3614
Heti kvíz
  • Grove4
    #3574
    7 pont
  • cargame
    #3573
    3 pont bassza meg:S
  • Fabio Capello
    #3572
    A kvíz a bannerból elérhető, sok sikert!
  • Fabio Capello
    #3571
    FUFFFFFUFUFUFFFFUFUFUFFFF

    Végre megvan, hogy mi volt a hiba, de legalább öt új kvízt írtam ez idő alatt (nem baj legalább van kérdés bőséggel :D)

    A probléma ott volt, hogy egy új funkció amit teszteltem, olyan cookiet generált, ami valami miatt összekoccant az előző forduló/k cookie-jával, így automatikusan annak a sémájára töltötte ki. Beteg. :|

    No mindegy, a lényeg hogy mostmár működik, akkor ez a funkció egyelőre nem lesz bevezetve, majd ki lesz helyette/rá találva valami. Összedobok egy kérdéssort vegyesen a próbakvízekből/ TALÁN a hetedik fordulóból, ennyi könnyedségetek legyen, aki emlékszik, az emlékszik, aki nem az nem :P Este hat körül érdemes készíteni a nyomógombokat, és persze köszönöm mindenkinek a türelmet :)
  • Fabio Capello
    #3570
    Törölve lesz.

    Elnézést mindenkitől, egy vírus miatt a komplett hetet kórházban sasszéztam, tegnap engedtek ki.

    Két válasz futott be még, szóval sajnos akkor valami hiba volt magával a kvízzel, megpróbálom kideríteni mi volt.

    Az eredmény ofkorz nem számít, egy új hetedik forduló indul hétfőn.
  • Barnabyka
    #3569
    Nah most mivan akkor?
  • zsutyesz
    #3568
    Akkor törölve lesz ez a forduló?
    mert én még nem töltöttem ki, de nem is töltöm, ha úgyis törölve lesz...
  • dbala
    #3567
    A matekost én is amiatt buktam, mert én helyesen írtam többesszámban, de a megoldásnál nem úgy van írva. Így buktam a kérdést, helyes válasszal. :)
  • AdamBeyer
    #3566
    támogatom az ötletet, nálam is bugos volt...
  • Barnabyka
    #3565
    igen csak így már semmi értelme, hogy láttad/láttuk a válaszokat.
    javaslom a forduló törlését.
  • Lacee
    #3564
    érdekes módon egy másik gépről sikerült kitölteni, pedig mindkettőn ugyanaz a firefox van telepítve... nem értek hozzá, de érdekes :)
  • Grove4
    #3563
    dettó az van, mint nektek.
  • Casillas
    #3562
    nálam is rossz volt sajnos
  • N o N a m e
    #3561
    nekem jó volt, nem tudom most mi baja a tieteknek.
  • Lacee
    #3560
    próbáld meg, vesztenivalód nincs azon a két percen kívül :)
  • Grove4
    #3559
    Most akkor kitöltsem vagy ne?
  • Lacee
    #3558
    igen, az előző kérdéssor válaszai szerepelnek mindenhol, és az óra is pont ott van megakadva, ahol leadtam az előző fordulót. próbáltam a böngésző cache-ét törölni, de nem segített. meg hát így láthatóak a megoldások is sajnos :(
  • Gurren
    #3557
    akkor ezt a fordulót vegyük érvénytelennek, szerintem. pedig jól sikerült ;_;
  • cargame
    #3556
    szinten.
  • Bandee1987
    #3555
    nálam is ugyanez
  • Fabio Capello
    #3554
    LOLOL.

    Csúnya bugnak hangzik, mert viszont egyikőtöktől sem jött visszajelző mail, hogy kitöltöttétek volna O.o

    Amúgy a matekost én szúrtam el, egy többest nem írtam a megoldás végére :|

    Szerk: nézzétek meg pls, nem e az előző forduló megoldásai maradtak ott automatikus kitöltés miatt, hátha...
  • Barnabyka
    #3553
    Ugyan ez nekem is, teljesen random dolgok voltak, csak nekem 6 pont lett és nálam is a matekoshoz egy teljesen abszurd válasz volt beírva..még annál is abszurdabb..ez mi ez?
  • Fbn Lx
    #3552
    ráadásul a matekos kérdéshez valami teljesen abszurd válasz van adva, és ki van pipálva :D
  • Fbn Lx
    #3551
    nem értem, hogy mi történt, de amikor behoztam a 7. fordulót, már alapból be volt írva mindenhová valami válasz, semmit nem tudtam módosítani rajta, és 10ből 7 pontot dobott
    valaki kitöltötte a nevemmel? :D
  • Gurren
    #3550
    ha a matekos kérdésről van szó, akkor nekem is :3
  • toysoldier
    #3549
    nekem is
  • Fabio Capello
    #3548
    yep.
  • N o N a m e
    #3547
    Kész. Szvsz nekem a 4. kérdésre adott válaszomat el lehet fogadni, bár hibásnak jelölte a quiz.
  • Fabio Capello
    #3546
    A hetedik forduló elindult, link a bannerban!
  • Fabio Capello
    #3545
    Eredmények frissítve
  • Fabio Capello
    #3544
    eredmények és új kör a mai napon!
  • Fbn Lx
    #3543
    szeptimusz pontusz
  • cargame
    #3542
    4
  • chhaya #3541
    Teccős az újfajta :)
  • Bulykin
    #3540
    szintén :/
  • Casillas
    #3539
    a mindenit, majdnem kicsúsztam az időből ez most nagyon gondolkozós volt nekem, az utolsó kérdésnél három másodpercem maradt elolvasni a válaszokat...
    de az új kérdésfajta nekem is tetszett :) viszont mivel csak 5 pontom lett, gondolom az a válaszom helytelennek számított :(
  • jhetedikj
    #3538
    5
  • Fabio Capello
    #3537
    #3535: Jogos, nem tudom miért öt pont került be... :)

    #3536: Hozzáadtam a 3. fordulóhoz (így még szép is, 8-8-8-8-8 pont :D)

    Ha nem látszik a listán, várjatok kicsit, valamiért lassú a gdocs.
  • Lacee
    #3536
    jó volt ez az újfajta is :)

    viszont a korábbi eredményeknél kérnék tisztelettel egy plusz pontot a megbeszéltek alapján, még a Károly herceg - Charles herceges kérdés miatt (#3506).
  • zsutyesz
    #3535
    Kedves Capello,
    tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy az hogy lehetséges, hogy az e-mailben, amit kaptam, az 5. fordulóban 7 pontom volt, az aktuális állás táblázatban pedig csak 5?
    Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet? :)

    Köszi!