3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • OzI20
    #1661
    Tera online " Hellfire Tournament " 5v5 pvp LIVE

    Hellfire Tournament Live
  • Since
    #1660
    Sziasztok! Családi okok miatt eladó egy TERA Standard Eition-ös account amit kb. egy hónappal ezelőtt regisztráltam. Sajnos nem lesz időm játszani a játékkal, ezért szeretném eladni. Akit érdekel, priviben jelezze!
  • aalat
    #1659
    Sziasztok!

    Kiprobaltam most a hetvegen a betat, most eloszor jatszottam a jatekkal.
    Kb 7 ora alatt 14-es lettem.
    Eleg gyorsnak talalom a fejlodes sebesseget, tekintetbe veve, hogy total kezdo vagyok a jatekban, es hogy a max szint 60 (ha jol tudom).

    Ez csak a beta miatt van, vagy tenyleg ilyen gyors lesz release utan is. Ha igen, a fejlodesi sebesseg lassulni fog magasabb szinten?
    Ha nem, mirol fog szolni az endgame?
    Mert ha max szint vagy tegyuk fel egy honap alatt... mi lesz uatana?
  • pike011
    #1658
    Hello!

    Már minden követ megmozgattam, de sehonnan nem tudtam kulcsot szerezni.
    Tehát én is megkérnék mindenkit, ha esetleg rendelkezik még kulccsal, küldje el nekem.
    Előre is Ezer Hála!
    [email protected]
  • Hentes75
    #1657
    Bencének köszönöm a kulcsot !
  • Hentes75
    #1656
    Tiszteletem !
    Ha esetleg még mindig lenne valakinek felesleges CBT5-re béta kulcsa
    és szívesen elfogadnám.Előre is köszönöm.
    [email protected]
  • Ad4m
    #1655
    Megkaptam Cortenet, TYVM
  • Ad4m
    #1654
    Ha valakinek van egy folos betakulcsa, nagyon halas lennek erte : )
    [email protected]
  • frango
    #1653
    Haha marad a szinthatár 38 CBT5-re. Több idő lesz baromkodni legalább
  • Corten
    #1652
    Kaptam béta kulcsot most, nem tudom hogy más tudja-e használni vagy ez accouthoz van kötve de ha nincs akkor valakinek szívesen odaadom ha kell neki ja és erre a hétvégére szól.
  • xerb
    #1651
    FIX
  • xerb
    #1650
    Na szóval hogy választ adjak a saját problémámra, miszerint kinek olyan hibaüzenetet dob a lancher hogy :NO DOWNLOAD ERROR DETECTED
    Annak itt a fix : http://download.frogster.de/Tera/Fixes/TERA_DownloadError_Fix.exe :)
  • Tatyla
    #1649
    van egy béta kulcsom az első privátra megy
  • xerb
    #1648
    patch* ofc :) soz
  • xerb
    #1647
    Btw, pach server(eke)t mennyi idővel lövik fel test elött ?
    Nekem nagyon nem akar jönni a client.
    Hibaüzenet : NO DOWNLOAD ERROR DETECTED
  • s0n1c
    #1646
    Volt egy elég sikeres első rész, plusz jóval európaibb stílusú, mint egy Tera vagy Aion, várják a játékosok és az eddigi béták alapján úgy néz ki nem hiába, mi ezen olyan meglepő? Ha nem jönne gw2 én is Teraznék valószínűleg.

  • Nuclearity
    #1645
    nem vitatja senki, mindenbizonnyal igazad van a játékosbázissal és a többivel is. De mi nem a gw2 es topicról beszéltünk, hanem egy emberről aki egy teljesen más játék topicját/blogját fröcsögte szét a hülyeségeivel.
  • Alienator
    #1644
    Szerintem pedig ez a játék ütni fog mint a buszkerék (már ha az üt). A jövő stílusa lehet ez a combat rendszer. Meg is rendeltem egy jó kis Razer Naga egeret hozzá. A béta alapján legalább két polipnak kell lenni a hatékony játékoz. A tükörben azt láttam, hogy én egy polip sem vagyok, így gondoltam veszek egy 17 gombos egeret :)

    Hallgassátok meg a Volbeat - Raido Girl című nótáját. Semmi köze a Tera-hoz, de iszonyat jó :)
  • MeoH #1643
    Ebbe a topicban, pedig mindenki a TERAba van belebuzulva :) Sztem mindketto jo jatek, es hoz ujdonsagot. de kisse mas. Majd az ido eldonti, hogy melyik eletkepesebb hosszabb tavon. Sztem mindkettonek meg lesz a jatekosbazisa egy ev mulva is.
  • Nuclearity
    #1642
    nemfognak, az új WoW. Játékosbázist tekintve persze (Ez a játék a legjobb, mindent überel...stb.) Igaz, hogy még senki nem is játszott kb a játékkal... :D na mindegy, hagyjuk a GW2 es témát :D
  • Marfy
    #1641
    "Mindenki" ebben a GW2be van bele buzulva, csak majd nehogy nagyot koppanjanak a végén...
  • 0Fritz0
    #1640
    http://www.u7buy.com/Tera Racial skills guide

    A választás meg szintén egyéni ízlés kérdése.
    Személy szerint slayer-el kezdtem el bétázni, de végül a berserker jobban bejött.
  • xerb
    #1639
    Jajj de sajnálom QQ :D
  • Nuclearity
    #1638
    áh nem jön, az Aion LFG cseten látta, hogy a sok nagy pvp-s név lehuzza a TERA-t merthogy "a nagy range miatt nem igényel nagyobb pvp tudást mint egy targetes mmo" :D, és OFC GW2 forever.
  • xerb
    #1637
    menorel : Köszi! Akkor el van döntve . Aman Lancer lesz a tuti :)
    Kouta : Vazz ne fesd az ördögöt a falra . Mond hogy nem fog teraba jönni :DD plíízz
  • Nuclearity
    #1636
    szerintem a shadow priest a jobbik kaszt!
  • Nuclearity
    #1635
    hey hey. elég rég, hogy megy az élet finyak nélkül? :P
  • Enosh Chan
    #1634
    Valaki segitsen eldonteni, hogy a berserker vagy a slayer a jobbik kaszt! Nezegetek videokat meg olvasgatok neten, de nem tudok donteni a ket kaszt kozul... :(
    A faji bonuszokrol tud valaki irni vagy linkelni valamit? Talaltam egy linket neten ahol le van irva par dolog de mivel mar egy eves a link nem tudom mennyire naprakesz az info...
  • menorel
    #1633
    Az Aman nem rossz választás. Talán ez a faj profitálja a legtöbb előnyt a lancernek.
  • xerb
    #1632
    menorel: Köszönöm a válaszod. Most már tuti hogy lancer lesz a favorit nálam. Még ha szintezés közben nem is fognak keresni , és nem leszek must have az nem is nagyon zavar . Úgy is a legtöbb időt majd az endgame contentel fogjuk eltölteni .
    Ja és ahogy a race specifikus skilleket olvastam leginkább talán az aman az ami leginkább optimális lehet a tank szrerep betöltésére.
    Erről mit gondoltok ?
    Leginkább arra a pasziv skillre gondolok hogy 30% hp alatt az aman kap def növelést , ami ugye tankoláskor kifejezetten jól jöhet.

    Am hey Kouta :) Rég "láttalak" :D
  • menorel
    #1631
    xerb: Normál módban nem _KELL_ Lancer az endgame instanceokhoz sem, de erősen ajánlott. Lancerrel tényleg a legtöbb bossfight EZ, legalábbis gondolom, hogy az, hiszen látom pl. az endgame boss killeket lanceres csapattal és látom, hogy mi mennyit szenvedtünk ugyanazon a bosson lancer nélkül.
    A HC más más kérdés, minden endgame instancenak van HC módja is, azokba mégcsak bele sem tudtunk kóstolni Koreában. Oda minden bizonnyal must have a lancer, de azoktól annyira messze voltunk, hogy ott max szerginek van egy kis tapasztalata.
    Egy dolog viszont biztos: A szintezés során Lancerként folyamatosan keresni fognak mindenhova, annak ellenére, hogy nem must have a lancer... hiszen egyszerűbb az élet vele.
  • Nuclearity
    #1630
    igen a TERA Online egy havidíjas MMORPG. Havonta 13 € körül lesz a játék mint az átlag mmo-k (ha jól emlékszem a havidíj összegére.)
  • torrente111
    #1629
    oksa.de nem ez az összeg érdekelt volna hanem az,hogy havidíjas lessz e vagy nem
  • Wlanseraf
    #1628
    Ott lentebb a linken van 36 euroért is:)
  • torrente111
    #1627
    sziasztok.érdelődnék,hogy ha előrendelem a digitális verziót 54 euroért,akkor utánna kell mejelenéskor még fizetni havidíjat?vagy hogy lessz?kösz
  • Since
    #1626
    Nemtudom hogy valakit érdekel-e, azért bírom...
    Még a béte bejelentése előtt előrendeltem a digitális verziót, de úgy néz ki hogy nem lesz sok időm foglalkozni a játékkal, ezért el szeretném adni.
    Ha valakit érdekel privizzen rám és megbeszéljük az anyagiakat-
  • Enosh Chan
    #1625
    A kezdeti insták azok még tényleg gyengék, warriorral soloztam őket de később ugy tudom nagyon kemények lesznek, jobb cuccok nagyobb nehézségi fokot jelentenek, szóval szerintem jó lesz az a lancer. :) Bár jómagam sem vagyok pro szóval várd ki más véleményét is!
  • xerb
    #1624
    Sziasztok .
    Abban kérném a segítségeteket hogy a párommal egy tank + cleric párost szeretnénk indítani startkor .
    Leginkább a Lancer ami nekem feküdne . Ha jól érzem az a fulltank class.
    Játszogattunk teszteken, és az instanceokat nagyon könnyünek találom . Lazán letankolhatóak bármelyik offtank karival is .
    Természetesen az endgame instákról semmi tapasztalatom sincs , és pont olyanok véleménye , tapasztalata érdekelne akik már tera KOR szervereken elérték vagy megközelítették az lvl capot.
    Mennyire kell a lancer az endgame instákba ?
    Nagyon nem szeretnék egy useless classal indítani, és később rerollolni másikra miután erre rájöttem.
    Szóval akinek van tapasztalata erről azt kérem írja meg .
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Enosh Chan
    #1623
    Köszi szépen! Akkor azokat majd utolag levadaszom :D
  • 0Fritz0
    #1622
    A digitálisnál nem kapsz kézbe pólót, kártyapakkot és az alábbiak is "csak" letölthetőek lesznek:
    - Digital soundtrack
    - Digital map
    - Digital art book
    - Wallpaper