Tera Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#668
Érdekes, mert a gw2-tõt nem az ncwest (ncsoft) fogja supportolni, hanem a 2004-ben megjelent, máig támogatott gw1 készítõi, az arenanet. Szóval itt buktál meg.

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

MeoH
#667
Hat attol meg grind, hisz mmo. De teny, hogy probaltak Eu fele nyitni, es talan sikerult is nekik. De engem foleg a pvp mozgat, es ahhoz a Teraban tapolni kell a karit, cuccot stb.. GW2ben ez megoldhato lv1en is es cuccokhoz is maskepp allnak hozza. Plusz a havidij, nem azert mert nem telik ra, de neha nem jatszok annyit, hogy befizesek havi 4ezret. Ezt az NcWest / GW2 dolgot nem ertem a vegen, epp, hogy a Tera US teriteset vegzi az exNCwest brigad. Igen tudom, hogy NC forgalmazza a GW es majd a GW2t is, de azert az arenanet fejleszt, es GW1 sem szurta el a rossz support tudtommal.

fuck mmo's..i.,

Frosty01
#666
semmi semmi, storno.

practitioner of the forbidden arts of death

Frosty01
#665
a béta ma 3kor indul?

practitioner of the forbidden arts of death

Nuclearity
#664
most komolyan? ha játszottál vele tudod hogy ez pont nem a tipikus koreai mmo. ez inkább egy nekünk/felénk készített játék. A kiadó hozzá állása számomra még mindig TERA-é a legjobb, amit beígértek megvalósításra (lásd az updates roadmapot) mindent sikerült kb idõre teljesíteni, és bármi kisebb nagyobb gond volt megoldották ugy, hogy az mindenkinek jó legyen.
Eközben vártok egy olyan terméket aminek a supportját és kezelését átveszi az NCWEST (ismerõs lehet Aionból). Nálam már eleve itt megbukott GW2. De ez megint olyan kérdés, hogy kinek ez kinek az. (én személy szerint Aion után nem fogok NC termékkel foglalkozni)

Tatyla
#663
ha mini pre-ordelek kapok mar most hetvegere is beta engedelyt?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

MeoH
#662
Jatszottam mar Teraval, meg a koreai betat, es az iranyitas nekem is tetszett, es vegre a nem 300+ ping lesz 😊

Running: Vhogy en is igy vagyok vele. Havi dij + koreai mmo. GW2 ebbol jobban bejon, ill. a fejlesztok elkepzelesei, hozzaallasa is. Viszont a Tera jatekelmenye nagyon epic.

fuck mmo's..i.,

Running
#661
Gw2 fan vagyok, de kipróbálom ezt is. Ennyi, se több, se kevesebb. Egyébként szerintem mindkét játéknak meglesz az elõnye és a hátránya, majd mindenki eldönti, melyik jön be jobban. Én aion után inkább valami európaibb termék felé kacsingatok, de ha a gw2 nem adja azt, amit szeretnék, akkor nincs kizárva, hogy átszivárgok a tera-ba. Ki tudja még mit hoz a holnap.

Nuclearity
#660
akkor ne vedd magadra 😊 nem az ilyenekre gondoltam, csak vannak páran akik már jó ideje gw2t favorizálják mert isten game, tera ellenben egy k*ki (volt eddig). Igy van számítsatok valami újra, nekem nem volt nehéz megszoknom, viszont nem tudok többé tab 1-2-3-4 es játékokkal játszani már :S szóval számomra nem volt nehéz, de a harcrendszer tényleg nagyon ellett találva a játékban (és akkor még nem beszéltünk semmi másról.) Bár ez a játék valamelyest másaabb, egy pve is több odafigyelést igényel majd mint pl egy targetes játék (pl aion, ahol az elsõ run után csukott szemmel is...). Tehát sok embernek nem fog tetszeni szerintem, aki WoW illetve Aion és a hasonló játékokban is lusta volt egy instába bemenni ugy, hogy tényleg ott is legyen, az itt kifog hullani ilyen téren. De majd meglátjuk.
Szóval jó gamet, és remélem ez segít majd a döntésben!

#659
Sziasztok.

Pre-order megvásárolva, és beaktiválva accountba!

MeoH
#658
En nem vagyok eszement GW fan, de megvallom oszinten Tera es GW2 kozott orlodom. Egy sem tunik rossznak, es van pro/kontra. Viszont, a Tera iranyitasa nagyon egyedi, aki eloszor probalja, az szamitson vmi ujra 😊 Persze, az nem biztos, hogy mindenkinek be is jon a dolog.

fuck mmo's..i.,

Nuclearity
#657
remélem a sok gw2 fannak majd megfelel és 1-2 normálisabbat sikerül megfognia a játéknak. És nem csak azért csatlakoztak ehhez az egészhez, hogy elmondhassák, hogy õk bizony kiprobálták a TERA Online-t és hogy az mekkora rakat .... (sajnos biztos ilyenek is lesznek.)

Szóval jó gammát holnapra gyerekek, aztán ha gondoljátok, (és egy szerveren lennénk) akkor vasérnap valami közösképre akár pvps eseményre összeröffenhetne a társaság (csak egy ötlet)

Running
#656
Hétvégére nekem is megvan a próba lehetõség. Köszi az ittenieknek, meg tádénak hogy kínlódott velem egy sort. Kíváncsi leszek milyen a játék. <#hehe>

#655
Gondolom már a headstart alatt lehet frissíteni teljes értékûre a minit, remélem😊.

"vessetek a mókusok közé" :)

#654
Úgy értettem a 'headstartig'-ot, hogy a headstart végéig. Sorry.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#653
"Jelenlegi információk szerint az 5 euros mini csomag csak a head-startig tart és egy perccel sem tovább."

Nekem nem ez derült ki ebbõl :
"All pre-order versions include the following:

A head start on other players – Access the game five days ahead of the actual launch on the 3rd of May 2012"

"vessetek a mókusok közé" :)

#652
Jelenlegi információk szerint az 5 euros mini csomag csak a head-startig tart és egy perccel sem tovább. Ha (és itt a HA-n van a hangsúly) ezen nem változtatnak, akkor elkerülhetõ lesz a kezdeti queue és az egyéb instabilitási fail.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#651
A hülyének nézést nem neked irtam, csak gyors pontot akartam tenni az ügy végére, mielött még 10-en irjak le nekem, hogy mivan, közben pedig nem is. 😊

Azóta megoldódott a belogolás, most várom az e-mail-t az account armorhoz. Csak nagyon le van halva az egész rendszer, még csak most jött meg az e-mail visszaigazolás a ticketröl is. 😊

Kiváncsi leszek amugy, sikerül e jobban megoldaniuk a startot mint ncsoftnak aional, én félek ettõl az 5 euroért headstart névfoglalás dologtól.

#650

Kik játszanak? Devek?

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

#649
Bocs Infusion, nem akartalak hülyének nézni, csak teljesen értetlenül álltam a probléma elõtt és ilyenkor az ember ösztönösen megpróbál egy szinttel lentebb ásni a problémában. Azért furáltam ezt a titkos kérdés dolgot, mert nekem semmi hasonlót még csak nem is kérdezett. Volt egy élõ accountom még az alpha fázisból és látszólag mindenki másnak is pofon egyszerûen ment a dolog a beta signupnál megadott email címmel és jelszóval.
Egyébként FROG azt üzente, hogyha bárkinek bármilyen gondja van (nem jön email, nem engedi be a jelszóval, stb.) akkor adjon fel egy support ticketet. Nyilván nem lesz instant válasz, de ott görcsölnek néhányan az egzotikus hibák bogarászásával és a default válaszok generálásával.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#648
Közben megtaláltam, nem néztem szét jobban ...
Tehát szombat 15:00

#647
A kódot megkaptam jön lefele a játék.Pontosan mikor, hánykor kezdõdik a béta ?

#646
Igen pont ez volt nekem, annyi hogy uj accot se tudtam csinali, mert arra se jött meg az e-mail. 😄
MeoH
#645
Nalam is ez volt, nem tudtam bejelentkezni. FEnt vmi IDrol irogatott. Aztan csinaltam egy teljesen uj accot, es trial active 😊

fuck mmo's..i.,

#644
Ne nézzetek hülyének pls. Tudom miröl beszéltek ez nem az volt. 😊
#643
Nem, az volt, hogy nem fogadja el acc/passt, és ha nyomom hogy küldje el ujra, akkor kapok egy hibaüzenetet, hogy az nincs titkos kérdés megadva az acchoz, és nem tudja elküldeni.

Viszont talán megoldódni látszik, most már csak e-mailre várok, de elég lassan megy a dolog.
Frosty01
#642
az nem titkos kérdés, hanem az acc emailedre kiküldenek egy megerõsítõ kódot... kb mint a netbanknál, ha beírod továbbenged. ennyi

practitioner of the forbidden arts of death

Frosty01
#641
mindenféleképp le fogom sírni mindenféle búmat bánatomat ha végeztem a hétvégével (és magammal)

practitioner of the forbidden arts of death

Jockey
#640
no, preorderrel elorendeltem..😊
veszett mar mohacsnal tobb is oda..:p

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

#639
Titkos kérdést kér??? Ez pontosan hogyan jelentkezik? Nem lehet, hogy az Account Armorba futottál bele? Bekéri az user+pass-t, majd megjelenik egy újabb panel, ahol azt mondja, hogy unauthorizalt deviceról jelentkeztél be, amit elõbb jóvá kell hagyni egy kóddal. Szóval nem valami ilyesmi jelenik meg?

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#638
Forumra siman belogolok, accounthoz nem enged, tudom hogy mit adtam meg passnak, szám nagybetü stb, mégse enged be.

De amikor bétára regeltem, ott még nem kért titkos kérdést, ha most akarok regelni akkor már kéri. Viszont pass resetelni meg nem tudom anélkül. Ördögi kör.

De hogy miért nem fogadja el a passt, azt nem tudom.
#637
Emlékezz, a jelszónak tartalmaznia kellett Kis és nagybetût és számot! Emellett, próbáld meg a fórum felhasználódat belogoltatni.

#636
Nálam kiverték a biztosítékot, megjött az e-mailemre a sneak peek kód, még cpe teszt után járt, viszont nem tudok belogolni az accountomra, mert hogy rossz account vagy jelszó, persze a jelszó reset se megy, arra azt kapom, hogy az ID-hez nincs megadva secret question.

Irtam supportnak, de válasz persze kitudja mikor lesz...

A legjobb, hogy regeltem egy masik accot, mivel van még 1 sneak peek kódom, gondoltam majd hátha, de onnan meg órak óta nem jön meg az e-mail.
Bosszantó a dolog, mert minden havernak sikerült már, én meg itt szarakodok vele.
Nuclearity
#635
azért érdekelne majd a hétvége után egy véleményezés akár pozitiv akár negativ, csakmert eddig nem volt túl jó véleményetek a játékról, árdekelne, hogy kiprobálás után hogy vélekedtek az "ugra bugráról"

0Fritz0
#634
Ezeröccázért is be lehet kerülni a bétákba, a Digital Pre-Order Mini fünf juró.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Győri Devi
#633
Lesz OB. Én is majd csak ott fogom kipróbálni mert nem szeretek ilyen kulcs vadászattal szórakozni.

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Tatyla
#632
most nézem ugyanannyi euróban nekünk mint az amcsiknak dollárban ezt a szopatást,na mindegy úgyis lemaradtam errõl a kulcsosztásról is,pre-order vakon nálam nem fog menni az hótziher,de kicsit sokkalom a digital deluxért amúgy is az 50 ojrót...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Frosty01
#631
zsír, nagyon köszi megvan 😊

practitioner of the forbidden arts of death

#630
Köszönöm szépen!

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

Powerman5000
#629
az lemaradt hogy ez a kulcs csak a mostani hétvégére szól (febr 4-5)

Powerman5000
#628
200 Ingyen kulcsot osztanak nem tudom mennyi van hátra de biztos gyorsan elfogy, csak egy kattintás, be is regisztráltam szóval biztos hogy nem fék.

kulcs

#627
Este 6-kor (18:00) 15 db béta kulcsot sorsolunk ki a Variance: Tera Hungary fansiteon. A kulcsok az ehét végén megrendezésre kerülõ Sneak-Peek eventre lesznek érvényesek. Részletes a blogon.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

BoneDragon
#626
Egész jó lett

#625
Preorder Trailer & them tits

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

Torzonborz
#624
áhh köszi na ezek biztos nem elfogultak 😊

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#623
jah csak a frostshock link maradt le... 😄

link
#622
Ezzel csak az a baj, hogy beszámolót olyanvalaki tud írni, aki próbálta is a játékot és aki próbálta, nos... elfogult lett 😄
Am ajánlom meno frostshock-on publikált terjedelmes írását, ha még nem találkoztál vele, nyilván "elfogult", viszont az fs! ilyen szinten teljesen független, így a kommentelõk többsége sem fan-ként áll a témához.

Ugyanakkor a tegnapi naptól él a preorder lehetõsége, egyelõre még csak a digitális változatokra. Bõvebb infó és elõrendelés:
http://community.tera-europe.com/preorder.html
Nuclearity
#621
Variance-on szétnéztél már? vagy youtubon pl? van 1-2 név akik ilyennel foglalkoznak (youtube-on) tehát ott garantáltan fogsz találni, de a variance-on is van bõven..

Torzonborz
#620
Hali !

Tud vki olyan oldalt ahol viszonylag objektív ( tehát nem totálisan a játékba belebuzult fanok által írt ) béta beszámolók /vélemények vannak ?

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#619
Valóban félreértettem. Elnézést 😉

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/