Tera Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
fuck mmo's..i.,
Eközben vártok egy olyan terméket aminek a supportját és kezelését átveszi az NCWEST (ismerõs lehet Aionból). Nálam már eleve itt megbukott GW2. De ez megint olyan kérdés, hogy kinek ez kinek az. (én személy szerint Aion után nem fogok NC termékkel foglalkozni)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Running: Vhogy en is igy vagyok vele. Havi dij + koreai mmo. GW2 ebbol jobban bejon, ill. a fejlesztok elkepzelesei, hozzaallasa is. Viszont a Tera jatekelmenye nagyon epic.
fuck mmo's..i.,
Szóval jó gamet, és remélem ez segít majd a döntésben!
Pre-order megvásárolva, és beaktiválva accountba!
fuck mmo's..i.,
Szóval jó gammát holnapra gyerekek, aztán ha gondoljátok, (és egy szerveren lennénk) akkor vasérnap valami közösképre akár pvps eseményre összeröffenhetne a társaság (csak egy ötlet)
"vessetek a mókusok közé" :)
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Nekem nem ez derült ki ebbõl :
"All pre-order versions include the following:
A head start on other players – Access the game five days ahead of the actual launch on the 3rd of May 2012"
"vessetek a mókusok közé" :)
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Azóta megoldódott a belogolás, most várom az e-mail-t az account armorhoz. Csak nagyon le van halva az egész rendszer, még csak most jött meg az e-mail visszaigazolás a ticketröl is. 😊
Kiváncsi leszek amugy, sikerül e jobban megoldaniuk a startot mint ncsoftnak aional, én félek ettõl az 5 euroért headstart névfoglalás dologtól.
Kik játszanak? Devek?
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
Egyébként FROG azt üzente, hogyha bárkinek bármilyen gondja van (nem jön email, nem engedi be a jelszóval, stb.) akkor adjon fel egy support ticketet. Nyilván nem lesz instant válasz, de ott görcsölnek néhányan az egzotikus hibák bogarászásával és a default válaszok generálásával.
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Tehát szombat 15:00
fuck mmo's..i.,
Viszont talán megoldódni látszik, most már csak e-mailre várok, de elég lassan megy a dolog.
practitioner of the forbidden arts of death
practitioner of the forbidden arts of death
veszett mar mohacsnal tobb is oda..:p
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
De amikor bétára regeltem, ott még nem kért titkos kérdést, ha most akarok regelni akkor már kéri. Viszont pass resetelni meg nem tudom anélkül. Ördögi kör.
De hogy miért nem fogadja el a passt, azt nem tudom.
Irtam supportnak, de válasz persze kitudja mikor lesz...
A legjobb, hogy regeltem egy masik accot, mivel van még 1 sneak peek kódom, gondoltam majd hátha, de onnan meg órak óta nem jön meg az e-mail.
Bosszantó a dolog, mert minden havernak sikerült már, én meg itt szarakodok vele.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
やられたらやり返す。倍返しだ!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
kulcs
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Am ajánlom meno frostshock-on publikált terjedelmes írását, ha még nem találkoztál vele, nyilván "elfogult", viszont az fs! ilyen szinten teljesen független, így a kommentelõk többsége sem fan-ként áll a témához.
Ugyanakkor a tegnapi naptól él a preorder lehetõsége, egyelõre még csak a digitális változatokra. Bõvebb infó és elõrendelés:
http://community.tera-europe.com/preorder.html
Tud vki olyan oldalt ahol viszonylag objektív ( tehát nem totálisan a játékba belebuzult fanok által írt ) béta beszámolók /vélemények vannak ?
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/