3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Vicodine
    #3530
    de nem erted mi a gondom....az a bajom, h solo reggel olyan ptk ellen tesz be,akik hirdetnek h :"CS1100+" meg perma grouppok ellen akik szinten ptvel mennek be!a solo regeseket tegye be olyanok ellen akik szinten soloban regeltek, de nem, 100%ban fullos csapatok ellen tesz ossze. a geart meg tudom hogyan lehet kiszedni, csak hat cs tok jo lenne a kiskarimnak(56os tonna expvel cs napikbol) fejlodni, ha a napit meg tudnam csinalni vele, de olyan idegesito h 1 hete nem tudom megcsinalni a napi questet ugy, h naponta vagy 3 orat raszanok hatha meg lesz...ez basz fel de komolyan, tenyleg nem ertem a logikajat miert nem szelektal a rendszer amikor osszerak az enemyvel mint mas jatekokban is
  • Titan
    #3529
    Mi pl. úgy megyünk cs-re, hogy teamben és úgy regelünk...persze TS alap..de..ha jól tudom, akkor a "jó" cuccokhoz kellő dolgokat alliance napikkal is ki lehet szedni, aztán manaja core orrvérzésig...stb.
  • Vicodine
    #3528
    na jol van asszem feladom....az utolso 50 csbol egyet sem sikerult megnyerni, azt hiszem ez total gaz. nem tudom hogyan valogatja az enemyt ossze, de h nem gear meg szint alapjan az tuti, mert h mindig premade vagy lfgs cspat az enemy az tuti. ilyen nincsen, ekkora egy tragyarakast, igy h fejlodjon az ember pvpvel ha lehetetlen nyerni csak jo gearrel, de igy sosem lesz jo gear...ha soloban regelek akkor olyanokkal tegyen ossze akik szinten soloban regeltek. a sivatag kozepere felellitanek egy nagy fat, arra felkotnem deli perzselo idoben azt az embert aki ezt a tragyarakas jatekot kitalalta, ott logna addig mig gyonyoruen le nem olvadna a bor mindenerol
  • Vicodine
    #3527
    52-53 korul kezdtem el BGbe jarni, altalaban az elso 3ban mindig benne vagyok, sokszor elso olom az enemyt mint a szart, csak hat a vesztes csapatban mert osszessegeben nem sok eselyunk van fullos gearrel szemben, mert ugye mindegy az h 30ason vagy 60ason mesz be, ugyanugy 60as mindenki ugyanolyan gearben, kiveve akik mar kiszedtek a tutibb cuclit...na az enemy mindig olyan...:) ha meg ptben akarok bemenni nem visz a kutya se mert a "prook" azok nem vesznek be csak jol gearelteket es igy igen csak redukalodik az esely. nem is ertem, annyi olyan ember van akik soloban regelnek miert nem teszi be azokat egymas ellen, nem pedig akik fullosak...ez a gondom meg a lagg mellett. es olyan lassu a gearelodes h az felelmetes, a jo cuccokert kemeny honapokat kell szopni, bar ezen nem csodalkozom, nem egy amerikai game:) Blessrol meg annyit, h majd nyugtaval a napot, mert az elmult 2-3 evben annyi nagy sikervaromany vegezte a wcben h megszamlalni is nehez, egyedul gw2 ami tartotta azt amit igert.En B&S ra fenem a bicsakomat de hat nem nagyon akarjak kiadni
  • 0Fritz0
    #3526
    BG-n valóban vannak kisebb lagok (váltakozó mértékben), amik miatt időnként necces a célzás és a skill elnyomása.
    Gondolom nem rendes 50-esként mentél BG-re, mert a felszintezéssel sosem lesz így sem esélye egy lvl 30-40-esnek egy maximális szintűvel szemben.
    A sebzési különbség átlagosan 2-3 szoros és nem a kis szintű javára.
    Szintezés alatt a BG csak szopóág, ha sikert is akar az ember.
    Viszont 50-esként nemegyszer voltam első az íjászommal (Mondjuk ezzel és a mágussal nem nehéz).

    A killeket egyszerű szerezni: AoE a tömegbe és akinek durván leesett tőle a HP-ja, na az a "kicsi" és lehet ütni.
    Már ha nem gázol el a vonat. :)

    A legidegesítőbb az, amikor már a meccs elején sincs esélyetek, de azért várd meg azt a negyed órát, amíg az ellenfél jön.

    A világ valóban plasztik és steril, csak néhány helyen igazán szép.

    Kíváncsi leszek a Bless Online-ra, mert az lényegében a TERA egy új és remélhetőleg élvezhetőbb köntösben.
  • Vicodine
    #3525
    de tetelezzuk fel, h mindannyiunknak a gepeben hiba van, es nem laggosak a szerverek, es a grafikus moci is jo, akkor is ott van a jathatatlan pvp, az elbaszott bg rendszer es meg lehetne sorolni. szoval gfnek igen sokat kellene fizetnie az embereknek azert h jatszanak ezzel!
  • Vicodine
    #3524
    fpstol fuggetlenul
  • Vicodine
    #3523
    akivel jatszom mindenki ugyanarra panaszkodik, mindenkinek ugyanaz a laggja van, ugyanugy szaggat.
  • HyperManiac
    #3522
    A lag amúgy sem a "moci" hibája lenne (ha lenne).
  • HyperManiac
    #3521
    A "mocival" semmi baj nincs, nálam nulla lag volt nemrég. A "mocival" teljesen jó, a probléma az ön készülékével van.


    moci...atya úr isten!!!
  • Vicodine
    #3520
    unalmamban elkezdtem jatszani teraval, 1-2 gondolat: eloszor is, amikor megjelent a jatek, asszem 2011-12 lehetett talan de ebben nem vagyok biztos, ami a lenyeg, h kb 2-3 eve kint van, es az akkori szamitogepekhez kepest a mostani konfigom NASA technologia,uber csillagaszati high tech, de olyan laggjaim vannak h az katasztrofa. Aiont szidtak sokan anno h szar a mocija, siegen nem lehet semmit csinalni a laggfestben, hat ez ubereli ezerszer, itt mar CSben a 20 v 20nal is szetbaszodik a gep, megjelenik a kari, ratolok egy skillt, de mire ellovom mar regen nem is a kornyeken van az illeto, pedig meg a skinje ott van.(lol??)Amikor megnyomok egy mapot, vagy barmit, mindig legalabb egy secre megakad a kep,es folyamatosan szaggat meg 30 fps korul is, ami elegge karcsu, B&S ugyanezzel a mocival 100+ fpst produkal ugyanezen a gepen, szal....Magyarul jatszhatatlan az egesz, mert azt meg elnezi az ember, h az UT mocit megszegyenitoen hasznalja a bh a grafikus feluletet, de h a pvpt is elbasszak, ami a lenyege lenne...Hihetetlen, de olyan dmgek vannak, h az szinte elkepeszto, egy healer, akit megolni lehetetlen mert egy skillbol 0rol maxra tolti magat olyanokat sebez h ketteszakad az agyam, egy berserker barmikor one-hitel, es kikerulni sem tudom mert elfearel( berserkernek fear,atya isten mekkora fail!!) es olyankor azt nem vag csak belem amit nem akar. Tomoren roviden, szar az egesz mert mindegy milyen tartalmat tesznek bele, egyedul a pve ami elvezheto, de az max 1-2 hetig okoz oromot, iszonyatosan nagy failek vannak, nem is ertem a fejlesztoket, szerintem fizuemelest adnak annak a programozonak aki megoldja azt h minel fosabb legyen a jatek, mar ertem miert szidtak anno annyian. De legalabb a grafikat UT3 mocihoz meltoan oldottak volna meg, es akkor szep lenne, de csak kari generalaskor szep meg neha ha megall az ember es korbenez, de olyan muanyag hata van, semmi hangulat...anno a Lineage 2nek ezerszer jobb volt a hangulata pedig az nem ilyen mocival duborgott! Vagy ha mar nem tudnak grafikailag orgazmust okozni szemeinknek, akkor legalabb a pvpt oldottak volna meg ugy, h jatszhato legyen, de h aion utan azzal kell szembesulnom h meg egy nontargetes rendszeru jateknak meg attol is fosabb lehet a combat rendszere az azert eleg kemeny. mar ertem miert hagyta abba mindenki a regi motorosok kozul, pedig azert egy jo mmot 4-5 evig lazan tolni kellene...
  • e57
    #3519
    "Failed to generate device signature"

    A fenti szöveget írja ki a weblapra való belépés helyett.
    A kliens pedig azt írja, hogy blokkolva van az accom.

    2 féle mail címmel próbáltam. Mindkettő frissen regisztrált és activált mail cím.

    Ötlet?
  • TomStorm
    #3518
    Hali.
    Melyik szerveren érdemes kezdeni?Magyar Guild is érdekelne és Pvp
  • Husimoto
    #3517
    Hát ő sem tudott okosabbat mondani mint ami a videóban van. De ő valahogy 40 szint körül csinálta meg.
  • torrente111
    #3516
    minden megvan már csak a lot insta bejáratánál a kő hiányzik
  • Husimoto
    #3515
    Csak holnap tudok vele beszélni, de annyira emlékszem, hogy azzal kell kezdeni, hogy az összes városba el kell látogatni. Utána kell kezdeni.
  • torrente111
    #3514
    előre is kösz.mert a bejáratnál a portal nem engedett be a belső részbe.
  • Husimoto
    #3513
    Valahogy meglehet, mert haver most 47 es és már pár szinttel ezelütt is raptorral ment. Én még nem csináltam meg de ö a video alapján igen. Megkérdem hogy csinálta.
  • torrente111
    #3512
    igen ez az.de nem tudom befelyezni mert lot ba nem tudok bemenni még (lvl 56) én meg 46 vagyok.de láttam ilyen zöld raptorral 1 46 ost már.ez érdeket volna hogy hogyan juthatott be.
  • Husimoto
    #3511
    azt hiszem ez az.
  • torrente111
    #3510
    sziasztok.hátha valaki tudja a trükköt hogy hogyan lehet meg a raptor monutja egy lvl 46 os karakternek?mert LoT hoz csak lvl 56 on enged be.kösz
  • Mozzzes
    #3509
    Sziasztok
    Nem akar elindulni a launcher helyette kidob egy ablakot ezel:unable to load application configuration.
    Ha valaki tud rá megoldást kérem írja le nagyon megköszönném.
  • szabi34
    #3508
    Lancer milyen pvp-ben? Meg úgy általában magas szinten? Látom hogy elég keresett és szívesen kezdenék egyet ha hasznos kari.
  • Akuman
    #3507
    Köszi mégegyszer, sima ügy volt. Most meglettek a slotok is meg a bank extrák, meg ami lehet.
    Jóval gazdaságosabb mint ingám tokenért megvenni
  • Vicodine
    #3506
    pvp balanceval jelenleg mizujs van? meg ugy alapbol teraval manapsag? regen ugye elegge kokany game volt, most mar erdemes elkezdeni jatszani? nyilvan azt ertem ez alatt, h van-e end game hosszutavon ami lekoti a pvp orientalt jatekosokat, vagy a malmozas es a cel nelkuli oldokles megy-e?
  • Akuman
    #3505
    Köszi szépen
  • Husimoto
    #3504
    Itt megtudod venni 15 ojrojé a játékot digitalisan kapsz egy kódot, amit szépen a játék oldalán az accountodnál kell beríni és máris veteran accod lesz. tehát lehet updetelni ugymond. Ehez kapsz ráadásul 1 hónap terra clubot is, szóval megéri és működik én is és a haver is megcsináltuk.

    digitalis kiadás
  • Akuman
    #3503
    Killian-on van olyan csapat ahol fogadnának egy tankot? Nem baj ha magyar-angol vegyülés van. Megy mind2 :)
    Ha igen akkor egy pm-ben kire írhatok?
  • Cobra.
    #3502
    Nem lehet, csak annak olyan, aki régen megvette pénzért a játékot. Aki free alatt kezdte el, az csak a Tera Clubot tudja megvenni havi 12 Euróért.

    Az előző kérdésemet megválaszolva: megy 1366*768-ban néhány dolgot minimum fölé rakva is játszható. Normál esetben 30-35fps, ha több az egység, akkor amíg betölti őket, addig leeseik 15 körülre 1-2 másodpercre.
  • Akuman
    #3501
    Megtudja valaki mondani hogy lehet e "normál" accontra update-elni a terrát? vagy már csak ez a csökkentett dolog működik?!


    Ha lehet akkor hogyan?
    Köszönöm
  • Cobra.
    #3500
    Sziasztok, valaki próbálta esetleg a játékot mobil i3 + 520MX-el?
  • Titan
    #3499
    Killian-on tuti van, hisz én is bent vagyok egy nagyon jó kis közösségben...:)
  • denevérember
    #3498
    Sziasztok! Érdeklődnék hogy melyik PVP szerveren van magyar guild? Előre is köszi a választ!
  • Titan
    #3497
    Az eu szerverre Ti se tudtok loginolni? Karbantartás van vagy nálam van a hiba? Az oldalon semmi infót nem találok erről...:(
  • Marfy
    #3496
    Hali!
    Fraya szerveren keresek egy magyar guildet.
    Adtam be applyt játékon belül a Hungarian Storm-ba, de nem jött válasz.
    Próbáltam az officerekre ráirni, de nem volt senki online.
  • menorel
    #3495
    Szia. Nem tudok ilyen hibáról. A korábbi DE szerverre be tudsz lépni és ott tudsz csinálni újra karaktert?
  • Zephion
    #3494
    Sziasztok! Lenne 1 olyan problémám hogy most kezdeném a játékot de figyelmetlenségböl DE szerverre mentem UK helyett csináltam ott 1 karit asztán persze kapcsoltam és töröltem a karit, de most nem enged másik szervert választani hiába csinálok bármit nem történik semmi a szerver választó képernyön. Ha esetleg tudja valaki mi lehet a probléma irjon pls!
  • TheGrinder
    #3493
    Úgy tudom törölték a C&X projektet.
  • Jockey
    #3492
    ez eu-ban is letezik?
    http://massively.joystiq.com/2013/09/20/experience-tera-with-a-free-high-level-character/
  • OzI20
    #3491
    Nagyon sajnálom de leszarom biggrin.gif amióta F2P ment a game nem gondolom komolynak a játékot meg jön az új C&C és azzal fogok Gammelni

    Tudod a Terához Gép kell nem mese , menj tauri wow-ozni az tuti jobban menne a gépeden akkor biggrin.gif

    GG az új C&C nálam visz mindent az is F2P de Stratégia már tolom az AlfaVerzióval és nagyon király Frostbite2 es engine még egyenlőre de építik már a gaméra a Frosbite 3 mat biggrin.gif kicsit etetősebb a Grafja mint a terának de jobban fut !

    Ha érdekelnek a Stratégiák ezt tudom ajánlani mert fain !

    http://www.twitch.tv/theozi

    https://www.facebook.com/generaltheozi

    http://www.youtube.com/user/axbradock/videos