3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Nuclearity
    #1296
    valamelyik biztosan közelebb áll hozzád mint a másik, ha csak kicsivel is :)
  • Nuclearity
    #1295
    sajnos nem játszottam egyik karakterrel sem szóval nem tudok ilyen kérdésben segíteni. Warriorral vannak tapasztalataim (információim)
  • IceFlowerly
    #1294
    Ezt a 2 karakter perferálom és nem tudok dönteni köztük :(
  • IceFlowerly
    #1293
    értem
    azért kérdem mert
    22-es Slayert és Sorcit próbáltam
    Slayerrel sokkal gyorsabban eljutottam lvl 22re és gyorsabban ment a Basilisk solo
    Pedig elvileg a sorcinak nagyobba dps e
    Tehát rá is térek a lényegre Slayer miért lenne fontos 1 insta pt ben csak downolása miatt?
  • Nuclearity
    #1292
    priest mindenképp :D

    és 3 dps, ami kb rajtad mulik melyeket preferálod
  • foxxi
    #1291
    Nekem is, és én is dolgozom, de legalább van net

    Ok, nincs személyeskedés, én csak mozizok
  • IceFlowerly
    #1290
    Akkor a játékról
    milyen kasztok fontosak 1 pt-ben Lanceren kívül? és miért?
  • JulesC
    #1289
    @foxxi A házigazdának sajnos van élete és nem tudja 24/7 a forumot olvasni. Remélem nem kell tovább hámoznom a témát.
  • Nuclearity
    #1288
    nincs itt személyeskedés kérem szépen (te hol látsz?)
    a HG meg minden bizonnyal munkában mint a legtöbb ember.
  • Nuclearity
    #1287
    inkább hagyjuk... oké? :)
  • foxxi
    #1286
    Hol a HG? Ideje lenne takarítani me elindult a "játékot leszarom, inkább személyeskedjünk" irány. Inkább a játékról srácok.

    A benzinárért meg ez a felelős: PA DA
  • BestBlade
    #1285
    azt te hiszed hisz te írtad .
  • JulesC
    #1284
  • Nuclearity
    #1283
    én tudom a választ rá, mintahogy a dolgokra amit itt felsoroltál azokra is, de szerinted a benzin árakért is az a community a felelös?
  • BestBlade
    #1282
    és akkor most te tényleg azt hiszed hogy a variance-sok a felelősek a benzinárakért ?
  • Nuclearity
    #1281
    kár, hogy nem viccnek szántam.
  • KaBuTo666
    #1280
  • BestBlade
    #1279
    nagyon vicces vagy Kouta
  • IceFlowerly
    #1278
    No mondjuk ezt a (Variancosok) ezt nem értem miért kell belekeverni 150 embert.
  • IceFlowerly
    #1277
    Hát nem tudom hogy reagálnék, velemi ilyet nem tett még senki.
    De öreg vagyok már ahhoz hogy erőszakkal oldjam meg a problémáimat
    (kinőttem a verekedésből stb.)
    Meg nálam mindig van 1-2 karton leszarom tabletta ilyen jégkorong méretűek :)
  • Nuclearity
    #1276
    és persze a variance-sok a felelősek a benzinárakért is igaz?
  • BestBlade
    #1275
    ahogy írtad nem látsz bele ebbe az egészbe és ez már 2 éve érik és még rá is tettek jó pár lapáttal amikor különböző Erkölcsileg nem oda illő képeken volt a RealLife feje . Szerinted nálad mikor pattanna el a húr ? Akkor amikor leszúrod őket vagy akkor amikor csinálsz egy ilyen videót ?
  • IceFlowerly
    #1274
    Na végre valaki (a szóban forgó guildból?)
  • BestBlade
    #1273
    @cence: " Én csak azt szeretném ha elkezdené tényszerűen tálalni a dolgokat, bizonyítékokkal alátámasztva "

    Van 50 ember aki alátámasztja szerinted elégbizonyíték ?
  • Joetheblack
    #1272
    Ez csak vihar a biliben. Egy sértődött ember csapongása. Aki megnézte a videót az egy dühös ember vagdalkozását hallotta. Saját magát cáfolta meg több esetben és folyamatosan összemosta a neveket, történéseket. Nyilván szándékosan kicsavarva azokat. Örülhet most Dante, 15 percig mindenki vele foglalkozott. Biztos volt aki együtt érzett vele, volt aki sajnálta és biztos sokan csak röhögtek a markukba. Nem nagyon ismertem eddig sem Dantet sem ezt a nézeteltérését, de az lejött, hogy Dante a figyelemre vágyott és arra, hogy mindenki ők éltesse a VoDokból és minden megnyilvánulásából. Nekem legalábbis ez jött le. Most megkapta ezt a figyelmet. Kár, hogy ehhez olyan embereken kellett átgázolnia, olyan embereket kellett besároznia, akik tényleg sokat tesznek értünk. Mindenhol vannak provokátorok és feszültséget szító egyedek. De ezért megbélyegezni megannyi sok jó embert és rájuk ontani a világfájdalmad. Kár, hogy nem látsz át a lila ködön és kár hogy olyan emberek szavaira adsz, akik azt élvezik, hogy táplálják a haragod.
  • foxxi
    #1271
    - a pozitív példa
  • IceFlowerly
    #1270
    Valaki így barátkozik :)
    Nekem volt olyan le Pk áztuk egymást 10 perc múlva együtt röhögtünk, majd játszottunk közösen 3 évet :D
  • foxxi
    #1269
    Azért az "vicces" ( és kevés példát láttam rá ) hogy a játék még 2 hónap mire megjelenik, és ti már itt tartotok...
  • JulesC
    #1268
    ©Joetheblack 5 eurós minicsomagért bejutást kapsz a zárt bétákra, pre-character creaton-re és a headstartra. majd headstartnál felkínálnak egy lehetőséget, hogy kibővítsd a minicsomagot normál vagy gyűjtői kiadásra. (Ez egyenlőre még nincs megadva, hogyan fog történni, de a mini beleszámít a játék árába. -5 euro.
  • IceFlowerly
    #1267
    Bele, de csak később térítik vissza, szóval újból ki kell majd fizetned a teljes összeget.
    Én itt vettem :http://www.g2play.net/store/Tera/ itt valamivel olcsóbb nem is kevéssel
    ezek preorder+teljes digital csomagok szóval nem kapsz dobozos játékot,
    hanem e mailbe kiküldik a kódot a játékhoz nekem 20 perc alatt megjött
    Digital CE hez a kód (minden rendben volt a kóddal)
  • Joetheblack
    #1266
    Nem értem ezt az 5 euros mini csomagot, most akkor ezért mit kapok pontosan? Ez beleszámít a játék árába?
  • IceFlowerly
    #1265
    Nm remélem talizunk a játékban :)
    sok sikert!
  • Joetheblack
    #1264
    Köszi, ezzel már elleszek.
  • IceFlowerly
    #1263
    Ez a Preorder oldala, ha esetleg nem találnád.
    http://community.tera-europe.com/shop.html
  • IceFlowerly
    #1262
    Szia!
    Legegyszerűbben és biztosan preorder vásárlással ami 5 Euro
    Így minden CBT És OBT be bekerulsz!
    Preorder Acc csinálás után tudsz venni Bank kártyával.
    Itt vannak az időpontok:
    https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=27286
  • Joetheblack
    #1261
    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor lesz a következő CBT és hogyan lehet szerintetek legegyszerűbben bejutni oda?
  • IceFlowerly
    #1260
    Azért ez a Livestream nagyon beteg
    a kiscsaj hangjától rendesen ráz a hideg :D
    http://hu.twitch.tv/rainicorn
  • IceFlowerly
    #1259
    Akkor elírtunk egymás mellett ennyi np :D
  • Cence
    #1258
    "Egyébként nem is volt gondom amíg azt nem halottam, hogy csak azért mert mondjuk Pistibácsi guildja lesz a fejem fölött a fél Magyar társadalom üldözni fog, 1 kihangsúlyozom FIZETŐS játékban.
    (ezzel ellehetetlenítve a játékélményemet)
    Kérdem én milyen hozzáállás ez? "

    "4.(milyen mentalitás az kérdem én, hogy ellehetetlenítjük más emberek játékát)pl. én nem tettem semmi rosszat de ah Fearless lenne a fejem fölött akkor rettegnem kéne vagy mi?"

    Erre a kettőre gondoltam. Azt amit te idéztél a postom megírása után láttam.
  • IceFlowerly
    #1257

    (elítélésem abból adódott, hogy én ilyet soha nem mondanék)

    és minden kijelentett mondatnak szokott valóság alapja lenni.
    Élősködik szót nem értem. Kifejtenéd?(inkább ne)azt hiszem olyan régre nyúlik vissza ez az egész história, hogy 1nem tartozik rám
    2szerintem felfogni nem tudnám
    (és nem tartom magam Mátyás Királynak sem)
    Semmit nem kértem számon :)
    Kijelentettem hogy nem szép dolog ilyet tenni vagy mondani ennyi.
    DE én szemszögömből is nézd meg, hiszen mint írtam nem ismerem ennek az eposzi vitának az igazi mibenlétét.
    Én csak 1 szerény blog látogató vagyok mind2 félnél akit 1 videó köszöntött a minap, hogy többet nem fog Vod látni mert...
    Talán inkább rendezniük kéne a vitát, persze ehhez 2 fél kell
    (nem halok bele ha nem lesz Variance, Fearless, VoidWalkers , mert ezek csak nevek)

    Te idézeted
    "Veled az az egyetlen bajom hogy ezt te úgy kérted számon 2x is mintha ez bizonyított tény lett volna"


    Saját idézet
    "Biztos vagyok benne senki senkit nem fog gankelni!
    Csak megy a szájkarate!"

    Most erre mit mondjak?