3614
Heti kvíz
  • Casillas
    #3453
    Sej, nekem is 3 pont :D
    akkor ennyit az első helyről :)
  • Fabio Capello
    #3452
    Rálesek mindjárt.
  • shumika
    #3451
    kész
  • Barnabyka
    #3450
    Basszus nagy blama történt..összeomlott a firefoxom a kvíz közben..viszont újra tudtam kezdeni onnan ahol abbahagytam..nah most mi van?^^
  • Bulykin
    #3449
    nálam sem
  • zsutyesz
    #3448
    kész
  • Fabio Capello
    #3447
    Egy kis magyarázat a végeredményt illetően: Pár embernél láthatjátok a "Submit időben lenyomva" megjegyzést. A rendszer hálistennek rögzíti a gomb lenyomását, erről látok egy időt, illetve látom az elküldés idejét. Mivel a főoldalon az elküldött időt látom, ezért az kerül be az eredménybe, hogy ne kelljen mindenkit egyesével átnyálazni - kétes esetekben azonban megnézem a gomb lenyomásának idejét, és természetesen ha ez 2:30 alatt van, akkor a kvíz elfogadott, főleg annak fényében, hogy 2:30-nál automatikusan zár a rendszer.

    Lényeg: a végeredményben látott időtök a beérkezési idő, de a gomb lenyomására vagyok tekintettel az időtúllépésnél, mivel elvileg olyan nincsen.
  • jhetedikj
    #3446
    kész

  • N o N a m e
    #3445
    kész! :)
  • N o N a m e
    #3444
    a köcsögöknek betölti, nekem 0%-on áll.. :S
  • jhetedikj
    #3443
    SG-n mit vártál? :D
  • Gurren
    #3442
    nálam nem tölt be ;_;
  • Fabio Capello
    #3441
    Kezdenek baromi unalmasak lenni az unalmukban baromságokat író, idiótán kitöltő emberek...

    Aki nem játszani akar csak hülyülni, az legyen oly kedves és mellőzze ezt a topikot. Nincs egy napja hogy kinnvan az új kvíz, de már 9 abszolút baromságot kaptam. Szóval a pfff, idiótatopik, hülyegyerek, stb. fantázianevű kitöltőket kérem, hogy ne itt éljék ki való életbeli impotenciájukat.

    Htx.
  • Fabio Capello
    #3440
    Véletlen lett bemásolva, nem volt hozzáadva pont :)
  • birdo #3439
    Fabi tudom, hogy szereccccc ))
    De valóban Én voltam a leggyorsabb ??
  • cargame
    #3438
    Kesz
  • shumika
    #3437
    Most szar chrome-al
  • Fabio Capello
    #3436
    A 4. évad 2. fordulója a bannerből elérhető.

    Ha nem töltene be, kéretik próbálkozni, sajnos a rendszer elég lassan dolgozza fel az új kvízt, de így is max. 24 órán belül rendesen mennie kell.
  • Fabio Capello
    #3435
    Az 1. forduló eredményei elérhetőek.
  • N o N a m e
    #3434
  • Fabio Capello
    #3433
    Új forduló és eredmények ma este
  • Grove4
    #3432
    ?
  • Coolfire
    #3431
    Lehet majd játszani?:)
  • Fabio Capello
    #3430
    -Újabb két mail kiküldve

    A KITÖLTÉSI HATÁRIDŐ HOLNAP 23:00, HA VALAKI MÉG NEM TETTE MEG, ESSEN NEKI GYORSAN!
  • zsutyesz
    #3429
    kész
  • birdo #3428
    jött mail )) /vipmail
  • Lacee
    #3427
    teljesen jogos, mindketten dolgoznak vele :)
  • Casillas
    #3426
    ma is tanultam valami újat, 4-es kérdés válaszát én eddig mindig csak vargának hallottam :)
    (Heves megye északkeleti része)
  • N o N a m e
    #3425
    nekem nem (gmail)
  • jhetedikj
    #3424
    Megérkezett, de azt is a spam mappába rakta(gmail).
  • shumika
    #3423
    meg gyütt a mél
  • N o N a m e
    #3422
    megjött a mail :)
  • Fabio Capello
    #3421
    KÖZÉRDEKŰ


    -19 e-mail kiküldésre került, ez a jelenlegi összes játékos, egy kivétellel. Ha valaki játszott, de nem kapott mailt, az szóljon privátban, és utánajárunk a dolognak.

    -BillGates nevű játékosunk e-mail címe nem valós, emiatt nem kapott e-mailt, ha érdekli az eredménye, privátban nagyon szívesen megosztom vele.

    -Mivel a rendszer kulcsszavakra működik a kitöltős részek esetében (itt elsősorban a forduló 4. kérdéséről van szó), ezért kisebb eltérések adódhatnak, ami miatt a rendszer nem ad rá pontot (extra névelő, ékezetmentesség). Aki a javításban ilyet lát, küldjön privátot névvel, e-maillel, a hibás kérdéssel, és utánajárok, javítom. Semmi nem tökéletes, ugyebár :)

    -Bármi gond esetén itt privátban, vagy a válaszmailben található címen lehet utolérni, írjátok meg mi a baj.

    -A következő adag mail (ha lesz kitöltő), holnap este várható.



  • Fabio Capello
    #3420
    az e-mail küldés egyelőre manuálisan megy, nem automatice, most kezdem kiküldözgetni őket :)
  • N o N a m e
    #3419
    #3418
  • jhetedikj
    #3418
    én se kaptam gmail-ra
  • Gurren
    #3417
    én citromailes címre nem kaptam tegnap óta
  • Casillas
    #3416
    én nem kaptam e-mailt délután óta... vagy a freemailt hanyagoljuk inkább?
  • birdo #3415
    izé...kész
  • AdamBeyer
    #3414
    kész van, 6 pont elvileg. köszi hogy visszatértél