3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Marfy
    #1380
    Nem ugy volt hogy ezt a verification hibát ami szerverválasztáskor jelentkezik kijavítják? Mert ugyan úgy megvan.
  • NikeCortez
    #1379
    Klán Toborzás 100%-osan elindult!

    Információk:

    Server : Még nincs meghatározva
    Server Startus : PvP
    Klán Irányzat : PvP-GvG-SvS-Pk-Raid!
    Klán Aktivitás : Sok a Hc, de zöme Fél "hc" szinten tolja!

    Gyors Bemutatkozás :
    -Folyamatos PvP és Minden más Teljes körű kihasználása a Diplomácia Részlegben Kiemelkedően Akarunk Teljesíteni!
    A Felfogás :

    1. Pk: Eme Dolog használata Bossolás (word boss) és egyéb nézeteltérések Orvoslására lesz.
    2. Raid: Hévégére tervezzük őket! Nincs szabály ki jön, jelentkezési rendszert fejlesztettünk ki a weboldalon. Aki jelentkezik a neki tetsző időpontban, az biztos jönni fog, ha persze éppen online.
    3. Klán Szabályok: VasAkarattal Kivételezés nélkül betartjuk, ha olyat teszel, ami negativum azért akár Kick is Járhat, Hiába vagy a top One PvP-s vagy PvE-s...A Szabály megszegése ezzel jár!
    4. Kommunikáció: Ts3 Kötelező, ha nem beszélsz, legalább hallgatni be kell jönnöd ,ha játszani akarsz verünk, mert nem "nyaralunk" a játékban!

    5. KAPCSOLAT felvétele velünk:

    Katt Ide!

    Kitöltöd a Jelentkezési Lapot, és pár órán belül válaszolunk és Ts-en egy Felvételi beszélgetés Által jóváhagyjuk a Tagságodat, persze ,ha megfelelsz...

    Várunk Titeket!

    Üdvözlettel a Phoenix Legion

  • NikeCortez
    #1378
    Lehet van egy nőies viruso, ami az alkalmazásaidat kajálja.
  • MaRee
    #1377
    Srácok, itt valami árulás van. Letöröltem az egész játékot megint és felraktam, alaunchert a tera setup.exe-vel, erre megint eltünt az asztalról az ikonja, ha a launcher.exe-re kattintok, akkor meg azt írja, hogy a működése leállt. Mi a kénköves isten baja van?
  • dante3
    #1376
    Tegnap vettem fél 8 körül este, 22:00-kor jött a mail a kóddal!
  • MaRee
    #1375
    Akkor azért fő meg a tera launcher amikor indítom a játékot, vagy alapból szar valami? Az asztalomról eltűnt a tera ikonja, ha a játék mappájából próbálom indítani a tera-launcher.exe-vel akkor kiírja hogy tera has stopped working
  • Marfy
    #1374
    Majd pontban du. 3kor.
  • frango
    #1373
    Koreában nincs.
    Kovalik kollégával már vitáztunk egy jót a Chronoscroll-ról. Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla.
  • MaRee
    #1372
    Már mennek a szerverek?
  • kalif
    #1371
    erre én is kíváncsi vagyok
    1 havi díj kb. 3500-4000 Huf
    mennyi ingame goldért lehetne megvenni ? koreán be van vezetve ? tapasztalatok ?
  • frango
    #1370
    A Chronoscroll-ról mi a vélemény? Az is egy érdekes dolog lehet még.
  • gurubefree
    #1369
    Nem kimondottan a mount miatt vettem meg a collector edition-t. Amiert azt valasztottam egyszeruen az volt hogy ne egy proli muanyagtokos dolog legyen a polcon .
  • szergely83
    #1368
    Aki hajlandó azért pénzt kiadni, hogy legyen egy "cool" cucca (amit mellesleg sokan meg fognak venni és nem is lesz annyira egyedi már...), hát lelke rajta. A kiadó részéről egy ilyen lépés szvsz nem elítélendő, hanem extra szolgáltatásként kell tekinteni rá, amit igénybe vehetsz.
  • KaBuTo666
    #1367
    Nem előnyként szerepelnének item shopban, hanem kinézetre - innentől kezdve meg a fantázia nem szabhat határt. Mert ugye ahány ember annyi ízlés.
  • szergely83
    #1366
    Mountok itemshopban még nem feltétlen jelent előnyt, hiszen lehet ugyan olyan statokkal, mint amit játékban is megszerezhetsz, minimális erőfeszítéssel. Az más kérdés, hogy esetleg brutáljól néz ki és sokan megveszik majd :P De alapjában véve ebben nem látok semmi kifogásolni valót, ha exkluzivitás kell, pénzért megkaphatod. Azonban nem hiszem, hogy ilyesmi elérhető lenne a közeljövőben...
  • KaBuTo666
    #1365
    #1363, és számomra nem gáz ha lenne item shopja a játéknak. Pl új mountok. Csak ne süllyedjenek le arra a szintre hogy ha valaki fizet item shopban akkor könnyebb dolga lesz mint aki nem.
  • szergely83
    #1364
    Iteshop biztosan lesz, mint bármelyik mmo-ban. Ami megkülönbözteti a p2p (pay to play) és f2p (free to play) játékokat, az a shop minősége. Míg egy p2p mmo esetében csak kozmetikai eszközöket (remodell; átlagos statokkal rendelkező, de különleges kinézetű itemek; egyéb alapszolgáltatások: transfer, class/gender/name change), addig egy f2p játék esetében olyan itemeket vásárolhatsz, ami pl. jelentősen meggyorsítja a szintezést, javítja a dropp/success ratet, pvp-ben valamilyen boostot ad. Ezek az úgynevezett p2w (pay to win) itemek, amik jelentős előnyhöz juttatják azokat a játékosokat, akik valós pénzért vásárolják őket az itemshopban, szemben a szűkebb pénztárcájú játékosokkal. Amíg ezek a p2w itemek nem jelennek meg egy p2p shopjában, addig nincs gond. Ha viszont megjelennek ezek a cuccok, akkor azzal a játék is elindult a f2p-é válás leejtőjén (pl.: Aion)...
  • kalif
    #1363
    Legyen úgy ! De a Frogstertől tartok, sajnos nem arról híres, hogy fair Item Shopja van.Meglátjuk...
  • roland4
    #1362
    A preordert nem lehet máshol megvenni? Mert sajnos nem olyan a kártyám amilyen kellene hogy legyen =/
  • Droughert
    #1361
    Miért ne lehetne? Volt már rá példa nem is egy játékban, és ennek nem feltétele az hogy f2p-legyen az adott játék.
  • Nuclearity
    #1360
    és te mikor vetted ha szabad megkérdeznem? :)

    gurube, köszi a választ!
  • dante3
    #1359
    No megjött a pre-order kód, éjszaka meló volt, most alvás, és 3-kor go! :-)
  • gurubefree
    #1358
    talan 1 ora volt ( lehet 2 mar nem emlekszem ) itt vettem.
  • Nuclearity
    #1357
    item shopban? bátor kijelentés, tudod nem minden p2p játék gyökereskedik mint Aion. Miután ez CE kiadáshoz jár szinte biztos, hogy EZT nem fogod tudni megvenni seholse. csak CE-vel. Mégegyszer, ez nem egy F2P játék.
  • Nuclearity
    #1356
    mennyi idő volt mig megkaptad a kulcsot? Márha a TERA EU oldalról vetted.
  • Marfy
    #1355
    Igen.
  • KaBuTo666
    #1354
    Collector editiont néztem, látom tápabb mount van de az fix hogy előbb utóbb item shopban majd meglehet venni azt a mountot.
  • Jockey
    #1353
    cbt-s karikat torlik ugye? marmint elesre?
  • Gear
    #1352
    Javaslom nézz szét klánok terén. Könnyebben találsz társakat ;-) .
  • gurubefree
    #1351
    na ... megvettem a collector edition-t :) beta kockulas holnap es holnaputan . Szerencsere a hetvegem szabad . Ha valakinek van kedve tarsulni irjon pm-et.
  • roland4
    #1350
    valakinek nincs egy cbt 2 beta keye vagy acca felesleges?:)
  • dante3
    #1349
    CBT2 infó
  • Nuclearity
    #1348
    ebben nem tudok segíteni, nem onnan vettem a példányomat. de olyan sokmindent nem hiszem ,hogy kérdezne még
  • roland4
    #1347
    Bocsi, belaggolt a net , így nem irta be az össze betűt :S A kérdés helyesen: Lenne még egy kérdésem, a kérdés fel van téve a #1326-ba.
  • roland4
    #1346
    Osa, köszi a tippet! :)A kérdés fel van téve a #1326-ba!!
  • KaBuTo666
    #1345
    Csak vigyázz, ne ha valami adatlopó kártevő legyen a rendszeren..
    Főleg, ha a számítógépeden kezelni akarsz egyenleget, használsz paypalt, stb...én mikor regisztráltam paypalra, előtte átnéztem a rendszeremet kártevő után kutatva.
  • roland4
    #1344
    Ertem köszi!!
  • Nuclearity
    #1343
    amennyiben nem te probálkoztál, válts jelszót azt javaslom
  • Nuclearity
    #1342
    valaki beakart lépni az accodra egy nem beazonosított gépről, ilyenkor mindig kapsz egy kodot amivel betudod azonosítani a gépet. (ez lehet a te géped is első alkalommal). ezt a kodot kéri mikor beakarsz lépni, hogy beazonosítsd a géped. beírod és tovább enged,
  • mnorbi
    #1341
    hmm , jól látom hogy ha most hétvégén megtetszik a játék , akkor ha v eszek egy usa preordert akkor minden hétvégén tudok bétázni ? mivel az egyik páros a másik páratlan héten megy ?