3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Pilutika
    #3450
    jah.. csak mikor..pont ma vagyok ráérős és tessék..
  • LocalPatriot
    #3449
    Hát én is épp tegnap kezdtem újra játszani. Csináltam egy popori lancert:)
    Reméljük lassan lehet menni játszani. Kéne ma a lvl 13.
  • Pilutika
    #3448
    Nem tudja valaki, hogy mikor indulnak be a szerverek? Köszi...
  • Niflheim87
    #3447
    Sziasztok!
    Nekem megvolt korábban a játék mikor fizetős volt,de akkor nemvolt időm se pénzem vele játszani tovább. Most újra nekiállnék kérdés az, hogy van e segítőkész jófej magyar csapat valamelyik szerveren nagy számban mert akkor kezdenék egy új karaktert?
  • bersergirl
    #3446
    Jelenleg a legtöbb magyar a Killian (pvp) és a Fraya (pve) szerveren van.
  • TheGrinder
    #3445
    Valaki tudna mondani egy guildet a Killian szerveren?
  • Since
    #3444
    Változó. Mi Arcadian vagyunk (PvE -Server), és itt van egy két Magyar guild.
  • TBTPumpa
    #3443
    Melyik szerveren találni a legtöbb magyart?
  • Since
    #3442
    Csinálni mindig van valamit, napi küldetések, insták, item vadászat illetve enchantolás, raid etc.
  • kingofn00b
    #3441
    Üdv,

    megakadtama játékkal - nem mintha nem lenne jó, csak éppen nem tudom, érdemes-e bele sok időt feccölni. Van élet lvl 60 után? Mit lehet ott csinálni?
  • Warrika
    #3440
    a zenobián lévő legnagyobb magyar guild elkezdett 1 fórum projectet.
    elkezdtünk buildeket guidokat videókat készíteni keresne összeszedni és feltölteni.
    nemrég kezdtük és napi rendszerességgel fejlesztjük az oldalt.
    minden kedves érdeklődőt szívesen várunk akár azokat akik tanulni szeretnének akár azokat akiknek lenne jó ötletük leírásuk vagy szeretnék felrakni a tapasztalataikat.

    http://tera.tsksz.hu
  • Pupuci
    #3439
    .... hát bakker. Volt 6 ilyen buzi dobozom. Mindben valami kretén tűzijáték volt. :(
  • Pupuci
    #3438
    Gondolom azóta csak kialapálták :)

  • Evok
    #3437
    Úgy 10 perce. :)
  • Pupuci
    #3436
    Ésss mikó? Mert a probléma reggel nyolc óra után néhány perccel kezdődött...
  • Evok
    #3435
    Mondjuk a belépéssel nekem nem volt gondom.
  • Pupuci
    #3434
    Én például hílert vagyok és eszembe nem jut harcolni, ha partyban vagyok. ;) Soxxxor éppen elég feladaz életben tartani a jónépet :)
  • Pupuci
    #3433
    A szokásos karbantartás TEGNAP volt. Ma reggel a login ment megint kirándulni, ahogy szokott, lévén aki bent volt az tudott játszani, aki meg kint az nem jutott be.
  • Evok
    #3432
    Éljen a healer, főleg amikor gyógyítás helyett folyton harcolni szeretne.
    Faxért nem kezdett akkor más kaszttal? :D
  • Galasamer
    #3431
    Oké kösz az infot. Már ellenőriztem és működik, de azért egy kicsit súlyos hiba, hogy sehol se találtam infót róla(hivatalos weboldal, login, twitter).
  • Myselor
    #3430
    mit nem lehet ezen érteni hogy nincs server?nem megy.karbantartás van nem a játék szar,próbálkozhatsz bármivel.csak a szokásos karbantartás van,délután már menni fog.
  • Galasamer
    #3429
    Egy folytába ezt az üzenetett írja ki a login ablaknál "Unable to connect to login server." Más se tud becsatlakozni vagy csak én? Már több mindennel próbálkoztan, de semmi sem jött be.
  • Pupuci
    #3428
    A loginnak megint lőttek... nc
  • Hell Girl #3427
    Ha PVE akkor - Veritas / Fraya
    PVP - passz
  • Atesz1245
    #3426
    Melyik szerveren van a legtöbb magyar több helyen is utánna néztem mindenhol mást írnak valaki valami infó ?:D
  • Martin
    #3425
    Hát elég hülye egy event az biztos. Én az első nap abbahagytam a célirányos keresést. Csak amit a küldetések csinálás közben találok azzal foglalkozok. Eddig így öt darabot találtam összesen. Kezdő karakterer arany készletét nagyon jól meg lehet alapozni a vele. 400 - 600 aranyért simán eladható.
  • Pupuci
    #3424
    Srácok. Mi helyzet ezzel az anniversary bizbasszal? Hol-merre található?? Én széjjel kolbászoltam az agyamat, de nemhogy nem találtam, még csak látni sem láttam egyet sem :(

    Ritka buzi egy 1 éves "meglepi", az biztos.
  • Evok
    #3423
    Ez a warrior igencsak tetszetős kaszt. Apró pontos találatok, és mellé, ha az ellenfelet körbetáncolja az ember, még nagyon sebzést sem szenved el. Mondjuk, ha tartósan közel vagyok hozzájuk, akkor hamar leszedálnak. :(
  • soulhunter85
    #3422
    Sziasztok.

    Haverom használt valami pvp scrolt most piros a neve.
    outlaw declarationt, azt hiszem ez volt az.
    az a problémánk hogy nem tudja leszedni magáról a pvp állapotot.
    Légyszi a hudtok valamit írjatok. Köszi előre is a segítséget.
  • Yossarian
    #3421
    én is Killianon keresnék magyarokat, te találtál valakit?
  • Myselor
    #3420
    inkább ezt kéne fejlesztgetni még nem csak a kurva terashopot:)
  • Myselor
    #3419
    igazán nincs mit:)
  • Evok
    #3418
    Köszönöm a válaszodat!
  • Myselor
    #3417
    lvl11től bedobja a questet,ennyi:) kapsz ingyen egy alap lovat.később vehetsz majd a brokerben,vagy tera shop.
  • Evok
    #3416
    Hátasra miként tehet szert az ember? Szintfüggő gondolom.
  • darkling
    #3415
    TERA folytatás készül?
  • Evok
    #3414
    Jaja, tiszta sor, de a csapat csapat ellen jobban vonz, az meg ott is csak magas szinten van, ha jól sejtem.
  • Siyama
    #3413
    szoval ha pvp/pk ra vagysz ne pve szerveren probalkozz
  • Siyama
    #3412
    pvp szerver a neveben is benne van 1 lvl tol oszthatod a nepet ..:)
  • Evok
    #3411
    Na, Fraya szerveren kezdtünk új karikkal.