3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • vader108
    #1581
    5eurós pack csupán annyi h előrendeled azt akkor részt vehetsz a bétákon továbbá ha úgy döntesz h megveszed, kvázi kuponkén az az 5 euró a normál verzió árából lejön amikor megveszed:) magyarul 49euró alapár de mivel te rendelkezel kuponnal így ha bemutatod a játék megvásárlásakor akkor 49-5eu:D
  • Mestro
    #1580
    Szeva mindenki!
    Lene egy két kérdésem a terával kapcsolatban.
    Az 5$ Tera pack az mit foglal magában?
    Van a 49 eurós packban 37napos playtime az ingame time-ot nézi vagy folyamatosan telik le mint például a wownál?
  • Hentes75
    #1579
    Livestream közvetítésen hol lehet kép felbontást állítani?
  • vader108
    #1578
    ha 576nál előrendelek az ugye a eura vonatkozik?
  • vader108
    #1577
    esetleg vki nem tudna honlapot ahol eu cbtre lehet kulcsokat szerezni?:D thx :)
  • Marfy
    #1576
    Igazán nincs mit.
  • s0n1c
    #1575
    Köszi az infot!
  • vader108
    #1574
    köszönöm marfy! isten vagy! müködik! :P
  • Marfy
    #1573
    Ez már nem müködik, de ez igen. http://alienwarearena.com/giveaway/tera-beta-giveaway/
  • Marfy
    #1572
    Nekem a két héttel ezelőtti kulcs nem jó...
  • Marfy
    #1571
    Ma kezd az US beta, próbáld ki az alábbit, két héttel ezelőtt nekem igy lett kulcsom.

    "Hogyan játssz Az Amerikai bétán.

    1. Regisztrálj a http://www.curse.com/ -on
    2. Meny fel erre a honlapra http://dragonproxy.tk/
    3. "Enter URL" alatti mezőbe illeszd be ezt a linket http://www.curse.com/betas/tera-online

    Ha minden jól csináltál akkor kapsz is egy kulcsot az Amerikai bétára.
    Amcsi account regisztráció https://account.enmasse.com/

    " A Legrosszabb esetben mikor be hozatod a linket az oldalról akkor meg kér arra hogy logolj-be még egyszer a Curse oldalra, tedd meg ezt és utána keresd a "Get Your Tera Beta key" kis bannert és már is kapod az amerikai Béta kulcsot. "

    "
  • vader108
    #1570
    sziasztok!

    Van esetleg két béta kulcsa tera onlinera számomra és öcsémnek? nagyon megköszönném :)

    (nyílt open béta ami áprilisban lesz arra bárki tud menni majd?)
  • Marfy
    #1569
    Valóban... Egy kis ninjateszt.
  • frango
    #1568
    Lol. Megnéztem Tera EU-t. Launcher töltögetett. Belépek és megy a szerver. Csak a karakterem Esseniá-ra ment át valamiért...
  • mnorbi
    #1567
    amcsi bétán van magyar guild?
  • Marfy
    #1566
    A 2 héttel ezelőtti curse-ről való kulcsok most is jók lesznek?
  • Running
    #1565
    Kaptam béta kulcsot, akinek kell pm-ben írjon, az elsőnek küldöm!
  • gurubefree
    #1564
    a hetvegi beta-ra

    NJFEKY6F3KDKT5EXJXDFTL59C

    Egeszsegere aki az elso :)
  • Fpocok
    #1563
    Kaptam én is kulcsot.
  • Sáska
    #1562
    Most hetvegen sikerult eloszor kiprobalnom ezt a jatekot; eddig nem nagyon kovettem a Terat, ugy voltam vele, ha majd jon, akkor megnezem.

    Csak lvl20ig jutottem el, de amennyit eddig lattam belole, az nagyon pozitiv volt: full beallitasokon zokkenes mentesen futott, meg a varosokban is. A grafika, a zene, a hangulat es maga az egesz vilag szerintem nagyon rendben van.
    Olyan feelingem volt, mint reges-regen, mikor a lineage2-vel jatszottam
  • Nuclearity
    #1561
    ez a kampány quest? ott egy ilyen darts féle itemet kapsz amit rákell lönöd 30% hp alatt. Amennyiben nem dobtad ki, ugy ott kell lennie
  • Nuclearity
    #1560
    csak outdoor dungeonok vannak, 32 esen nincs instance
  • MaRee
    #1559
    Ha egy küldetésnél nincs az inventorimban a quest item akkor mit csináljak? Lvl 13-as fixing the faeries (timed) küldetés, mikor a Seravy nevű nagy szarvas izét kell megszelidíteni. Ehez kéne gracebloom essence amit az előző küldiknél kaptam elvileg, de nincs nálam. Az essencet az artful gracebloom nevű virágból lehet kinyerni, amit viszont már nem tudok harvestelni. Abandonolni nem tudom a küldetést, és ugye így nem tudok a sztoriban tovább haladni. Ilyenkor mi a teendő?
  • KaBuTo666
    #1558
    Nem lehet beállítani hogy ne PNG-be mentse a képeket hanem JPEGbe? 5-7 megás képek, aztán semmi különbség nincs ha jpegbe átrakom paintban...így is 25 GB kellet neki a merevlemezen, erre még ez is? Nagyon szereti ez a játék zabálni a helyet mit ne mondjak... :DD
  • Atrax47
    #1557
    Yo nem tudja valaki van 32 es insta a játékban?
  • Sáska
    #1556
    nekem kb 2 ora utan kuldtek. szamolj azzal is, hogy a letoltes eleg lassu lesz..
  • Marfy
    #1555
    Arra az emailre küldik a kódot, ami a paypal-on meg van adva, nekem kb. fél nap volt mire kiküldték.
  • domy75
    #1554
    Megvettem 5 euróért de semmit nem kaptam még. E-mai-re küldenek valamit?

  • Sáska
    #1553
    hivatalos honlapon vehetsz 5 euroert. ha kesobb megveszed a digitalis valtozatot, akkor ez beszamit az arba.
  • domy75
    #1552
    Ha valakinek lenne egy felesleges beta kulcs megköszönném vagy egy link hogy honnan szerezhetnék még. Köszi.
  • Marfy
    #1551
    Hogyan tudom a controller képét eltüntetni? Az elején kiírja hogy a játék észlelte, de nincs semmi joystickom.
  • Nuclearity
    #1550
    17-28% osan használja az i7 2600 as processort a játék most. a 8 giga memoriát 57% osan pörgeti. (a multkor ugye nem tudtam pontos számot mondani, mert nem votl teszt)
  • Running
    #1549
    Elkelt!
  • Running
    #1548
    Van egy tera kulcsom, akinek kell, írjon privátban, az első megkapja!
  • gurubefree
    #1547
    Akinek nagyon de nagyon kell :)

    Tera beta key
  • KaBuTo666
    #1546
    Először én is az hittem hogy lassan tölti le, de 1.3 mBvel töltötte le a 20+ GB-t és azért! Amúgy 4 óra alatt letöltötte az este.
  • domy75
    #1545
    Sziasztok. Szereztem beta kulcsot és ki szeretném próbálni a játékot de a kliens alig csordogál lefele, mire lejönne vége a bétának. tudtok valami gyorsabb megoldást a kliens leszedésére? Köszi.
  • MaRee
    #1544
    Köszi. Kiváncsi vagyok működni fog-e
  • menorel
    #1543
    15:00
  • MaRee
    #1542
    Hánytól mennek majd a szerverek?