93
Ütésálló mobiltelefonok - ergonómia, design, trend
  • Aquir
    #13
    de igen
    elejét egész jól bírja

  • Shifter
    #12
    ilyenem volt, elpusztíthatatlan:


  • Fido4life
    #11
    iphone-t senki se említi ide ?
  • TitaniumRR
    #10
    Manapság ezeket lehet kártyafüggetlenül megkapni Mo-on. Valamiért a szolgáltatók tartózkodnak tőlük:





  • ZilogR
    #9
    Sokáig vágytam egy effélére:



    És majdnem vettem egy ilyet:



    Állítólag az Ericsson R310 annyira jól sikeredett, hogy a gyártás és a felhasznált anyagok költsége magasabb lett, mint amennyiért megérte egy idő után eladni. El is tűnt a piacról, nagy szomorúságomra!

    A narancssárgára ma is vevő vagyok, ha nem működik, akkor is! (De a többi szín is jöhet!!!)
  • kifli
    #8
    bármelyik telo csörög tovább a vízben :) max utánna lesznek kisebb problémák
    mint régen ismerősöm k300i-jénél beledobtuk a tóba és bennevolt zsebébe működött tovább csak kicsit fura volt a hangszóró hangja, de miután kiráztuk belőle a vizet egyedül a bepárásodott képernyő volt a probléma :D
  • TitaniumRR
    #7
    A képernyő az még egy atomtelefonnál is gyenge pont lenne. :-)
    Az bizony arcra esett. :-( Peched volt. Ritkán esik egy telfon pont orcára.

    Az 5140i sokáig divat-telefon volt a férfiak körében. A divatból kiment a sok géniusz-telefon miatt, ami "felneveli helyetted a gyereked és enni ad a betegeskedő anyósnak". ;-)
  • R0zs0máK
    #6
    Nekem volt Siemens M35, ME45, M65...mindhárom teló masszív darab volt, főleg az M35 és az M65 :DD Zuhanyzás közben simán lehetett velük telefonálni XDDD ME45 meg egyszer beleesett a kádba...odaraktam a szélére és belerezgett...aztán a víz alján csörgött tovább mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga :DDD
  • nandorb
    #5
    5410 de egyaltalan nem utes allo,az asztalomon volt a telo mikor vissza ertem furdesbol lent talaltam a foldon hivas rezgesre volt allitva felveszem erre a kepernyo megvan torve:(
  • Pipör
    #4
    Van itthon vhol egy 5210-es
  • FrancescoTotti
    #3
    Régen ez volt a nagy álom :)
  • karajjj
    #2
    Samsung M110: haver cserekészülékként kapta 2-3 hétre, ormótlan ronda szar telefon, dekázgatott vele, azt bírta... :D
  • TitaniumRR
    #1
    Sonim XP1 és XP3, Samsung M110, Samsung B2700

    Strapa-telefonok - rétegtelefonok.
    Ki mit gondol, ha manapság lát ilyet egy tulaj kezében?
    Az 5140i után miért a nagy szélcsend az izommobilok piacán?

    Van-e/ volt-e valakinek tartós felhasználáson birtokában a fent említett mobilok valamelyike?