3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Marfy
    #1056
    Pvp szerveren vagyok, most ez az outdoor pvp hogyan működik?
    Megtámadhatok bárkit? Mert nekem mindenkinek a neve szürke vagy ez nem számít?
  • MaRee
    #1055
    Hmm hát egy óra alatt sem érkezett meg emailben a kód, kezdek aggódni. Máskor ez másodpercek kérdése szokott lenni. Kaptam egy order confirmationt meg a paypaltól egy számlát, de semmi kód.
  • TDC Geronimo
    #1054
    március, áprilisban már pub beta, nem hiszem ,hogy év végéig várni kellene rá.
  • MaRee
    #1053
    Hú, az jó :D Na megvettem, már csak az ímélt várom hogy küldje a kódot, tűkön ülök :P
  • tarti19
    #1052
    Nem csúcsidőben zéró, zéró , szintén zéró. :)
  • frango
    #1051
    PVP szerveren van sorbaállás lag és crashek. PVE teljesen jó.
  • MaRee
    #1050
    Akkor mehet a buli. Egyébként mennyire van lag, meg sorbaállás?Crashek, stb?
  • Tatyla
    #1049
    ma éjfélig tuti
  • MaRee
    #1048
    Meddig fognak még menni a szerverek ma van valami info? :D 1 óráért nem fizetek :D
  • frango
    #1047
    Ja meg amúgy mennek CBT szerverek:)
  • frango
    #1046
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Upsz. Egyel előtti hsz-edre akart menni:)
  • frango
    #1045
    1. Senkit se érdekel:D
    2. Nem valami érdemi hozzászólás a témához:)
    3. Olyan állapotban nem vállalok teljes felelősséget a tetteimért:)

    GW2 minimum szeptember. Szóval ott van egy kis "holtjáték".

    TERA
    A lagtól és a szinthatártól eltekintve(attól, hogy béta) ilyen a játék. Ha behúztad bétán a 22-őt akkor a legtöbbet már megtudhattad a játékról. Dungeonokat, arénákat, craftolást, fejlesztést, politikát, pvp stb meg videókon is meg lehet nézni. Szóval aki játszott bétán és utánaérdeklődött a játék további részleteiről, annak tudnia kell, hogy mit vesz majd meg május elején.:)
  • Jockey
    #1044
    gw2 legjobb esetben is ev vege..jo varakozast..
  • KaBuTo666
    #1043
    Mi nem tetszik a játékban?
    Végül is még csak béta. GW2 meg te is tudod hogy nagyon messze van. :D
  • Marfy
    #1042
    Nem jön be?
  • krisz073
    #1041
    Akkor nem vágom, hogy mi lehet a gond.
    Pre-order beaktiválva, de se az account oldalon nem tudok belépni-. Se a loginnál nem megy :(
  • Nuclearity
    #1040
    szerintem nem éri meg, várjuk meg inkább a gw2 őt.
  • Marfy
    #1039
    Aktiválnod kell a játékot, addig le sem tudod tölteni.
  • KaBuTo666
    #1038
    Ezt miért kellet spoilerbe? :D
    Én még azon filózom hogy vegyem e az 4.95€ pre-ordert...
  • Belkar
    #1037
    Van valakinek egy felesleges béta kulcsa? megköszönném
  • frango
    #1036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem meg menne csak ugy keszsen vagyok, hogy nem tudok leulni jatszani...
  • roland4
    #1035
    Sziasztok!A játékot honnan tudom letölteni? Mert sehol se találom az oldalon ...
  • krisz073
    #1034
    Nekem a bejelentkezés se megy :(
  • Marfy
    #1033
    Ha valaki még velem együtt ezzel szopna akkor:

    If you are currently in a server queue and want to change to a server without a queue, follow these steps:

    - Click on "Choose server"
    - Click on "Refresh"
    - Now click on the server you want to join
    - Click on "Enter server"
    - This way you won't cause the client to crash
  • Marfy
    #1032
    A tegnapi pozitív visszavonva.

    Error: 01010000 Ticket verification error századjára is.
  • MaRee
    #1031
    Na akkor kipróbálom, köszi!
  • Torzonborz
    #1030
    bőven elmegy még fullHD-ban is. ilyen konfigom van nekem is annyi az eltérés hogy a proci 2.1 ghz-es és szépen futott a játék.
  • MaRee
    #1029
    Ezen a gépen szerintetek mennyire menne a játék:

    c2d 3.0 ghz, hd 4870 512 mb, 4GB ram

    1280 x 1024-es felbontásban. Nem akarok csillivilli fullhádé 29x AA effekteket.

    Csak azért kérdem, mert nagyon kiszeretném próbálni, de nem áldozok rá 5 eurót sem, ha nem fog rendesen futni. Nem akarok mellényúlni mint az SWTOR-ral.
  • Tatyla
    #1028
    en egyik topikban se trollkodok...
  • dante3
    #1027
    Látom minden szart idefúj a szél, sg ezért szeretlek!
  • Rane19
    #1026
    háháhá magyarul te is troll vagy....
  • menorel
    #1025
    Megkérném az érintetteket, hogy NE itt éljék ki frusztrációikat és ne egymást cseszegessék, mivel ez - rajuk kívül - az égadta világon senkit nem érdekel.
  • Tatyla
    #1024
    az ez sem azt nem tudom hogy erted,a masik a beta vegere kiderul ugyis hogy kell ez nekem vagy megse az meg tenyleg jo otletnek tartom hogy xp bonusz jar a que-ert...
  • Rane19
    #1023
    Ja hogy csak 15 - 24 ig nagyon jó.... tegnap meg be se tudtam lépni amikor meg bejutottam kidobott error al....
  • Rane19
    #1022
    Most nincs szeró??? not crowded vagy csak nekem?
  • Tyrpak
    #1021
    Próbáltam csinálni egy normálisan kinéző castanic-ot, de mindegyiknek el van baszva a szeme, de rendesen. Mintha a felső szemhéjafélig belelógna a szemébe.

    Amelyik presetnél engedi a 11-es arcot utána, az még valahogy elmegy.
    De nézzétek meg, hogy ha nyomtok egy randomot karakter generálásnál, olyan arcokat csinál, hogy az bűntet.

    Marad a high-elf archer, aranyhajjal ha már nincs fekete...
  • Jockey
    #1020
    sztem ez sema te jatekod..
    kar eroltetni, mert a vege ugy is siras..:P
  • szergely83
    #1019
    Van amiből ki lehet (pl.: slayer overhand strike-ja megszakítható egy evasive roll-lal), de legtöbből nem. Ezért nem mindegy milyen támadásba kezd bele az ember.
  • BEAST #1018
    Egész tetszene a játék, de ez az animation lock eléggé zavaró. Elkezdek valamit és nem lehet "kilépni" belőle. Remélem ez még változni fog, ha már futás közben nem lehet támadni. :p
  • Marfy
    #1017
    200as sornál megszakadt a net, most ujra 1200ról megy...
    Éjfél lesz mire bejutok