogy ingyenes és a GW2 lejárt, gondoltam visszanézek mi a pálya :)
  • BoneDragon
    #3487
    Őt minden mmo topikba látni 1-2 hétig. :)
  • undY1ng #3486
    Egyébként hogy tetszik a játék Hyper? De úgy emlékszem mintha te már próbáltad volna és meguntad (talán NWN Online topicban offoltunk egy kicsit), de lehet, hogy keverlek! :)
  • HyperMonkey
    #3485
    Kedves Menorel!

    Ha már itt is recruitoltok, legalább annyi legyen benned hogy válaszolsz.
  • HyperMonkey
    #3484
    Csak pvp orientált játékosokat vártok, vagy olyan is mehet aki pve-t is tolná?
    Írod hogy lvl60 a felvételi követelmény. Én pontosan lvl0 vagyok, még csak most kezdeném. Nagyon lvl60-nak kell lenni hozzátok? Mert kérdések biztos lennének, és azt jobb egy klánchat-en feltenni mint general-ban.

    Archer milyen pvp-ben? Csak azért kérdem mert más kaszt szóba se jöhet nálam.
  • beni9503
    #3483
    Sziasztok!Lenne egy Problémám a játéknak az indításával.Letöltöttem felpecsselte kéri a felhasználót kelszót beírom aztán rámegyek a playre és a Tera.Exe Hibát észlelt ezért Leáll Hiba üzenetetet.Valaki Tudna e segíteni , hogy most mit lehetne tenni hogy működjön a játék :).Remélem tud valaki segíteni :)
  • Crusader
    #3482
    Nem fut a luncher, aztán közli, hogy nem tud csatlakozni. :( (AION-nál szintúgy)Nálatok is ez a helyzet? /lehet a GF-nál a hiba?
  • kozi001
    #3481
    Regelés->patch->letölt a játék 42 gigát utána leáll a Manifest file-nál... :(
  • Hell Girl #3480
    Nem véglegesen kaptad meg a cuccot, hanem 1 bizonyos ideig. Lejárt és eltűnt automatikusan. A hiba nem önnél van. :D
  • aya
    #3479
    Sziasztok, kaptam egy instance után egy kalóz kosztümöt, ami sajnos ma bejelentkezésnél már nem volt meg :(
    Szerintetek mi lehet az oka? Természetesen nem adtam el.
  • speed01
    #3478
    Killian szerveren keresnék Guildet, lvl 43 lancer vagyok, nevem: Speedyhunka!:)
  • menorel
    #3477

    Részletes Alliance összefoglalót tettünk közzé a blogon: >-link-<

    Itt jegyezném meg az érdeklődőknek, hogy a Renegade guild továbbra is várja a PVP rajongó játékosokat a Killian szerveren. (elvárás a lvl60 és az aktív kommunikációs képesség TS-en) Akit érdekel az vagy keressen bennünket TS-en, vagy ingame.
  • Lupous
    #3476
    Ezer köszönet:)
  • Martin
    #3475
    Itt van egy táblázat ami összehasonlítja a fizetőst az ingyenessel: Link
  • Lokker
    #3474
    Én is pvp guildet keresek, szintén mindegy melyik server, csak legyenek aktívak.
  • frango
    #3473
    Hi!
    Guildet keresek, akik pvp-nek és az alliance harcokban is aktívan részt kívánnak venni. Ahol mindig vannak online többen is és nexusokon min. 10 ember részt vesz. Szerver mindegy.
  • Lupous
    #3472
    Én simán kinyomtam feladatkezelőben, kövi indításra már ment is minden rendesen :) (Am érdemes free playerként nekivágni?, mi hátrányom van így nagyon zavaró? vagy el lehet lenni? eddig van egy lvl25-ös Archerem :P)
  • Lokker
    #3471
    Este raktam fel és reggelig ment, szóval kb 7-8 órát. :) De amúgy ötödjére sikerült. Letölteni amúgy gyorsan leszedett mindent kb. 1 óra alatt.
  • Martin
    #3470
    Mennyit vártál az Applying Patch felirat után, csak azért kérdezem, mert akár 10 perc is eltelhet mire el kezd felfele kúszni a százalék kijelzés.
  • Lokker
    #3469
    Nálam is ugyan ez a helyzet és még a reinstall se segít. Négyszer próbáltam meg felrakni de sose jut túl az applying patch-nél. Pedig mikor free to play lett akkor még működött, azóta kb. semmi komoly változás nem volt a gépen, (pl. win reinstall, bár lehet az megoldaná).
  • Adam4ntium
    #3468
    Ha az "applying patch" fogad, és nem megy tovább a csík, akkor a LEGGYORSABB megoldás a játék teljes uninstallása, és újboli feltelepítése. Van rakat egyéb megoldás, ilyen és olyan dll törlés, stb. de legtöbbször semmit nem ér. Sajnos ilyen a Launcher.
  • Galasamer
    #3467
    Egy kis szünet után vettem elő a terát de a patchelésnél egyszerűen beragad és nem tudom elindítani. Ha valaki talált megoldást a problémára akkor jó lenne minél hamarabb közölné mert nem szeretném azt a játékot egy ilyen ostoba hiba miatt abbahagyni.
  • Pilutika
    #3466
    mi van a szerverekkel?
  • menorel
    #3465
    Sziasztok. Jelezném, hogy egy éves vegetálás után úgy néz ki, hogy újraélesztésre kerül a régi TERA Variance blog. Új csapat, új témák, stb. Akit érdekel a dolog, az az alábbi bejelentés postba fejezheti ki támogatását, stb.: http://tera.variance.hu/2013/07/29/valami-keszulodik/
  • aya
    #3464
    Ma sikeresen lv 57 lettem, lassan csak meglesz a 60-as szint.
    Utána gondolom itt is vannak raid dungeonok, ahol erős cuccokat lehet begyüjteni.
  • Warrika
    #3463
    a zenobián lévő legnagyobb magyar guild elkezdett 1 fórum projectet.
    elkezdtünk buildeket guidokat videókat készíteni keresne összeszedni és feltölteni.
    napi rendszerességgel fejlesztjük az oldalt.
    minden kedves érdeklődőt szívesen várunk akár azokat akik tanulni szeretnének akár azokat akiknek lenne jó ötletük leírásuk vagy szeretnék felrakni a tapasztalataikat.

    http://tera.tsksz.hu
  • Pilutika
    #3462
    szia! én nem találkoztam ilyennel.
  • aya
    #3461
    Sziasztok, a patch óta állandóan bejön percenként hogy mi változott, hogy lehet azt leokézni vagy elfogadni.
  • LocalPatriot
    #3460
    Köszi szépen!
    Akkor ma veszek is pár ilyen követ.
  • Pilutika
    #3459
    Ja és igen a +aggro arra kell hogy rád tamadjanak a mobok.
  • Pilutika
    #3458
    En a kilian szerveren vagyok.itt vannak szép számmal magyarok. Aztán osszeverodunk és zuzzunk:)
  • LocalPatriot
    #3457
    17-es lancer segítőkész guildet keres Fraya-n.
    A segítséget nem cuccokra értem, hanem a boss-ok leölésére, a gyors fejlődés érdekében.
    Ám azt megtudná mondani valaki, hogy mire jó az a fegyverbe rakható kő, ami + aggro-t ad? Elvileg ez kell a lancernek, hogy rá menjenek a mobok?
  • CortezK2
    #3456
    Valaki tudja hogy kb. mekkora méretű a patch?
  • Pilutika
    #3455
    yes yes..:D
  • LocalPatriot
    #3454
    Már jó!
  • LocalPatriot
    #3453
    Popori Lancer.
  • Pilutika
    #3452
    WArrior-t tolok. te?
  • LocalPatriot
    #3451
    Ez mindig így szokott lenni...:S
    Te milyen karival játszol?