3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Atrax47
    #1861
    Sziasztok 1 kérdés.

    Előrendeltem a játékot a Tera shopban és most ott van hogy tudom bővíteni teljes verzióvá. amihez jár 37 map játékidő. De jól értem hogy hogy ez csak akkor lehet ha veszek mellé egy honapos gamecadot pluszba? Vagy csa kén néztem el valamir?
  • aalat
    #1860
    Melyik szerveren lesz tobb magyar?

  • xerb
    #1859
    Én a 3:45-nél kalimpáló slayeren nevettem egy jót leginkább :)
  • Enosh Chan
    #1858
    Beleszerettem az első számba :D Egyébként más is próbálta elindítani a launchert? Nekem elkezdett telepíteni valami patch-t és 2-3 perc múlva kilépett, mondván várjak 3-ig.
  • szergely83
    #1857
    Thx :) Sorban mind a három:
    - Infected Mushroom - U Are So Fucked
    - The Glitch Mob - Warrior Concerto
    - Blue Stahli - Shotgun Senorita
  • Enosh Chan
    #1856
    Gusztusos kis videó lett, grat! Az első számnak a címét meg tudod mondani? Üvöltetni akarom :3
  • Enosh Chan
    #1855
    Ez a videó csak szerintem volt haláli? :D Jókat röhögtem így kora reggel. Ellenben azt vettem észre, hogy az AOE kasztok sokkal inkább érvényesülnek, mert túl nagy a tömeg, hogy bárkit is rendesen becélozzon az ember.
  • szergely83
    #1854


    Egy kis funolás OBT-ről. :) Sorry a zenéért, akinek nem jön be, annak mute, vagy winamp :D
  • Nuclearity
    #1853
    mint aion? :D
    Elfelejted, hogy egy átlag usernak akinek mondjuk ez a pvp fut normálisan a nem csernobili erőmüvén annak nincs gondja a játékkal, de ha elinditod mondjuk a frapsot, máris buksz sok sok szép FPS-t ami akár a szaggatást is eredményezheti...
  • rholas
    #1852
    Köszi
    Ahogy látom ez ilyan mint az aion a minimapon piros pontok a képen meg diavatités.

    Miért nem lehet 2012ben egy 100x100 vagy 200x200 as pvp t megoldani.
    1998 körül a tribes2 ban már 64 playeres pályák voltak.
    Eltelt 14 éve de ennyit sem bir el.....
  • 0Fritz0
    #1851
    Tudod, nagy elmék ha találkoznak... :)
  • 0Fritz0
    #1850
    Tömeges pvp:

    (Tekerj bele, mert a vége felé is van hirig)

    Szerintem ennyit is bír el a motor, ennél nagyobbra ne számíts, hacsak nem diavetítés a cél. :)
  • rholas
    #1849
    Ez is olyan lesz mint az swtor hogy csak 2x8 embert bir lekezelni mint az swtor vagy mint az aion a massza tömeggel a diavetitésen?
  • menorel
    #1848
    Alig 14 óra és kezdetét veszi a TERA Online headstartja. Ha információkat, guildeket, vagy bármi egyebet keresel akkor javaslom erre nézz szét:
    Variance: Tera Hungary fansite: -link-
    Tera Hungary fórum: -link-
    Guildek Csarnoka (Tera Hungary): -link-
    Youtube channelünk: -link-
    PCC, HeadStart és éles Launch információk: -link-

    Ha még nem vetted volna meg a játékot akkor légy résen, mert a hétvégén kisorsolunk egy további digitális TERA Online SE játékot!
  • Jockey
    #1847
    lol fritz mester, ez nagyon tetszett, rég nevettem ilyen jót, köszi..:-)
  • Enosh Chan
    #1846
    Illetve nem csak filmekben, játékokban sem.
  • Enosh Chan
    #1845
    Ezt már szerintem nem lehet a TERA-ra fogni, ez gyakori probléma szvsz. Nekem ellenben tényleg az tetszett amit Nuclearity is mondott, hogy nem CGI meg egyéb csilivili, hanem a játék grafikájával megcsinálva a videó. A másik ami nagyon tetszett, hogy nem használták fel a tipikus klisét, hogy jönnek a rosszak és akkor mi msot akkora hősök vagyunk, hogy még a vér se tapad meg a fényes páncélunkon, hanem elkezdték irtani a civileket, És több mint valószínű, hogy a hősök se húzták sokkal tovább. :D Ami amúgy a kislányt illeti, szerintem simán kicsinálták volna, ha anno nem hoznak egy olyan szabályt, hogy a filmekben nem lehet gyerekeket ölni. :D
  • Gear
    #1844
    Jók a videók csak azt nem értem miért nem tudják szinkronizálni normálisan a szájmozgást meg a hangot. Olyan mintha meg sem próbálták volna.
  • szergely83
    #1843
    Nem, csak elrabolták megerőszakolni... ^_^
  • xerb
    #1842
    Nagyon baba :)
    Bár azt hittem a castanic kiscsajt is kettécsapják :,(
  • Nuclearity
    #1841
    viszont jól mutatja, hogy a játék iszonyat durván ütős. Mindig is hiányoltam, hogy amikor reklámoznak egy játékot, vagy trailert készítenek neki, miért kell animálni meg minden? Miért nem lehet szimplán a játékból (ami jó állítólag) simán összedobni? TERA ezt pont így csinálja de még milyeneket... A végénél leesett az állam... :)
  • szergely83
    #1840
    Tera Japan - Argon Queen part 1. trailer:



    Érdemes megnézni, ez az a fajta trailer, ami PEGI12-be már biztos NEM fér bele... :D
  • Enosh Chan
    #1839
    És már működik minden.
  • Enosh Chan
    #1838
    Mielőtt valaki kérdezi, a login megy, a szerverekkel még baszakodnak a kollégák, reméljük nem cseszik el.
  • menorel
    #1837
    Utolsó négy hozzászólás törölve... Kéretik mellőzni a provokációt és az egyéb trollkodásokat. Különösen a nyilvánvaló fajtát.
  • KaBuTo666
    #1836
    Akkor megnyugodtam.
  • Enosh Chan
    #1835
    Igen, emiatt volt #1832.
  • KaBuTo666
    #1834
    Ha megnyitjátok a launchert, titeket is ez fogad egy fehér ablakban?

    Downtime
    <b><font color="black">Our servers are currently in maintenance. Please stay tuned and return once Pre Character Creation period starts.</font></b>
  • Gyogyito
    #1833
    2012.04.26. 00:00 - > 2012.04.26. 23:59
  • Enosh Chan
    #1832
    PCC mikortól van?
  • menorel
    #1831
    Három dolognak minden bizonnyal fel kellett volna tűnnie számodra:
    - A topic házirendje igen egzaktul meghatározza, hogy mit NEM lehet itt csinálni.
    - Igen ritkán szólok hozzá a topichoz, tehát engem nem igazán lehet azzal vádolni, hogy feleslegesen jártatom itt a számat.
    - Jómagam vagyok a topic házigazdája, ergo nekem lenne a feladatom, hogy kulturált keretek között tartsam az itt folyó társalgást. Ennek igen fontos részét képezi a házirend betartatása.

    Tetszik, nem tetszik ez van. Viszont ezúton köszönöm, hogy részedről befejezted a flamet, melynek köszönhetően nyilván már erre sem fogsz reagálni.
  • BoneDragon
    #1830
    Nyancat, neeee!
    Sajnos nem nyertem.
  • Zarachi
    #1829
    Ez rád is vonatkozik ;)

    #1818,#1826,#1809

    Részemről én befejeztem a flamet de, ha "De ez mind nem változtat azon, hogy amennyiben nincs érdemi mondanivalód az aktuális témával kapcsolatban, akkor JOBB ha csendben maradsz és elkullogsz egy olyan helyre, ahol - még - érdekel bármit is amit te mondasz..." ilyet írsz akkor azt te is tartsad be ;)
  • menorel
    #1828
    Vicodine: Van valami mondanivalód a TERA-val kapcsolatban, amit még nem mondtál el? Mert ha nincs akkor azt hiszem be is fejezhetjük. Köszi.
  • Vicodine
    #1827
    Oksa meno, de ez akkor mindenkire vonatkozzon!! Ugyanis rajtam kivül kb 10böl 9 ember abszolut nem "a témához" szol, mindenki ugyanugy flamel, csak ugy állitjátok be h a másik a pélo pedig ugyanazt csinálja mindenki, szal ha rám vonatkozik akkor másokra is,ennyi!Azt meg h hova irok nem befolyásolja az a tény, h hol kiváncsiak arra amit irok, hanem egyedül az, h hova van kedvem!
  • menorel
    #1826
    Vicodine: Nyilván igazad van, minden bizonnyal mi szálltunk el magunktól és mi vagyunk az atyaúristenek és minden bizonnyal fürdünk a mennyei mannában, ahogy isszák a szavainkat. De ez mind nem változtat azon, hogy amennyiben nincs érdemi mondanivalód az aktuális témával kapcsolatban, akkor JOBB ha csendben maradsz és elkullogsz egy olyan helyre, ahol - még - érdekel bármit is amit te mondasz...
  • 0Fritz0
    #1825
    Az ékezet hiánya netes közegben nem olyan nagy probléma.
    Ellenben az írásjellel és a mondat eleji nagybetűvel még vannak gondjaid. :)

    Egyébként én titokban neked drukkolok, mert okosakat írsz.
    Szerintem holnap már fel is fogom használni a mai gyöngyszemet -"Azért irok többesszámban, mert vagytok páran akik egy notát fujtok de mi is vagyunk legalább ugyanannyian akik meg mást."- némi csajozáshoz.
    Tehát odaballagok majd az adott nőstényhez és ha nem akarja az igazságot, akkor majd azt mondom neki, hogy: "Figyelj bébi, csak azért, mert te rusnyának tartod a pofám, attól még sokan vannak, akik szerint egyáltalán nem az!"
    Ekkora észérvek hallatán pedig természetesen úgy megkíván, hogy végelélvezésben fogok megdögleni.

    Szóval ne hagyd magad elhallgattatni, mert én szeretek bölcs emberektől nagy igazságokat olvasni.
  • Vicodine
    #1824
    Te meg huje vagy:D jol irtam le, vagy volt benne hiba?:D
  • 0Fritz0
    #1823
    Bocsánat, hogy megzavarlak magányos szélmalomharcodban, de legközelebb majd jobban figyel az alábbiakra:

    Nem többesszámban, hanem többes számban.
    Nem jo, hanem jó.
    Nem beszolásaiddal, hanem beszólásaiddal.
    Nem muszály, hanem muszáj.
    Nem jokat, hanem jókat.
    Nem mostmár, hanem most már.
    Nem kiváncsi, hanem kíváncsi.
    Nem uristenek, hanem úristenek.
    Nem nemértem, hanem nem értem.
  • Wlanseraf
    #1822
    Szerintem te okoskodsz itt.. ami kurva idegesítő.... kurvára nem érdekel hogy igazad van vagy nincs...