3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • roland4
    #1340
    Ezt az emailt kaptam reggel 07:00-kor:
    We detected an attempt to access your account by an unauthorized device. The device used to access your account was not used before and is therefore not registered as trustworthy.

    If you wish to add this device to your trusted device list, please enter the activation code below in the authorization field of the account system.

    Activation code:

    ABCDE( ez nem az a kód amit megadtak)

    Nem vagyok perfekt angolból :)
  • Nuclearity
    #1339
    15:00 tól mint az elöző
  • Marfy
    #1338
    Pénteken du. már indul a béta?
  • roland4
    #1337
    Hát a bankszámlaszámot , hogy hol lakom, telefonszám stb... ezeket kérdezi. Utána rá kel kattintani a continuera , de nem tudom hogy meg fog e valamit adni, vagy megint kellesz írni valamit. Ezért kérdem annak a segítségét aki már vett Preordert nem paypalal. :)
  • Nuclearity
    #1336
    szerintem nem, de nem tudom biztosan.
    személyes adatokat kérdezett már?
  • frango
    #1335
    Ott van az, hogy "Single". Gondolom az csak 1 béta részvételre jogosít fel. Írja is, hogy lejárt. Nekem ilyen van: "TERA 2 - Closed Beta Account". Itt nincs "Single". Ez jó mindegyik CBT-re.
  • Rane19
    #1334
    "CBT1-en nem tudok róla, hogy bárki is osztott volna csak CBT#1-re szóló kulcsot, ahogy mi is a blogon, úgy mindenhol máshol all-access beta keyt osztottak. "
  • frango
    #1333
    Most hétvégén a CBT2 jön. A CBT1-nek már vége...
  • roland4
    #1332
    Valaki válaszol az #1326-ban feltett kérdésre?Fontos lenne!
  • Rane19
    #1331
    TERA - Single Closed Beta Account (insufficient privileges)
    ezt írja amikor újra be akarok lépni:P pedig cbt 1 re kaptam kulcsot....
  • Nuclearity
    #1330
    ingame applyzhatsz (és ezt ha egy officer látja, akkor elfogadja és instant bent vagy. Vagy whisperelsz egyet egy officerre. Mindkettő megoldás jó
  • mnorbi
    #1329
    köszi

    kell applyzni Varianceba vagy sak whisper invert ?
  • menorel
    #1328
    Jelenleg a legnagyobb guild a 'Variance' béta guild. Közel 130 tagot számláltunk az első zárt bétán (+altjaik). Viszont fontos, hogy ez a guild egy közösségi béta guild, ami a béták után nem kerül már megalapításra. Pont az a célja, hogy azon játékosok számára teremtsen egy guildet, akik még nem érzik eljöttnek az időt, hogy guildet válaszzanak/alapítsanak. A CBT#5-ig biztos, hogy létezni fog ez a beta guild. A guild az Essenia PVP szerveren található meg.

    Az Arborea PVE szerveren megtalálod a Voidwalkers guildet. A Vw a PVPben kevésbé motivált játékosokat várja. A Vw már egy végleges guild, akik aktívan recruitolják a tagjaikat.

    Mindezek mellett jónéhány kisebb guild található szétszórva a többi szerveren és van olyan guild is (pl. Fearless), akik az CBT#1 után más (eddig be nem jelentett) szerverre rerollolnak.

    De hogy a kérdésedre válaszoljak: Jelenleg a legnagyobb aktív guild a bétákon az Essenia(PVP) szerveren található meg 'Variance' név alatt.
  • roland4
    #1327
    elnézés hogy kétszer írtam le a valamit :/
  • roland4
    #1326
    Amikor megakarom vásárolni a pre ordert és megadom neki a bankszámlaszámot ,hol lakom stb... utána rákattintok a Contiuera akkor valamit még valamit fog kérni?
  • NikeCortez
    #1325
    Legtöbb magyar? :D PvP szerón, ahol a variance megalakult !
  • mnorbi
    #1324
    mit ajánlotok melyik serverre menjek ezen a hétvégén ? most kezdeném el , hol van a legtöbb magyar ill legnagyobb guild ahol lehet majd kérdezni ha elakadok.

    Köszi
  • szergely83
    #1323
    Na igen... x)
  • Nuclearity
    #1322
    Szergely... NYALJ SÓT!
    Nagyon elvan találva a videó! Annyira tetszik mint kb anno az a pk videó amit az oroszok csináltak... emlékszel még arra? mit indított el? :D
  • szergely83
    #1321
    Nagyon epic vidi a koreai Lunar guildtől, Tera első évfordulója alkalmából:

  • szergely83
    #1320
    Offi oldalról vetted? Ha igen, akkor ticket amíg nem válaszolnak. Nekem 2 órán belül megjött a kód probléma nélkül. Ha máshonnan van, akkor az adott shop supportját kell felkelresni.
  • mnorbi
    #1319
    HELLO

    Megvettem a preeordert. jott egy mail hogy par oran belul jon a key. nos nem jon. irtam ticketet arra se jon valasz. paypalos fizetes volt szoval a penzt megkaptak. ez mar 2 napja volt.valami otlet?
    Baratom is megvenne de igy ezt az oldslt hivatalost nem ajanlom neki... valami mas oldal ahol meglehet venni??
  • roland4
    #1318
    Köszi.Már sikerült:)!
  • Nuclearity
    #1317
    igen, miután nincs server ezt az üzenetet fogod kapni, majd péntek 3 fele probálkozz.
  • Nuclearity
    #1316
    community page - > ott fent my account -> beloggolsz (ha nincs acc regisztrálsz) -> Enter code ra katt és oda beírod.
  • Felgolos
    #1315
    Hello mindenkinek!
    Olyan problémám van, hogy amikor töltöttem lefelé a játékot folyamatosan szétkapcsolta a netemet. Nagy nehezen mégis lejött - ez pár napba került - és mikor elindítottam ezt a hibaüzenetet kaptam: Error: 01110001
    General failure
    Kérdésem az, hogy valaki találkozott-e már ezzel és mi lehet a megoldás rá? A válaszokat előre is köszönöm!
  • roland4
    #1314
    valaki help:)
  • roland4
    #1313
    eu beta keyt oldalon hova kell irni?De még az accomal se enged be:S
  • roland4
    #1312
    Aki CBT1-re nem kapott kulcsot de már rég regisztrál a bétára az még kaphat CBT 2-re kulcsot?
  • menorel
    #1311
    CBT1-en nem tudok róla, hogy bárki is osztott volna csak CBT#1-re szóló kulcsot, ahogy mi is a blogon, úgy mindenhol máshol all-access beta keyt osztottak.
    De biztos ami biztos lépj be az account manager oldalra és nézd meg, hogy mit ír ki az account typehoz.
  • Nuclearity
    #1310
    elvileg nem, csak ha van cbt 2 es kulcsod (amennyire nem tudom)
  • Rane19
    #1309
    Hey yo aki bekerült cbt 1 be az cbt 2 be is tud játszani?
  • IceFlowerly
    #1308
    Nekem kellett telószám OTP-s MAstercardnál Paypal-en keresztül
    már mint nem hívtak fel de amíg nem adtam meg a számom addig nem engedett megrendelni a digital Preorder-t
  • Midas
    #1307
    az en tapasztalatom hogy telo szam nem kell altalaban a kartya adatok kellenek meg a lakhely de az is azert kell hogy le tudjak emelni a penzt.
  • Fpocok
    #1306
    Angry Joe Sexy Beta Impressions
  • roland4
    #1303
    Valaki aki vett preordert az leírná miket kell megadni? Igen tudom hogy bakszámlaszám stb... de ti ebben jártasok vagytok.És még annyit akarok kérdezni hogy a telefon számot muszáj megadni?
  • menorel
    #1302
    Akit esetleg érdekel, hogy a február végén Koreában debütáló T4-es build milyen vadi új PVE kihívásokat hoz, azoknak itt van két érdekesebb videó. Még decemberben rögzítette az Inven egy exkluzív bemutatón:


  • OzI20
    #1301

    Hello itt van a lvl 27 insta elejétől a végéig :
    Első része :
    Utolsó Boss : újraindulás után

    Link


  • menorel
    #1300
    Megkérném a topic hozzászólóit, hogy lassan kanyarodjunk vissza oda amiről ez a topic kéne hogy szóljon...
    Köszönet, a HG
  • IceFlowerly
    #1297
    Értem köszi nevedből sejtettem :D
    Cabalba is hasonló nevű emberek Bladerek voltak :D
    Dps Lenne a lényeg
    No meg tetszen ugye kinézetre, ebből következik only hölgyemény karaktert kezdek :)
    Berserkert mondják még dps karinak mert nagyot üt de szerintem kicsit lassú, lehet csak azért mert nem láttam hogy valaki chainskilleket használna vele.