3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Bandee
    #1901
    Melyik szerveren lesznek vagy vannak magyar guildek ? Bétát toltam, ma pedig elcsábultam :) (1 napig bírtam)
  • Bomba650
    #1900
    A gear nem minden, a társaság... na az igen. Mivel az ismerősök pvp szerverre mellett döntöttek, ahova én nem szeretnék menni inkább hagyom a játékot. Bla bla bla )

    9k huf és azonnal vihető.
  • yumbo
    #1899
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne hogy miért akadok a terában, ha ilyen a gépem:

    Win7, i3 proci, 8GB ram, Gforce GTX 560, minden a legfrisebb verzión.

    köszi a választ.
  • frango
    #1898
    Ja igaz... Biztos már megjelenés napján lvl60-on full gearben rohangált egyedül...az tényleg unalmas:)
  • Enosh Chan
    #1897
    Há' most ha neki nem jött be mé' kell bántani? :))
  • frango
    #1896
    Bla bla bla...
  • Anthrax
    #1895
    Amit érdemes is az lvl27 Sm-ből az arany itemek.
  • Since
    #1894
    Hanyas szinttől lehet tárgyakat enchantolni? Úgy értem, hanyas szinttől esnek itemek amiket enchantolni lehet majd?
  • 0Fritz0
    #1893
    A játék megvételekor kapott kódhoz beletartozik az egy hónapnyi játékidő is.
  • Atrax47
    #1892
    Ha játékot boltba veszem az aktiválásához kell vennem +1 time cardot vagyelég csak a doboz tartalma?
  • Bomba650
    #1891
    Hamar megunt egy napos TERA Account eladó 37 nap játékidővel.

    Subscription:
    until the 07/17/2012
  • frango
    #1890
    Igen a fejlődéssel.:)
  • KaBuTo666
    #1889
    Glyph pontokat hogy lehet szerezni? Vagy az a szint fejlődéssel is jár?
  • frango
    #1888
    Sokkal szebb mindkét játéknál. Nagyon gyors a fejlődés. A "gearelődés" az lassabb(mondjuk EU-ban sokat könnyítettek). Szerintem casual barát a játék. Azért nem egy GW2, de elég könnyű elérni benne a dolgokat.
  • Midas
    #1887
    nah a terra 2 az 1-ben plusz meg kicsit mint egy fps.
  • torrente111
    #1886
    sziasztok.olyan ember véleményére lennék kiváncsi,aki játszott már wow-al,aion-al .az érdekelne hogy a tera mivel ad többet vagy mivel tud magához láncolni.szerintem:wow=gyors gearelődés,told a mégtöbb dpst,rota,aion=lassú fejlődés,lassú gearelődés,de szép a játék.na ezen rövid vélemény leírás után érdekelne a tera.köszönöm
  • frango
    #1885
    Hallottunk már itt olyat,hogy milyen s.ar a Tera garfja...

    ui:legyen már május 3..................
  • xerb
    #1884
    unreal 3 engin ruzlez :)
    Mondja valaki hogy szarul néznek ki a karakterek
  • 0Fritz0
    #1883
    Berserker, avagy egy hentes pillanatképei.





  • Gyogyito
    #1882
    Vannak:

    http://terahun.hu/viewtopic.php?f=69&p=7811#p7811
  • Atrax47
    #1881
    A Samael serveren ha van magyar klán írjon már rám valaki létszi. Arazul néven vagyok fent
  • hematit1976
    #1880
    nah igen ismerem az Eve-online-os eve-plex rendszert - haver ebből vett házat meg kocsit. nekem is lett volna lehetőségem rá, h csatlakozzam nem is olyan kicsiny csapatához, de kellett volna kb egy év játékidő mire eljutok olyan fejlettségi szintre, h ne kelljen egész nap "farmolni" a pénzt, h meglegyen hó végére szükséges mennyiség. de az 5let nagyon joo köszönöm a hírt :)
  • aalat
    #1879
    Olvastam valami olyasmit, hogy lesz lehetoseg venni jatekidot ingame penzzel. magyarul ha kicsit tobbet farmolsz, ingyen lehet jatszani.
    Hasonlo mukodik eve onlin eseteben is, es ahogy hallottam ott mukodik.
    Nem tudom, hogy mikor kerul bevezetesre ez a rendszer, ha egyaltalan lesz ilyen.
    Valami ilyesmi:
    http://tera.variance.hu/category/gyorstalpalo/chronoscroll-gyorstalpalo/
  • hematit1976
    #1878
    én valóban az ingyenes szerver verziora gondoltam.
    és orosz meg kóreai ingyenes szervert már időközben találtam, de azzzal sokra nem megyek, ezért gondoltam hátha tud vki angol nyelvűt. de akkor nincs más hátra mint várnom a témában, hátha egyszercsak lesz ilyen elérhetősége is a játéknak, hisz ha az Aionnak volt akkor ennek is előbb-utobb lesz, időm meg van :)
  • Enosh Chan
    #1877
    Arra, mondtam, hogy nem hallottam róla, csak segíteni akartam ! :((( :)
  • MeoH #1876
    A kollega valszeg nem erre volt kivancsi :) HAnem, hogy vannak-e privat/tort/free/nem hivatalos szerverek.
  • Enosh Chan
    #1875
    Egyelőre még nem hallottam ilyenről, de egyébként nem muszáj havonta fizetni, lehet több havonta és akkor olcsóbb is havi felosztásban.
  • hematit1976
    #1874
    Sziasztok!

    Nekem a béta nagyon tetszett, de sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy havonta tudjak fizetni a játékért ezért kérdem, hogy van-e olyan ingyenes szerver mint mondjuk a Wow-hoz vagy az Aion-hoz?
  • Enosh Chan
    #1873
    A pvp-ben vannak még deathmatchek max 20 playerrel, Battleground (ha majd benyomják), GvG, talán még más is van, most nem ugrik be, majd a többiek kijavítanak.

    #1872 Annyi baj legyen, sajnos nem próbáltam még AH-t bár a bétákban működött, ha jól láttam.
  • Anthrax
    #1872
    ja, én meg nem olvasok 1 sornál tovább
  • Anthrax
    #1871
    Eladni ásárolni tudok, nekem a keresés funkció nem müködik
  • Enosh Chan
    #1870
    #1865-re akart menni
  • Enosh Chan
    #1869
    Igazából nem tudom mit válaszoljak erre, én személy szerint úgy csinálom, hogy csinálom a questet és bármi ami szembejön azt kiszedem, más dolog, hogy kell-e, ráadásul nem időigényes, szóval nekem már kb 150es az ore gatheringem (vagy mi :D) és még csak 15-ös vagyok 3 óra játékkal.
  • KaBuTo666
    #1868
    Kösz szépen!
  • Anthrax
    #1867
    Alt->Activities Menu->Item Claim-íAccount item
  • KaBuTo666
    #1866
    Ugyebár mount is jár annak aki vett 1 hónapot a játékra. Ha nem egyből az inventoryban van, akkor merre? Quest fogja adni nagyobb szinten?
  • Galasamer
    #1865
    végre előrendeltem a tera collectors editiont és csütörtökön mehetek irtani.
    Addig is néhány kérdésem lenne.
    1. A szakmákat és gyűjtögető skilleket mennyire lehet párhuzamosan fejleszteni és küldetéseket csinálni? Például az a wowban vagy a riftben szépen megvolt oldva ám az aionban hihetetlenül pocsék megoldást találtak szerintem(lassú, nagyon monoton, stb)?
    2. A pvpben milyen lehetőségek vannak az outlaw rendszeren kívül(Én nem nagyon szeretnék outlawozni)? Mennyire gyorsan lehet összehozni a szintedenek megfelelő pvp geart?
  • Anthrax
    #1864
    Másnak AH megy rendesen ? Mert nálam ha keresek valami itemre semmilyen item nem jelenik meg, Ha szó részletre vagy ctrl bemásolom semmilyen. De az item ott van ahba,mert látom hogy ha pl összes materialt kilistázom
  • Enosh Chan
    #1863
    Engem Essenia szerveren találtok meg Porcelain néven! :)

    Már ha letelik az a háromnegyed óra, hogy bejussak.
  • oreal
    #1862
    "Velik" - serveren keresek magyarokat,ha valaki ott jatszik dobjon egy uzenetet. Jo jatekot mindenkinek elore is.