3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • BoneDragon
    #2890
    Ennek szerintem nem sok köze van a korhoz, ez pvp szerver. Együtt kell élni vele. :)
  • djlear
    #2889
    Érdekelne, hogy más játékosok figyelmeztetés nélkül leüthetnek, miközben pve-zek? Az elmúlt egy órában kétszer is megtették. Az, hogy miért, már nem izgat. Gondolom a sok tizenéves kis ártány erre rakja telibe otthon a gép előtt a tenyerét...
  • LocalPatriot
    #2888
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Marfy
    #2887
    Mana Barrier I
    Felrak egy pajzsot ami 7063 sebzést nyel el 45 másodpercig. Értelem szerűen, ha beléd ütnek egy 15k-t, akkor rögtön leesik. Valamint 1 manapontot vesz le 14 sebeződésenként (szép magyar szó).
    Felrakod a pajzsot, beléd ütnek 1400-at, a pajzs felfogja, viszint cserébe 100MP-t levon.
  • LocalPatriot
    #2886
    Valaki pls írja le nekem, hogy a mana barrier skill sorcinal, mit ad, vagy mie jó, mert egyszerűen nem értem:S
    Kicsit tudok csak angolul. Köszönöm!
  • Enosh Chan
    #2885
    Igen, de erdemes csinalni egy LFG-t es teszem azt ha emgvan 2-3 ember nyomni egy Instance Matchinget, akkor max 5 perc tenyleg
  • LocalPatriot
    #2884
    Köszi szépen, csak hát megint előbb kérdeztem, mint utánanéztem volna...
    Csak azért is érdekelt, hogy majd otthon ne kelljen keresnem, ne azzal menjen el az időm.
  • Marfy
    #2883
    Ott van a Trainered mellett, de ha jól emlékszem, a megfelő szint elérésekor küldetés is küld hozzá.
  • LocalPatriot
    #2882
    Közben neten megtaláltam.
  • LocalPatriot
    #2881
    Azt meg tudná valaki mondani hogy a glyph vendor hol van? Velikaban?
  • LocalPatriot
    #2880
    Akkor talán megnyugodhatok estig.
    Én 1k goldot kaptam a 6 db-ért. Bár lehet Veritas-on 200 lett volna a jó ár... mind1 este kiderül.
  • Marfy
    #2879
    A Frayan egy hete ~100gold körül volt a kulcs.

    60as szinten is ilyen sokat kell várni hogy behívjon instába mint, alacsonyabb szinten?
  • LocalPatriot
    #2878
    Munkahelyen vagyok, és tegnap már nem tudtam megnézni, mert critet kaptam.
    De akkor majd megnézem este.
  • BoneDragon
    #2877
    Odasétálsz a brokerhez és megnézed...
  • LocalPatriot
    #2876
    Üdv!

    Én tegnap minden gond nélkül tudtam venni tallért. Vettem egy NM lovat, meg strongbox key-t. Most olyan kérdésem lenne, hogy én a Veritas szerveren játszok, hogy mennyiért szokták eladni azt a key-t? Mert lehet hogy jól át lettem verve...:S 6db-om volt.
  • Enosh Chan
    #2875
    Az jo, nekem eddig ket es fel ora volt a legtobb amit vartam :D
  • Fpocok
    #2874
    Imádok tankolni. Legjobb, hogy ha bemegyek a dungenfinderbe, akkor 0 és 5 sec között van a várakozási idő :D
  • Gyogyito
    #2873
    Nem tudom, hogy mi az oka, de többen, akik TC tagok vagyunk, szintén nem tudunk TT vásárolni. Szóval a problémád nem egyedi. Most sajnos nem tudok utána nézni, mert munkahelyemen le van tiltva az offi oldal, de biztos jelezték már a fejlesztők felé.
  • Hell Girl #2872
    Valaki tagja a Tera Clubnak ? Illetve vajon miért nem engedi hogy tera thalert vegyek ? Nem tudok rákattintani .... sem a cluv-hoz csatlakozni. Nem értem, venni akarok magamnak mindenféle finomságot a shop-ból.
  • Gyogyito
    #2871
    Ha minden igaz, karbanrartás van, utána lesz elérhető az ingyenes karakter transzfer.
  • Fpocok
    #2870
    Most már jó.
  • Fpocok
    #2869
    Jó.
    Mármint nem jó, de legalább tudom, nem nálam van a gond.
  • Titan
    #2868
    Bejelentkezi tudtam benne, de a game nem indul el a Play-re...:(
  • Fpocok
    #2867
    Nektek megy a löncser? Nekem csak forog, mint a hülye.
  • Fpocok
    #2866
    Jah... Ez. Egyik legjobb dolog, amit eddig láttam...egyszerre lehet cuccokat kiszedni haverral, így nem kell felváltva szedegetni, hanem tudjuk egyszerre. Nagyon jó.
  • LocalPatriot
    #2865
    Köszönöm szépen nektek a segítséget!!
  • Enosh Chan
    #2864
    Fpocok válaszához még annyit hozzátennék. hogy ha nem akarsz visszamenni kisebb helyekre fejleszteni, akkor partyzz olyannal akinek eleg nagy az a bizonyos gathering skillje es szedjetek egyszerre a dolgot. Kapod majd te is a pontokat.
  • LocalPatriot
    #2863
    Ja értem. Akkor menjek vissza régebbi helyekre, és szedegessek fel easy-s iemeket, és egy idő után, jeézi nekem hogy ez a gathering skill magasabb lett?
  • Fpocok
    #2862
    Gathering skillt kell növelni. Több, kisebb cuccot kell felszedegetni, és ha elér egy bizonyos szintet, akkor már nem hard lesz és te is fel tudod szedni.
  • LocalPatriot
    #2861
    Van egy kérdésem, amire nem nagyon találtam választ. lehet az a gond, hogy nagyon nem is tudom mit nem értek...:D
    Szóval van pár olyan küldetés, amikor gyűjtögetni kell. 4db növényt, vagy kagylót stb. Ilyenkor odalépve a tárgyhoz, kiírja, hogy easy, és kis matatás után megvan az item.
    De ezen kívül, vannak olyan tárgyak, kristály stb, ami nem kell a küldetéshez, de lehetne vele valamit csinálni, és minden esetben faild-et kapok. Nehézségi szintje ilyeneknél Hard. mit kéne fejlesztenem, vgy hogy, ill. mire jó? Craftolsához adna matit?
    Azért is kérdezem, mert minden karakter szedegeti fel az ilyen priso kristáyokat. De én nem tudom...:S
  • LocalPatriot
    #2860
    Engem jobban zavar a gtfo, lol omg "szavak".
    De tény, hogy nem csak a kisebb korosztály használja.
  • Marfy
    #2859
    Bocsánat lemaradt a tisztelet a kivétel

    BoneDragon: Nem lehet életkorhoz kötni, több munkatársam is használja levelezéskor (nem hivatalos leveleknél persze) ezeket és 40-50 közöttiek.

    Sajnos még nem sikerült rájönnöm a miértjére, de engem nagyon irritál xdddd
  • BoneDragon
    #2858
    Meg a trollok.
  • Fpocok
    #2857
    XDDDDDDDDDDD
  • Gyogyito
    #2856
    Azért ne általánosítsunk! Vannak olyan magyar guildek, ahol nem divat sem a káromkodás, sem az általad "kedvelt" jelek, ahogy voltam olyan nemzetközi klánban, ahol jellemző volt a használatuk.
    Sajnos az F2P-re váltás felhígította a játékosbázist, ez ezzel jár.
  • BoneDragon
    #2855
    Ebből tudod, hogy még kiskorú az emberünk, aki azt hiszi viccesebb lesz ha odarak 5362372 szmájlit a végére.
  • LocalPatriot
    #2854
    Ja okok.
    Én két napot bírtam asszem a Reckoning guild-ban.
    Aztán egy norvég sráccal ismerkedtem össze, és hozzájuk csatlakoznék.
    Mondjuk azért az az 5 nap elég durva, amíg nem lehet máshova csatlakozni.
  • Marfy
    #2853
    Magyar guildről beszélünk mindketten, nincs félreértés :).
  • LocalPatriot
    #2852
    Most ezt nem értettem, vagy Te értettél félre.
    Azt mondtam, hogy ne lépjen be magyar guildbe mert vicc ami ott megy.
    Inkább keressen egy külföldi guildot, mert ott sokkal értelmsebbek.
  • Marfy
    #2851
    Ha bírja a szemed, hogy minden mondat végén az Xd XD asdasd áll akkor nyugodtan, nekem már a látványától is 200 a vérnyomásom...
    Érdekes módon külföldieknél sosem látom ezeket a ganaj jeleket.