3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Anthrax
    #1941
    1000ért megveszem
  • gabor696
    #1940
    semi Off
    Akció már csak 6500FT :)
    on
  • Midas
    #1939
    Mar vege a betaknak.
  • pipo213
    #1938
    van jelenleg valamilyen Béta szerver ahol lehet játszani ingyen?
  • Enosh Chan
    #1937
    Ahh ertem, koszi! :)
  • Dawdle
    #1936
    Jaja köszi, Mindent megcsinálok ergo már az invertorymban volt. :-)
  • szergely83
    #1935
    Lesz dropban is. Nekem 47-en kezdett el potyogni, Val Palrada területen.
  • Enosh Chan
    #1934
    A fegyver-pancelkovacsolas az pontosan hogy megy? Csak azokat a designokat tudom legyartani amit ott a design arusoktol lehet venni? Mert nekem mobokbol meg nem esett semmi...
  • szergely83
    #1933
    Dehogynem tart ott :D Nálunk tegnap lett meg az első 60-as, a szerveren pedig már szombat éjjel bedingelték a 60-at elsőként. :) Persze a többség még messze van az endgame-től.

    @Hofigalopp2: insták normal és hard móddal, GvG, PK, napi questek, political system. Raidek még nincsenek, helyettük van Nexus: adott területen portálok nyílnak, a protálokhoz érve automatikusan group-ba vágja az embereket, akiknek le kell ölniük a több hullámban spawnoló mobokat/bossokat. Ha minden hullámot sikeresen visszavernek a játékosok, a portál bezárul. Egy portál bezárásához kb. 20-30 player szükséges. A Nexusokért tokenek járnak jutalomként, amik endgame gearre válthatók be.
  • Hofigalopp2
    #1932
    Igazából arra lennék kíváncis, hogy milyen lehetőségek vannak ezekre max szinten? Warfront, insták, raidek? Nyilván nem farmolják mág őket, de csak lehet tudni, hogy mit tartalmaz a játék.
  • Jaffa 2843
    #1931
    Természetesen a 7 napos meghívóra gondoltam.
  • 0Fritz0
    #1930
    Még nincs Trial lehetőség.

    #1928
    Még senki sem tart ott.

    #1929
    Tűzfal és vírusirtó nélkül is próbáld meg.
  • Galasamer
    #1929
    Lenne egy kis problémám a terával és arra vagyok kíváncsi hogy másnak is előjött-e. Pár napja vettem meg feltelepítettem a launcher feltelepítette a patchet. Ám ekkor jött a fekete leves. Egyszerűen képtelen voltam a saját gépemről accountott csinálni vagy belépni aktiválni a a játék vagy game card kódot mert egyes részeknél az időtúllépés miatt ledobott az oldalról. Mindkettő dolgot az anyám gépéről tudtam meg csinálni gond nélkül ráadásul ugyan azon a napom(éjszaka) csináltam tehát kivan zarva, hogy a szerverhiba miatt lett volna. Azóta ha fél óraig birizgálom a netet( a kábelek kihúzása meg meg bedugása a modembe, jobb klikk megfelelő iconra+javítás parancs tehát semmi olyan amihez diploma kéne) akkor nagy nehezen hajlandó beengedni. Nem hiszem, hogy szerver túlterheltség miatt probléma van.
    Röviden még egyszer leírom az félreértés elkerülése végett:
    Nem tudok belépni és napok óta játszani se interneten keresztül(időtúllépés miatt) se a lancheren keresztül(Error -118 when loading url https://account.tera-europe.com/launcher/1/authenticate) probléma miatt. Az internet nem megy el ám valamiért mégis szétesik a rendszer. Az anyám vagy az iskola gépén simán betudok lépni az oldalra a játékot viszont nem teszteltem mert azok a gépek már nem bírnák a minimumot se. Más játék pl.:aion, vindictus simán megy. Ugyan volt néhány játék ami nem tudtam valamiért játszani, de az biztos hogy szerver oldali probléma volt. Mondjuk így is úgyis újra rakom a gépet a hétvégén remélve, hogy megoldja a problémát. De ha valakinek volt hasonló problémája és megoldotta annak örülnék leírná a megoldást
  • Hofigalopp2
    #1928
    Milyen az endgame pve/pvp?
  • frango
    #1927
    Velikában a banker mögötti kis utcában(ahol a merchantok vannak) van egy quest(annyi a quest, hogy 2* kell klikkelni kb.). A "lóárus" adja. Abból igyé' van ló.
  • kovalik
    #1926
    küldit csináld meg és lesz lovad
  • Dawdle
    #1925
    Meg azt nem értem még, hogy az én szintemen mindenki lóval mászkál. Néztem is hogy meg lehet venni a skillt de 2 aranyam van az meg 22. Valamit rosszul csináltam? Ahznom kéne vagy ilyesmi?
  • Dawdle
    #1924
    Köszönöm, hatalmas segítség. Nem is értem, hogy az emberek többségét ez miért nem zavarja.
  • celgene32
    #1923
    Van trial ?
  • Jaffa 2843
    #1922
    Sziasztok

    Van esetleg közületek olyan, aki rendelkezik trial meghívóval és szeretné megosztani olyasvalakivel, aki komolyan gondolja, hogy megvásárolja a játékot csak nem szeretne beleugrani vakon a mókuskerékbe?
    Megköszönném ha valaki kisegítene.
  • Alienator
    #1921
    Nem lehet csak ha átírod az ini file-t:

    TERA/Client/S1Game/Config/S1Engine

    Itt a Usevsync=False-t írd ár True-ra
  • gabor696
    #1920
    Hy all,

    Eladó 1 Tera online standard version Subscription: until the 06/04/2012.
    (nem csalás nem ámítás, csak megunt :) )

    10 000FT
    Ha valakit érdekel küldjön pm et léci.
    Kösz
  • Dawdle
    #1919
    Viszont a vsyncet hogy kapcsolom be? Fodrozódik A mikro ugrásokról nem is beszélve.
  • Dawdle
    #1918
    A 30x éved alatt mit gondolsz hány emberrel találkoztál?
    Csak itt Mayarországon tíz millió ember él. A földön meg 9 milliárd. Szerintem gondold át újra.
  • Enosh Chan
    #1917
    was?
  • Icewind
    #1916
    nincs kizárva...Velik-en hál'istennek nincs ilyen gond :)
  • Marfy
    #1915
    Barátság nem létezik.
  • Bandee
    #1914
    az normális hogy belépésre 55 perc várakozási időt ír ki ? o0 (en pvp - essenia)
  • Scofield
    #1913
    Üdv fontolgat ön hogy megveszem a játékot, de kiszeretnem próbálni az lenne a kérdésem hogy valakinek van-e felesleges meghívója?
  • Bandee
    #1912
    sotrnó, ahogy néztem több guild van az essenia serveren így ott kezdem inkább előlről -.- kérdésem az lenne hogy 1 guildbe hogyan lehet jelentkezni ingame ?
  • Bandee
    #1911
    samael szerveren van magyar guild ? csak nem akarok lyukra futni és beleülni időt olyan helyen karakterekbe ahol nem lesz "értelme" :)
  • frango
    #1910
    Jó, de akkor mégsem untad meg...

    Hát nem tudom... Én ma 12 órát(igen kockaság) toltam ts nélkül és faszán elvoltam. Úgy is keveset beszélek TS-en. Max. dungeonbe alapozás, meg pár szó hogy hogy menjünk, "rakok tüzet" ," ki rak tüzet?", "portolsz?" ilyenek. Szeretem, ha kevés a beszéd és mindenki teszi a dolgát. Azért jó a TS főleg PvP-be. Jobban lehet koncentrálni a harcra.
  • Dawdle
    #1909
    Hát ez csakis a játszás mennyiségétől függ. Ha nap mint nap játszotok, rohadtul nem vagytok RL haverok, csak te gondolod úgy. Én szeretem ha rá tudok nézni a barátomra, sőt nem akarok túl spirituális lenni de jelent valmit, hogy ott van mellettem, velem.
    Persze nem vagyunk egyformák de egyeseknek akik ebbe a facebook meg játékőrületben élnek, rohadtul eltorzult fogalmuk van a barátságról.
  • Psychedelic #1908
    Mivan azokkal akik RL haverokkal játszanak együtt esténként?
  • Dawdle
    #1907
    Te már játszol egy hete? :-) Kiderül.
    Megunhatatlan játékot még nem csináltak.
    Pont ez a lényeg. A wow sem megunhatatlan, pont az ilyen "társaságkedvelő" emberek miatt megy már annyi ideje. Na persze ha nekem se lenne hova mennem, kínomban én is ezt választanám. Szerintem a voice csak szétbombázza egy játék hangulatát, eltereli róla a figyelmet.
    Ezért nevettem sokszor a wowba. Mai napig is azt hiszik aki nem jön ts re meg magányosan kvesztel az debil. Higyétek el a társaság az igenis élőbe jó. Nem mikrofonon.
  • Tatyla
    #1906
    majd egy hét után is ezt mondod?
  • Dawdle
    #1905
    Pár óra játék után, le a kalappal.
    Nem is értem ezt egyesek, hogy tudják egy nap alatt megunni.
    Társaság? Hát az IRL jobb, hidd el nekem. Ezt sosem értettem, hogy mmo társaság. Én teljesen meg vagyok elégedve a környezetemben lévő emberekkel. Ha társaság kell felhívom őket átjönnek elmegyünk valahova ilyenek.
  • 0Fritz0
    #1904
    Mindent maximumra vettél?

    Van egy opció, amikor a minőséget folyamatosan igazítja a tömeghez, válaszd azt.
  • Icewind
    #1903
    Üdv,

    > Velik < szerveren az Árnyjárók Guild várja a casual játékosok jelentkezését. Elsődleges jelentkezés a honlapunkon.

  • Gyogyito
    #1902
    Itt találsz bővebb infót a guildekről.