3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • LocalPatriot
    #2850
    Ne akarj magyar guildba menni...
    Nekem is ez volt anno az első kérdésem, de most inkább oda mennék ahol nincs magyar:D
  • Hell Girl #2849
    Veritas illetve Fraya szerveren.
  • BaalKain
    #2848
    Sziasztok!

    Melyik szerveren van legnagyobb esélye, hogy magyarokkal találkozom?
  • #2847
    Sziasztok!
    Nem akar működni nálam a játék, elindítom a launchert de nem történik semmi. Ha rámegyek az ikonra még egyszer az üzit dobja fel: "The TERA Launcher is still running; please try again in a moment." Már mindent próbáltam de semmi. AZ üzenet előtt feltelepítettem a játékot 4 órába telt, de a patch-elés 99%-on megállt. Akkor letöröltem a játékot, de utána ha rámegyek a telepített launcher-re, ez a probléma áll fenn. Nem tudom mitévő legyek, Kérlek segítsetek!
    Előre is köszönöm! Üdv.: Moraja
  • Fpocok
    #2846
    Amióta újra elkezdtem tolni, most tapasztalok először sort Isharan. Ez még belefér.
    Ügyesek, hogy addig is egy jó női segget lehet bámulni :D
  • undY1ng #2845
    És a casterekkel szemben? :D
  • Enosh Chan
    #2844
    Hali! Van valami tippetek jó gold farm spotokra? Teljesen kiurultem enchant miatt es nem tudom hova menjek -.-
  • MaRee
    #2843
    Engem eddig mindig megvert (Warrior) :D
  • undY1ng #2842
    Lancer mennyire tud érvényesülni PVP-ben?
    Mert igazából tank szeretnék lenni, de ha nem ér semmit akkor nem kezdek bele.
  • Csokis
    #2841
    Na végre, megtaláltam, hogy hogy lehet kikapcsolni az Xbox 360 Controller kijelzését! Itt van róla leírás, ha valakit érdekel!
  • barikami
    #2840
    valószínűleg a fülei csak dísznek vannak, és a farkán keresztül veszi az adást...
  • Marfy
    #2839
    Az elinnek van rendes emberi füle és állati is, de melyiken hallhat?
  • LocalPatriot
    #2838
    Azt hol tudom megnézni melyik szerveren, hányan játszanak?
    Csak mert Veritas szerveren elég kevesen vannak mostanába... van valalmi oka?
  • Siyama
    #2837
    Na szerencse én is utána néztem google n és találtam egy egyszerűbb dolgot csak kicserélsz egy filt és máris működik .
  • Siyama
    #2836
    na jó .... rakjam újra hat király ... 1-2 nap csak mi ez nekünk
  • Siyama
    #2835
    lool bár ne ne néztem volna a fórumot 3 órán keresztül kösz szépen meg is lesem működik e
  • Marfy
    #2834
    Ezt találtam a neten, igazából csak a googlebe kellett beírni :).
  • Siyama
    #2833
    Helló ! Van egy nagy gond megint a játékkal és nem kapok rá a hivatalos oldalon sem semmit ha valaki találkozott a problémával és tudsz valami megoldást írd le megkérlek szépen. Elindítom a lanchert de nem jön elé a be-loginoló ablak, "PATCH PROGRESS 100%" a töltődő csíkban meg ez van kiírva "Unable to determine current version" (Nem sikerült meghatározni a jelenlegi verziot) töröltem a főkönyvtárba lévő gl_v2 adatot de semmi! ...
  • Marfy
    #2832
  • Fpocok
    #2831
    Elolvastam... Ok.
  • MaRee
    #2830
    Ogé.
  • inter15
    #2829
    Kipróbáltam... Letöröltem
  • Dzsabba
    #2828
    Megvan.

    Köszönöm.
  • Fpocok
    #2827
    Telepítés megkezdésekor meg tudod adni, hova rakja fel a játékot.
  • Dzsabba
    #2826
    Tökéletesen működik .Viszont most meg nincs elég hely a "C" meghajtómon.
    Azt lehet valahogy módosítani?
  • Dzsabba
    #2825
    Köszönöm.

    Délután kipróbálom.
  • inter15
    #2824
    Magad uram ,ha szolgád nincs :)

    Belépsz abba a könyvtárba ahová telepítetted a TERA -t.
    Kitörlöd a gl_v2.version file t .

    Letöltöd ezt az állományt TERAFIX , majd lefuttatod. Már csak a launchert kell elindítanod és futni fog .
  • Marfy
    #2823
    Igen.
  • krisz1004
    #2822
    Hello!
    Zuras szerón van magyar légió?!
    szeretnék csatizni ha persze lehetséges :D
    Aionnal toltam anno,nem új ez sem! most 20as warr. vok!
    Üdv.
  • inter15
    #2821
    Még mindig " NO downloads error detected " és áll a telepítő az elején .

    Maga a játék is ennyire gyenge mint a telepítője ?
  • barikami
    #2820
    egy dologban reménykedjetek, és imádkozzatok, hogy support segítségére sose legyetek ráutalva...
    február 5. óta várok válaszra, már complaineltem is (ami prioritást élvez) és még mindig semmi....
  • Marfy
    #2819
    Én is csak tanulgatom, mert 30 vagyok még csak. De kérdez csak, ha tudok válaszolok, de annyi biztos, ha hatékony akarsz lenni, sok skillt kell használni.
  • MaRee
    #2818
    Ha nem vagy új az MMO témában, akkor tudhatod, hogy leggyorsabban a healer és a tank karakterek kapnak partit(warrior,priest,lancer). De mint lentebb említették van dungeon finder így bármivel kapsz partit pár percen belül.

    Nincs legjobb kaszt, csak a te játék stílusodon múlik, hogy mi lesz neked a legjobb. Ha melee beállítottságú vagy és mondjuk tank, akkor ha lassabb de kemény karaktert akarsz akkor a lancer a neked való, ha ugrabugrálós "rugó" szerűt, akkor warrior, ha rohadt lassú de odab*szós damage dealert, akkor berserker, és így tovább. Ki kell őket próbálni :)
  • BoneDragon
    #2817
    Nem kell még azt se. Mondom prologue azért van, hogy kipróbáld lvl20ig a classokat. Én így választottam nekem megfelelőt. Olyan meg nincs, hogy nem kapsz partyt, azért van a dungeon finder.
  • Fpocok
    #2816
    A "melyik jó class"-ra ne várj választ. Amennyi ember, annyi vélemény.
    Ha az kell, hogy mindig kapj partit, gyere Priestnek vagy Lancertnek. Amúgy meg próbáld ki, húzz fel mindenből egy 10est és meglátod :D
  • LocalPatriot
    #2815
    Jó, tudod mit, igazad van.
    melyik class jó? - azért kérdeztem, hogy Nektek mi a tapasztalataitok eddig, mit ajánlotok? Pl. könnyebb vele játszani, mindig kap partyt, stb. Nem tudtam, hogy van-e olyan class amiből annyi van mint égen a csillag, és sose kap partyt. Iylenekre gondoltam.
    De ezentúl Isten ments, hogy kérdezzek bármit is. Mindenhol ez a szokás, hogy ne kérdezz, nézz utána. Ezentúl ez lesz.

    Bocsánat!
  • BoneDragon
    #2814
    Olvass vissza milyen kérdéseid vannak. Ha kicsit is gondolkoznál ezeket a játékban 5percen belül megtaláltad volna. Gondolok én ilyen kérdésre melyik class jó (facepalm). Ami neked fekszik. Azért van az a rohadt prologue, hogy végig tudd nézni lvl20-as szinten a classokat. Ott ki tudod próbálni a skilleket, stbstb. Nagyobb szinten már csak 1-2 plusz skill lesz. Kicsit gondolkozz kérlek, mielőtt felteszel egy kérdést. Szívesen segítek de ez már...
  • LocalPatriot
    #2813
    7 évig lineage 2-ztem. NF szerveren 4-szer voltam hero, mysticen 6-szor.
    Lineage 2-ben, nem egy skill volt, ami kis szinten jó volt, majd később kaptál olyan skillt, csak erősebb volt.
    Mivel Tera nekem új, a múltbeli tapasztalatok miatt kérdeztem.

    Neked nem való a fórum, mert a fórumon kérdeznek, és arra válaszolnak. ha neked ez nem megy, mert tipik buta magyar vagy, akkor minek írsz?
  • BoneDragon
    #2812
    Minden classnak sok képessége van, neked nem való mmo. Olyanokat kérdezel, hogy égnek áll a hajam. De minden tiszteletem a türelmes embereknek akik még mindig hajlandóak válaszolni neked. :)
  • Fpocok
    #2811
    Jó ezt hallani.
    Majdnem megcsináltam mindent, márcsak configban kell állítani, csak most ugye karbantartás van.