3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Fpocok
    #3570
    Egy és ugyanaz, nem?
  • Inquisitor
    #3569
    Hmmm. Tera Rising-nek nincs külön fórum téma, vagy itt is lehet kérdezni? :D
  • pxxl
    #3568
    nem, akkor adtak ingyen egy plusz slot-ot mikor beindították a reapereket. de azt is csak 1 szerveren lehetett használni.
  • TomStorm
    #3567
    Én kerestem,nem találtam,írtam Chat-re semmi válasz.Le is töröltem a játékot,egyedül nem buli..
  • oki81
    #3566
    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!! Esetleg működő "normális" Guild-et nem tudtok?
  • Fpocok
    #3565
    Itt is van annyiért és ez 100% megbízható.
  • Titan
    #3564
    -a mining stb skilleket a magasabb lvl-ű kövekkel, növényekkel stb lehet fejleszteni....ahogy haladsz előre a játékkal, majd találsz...
    -sajna az ingyenes acc. hátránya, hogy 10 a limit....veteránnal azt hiszem 30(?)
    -a 2 kari limitet nem emelték fel 3-ra? Szintén egy megkötés a freehez. Veteránon lényegesen több slot áll a rendelkezésedre...

    Amúgy meg kulcsot lehet venni elég olcsón...

    Én itt vettem.
  • oki81
    #3563
    Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni, mivel most ismerkedek a játékkal.
    Mining, herb skilleket, hogy lehet lvl.100 után tovább tanulni? Hogy lehet tobb dolgot eladni AH-ban mert kb 10 dolgot tudok egyszerre betenni utána többet nem enged. Max két karaktert lehet kreálni? Illetve tudtok ajánlani normális Guild-et ? (Veritas szerón vagyok jelenleg).
  • TomStorm
    #3562
    De az is jó lenne ha írnátok egy biztos Magyar működő Guild-et bármelyik szerveren,bocsi:)
  • TomStorm
    #3561
    Vagy a Killian-ra érdemes menni inkább?
  • TomStorm
    #3560
    Üdv.
    Icaruna az új PvP szerver?
  • Cobra.
    #3559
    Szerintem még nem gyártottak olyan hardvert, amivel ne lenne komolyabb fps ingadozás a játékban :)
  • torrente111
    #3558
    Sziasztok.Arra kérnénélek titeket,hogy akinek nincs fps droppja a játékban az lenne olyan rendes és ideirná milyen pc configgal játszik.kösz
  • Csokis
    #3557
    Nagyon régen játszottam már a játékkal, de most újra elővettem. Indítottam egy új karaktert, a meglévő mellé. Mystic Popori, Telemedicine névvel. Veritas szerveren vagyok, vegyetek fel nyugodtan, ha majd kell egy healer a csapatba. Egyelőre level 4 vagyok, de aludni is kell.
  • Ultimaulti
    #3556
    -1 valóban.
  • Ultimaulti
    #3555
    Valóban ízlések és... Az insták valóban jobbak az átlag koreai játékokban megélteknél. De ennek ellenére az egész tömény unalom, monotonitás. Level 30. Gondoltam csak megnézem ott a battleground-ot. Láttam. Ezt azért mégsem.
  • alyr2
    #3554
    Unable to determine current version..ezt az uzenetet aja a launcher. mi lehet a para?
  • Vicodine
    #3553
    izlesek es pofonok.az instak tenyleg jok, de azok is max 2-3 alkalommal,a pvp sem lenne rossz, de iszonyatos tulzasok vannak, illetve hatalmas a gepigenye,es meg ha ki is hozol normalis 50-80 kozti fpst, akkor is sok az fps-crash,igy neha gondol egyet es beszaggat,lemegy az fps 0ra...es nem nalam van a hiba, mert nagyon sokan cryolnak miatta. amugy ellehet lenni vele,konnyu fejlodni meg gearelodni,de sok az apro idegesito dolog benne
  • hatcenti
    #3552
    hi teraba hol a legtobb magyar?
  • Ultimaulti
    #3551
    Sajnos a Warhammer megszűnt, a létszám apadt, a fejlesztők sem foglalkoztak vele egy idő után kellően, de a fő indok az volt, hogy a rengeteg regisztrált Vér István hűtlenné vált, hiszen számításaikat két dolog keresztűlhúzta: ehhez a játékhoz kellett agy, és összetartás.


    Ezért néznék hosszú mmo nélküli időszak után valamire már. Azt hiszem ez (Tera) nem jó választás. Vagy igen?
  • Ultimaulti
    #3550
    Ebben van valami értelmes end game content, vagy hasonlóan szánalmas és primitív, mint példának okáért, az Aion és társai?

    Lentebb szó volt arról, hogy valaki még nem látott olyan mmo játékot, amiben ne lett volna grindfest. Volt anno egy játék, minden mmo-k harcrendszeri királya: Warhammer Online, egyetlen egy mobot nem öltem meg benne jó egy évig; utána is csak azért, mert szükségem volt egy hackelhető amulettre, fegyverre, amit mobok dobtak, s nem rvr pvp-ért kaptál meg.
  • BoneDragon
    #3549
    Amúgy ha megnézed ugyan azok az emberek vannak abba a topicba, akik a többi mmo megjelenésnél ott voltak és 2-3 hónap után otthagyták... Most se másképp :)
  • Vicodine
    #3548
    Meg amikor betazgatasok voltak, olvasgattam rola, es meglepo, de pont a nagy rajongok voltak azok, akik a fejlesztoket elkuldtek a francba h ez meg mi??:D
  • b0ss
    #3547
    Nekem meg az a problémám, hogy NA-val szívesen játszanék de zavar a 120+ ping.
    EU játék el van b*szva ugy ahogy van.
  • BoneDragon
    #3546
    Ha nem vagy elder srcoll buzi és nem lenne a nevében kutyát nem érdekelne a játék... Ami pozitivum a játékban az a questek, de ebben ki is fulladt.
  • Vicodine
    #3545
    oszinte leszek, nem probaltam meg, de eddig pozitivat meg nem nagyon hallottam rola, illetve par haver akikkel hasonlo az izlesunk szinten nem talaltak ra okot, hogy egy fillert is megerne, meg hat en is utannaolvastam par dolognak es semmi olyan nincsen, ami miatt megerne akar letolteni, es meg kulsoleg is elegge kakkantyu, a harcrendszer az egyszeruen nevetseges, szoval ennyit barmelyik koreai fos is hoz:D
  • HyperManiac
    #3544
    Mi volt erős? iszonyatosan jó a game, nálam mindent ver. És hosszú köröket ver ezekre a szar koreai grindfest izékre.
  • Vicodine
    #3543
    hat ez azert kicsit eros volt..:DD
  • HyperManiac
    #3542
    De van. A TESO.
  • Nandor1988
    #3541
    Most komolyan emberek ennyire nincs egy normális mmorpg game? Rfitről vélemény? Vagy így abba se kezdjünk bele... Bár bocs offért,de most már tényleg kivi vok.
  • Vicodine
    #3540
    en azert meg megemlitettem volna a tournamentet is, az az igazi, wvw az gaz,zerg jah.de tenyleg unalmas:D bar erdekes, mert pl gw2 az egyetlen mmo amire egyetlen negativumot sem tudok mondani(pvp) de hosszutavon meg sem kot le.mondjuk tera sem fog ugy latom...:DD ebben is tul sok dolgot elkurtak, raadasul azt nem vagom, h milyen gepekre terveztek, mert h olyan gep meg lathataron sem volt mint amim van, es ha minimum grafikan(kb regi c64-es idezo csodas graf beallitas:DD ) mass pvp eseten van 10-15 fpsem akkor kiraly vagyok, de a masik gond, h meg ha felmegy mas helyeken az fps, akkor is "akadozik", amit nemertek miert van, de nagyon sokan panaszkodnak ra.tenyleg csak unalmamban meg kinomban tolom:DDD
  • HyperManiac
    #3539
    A GW2-ben az endgame kizárólag a wvw ami meg a legtöbb helyen agyatlan zerg. Nincs az egész játéknak célja, nulla endgame van benne. Az insták legnagyobb részben abból áll hogy kell warrior meg guardian, stackelődni egy sarokban és túlélni. szerintem szánalmas.
  • Vicodine
    #3538
    legjobban pont a tes rajongok szidjak...par forumon legalabb is iszonyatosan nagy volt az elegedetlenseg, oldalakon keresztul ment az anyazas hogy hogy mertek ilyet kiadni es meg penzt is kerni erte. de majd lehet ha lesz ingyen proba akkor kiprobalom, ha jol tudom betanak vege mar. amugy gw2 grindfest?:DD soha nem volt meg olyan mmo amiben annyira keveset vagy egyaltalan nem kellett grindelni mint gw2ben..:D siman elvagy endgameben only pvpvel is, csak hat valahogy hosszutavon unalmas
  • HyperManiac
    #3537
    A GW2 egy dögunalmas grindfest. A TESo meg elég népszerű és nagyon jó játék. Nem egy wow klón, de nem is annak szánták. És abban is biztos lehetsz hogy nem lesz F2P. Simán van annyi TES rajongó akikkel menni fog a P2P rendszer.
  • Vicodine
    #3536
    hat hallod ha lenne ertelmes mmo manapsag...Egyedul gw2 de azt meg unom.TESOrol meg eddig egyedul toled hallottam h jo:) Meg amugy is tonna lovet kiadtam mar jatekra, inkabb megvarom meg f2p lesz mert azt josoljak annak h nagyon rovid idon belul arra fog valtani
  • HyperManiac
    #3535
    De ha neked ebben minden szar akkor minek tolod? nem bántásból írtam. Ezek a fos koreai MMO-k ilyenek, nézd meg a TESO-t. Az jó.
  • Titan
    #3534
    igen...:P
  • Vicodine
    #3533
    had jatszak mar azzal amivel akarok! most az a bajod h ha van vmi amit szarul csinaltak meg a jatekban es vki hangot ad neki vagy nemertelek..? minden jateknak megvan a maga gennye.
  • HyperManiac
    #3532
    Mit szenvedsz vele? Keress más játékot.
  • Vicodine
    #3531
    amugy valaki latott mar olyan embert, aki ismer olyan embert, aki mar talalkozott olyannal, aki tudja, van elo ember aki nyert mar csben?