93
Ütésálló mobiltelefonok - ergonómia, design, trend
  • CheAteR88 #53
    ez bírja a strapát:D
  • azdie
    #52
  • Petka
    #51
    Faterom siemens M35-je: kamionból száll ki út szélén megállva, egyszercsak kicsusszan a zsebéből és egy másik kamion áthajt rajta. Végülis annyira nem tört szét csak kicsit laposabb lett... :D
  • Bexter
    #50
    a cápatelom (310s) nekem többször is kibirta a 2 rol betonra meg földre esést is, volt mosásban, 2 évig hazsnáltam. Amikor lecseréltem kishugomnak adtam, 1 hét mulva meghalt ki tudja miben :D
  • ZilogR
    #49
    igazából semmi, gondolom Svédországban vagy Finnországban is ugyanaz a török vagy kínai vendégmunkás rakja össze, mint valahol keleten... Biztosan nem az Ericsson főmérnöke csavarozza be a kijelzőt :P
  • passatgt
    #48
    én egy sharp gx20-ast raktam a nadrágom zsebébe, nadrágot a kocsi csomagtartóra fektettem, az ajtót meg rácsuktam

    persze véletlen, de ripityára tört:)
  • JAG1
    #47
    Ez kínai, vagy mi a baj vele?

    [nemérthozzá]
  • ZilogR
    #46
    Csak ha "Made in Sweden" lenne és egy nullával rövidebb... :P
    Van egy pár Nokiám, "Made in Finland", értelmes emberektől értelmes áron vettem mindet...
  • Bexter
    #45
    Narancssárga megvehető :)
  • Bexter
    #44
    :D nekem ilyenem van (310) kékben. Napokban fontolgattam újra beüzemelését és javítását :D
    Apropó az ilyet javítják még?
  • extramagascsaj
    #43
    akármilyen teló is legyen NE térdeljetek rá sose...véletlenül se :D
  • R0zs0máK
    #42
    csajnál? "She's awesome!" :DDDDDDDDDDD
  • pyrohun #41
    "ME45 meg egyszer beleesett a kádba...odaraktam a szélére és belerezgett...aztán a víz alján csörgött tovább mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga :DDD"

    lol ezen hangosan felröhögtem :)))
  • pyrohun #40
    iphne-om hátulja és oldala fullkarc, a hátulja be van nyomódva 2 helyen (iphone 1st gen - alu a segge, nem műanyag :), de a kijelzőn szinte semmi karc nincs és a telefon full jól működik. pedig szerintem egyik telefonom sem esett le annyit betonra, mint ez. valahogy mindig azzal történnek ilyen dolgok, amire megpróbálsz nagyon vigyázni :(
  • Pheel
    #39
    Nekem a világoskék volt. Annyira szar a borítása, hogy jelenleg olyan állaga van, mint a rágónak. Ráadásul úgy is ragad. Nem egy sikertörténet... :(
  • vidu01
    #38
    Nokia 5140 esem van már jóideje kapott rendesen eddig mindent kibírt.

  • TitaniumRR
    #37
    Nos, ha látjuk a lenti telefon bármelykét egy sportoló, vagy egy gyári munkás/ vezető kezében, az nem nagy kunszt. Ők a kifejezett célcsoport.

    Mit gondoltok, ha egy manager/ üzletember kezében tűnik fel a készélük?

    Mi fordul meg a fejetekben, ha egy roppant csinos hölgy kagylózik jól láthatóan ilyen rádiótelefonnal?
  • desigo
    #36
    nahát :)
  • Aquir
    #35
    wow
  • ZilogR
    #34
    [ ZR örül! :D ]

  • passatgt
    #33
    sonyericsson t68
  • REPS0L
    #32
    hát erre sem gondoltam volna, elkelt a telefon! :D
    ZilogR lesz a boldog tulajdonos :D
  • FL Zoli
    #31
    Ericsso r310 esem van,"cápa", "sárkaparó". De mág mindig működik, S kiírja percre, hogy meddig bírja az akksi, ilyen is ritka
  • dzsooe
    #30
    Sony A1018, na az elpusztíthatatlan volt :D Bármit csináltam vele túlélte :)
  • desigo
    #29
    ha lesz tömb majd szólok...
  • REPS0L
    #28
    akkor egy aranytömbért cserébe nekedadom
  • desigo
    #27
    pedig a 6300-ásban gyárilag BL4C van amivel nem sokáig bírja
    én belefaragtam egy BL5C-t amivel egy napig tovább bírja...

    szal aranyat ér :)
  • REPS0L
    #26
    nem volt lehetőségem még kipróbálni, de gondolom ilyen alig használt aksit nem vesz senki :D
  • desigo
    #25
    aksi is hibátlan nem :)
  • REPS0L
    #24
    motorozás közben a legforgalmasabb úton esett ki a telóm, szépen hazamentem, aztán szépen vissza megkeresni (30min), a Nokia E50 bizonyítottan nem ütésálló. :D
    de legalább a sim kártyám megúszta (10centire egy csatornafedéltől) :o
  • Christiansen
    #23
    álmos vagyok, űrsétálló-nak olvastam:CCc
  • solo
    #22
    Nekem volt/van egy nokia n gage-m még a régi, és egyszer azzal hülyültünk, hogy valami szar ragacsot tettünk a hátára, hogy ne karmolódjon+jobban csússzon, és a suli folyosóján csúsztattuk, az enyim csúszott van 30-40 métert, és pont a bejárati ajtó előtt, egy anyuka lába alatt állt meg, aki a köv lépéssel, teljes erőből rálépett a plexire a tűsarkúval, és nem tört be!!!!!!
  • desigo
    #21
    áááá
    de jó is volt Nokia 6250 em volt

    Egyből azzal kezdtük vele,hogy engedtünk egy vödör vizet és kb 5-10 méterről célba dobtunk vele.Ha beletalált akkor hagytuk benne és hívogattuk folyamatosan --- semmi baja nem lett
    Aztán elkezdtünk versenyezni,hogy ki tudja messzebbre dobni.Kajak pattogott,forgott-füvön,kövön,aszfalton --- pár karcoláson kívül semmi baja nem lett.
    Elpusztíthatatlan.
    Kocsival mondjuk nem mertem már átmenni rajta :)

    Egy bringás gyereknek adtam el aki utána is örömmel használta túrázáskor...

    ez nem cseppálló meg ilyen butaságok hanem full vízálló...
  • SötétBarom
    #20
    M35-öm volt, egyszer kiesett a nyári bobpályán, majd átment rajta a bob :DDD Bírta. ;D
  • ZilogR
    #19
    azonnal eladni nekem :P

    Amúgy jó lenne ha több efféle lenne a piacon, sokak használnak mobilt terepen munkájukból, hobbiból eredően. Én ha megyek erőművekbe, jól jönne valami lemosható, legalább porálló, qrva hangosan csörgő mobil, ami rezeg és vannak jó nagy gombjai, infrája, BT-ja, USB-je, 3000mAh-s akksija, legyen neki GPS-e, de elég csak a GPS, nem kell térkép, meg qtyafasza, digitális iránytű, lámpa, walkie-talkie, FM rádió, 1-2 Mpixeles kamera, vakuval, stb, stb...
  • redbull0304
    #18
    Részeg cigó csávónak mégis sikerül! :D Még jó 4-5éve egy kocsmába elővette az egyik cigány csávó hogy eladja nekünk... Mondja ez mindent kibír! Mondtuk köszi nem veszünk most telót! Erre elkezdett kiabálni, hogy nem hiszitek el?! :D És tiszta erőből földhöz vágta... Egyből betört a kijelző... Felvette és vissza ült, és csöndbe forgatta, nézegette!
  • karajjj
    #17
    középső van a pannonnál
  • R0zs0máK
    #16
    Gimiben oszt társamnak volt ilyen, szünetben azzal fociztunk...semmi baja nem lett XDDD
  • TitaniumRR
    #15
    your wish is our command :-)

  • Jano
    #14
    Az 5500 lett az 5140 utódja, csak szebb (és kicsit kényesebb) kivitelben.
    Jópárszor ejtettem már le, a fémkeret sérült meg rajta kicsit, egyéb baja nem lett. Azt viszont nem merném vele megcsinálni, amit az 5100-val, azzal gond nélkül lehetett dobálózni.