3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Enosh Chan
    #1621
    A dobozos CE és a digitális CE között a headstarton kívül mi a különbség?
  • xerb
    #1620
    Ha valakinek van felesleges na 5th cbt keye az írjon rám légyszi.
    Esetleg tudok érte adni EU#5CBT keyt.
    Előre is köszöntem : )
  • Anthrax
    #1619
    Köszönöm a válaszokat
  • menorel
    #1618
    A gamesrocket-en mind a standard, mind pedig a CE verzióhoz jár az early character creation és a headstart is. És ha időben veszed meg, akkor természetesen a CBT#5 is.
  • kovalik
    #1617
    Attól függ milyen verziót vettél: ha CE akkor minden jár, de a sima verzióhoz is jár headstart.
    De itt megnézheted pontosan : http://www.gamesrocket.com/s/tera/
  • Anthrax
    #1616
    közben én is megvettem, ehez ugyanúgy jár a headstart meg ezek ?
  • kovalik
    #1615
    igen, megbízható, ahogy befizettem a pénzt, 2s múlva már meg is érkezett a kód
  • Anthrax
    #1614
    gamesrocketről rendelt már valaki tera-t ?
  • Marfy
    #1613
    Ugye hogy ugye .
  • Alienator
    #1612
    meakulpa akart lenni de reggel van. És hétfő. Utálom a hétfőket. És éhes is vagyok. De ha nem lennék éhes akkor se lenne kedvem melóba menni.
  • Alienator
    #1611
    Na hétvégén kaptam cimborától (Laci) béta kulcsot. A keleti származása miatt nagyon szkeptikusan ültem le elé...
    Kouta neked volt igazad. A game gyönyörű, újításokkal teli, zseniális. Igaz csak lvl22-ig jutottam, de biztos vásárlóvá tett a játék. Az államat keresgéltem a legtöbb esetben.
    Szóval "maxmeaulpa"
  • balintk
    #1610
    Ha valakinek esetleg még lenne egy fölös beta kulcsa akkor szívesen fogadnám. :)
  • frango
    #1609
    Channel, server és zóna függő ez az fps dolog. Pl. outdoor dungeonokba nagyon leesik az fps. Ha egy zónában van sok ember(nem kell neked látnod őket) az nagyon húzza a képkockákat.
  • Wlanseraf
    #1608
    Szerinte is:) de megy is 60 fps csak oda megyek a táborhoz 10 ember 22 lol:D
  • MeoH #1607
    Hat pedig azzal mennie kellene gond nelkul.
  • Gear
    #1606
    Érdekes mert azzal a géppel szaladni kellene neki rendesen.Lehet a húzás betesz neki vagy megkéne próbálni másik vga drivert.
  • Wlanseraf
    #1605
    Bele túrtam:) vágom hogy szénné tudom butítani:) de nem ez a cél:)

    A bajom hogy már butítottam, kezdő karival az első küldi fölvevő helyen van 10 player és le esik 25 alá az fps.... hmm kicsit keveslem..

    4 magos@4ghz Phenom II, 8 giga ram, 6870 izmosan húzva...
  • Gear
    #1604
    Nagyon szépen lehet finomhangolni ha gyengélkedik. látható max playerek száma árnyékhatások stb .. kicsit érdemes beletúrni az opciókba ha nem megy tökéletesen.
  • Wlanseraf
    #1603
    Tetszik meg minden csak mintha kicsit optimalizálatlan lenne:( vagy csak fos a gépem vagy szarul látom a dolgokat:)
  • dante3
    #1602
    Bezony :)

  • frango
    #1601
    Na megy a 4. menet:)
  • gurubefree
    #1600
    Van egy beta kulcsom ajandekba .... Az elso aki ir nekem megkapja.
  • Hikoro
    #1599
    A Második kulcsot lefoglalnám, ha nem gond. Kipróbálnám mennyire ígéretes a játék. :)
  • Inferno
    #1598
    Kössziii,az utólsót felhasználtam. :)
    Most eldöl hogy megrendelem-e a játékot...:)
  • menorel
    #1597
    Újabb TERA EU béta kulcsok a Variance: Tera Hungary fansite jóvoltából:


    7RC3RFM3J7F3J6YGCLMEPRYK5HFDDKKA (CBT#4 ONLY)
    MY4CC6XTCJ9TPW33MAEK934JRMCLNM3W (CBT#4 ONLY)
    WNCW5FDGK4DDAWEDTM9K7LNDLD93WGAW (ALL ACCESS)
    P9FYXKK7RW7FFPF7WR9PD9X9X5KEA4X4 (ALL ACCESS)

    A CBT#4 only azt jelenti, hogy csak ezen a hétvégén (péntek 15:00-tól vasárnap éjfélig) lehet vele játszani, míg az All access a két hét múlva megrendezésre kerülő CBT#5-re is jó lesz.

    Sok sikert a vadászathoz!
  • frango
    #1596
    Eddig mindig 15:00 volt a kezdés időpontja.
  • domy75
    #1595
    Valaki meg tudná mondani pontosan holnap hány órától lehet bétázni? Köszi.
  • Enosh Chan
    #1594
    Nem is tudtam, hogy az oroszoknak is köze van a játékhoz. :D
  • frango
    #1593
    Aki elárulja nekem a zenének a címét, előadóját az kap egy CBT4 kulcsot:)
    LINK
  • irenicus
    #1592
    Hy
    Ha valaki sunyiban megtudna dobni egy kulccsal azt megköszönném,variance-en már elfogytak napközben meg nem igazan tudom figyelni az oldalt.
  • KaBuTo666
    #1591
    2 órán belül megkaptam.
  • dante3
    #1590
    Nekem 2-3 órán belül megérkezett anno!
  • domy75
    #1589
    Sziasztok. Mikor küldenek kulcsot a bétához ha megvettem a pre-ordert?
  • Psychedelic #1588
    Most nezegettem Gamesrocketnel most csak 37 euro a sima és a CE is csak 44, ez elég jó ár annak akinek nem fontos a doboz. Én 40 euroért vettem a simat, azthittem jo üzletet csináltam, hát mégse. :)
  • Nuclearity
    #1587
    eu ban nem
  • vader108
    #1586
    ahha. értem.. Végülis annyira nem gáz. open étázni úgyis fogok tudni még ha csak addig nem szerzek eu kulcsot cbtre. Usan votlam most és elgé sokan voltak :D

    Open bétás kari esetleg megmaradhat annak aki előfizuzik rá?
  • Psychedelic #1585
    Azt elfelejtettem, hogy ezek viszont, digitális változatok, nem kapsz dobozt cd-t stb.
  • Psychedelic #1584
    Az 576-os meg cd galaxios stb játékokhoz nem jár sem a béta kulcs, sem az 1 héttel korábbi kezdés, név foglalás stb. Ezek csak sima játékok, emiatt olcsóbbak is.

    Ha béta kulcsot szeretnél, 1 héttel korábbi kezdést, név foglalást stb, akkor Tera EU shopból vagy a partner shopokból kell venni. Ezek drágábbak, de néha van kedvezmény, én mult héten 20%-al olcsóbban tudtam megvenni DL gamertöl, igy 12k volt, és 10 percen belül megjött a kulcs, és akár mehettem volna bétázni.
  • vader108
    #1583
    sziasztok!
    előrendeltem a Tera collector editionra az 576.nál. Vki nem tudja h ahhoz h megkapjam a béta kulcsokat mit kell tennem? vagy csak akkor adják már oda ha nem csak megrendeltem hanem ha ki is fizettem?:S Vki nem tudja?
  • menorel
    #1582
    Igen nagy csomag béta kulcs érkezett a Variance szerkesztőségi címére a Frogster (EU kiadó) jóvoltából. Ezeket a kulcsokat a héten fogjuk kisorsolni néhány játékos feladvány segítségével. Ha szeretnéd kipróbálni a TERA-t, akkor itt a lehetőség, hogy bezsákolj egy kulcsot. A feladványokat a Variance: Tera Hungary fansiteon találjátok meg!

    Sok sikert mindenkinek! (A kulcsok egy része all-access key, tehát nem csak a CBT#4-re, de a két hét múlva megrendezésre kerülő CBT#5-re is megfelelő lesz.)