6569
12149940121232355297.jpg
  • Irasidus
    #6220
    Ez egy búlvár cím, bulvár tartalom.
  • Irasidus
    #6219
    Miért rágalmazol? Ami írtam neked bármikor is, ahoz nem kell két diploma. Csak jelezném a szintet, amin mozogsz. Ha ez neked minden tudás jelent, akkor erősen tudom ajánlani neked is, valamilyen alap, vagy közép iskolát. Ott mindenről szó van, amit mi érintettünk valaha.
  • Zephyr Retiring
    #6217
    Te kiket tartasz a témában kompetensnek ilyen hír közlésére?
  • zserni
    #6216
    Aki a NASA tól várja a bejelentést ezügyben, az meg is érdemi..
  • Zephyr Retiring
    #6215
    Idegen civilizációkról készül bejelentéssel a NASA.
    Cikk.
  • Zephyr Retiring
    #6214
    Szuper, hogy ilyen multifunkcionális személyiség vagy..
    Biztos jól kijöttök majd irdatlansuskussal, ő is egy mindenhez értő fazon.

    Én is mekk mester típus vagyok mint ti, csak én elismerem, hogy nem értek mindenhez...
  • Zephyr Retiring
    #6213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én rögtön hívnám mobilról a 104-et (mentők), mert legfontosabb az élet védelme. Közben ártalmatlanná tenném az ipsét míg a mentők kiérkeznek. Egy megrugdosott személyben akár vérrög is kialakulhat, kár lenne még több bajt okozni azzal, hogy segíteni próbálok. Kivétel, ha láthatóan életveszély alakult ki a bántalmazott személyben. Miután megérkeztek a mentők vélhetően ők maguk fogják kihívni a rendőröket és megtenni a feljelentést súlyos testi sértés miatt, ami akár 5 év szabadságvesztéssel is büntethető jelenleg.
    Konkrétan innen az SG-ről is ismerek személyesen rendőrt, akár őt is hívhatnám, de minek? A mentők ilyen esetben sokkal hasznosabbak. Mellesleg a kiérkező rendőrök valószínűleg úgyis mentőt hívnának...

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.21. 23:38:37
  • czihaki
    #6212
    Na hasonló szélhámosságot művelnek a vallásos tömeg-hisztéria keltésnél is. Megérdemelné ez a fazon is, hogy rajta próbáljam ki az ilyen energetikai hókusz- pókot szemtől- szembe.-- azt gondolom elmenne a kedve a további szélhámoskodástól, mert jól megcsapnám, mint annak idején azt az első bp-i vezető természetgyogyót, aki azonnal fel is vett volna gyógyítónak miután lenyugodott. Másokat gyógyítani lehet de csak ha valaki erős energetikailag és speciális pontokba besugározva (akupunktúra pontokba tűk helyett) de ezt is csak az képes végezni, aki érzékeli is az energia szálakat és azokat a testhez fércelő" test-energia-csatornákat.-- De ez nagyon ritka képesség- nem véletlen hogy a kínaiak is csak most próbálkoznak olyan műszer készítésével amely érzékeli mind ezeket-- mert akkor lesz csak tökéletes az akupunktúrás kezelés is. Addig csak, vagy sikerül,- vagy nem.
  • czihaki
    #6211
    szia hiperfizikus-- én valóban igy gondoltam ahogy írtam az előbb-"Földünk geofizikai átgondolása után" De úgy is nézhetjük, hogy geológiailag a fejlődését, belső fizikai változását és energetikailag is átgondolni. Mert tulajdonképpen ha ezt tisztázzuk az választ adhat arra is, hogy bizony nagyon sok életre alkalmas bolygó lehet a mi galaxisunkban de az univerzum összes galaxisában is. De ennek megállapításához nincs szükség egyáltalán arra a téveszmére, hogy az univerzumot Isten teremtette. Bármilyen bolygón élet születik, most mindegy milyen sejtminőséggel, a lényeg hogy minden egyes bolygó saját maga alkotja meg az életet önmaga anyagából és a saját Energiájával miután az energiája felszabadul a belsejének felbomlása következtében.-- Ami lényeges, hogy megfelelő távolságra is legyen egy meleg éltető Csillagtól és megfelelő anyag összetételű legyen amely az általa teremtett élethez szükséges.

    Ezt a beírásom Nektek is szántam maki85 és zephyr hiszen ez a téma valójában itt a földönkívüliek létezése.
  • hiper fizikus
    #6210
    Szia
    "Földünk geofizikai átgondolása után"
    Nem-e azt akartad írni, hogy a Földünk pszichofizikai átgondolása után ?

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.11.21. 20:45:38
  • czihaki
    #6209
    maki 85 nagyon örülök, hogy TE így gondolkodsz. Nagyon idegesítő a hazugság a szélhámosság és még jobban a babonaság ami sajnos egyre több embert sötétít el agyilag. Csak akkor hittem el bármit ha alaposan utána néztem vagy épp bizonyítékot találtam reá. bármit elakartam érni, akkor mindennek utána olvastam, és kutattam s ha lehetett a gyakorlatban is kipróbáltam ha szükségem volt reá. Örülök hogy TE is józan gondolkodású vagy. Ennek a fejezet címnek a megválaszolása is --Földönkívüli életekről,-- logikus átgondolást igényel. Ahhoz viszont A Földünk geofizikai átgondolása után juthatunk el.
  • maki85
    #6208
    Csak azért, hogy te is derülj milyen ostoba is az emberek egy része, s hogy egyeseket mennyire hatalmába tud keríteni a butaság.

    Nézd meg

    Találsz-e párhuzamosságot???
  • czihaki
    #6207
    zephyr az előbb az agresszióval kapcsolatban válaszoltam, de lehet rossz helyre löttyintettem.

    Az építkezésre vonatkozó tanácsaidat utólag köszönöm, de tudod már elkéstél ezzel 3 alkalommal is. Igaz egészséges lakást harcoltam ki a családomnak még ha kicsi is volt, de onnan már elkezdhettük a jövőnket tervezni-- képzeld azt elcseréltem egy szeged szélén levő vályog házra, amit felújítottunk.-- Majd eladtam és felköltöztünk Budához közel Érd-parkvárosba ahol telket vettünk és ideglenesen egy kicsi nyári-konyhában laktunk. Időközben minden létező építési szakkönyvet végig olvastam és az alapján megterveztem a házunkat,kiszámítva mindent mennyi anyag kell és milyen anyag,- majd kimértem az alapot és elkezdtük az alapot elkészíteni és a lábazatot amihez a közeli kőbányából követ is hoztunk- Közben kerestem egy mérnököt akit megbíztam azzal, hogy a tervrajzom alapján készítse el a hivatalos tervrajzot, hogy leadhassam a helyi tanácsban építési engedélyt kérni. Sajnos a betonozás idején egy rokon nő rámászott" a férjemre akit ugyan nem a nő érdekelte, hanem az építkezéstől való félelme, mert az egész rosszindulatú rokonságom csak károgott a férjemnek, hogy az a pénz ami nekünk van abból legfeljebb egy udvari WC építhető-- s mivel én nem álltam le se a tervezéssel se az építkezés elkezdésével igy menekülni kezdett hiába figyelmeztettem menekült be Pestre a rokon csajhoz akinek lakása is volt-- Így a drága férjemet szószerint kidobtam, pedig szerettem és azt is tudtam hogy a csak nála nem komoly kapcsolat- de elvonta a figyelmemet és az erőmet is ezzel ezért zavartam el --Ami pénzem volt abból kimentem a köbányához és szabályosra vágott köveket vettem majd megkérdeztem a kővágókat hogy milyen szerszámot kell vennem ahhoz hogy a kövek elejét felszinét kidolgozhassam-- Rendesek voltak, szerszámmal megmutatták és a szerszámot nekem is adták és amikor elkezdtem felpakolni a köveket a kocsira majd nem minden kőmunkás odajött és felpakolták a köveket és a következő fuvarnál már vártak is reám-- Annyi követ dolgoztam ki, amennyi egy ebédlő egy kis szoba és egy főzőfülke méretű ideglenes épülethez kellett-- közben szabadságolt kiskatonákat fogadtam fel akik csak kevés pénzt kértek ők falazták fel és ők hoztak olcsó bérért aki a tetőt is megcsinálta. Ősszel már be is költöztem a két gyermekemmel, egyiket óvodába vittem a másik a helyi iskolába járt én pedig először könyvelő voltam Budán, majd különös történések miatt klinikára mentem dolgozni állandó éjszakát vállaltam és ismét tanultam de levelezőn. A férjem szegény nem mert hazajönni én pedig nem hívtam viszont nagyon becsületes volt, mivel az egész havi művezetői fizetését odaadta a nagyobbik gyereknek hogy hozza nekem haza,-- ő pedig fúsi munkából szerzett pénzből élt, és ahol lakott albérlőként egy idős embert tartott el és gondozott. A következő tavasszal minden reggel az Ó-budai téglagyárnál a bontást vállaltam azért mert minden lebontott tégla fele ingyen elvihető volt-- de én az összeset elvihettem ingyen, mert az irodai férfiak végig néztek rajtam amikor jelentkeztem náluk és összenézve nevettek rajtam- "Ha kisasszony maga lebontja a falat, akkor elviheti az összes téglát ingyen- hát én jártam jól, mert annyi téglát bontottam le és szállítottam haza amennyi a 3 szobás nappalis ebédlős fürdőszobás előszoba konyha és spejz + a kazánház és garázs fal szigeteléséhez kellett-- mivel az egész épület terméskőből épült tégla béléssel közte levegő kihagyva.--A építkezést csak 2 év múlva fejeztem be, --az viszont igaz hogy kihajítottam 3 kőművest, és egy vízszerelőt mert nem dolgoztak rendesen azt képzelték ha nő vagyok akkor már semmihez se értek hát ráfáztak, mert baltával zavartam őket az utcáig-- utána ismét a kiskatonák jöttek is fejeztek be mindent, akikkel meg is ünnepeltük amikor kész lett.-- Viszont egy árva fillér kölcsönt nem vettem fel banktól!!Amikor a ház építésnek a végére jutottam akkor kijött a férjem és meglepődött nem tudta, hogy belefogtam az építkezésbe a fiamnak pedig megtiltottam hogy bármit elmondjon az építkezésről.-- Nagyon klassz kanadai stílusú kandallót is építettem a nappali falának egyik oldalába! Azt egyedül én csináltam a szomszédaim megrémültek amikor begyújtottam mert olyan nagy volt a tűztere és a nagy tűz fénye kilátszott az utcára is, azt hitték valami felgyulladt nálunk-- egy kanadai építési szaklapból lett. lefordítva
  • czihaki
    #6206
    Az erőszak valóban nem megoldás ebben igazad van-- de azért megkérdeznélek most Téged, -- Ha az utcán meglátnád hogy egy férfi ököllel püföl egy kisgyermeket, majd amikor a gyermek a földre esik, akkor pedig rugdossa a gyermeket--- Te mit cselekednél ilyenkor néznéd tovább, vagy tovább sétálnál vagy a telefonoddal rendőrt hívnál? Mert ez a három lehetőséged lenne aszerint amit ilyen esetben helyes csak tenni.--- szóval, hogy döntenél?.
  • czihaki
    #6205
    Kedves maki85 Ennek a szélhámosnak a videóját nem néztem végig- Ez a fazon szélhámos már máskor is láttam!! Gondolattal, de csak erős koncentrálás után képes lehet bárki elmenni még messzire is, DE csak a lélekből kisugárzott egy-két parányi energia hullámával ha a lélek figyel arra amit az ÉN nagyon szeretne elérni, akkor kisugározhatja és ha eljutott arra a helyre akkor csak érzékelheti hogy él-e vagy holt-e az akiért aggódott az ÉN--, majd visszatérnek a parányi hullámok a saját lelkéhez a testbe és tudatosítja az Énnél amit érzékelt- ezt nevezhetnénk hatodik érzéknek megérzésnek. Annak idején én csak azt mondtam másoknak hogy gondolatban leszek nála és úgy folytatom a fájdalmának elmulasztását de valójában kiléptem a testemből és úgy voltam ott náluk-- de előtte a valóságban is csillapítottam a fájdalmát az illetőnek részben hogy a lelkem érzékelje, megismerje az illetőt, mint ahogy a lakásukra is elmentem azért hogy tudja hova kelle majd eljutnom lélek fazonként.-- Egyébként amikor éna klinikán gyógyítottam embereket, még nemvolt természetgyógyászat sehol az országban még a kínai akupunktúra is tiltott volt-- ami egyébként jó, amennyiben jó helyre szúrják azt a tűt.-- Ami igaz a természetgyogyóknál az egyedül a masszás és a gyógytorna-- minden energetikai gyógyításuk nem több mint szélhámosság- Ezért se léptem be közéjük amikor először megnyílt Pesten, pedig ahogy ellenőriztem a MESTERT"" az is csak egy szélhámos volt és amikor erre rátapintottam nála azonnal felvett volna oda minden tanfolyam nélkül!!-- pedig már akkor is lenyúlták a lóvét a tanfolyamra jelentkezőktől-- A reiki baromsággal pedig teljesen kiakasztottak-- még hogy az univerzum energiáját adják át a betegnek-- nem normálisak!!- csak azok gyógyulhatnak meg akik vakon hisznek bennük és csak betegség tünetük van, amit az életproblémájuk miatt maga a lélek vált ki, mint tünetet, de valójában még nem betegek.
  • maki85
    #6204
    Róla mi a vleményed??
  • Zephyr Retiring
    #6203
    Nem. Továbbra sem az erőszak a megoldás. Csupán egy igen hatásos módszer, de semmiképp sem a helyes cselekvés.
    Nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától, de erre még röviden pár szóban spoiler alatt..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1) a vályog természetes anyagokból készül, igen jó hőmegtartó képességekkel. Megfelelő vastagság esetén (ami kb.50 cm minimum) utólagos hőszigetelése nem is indokolt ellenben a tégla és lakótelepi panel falakkal, amiknek meg nagyon is.
    Ami ott gond lehet az 3 tényező:
    - rossz (elöregedett) alap felőli falszigetelés, ami a felvizesedés ellen véd.
    - szigeteletlen födém ami szintén csak a vékony mennyezetre kell.
    - hideg kő, tégla vagy terméskő alap a falak alatt, ahonnan szinte süt télen a hideg.
    + elöregedett, korszerűtlen nyílászárók, de ez már megint egy másik történet...

    2) megérteni mindent meg lehet, amit az ember meg akar érteni. Ugyanakkor ha valaki csak legyint dolgokra (amikre egyébként nem biztos, hogy kellene) az meg amiatt is lehetséges, mert nem tud azonosulni azzal a ténnyel, hogy változni mindenki képes. Főleg az, aki akar is.

    Mert téged bántottak gyermekként, így sérült az identitásod, a mentalitásod, önmagad képtelen vagy eldönteni mi a helyes és mi nem az.
    Segítek egy picit: ha pofonüt valaki, nem az a helyes reakció, hogy visszaütsz. Az egy védekezési mechanizmus, nem egyéb. Ha ilyen esetben gondolkodás nélkül visszaütsz, az annyit tesz: egy szinten vagy gondolkodásilag azzal, aki megütött. De lehetsz okosabb nála, ha akarsz.
    Elmondom miként::szóval kaptál egy irdatlan nagy fülest valamiért valakitől.
    Egyet hátralépsz és bármiféle indulat nélkül megkérded tőle, hogy helló, ez most mi volt?
    Két dolog történhet ekkor:

    1) az illető meglepődik a reakciódon, az agyában elindul valamiféle kommunikációinger és meglepetten válaszol.
    Aztán remélhetőleg sikerül vele megértetni, hogy az erőszak nem jó dolog...

    2) az illető nem figyel rád, már emeli is a karját a második pofon miatt, amit neked szánt. Vagy ütésre szorítja az öklét rosszabb esetben.
    Mivel te addigra már egyet hátraléptél, van időd védekezni. Elkapod a feléd induló kart és (termettől függően) az óramutató szerinti irányba jó erősen megtekered. Az illető ilyesmire általában nem számít (mivel megütött, így nem is gondolkodik csak cselekszik) egy pillanat alatt a háta mögé fogsz kerülni. A vállai felé húzod jó erősen a karját - ne félj nem fogod eltörni - és máris átvetted az irányítást. Minél többet ficánkol alattad, annál jobban kell tovább feszíteni a karját. Lesz egy pont amikor feladja. Annál a pontnál pedig vársz. Meg fog szólalni. Annak függvényében hogy mit mond neked, vagy maradtok úgy abban a pozícióban, vagy tovább feszítheted a karját. Ahogy az adott helyzet épp megköveteli. Nem az a cél, hogy viszonozd az agresszióját. A cél az, hogy megtudd támadásának okát.
    Még valami: ha ezt egyszer elsajátítottad / megtapasztaltad már, csökkenni fog az agressziód is. Mert használod az eszed.
    Jobb és hasznosabb is cselekvés előtt gondolkodni.

    Ami pedig az asztráltestet illeti (ő lenne az az éned aki utazgat életek, világok és nemzedékek közt) amennyiben igaz az elmélet, hogy abban van minden addigi tapasztalatunk és tudásunk, biztos vagyok benne, hogy ezen dolgokkal amikre felhívtam a figyelmedet, nagyon is tisztában van. "Ő" nem fog értelmetlen bosszúkat kreálni, mert látja a bosszú láncolatát ami végtelen. Te kinyírod őt, ő meg a kutyád, te meg a lovát stb...majd végül egymást. Aztán az életben maradt fél magyarázkodhat önvédelemről kontra bosszúvágy...

    Az asztráltested teljesen más mint elképzeled. "Őt" nem a bosszú vagy az igazság keresése érdekli, hanem a megoldás.
    S a megoldás az mindig az emberi hang megtalálása egymás iránt.
    Minden egyéb csak a fantáziád műve.

    Lehet magyarázatot keresni a testen kívüli élményekre. Ám ha kiderül, hogy azok egy másik (számunkra elérhetetlen) dimenzióban vannak, akkor úgysem megyünk vele semmire sem...


    A Föld középpontja téma kérdésköre egy picit Isten létezése kontra nem létezésére emlékeztet.
    A földi mágneses gravitáció indokolja, hogy lennie kell ott lent valahol mélyen valaminek, de a "mag" métetét és anyagát jelenleg még csak tippeljük. Ha a tudomány egy nap majd feltárja az anyag pontos szerkezetét összetevőit és egyéb érdekes információit, az nagy nap lesz az emberiség történelmében.
    Ugyanis aznaptól képesek leszünk mi magunk is világokat teremteni, mint az Isten vagy istenek (ki ki hite szerint ugyebár...)
  • czihaki
    #6202
    Az erőszak valóban nem oldhat meg dolgokat, viszont a körülmények olyanok is lehetnek amelyek elvárják és igénylik az erőszakos rendreutasítást-- mint ahogy több munkahelyi vezetővel szemben kénytelen voltam mert aljas módon a kérésem akkor teljesítették volna ha a testemmel- fizetek érte- ezért és most figyelj!!!---!!! egy tucat munkahelyet kellett otthagynom, mert jól helybe hagytam az ilyen szemeteket utána kiléptem. De volt olyan esetem is utoljára, többé nem-- hogy már férjnél voltam és megszületett a második gyermekem, de otthonunk amit kiharcoltam kiderült hogy frissen meszelt vályog viskó volt ami eredetileg szigetelés nélküli vályogfalból, ló istállónak készült és a hátsó fala a szomszéd vályog kerítése volt ráadásul-- ezt a mennyezetig vizes penészes odút kaptam több éves lakás igénylésemre. S hiába panaszkodtam hogy a gyerekeim túl sokat köhögnek. Ez után bementem a Párt bizottságra ahol a portás vigyázott addig a gyerekeimre és felküldött az emeletre hogy ott találom a párttitkárt-- Benyitottam egy terembe és kiderült megyei pártgyűlés volt mindenki hátra fordulva engem nézett- igy úgy döntöttem, hogy ettől a több mint 100 embertől kérek segítséget és előre menet ahol a tribünön a vezetők ültek odáig mentem és közben elmondtam a problémánkat és segítségüket kértem hogy vagy egy egészséges kicsi lakát vagy legalább bankkölcsönre utaljanak ki a családomnak lakást.--A tribünről lejött hozzám egy férfi rám üvöltött hogy "Takarodjon ki maga senkiházi" és arcul ütött--- Én pedig felforrtam és ököllel kétszer vagy háromszor arcába vágtam majd hatalmas erővel a tökébe rúgtam- hogy a földön kötött ki nyüszítve mint egy állat.-- Fiatal rendőrök akik ott voltak a helyiségbe oda szaladtak a pasast felemelték és kivitték a helységből, kettő pedig hozzám jött és lebilincseltek közben az egyik a fülembe súgta-- Tudja kit bántalmazott? - Aki engem bántott ok nélkül- válaszoltam-- Ő pedig súgta: A városi rendőrkapitányt ütötte és rúgta meg.-- Majd levittek a portáig ahol a két gyerekem várt a babakocsival- majd egy férfi jött le a lépcsőn valamit mondott a rendőröknek és ezután levették a bilincset a kezemről-- ---Egy hét múlva egy szép egészséges kicsi lakást kaptunk egy bérházban.-- az erőszakra erőszakkal kell reagálni ha más mód nincs, de az aljasságot és az ok-nélküli gazemberséget senkinek nem szabad eltűrni.
  • czihaki
    #6201
    Ha arra célzol, hogy keleten kínai vagy koreai férfit a lelkem agyonütött, abban igazad van, de az ÉNEM ebben ártatlan a lelkem ütötte agyon. ÉN magam is megdöbbentem ezen. De sokat gondolkodtam ezen hogy miképp tehetett ilyesmit a lelkem amikor bárhol jártunk, mindenhol főleg a szeretete érvényesült? S talán okkal tette ha belegondolok a saját gyermekkoromban, fiatal kamasz koromban átélt emberi aljasságokra ami 23 éves koromig megkeserítette az életem és tulajdonképpen ÉN magam is egy vadállattá váltam ez idő alatt. S elképzelhető hogy a lelkem ugyan úgy átélte azt a sok embertelen aljasságot és megtapasztalhatta" az ÉNEM agresszív védekezését. Kezdem azzal hogy a vér szerinti apám és felesége módosak voltak és még se támogattak amikor kikerültem az intézetből 15 évesen holott kitűnő tanuló voltam és az intézet Budára íratott be tanító képzőbe hogy minél előbb legyen megélhetésem- így mivel nem fizették a kollégiumot és nem támogattak egyáltalán az utcára kerültem--- de előtte is ha magukhoz vettek mindig el kellett szöknöm vissza az intézetbe mert csak cselédnek kellettem és szinte állandóan vert a nevelőanyám mert élvezte. Így éltem át 56-ot is magukhoz kivittek és dolgoztattak, valamint naponta nekem kellett a legnagyobb lövöldözés ellenére is a lopott dolgaikat haza vinni, mert ők ki se mozdultak a boltból ahol dolgoztak éjjel is ott aludtak- Napközben pedig a boltban dolgoztattak ha reggel késtem, mert odafelé haladni nem volt könnyű ha az utcán lövöldöztek és a ruszki tankok vonultak és lőttek a késésem miatt az a banya szinte agyon vert - Mikor vége lett a forradalomnak utána is csak dolgoztattak volna a boltban, de a továbbtanulásom megtagadták, pedig azt ígérték amikor kihoztak az intézetből, hogy tanulhatok..Így ott hagytam őket ismét és munkát kerestem és albérletben éltem-- csak hát szemrevaló" fiatal lány voltam és emiatt sok erőszakos állattal találkoztam munkahelyen vagy az albérletben vagy amikor egy kedves férfit megjátszó sráchoz feleségül mentem, hogy valakihez tartozhassak- majd kiderült hogy ő és az apja alkoholisták voltak és mind kettő részegen agresszív az apja még pedofil állat is volt és az életét börtönben élte le végül, mert a szomszédunkat baltával lefejezte és bizony ÉN állattá váltam szinte mellettük, mert másképp nem tudtam védekezni, de ott se tudtam őket hagyni mert nagyon hamar lett gyermekünk és miatta várnom kellett amíg pelenkás gyerek volt és csak utána tudtam az ország másik felébe elszökni tőlük a kisfiammal. De sajnos mivel szemrevaló fiatal nő voltam, több vezető is visszaélt a beosztásával így kénytelen voltam agresszív módon tisztességre tanítani őket! ---Vagy is azt gondolom azt amit ÉN átéltem és amire kényszerültem a gazemberekkel szembe azt a lelkem ugyan úgy átélte, és ezért nem nézte el a keleti férfi gyerekekkel szembeni brutalitást. Bár a lelkünk öntörvényű, de ahogy a lelkünk képes hatni az ÉN-ünkre ugyan úgy az ÉN élete és személyisége is visszahatni képes ezek szerint a lélek gondolkodására és cselekvéseire. Mert az is különös volt hogy nagyon sok gyermeket gyógyított a lelkem bárhol a világon, de -felnőttet vagy gazdag gyermeket soha nem gyógyított, csak a nyomorban élő gyermekeket.-- ez is az ÉN-től átvett lehetett-
  • Zephyr Retiring
    #6200
    Ugye tisztában vagy azzal, hogy az erőszak nem old meg semmit.
    Ha agresszióra agresszióval reagálsz, maga az agresszió nemhogy nem szűnik meg, de még erősödik is.
    Ha asztráltestként képesek lennénk a bosszúra mint igazságtétel, az csak újabb problémákat hozna létre.
    Az agresszió, a bosszú és az igazságérzet is mind csak emberi tulajdonságok.
    Ahogy az idő is csak számunkra létezik és "mérhető". Halandóságunk után semmi jelentősége nincs már.
  • czihaki
    #6199
    Tudod én se akartam elhinni sokáig-- de aztán eszembe jutott hogy próbákat csinálok mások segítségével-- Így ha valakinek nagyon fájt valamije akkor megbeszéltem vele hogy próbáljuk ki gondolatban leszek nála és gondolattal fogom gyógyítani S megkértem hogy mindenre figyeljen hogy mit érzékel érzékeli-e ha gondolattal hozzáérek.-- Több kísérletet is végeztem de kettő személlyel végzett kísérlet volt a megbízható, mert nem befolyásolta az utólagos elmondásukat a fantáziájuk vagy képzelődésük. Az egyik egy asszony volt akinek nagyon fájta válla felmentünk a lakására és kiválasztottunk egy fotelt amibe leül majd a megbeszélt időben amikor én gondolatban a vállát fogom gyógyítani.-- Elhagytam a testemet és ott voltam a lakásában, de a fotel üres volt nem ült benne aztán elindultam kifelé a lakásból közben meghallottam hogy a konyhában a férjével éppen rólam nevetgélnek, hogy biztos gyógyítom a fotel karfáját---tehát ez igazolta azt hogy kilépek a testemből. A másik eset kicsit szerencsétlenre sikerült, de az is egyértelműen igazolta hogy kilépek egy idős bácsinak nagyon fájt a feje állandóan a nyakcsigolyái miatt- én megbeszéltem vele hogy a konyha közepére helyezett hokedlira ülve várjon rám ekkor" és gondolatban gyógyítom a csigolyák okozta fájdalmát. A kisöreg ott ült pontosan a hokedlin és várt én pedig ha már ott voltam a lelkem kézrajzolatával, a nyakcsigolyáit kezdtem volna kicsit feljebb húzni fellazítani, mert azok nyomták a nyaki ereket---- de ezt a fajta gyógyítást előtte még senkin nem végeztem a klinikán-- és amikor a kisöregen elkezdtem a kisöreg felugrott rémülten kiabált fogta a nyakát- hogy JAJ megfolyt!! kiabálta.--- Szóval akkor is ott voltam lélekként valahogy arra nem gondoltam ha a csigolyákat megfogom" és finoman lazítom felfelé, akkor a nyakba gégébe is behatolók és erőt fejthetek ki.-- azt érezhette a kisöreg és érezte fuldoklásnak.-- lélek fazonként valóban veszélyes volt másokat gyógyítani, mert mindenen áthatol és erőt is kifejthet-- valahol keleti népeknél egy vadállat férfit a lelkem meg is ölt úgy csapott le reá a végig a testén-- kilépéskor látta és hallotta meg a lelkem hogy gyermek könyörög és borzalmasan sir- ott termettünk és kicsi sovány gyerekeket dolgoztattak egy gyermeket pedig egy férfi ököllel vert és belerúgott a testébe is a 6--8 éves gyermekbe a lelkem feldühödött és lesújtott arra az állatra összeesett arrébb vonszolta magát majd kinyúlt érdekes módon a lelkem fénye világos aranysárga színű volt mindig de csak sötétben láttam-- viszont akkor furcsán lilás fényt láttam az ütésem irányába villanni bele végig a szemétláda testén.
  • czihaki
    #6198
    A fotó amit jelöltél maki85-- nem a Földünk belseje hanem a még szilárd kéreg belseje ahol számtalan üreges rész is van --barlang-- tovább menet viszont izzó forró láva folyam majd még beljebb sűrűbb láva örvények. A NASA-val nincs miről vitázni- hiszen a Északi és Déli sarok szilárd kérge elképzelhetőnek tartom én is hogy nyitott ha nem is olyan szabályosan kör alakú. De én nem jártam körbe a MAGot csak az egyik oldalánál álltam és azt láttam ameddig a MAG fehér fala megvilágította a sötét Teret és visszatekintve fel a kéreg-felé az izzó láva örvényeket láttam tovább száguldozni körbe-körbe mint valami mennyezetet úgy láttam-- szóval én Nem a sarki helyen indultam le hanem valahol itt délebbre levő óceán tetejéről.
  • Zephyr Retiring
    #6197
    Ezt a testen kívüli lét dolgot szerintem mind áléljük amikor álmodunk.
    Simán elképzelhető, hogy mikor a testünk megpihen, lelkünk (szellemünk) idősíkokon és tereken át más életekbe is ellátogat.
    Mi ezt álomként definiáljuk, de valójában még manapság sem tudjuk pontosan mi is az álom.
    Feltételezések vannak csak. Talán az álom egyfajta dimenziókapu féleség is lehet ami életeket köt össze jövőben, jelenben és a múltban...

    De ugyanakkor ott van még az emberi fantázia birodalma is. Könnyen lehet az is, hogy az álom nem más, mint fanzáziánk játéka az elménkkel.
    S mert a fantázia határtalan, tudat alatt simán eljuthatunk úgy a Föld közepéig is, mint a galaxis legtávolabbi csillagáig...
    Ha pedig a fantázia túl valóságos lesz, simán elhisszük, hogy amit "átéltünk" az maga a valóság.
  • czihaki
    #6196
    Ilyen sok évi használat mellett bizony lehetőségem volt nem csak megismerni a szellemi lelkemet de a gondolattal képes voltam vele kommunikálni is Így érhettem el azt hogy a gyakori kilépéseknél oda is elment ahova ÉN akartam. Az utolsó kísérletem és kutatásom a Földünk belseje volt-- igaz ettől egy kicsit féltem, de a lelkem nem majrézott a helyi földre koncentráltam hogy elindulók lefelé-- erre mitagyisten a lelkem messze az óceán tetején kötött ki és onnan indult el a Földünk belseje felé kb. 10-15 percig tartott oda-vissza az út megtétele s ezt is Ö maga tudta hogy vissza kell jutnia a testébe!!. Szóval a lelkünk valamivel többet tartogat elméletileg tudatilag magán, mint amennyit az ÉNünk agyilag megtanult mint amennyit MI tudunk------???? ez rejtély ma is számomra.
  • czihaki
    #6195
    maki85 ezen nem kell filóznod, vagy elhiszed amit írtam, vagy nem te dolgod. Gyermekkoromban 9 évesen éltem át először aztán nagyon gyakran megismétlődött és bizony akkor valami érdekes játéknak hittem- persze senkinek nem mertem elárulni az intézetben ahol felnőttem-- mert amikor először megtörtént velem utána épp utazhattam haza a szüleimhez karácsonyra és nekik elmeséltem. Akkor a nevelőapám figyelmeztetett, hogy ezt soha senkinek nem szabad elmondanom, mert olyasmit éltem át ami miatt elvihetnek messze és kísérletezhetnek velem. Hasonló fura képességem előtte is volt akkor is figyelmezettek bár akkor csak 5 éves voltam és ők családi titoknak nevezték nekem. Később a test elhagyás képességét fiatalként se értettem, mert önmagam nem láttam, viszont egyre gyakrabban máshol találtam magam akaratom ellenére is.--Mindent láttam hallottam gondolkodtam és érzelmeim voltak.-- Vagy pl felébredtem arra hogy valaki fuldokolva köhög és közben nálunk senki nem köhögött a lakásban Szegeden laktam a férjemmel, aggódva visszafeküdtem és a következő pillanatban Pesten egy kórházi ágy mellett voltam- édesanyám volt a kórházban aki életének utolsó napjait élte. Szóval hasonló dolgokat éltem át a világ másik felén is amikor ott kötöttem ki- és volt hogy szép élmény volt de volt amikor félelmetes is- a földalatti barlangban találtam magam, vagy épp egy eltemetett koporsóban Ezért hogy ez bizonytalanságom nem értésem megszűnjön, ott hagytam a könyvelői munkám, klinikára mentem dolgozni ismét tanultam és intenzív nővérként súlyos betegekkel foglalkoztam főleg komában fekvőkkel őket érzékeltem- mert ez volt a másik képességem hogy furcsán zavarón érzékeltem más embereket---- még a koponyába és a testbe is beleéreztem s igy értettem meg mindent azt is hogy mivel távozom el a testemből és arra is rájöttem hogy mi válthatta ezt ki nálam--- az okozhatta, hogy a háború végén amikor édesanyámmal lementünk tanyákra élelmiszerért mert Pesten éheztünk, akkor a kislibákat zavartam és igy utánuk mentem a tanya végén levő patakba- amibe belefulladtam-- megtaláltak újraélesztett az édesanyám, viszont emiatt a szellemi lélek energia hálózatom fellazulhatott-- vissza is erősödhetett volna a testhez, ha a szüleim nem váltak volna súlyos beteggé a háború miatt és én nem kerülök amiatt Balaton-Zamárdiba egy intézetbe, amit nem tudtam elviselni annyira vágytam édesanyám után, hogy nagyon gyakran mikor mindenki aludt én nem tudtam csak sírtam.-- Először Pesten valahol helyeztek intézetbe de onnan hetente hazaszöktem- ezért vittek le Zamárdiba.-- De az ember szellemi lelke képes az Énünk életébe beleavatkozni nálam ezt művelte. Hogy boldog lehessek mert láthatom anyámat így ismételten eltávozott a testemből és valahol a lelkünkön ott van az ÉNÜNK is.-- Bár a szellemi lelkünk kissé öntörvényű,. 50 éves koromba hagytam abba a test-elhagyást- de 2 évembe telt mire abba maradt amikor megéreztem hogy távozni akar, vagy erővel engem akart rávenni hogy mennie kell- --akkor nem feküdtem le- és bizony elég gyakran voltam kénytelen ülni lefekvés helyett. Ha csak egy percre ledőltem akkor már a következő percben az ország másik felében voltam vagy még messzebb. Szóval, ennyi----a kilépések alatt a testem komában maradt az ágyon.
  • maki85
    #6194
    " mert 1991-ben, lementem a MAG-ig ."

    Ezen filózok egy ideje, de abbahagyom, mert megegyeztem a többiekkel, hogy ma én vagyok Napóleon
  • maki85
    #6193
    Ebben igazad van, de egy sor webcím nem tudta volna prezentálni megfelelően a nagyságodat.
    Mert, hogy őszinte legyek, te az eddigi életed folyamán olyan ismeretekre tettél szert, melyeket szerencsére meg is osztod másokkal, hogy azokra csak egy is, egy mezítlábas tudósnak egész élete nem lenne elég.
    Gondolok itt például a fekete lyukakkal kapcsolatos kutatásaidra, vagy, hogy egy dadogósnak az álla közepét kell masszírozni, a habos meggyes csokoládéig bezárólag.
    Nem hiszem, hogy volt, van vagy lesz még valaki ennél szélesebb látókörű.

    No de, hogy visszatérjek a Föld közepébe, hogy képzeled a teret idő nélkül, avagy hő nélkül. Gondolom tudod, az hogy mit nevezünk hőnek, viszonylagos, hiszen az abszolút nulla felett minden változás hőnek számít.

    Remélem a NASA-val nem vitázol:))

    Ez pedig egy hiteles fotó a Föld belsejéből

    Kedves czihaki!
    Újólag kérlek, bizonyítsd be, hogy neked van igazad, és nem az üreges "földeseknek"
    DE ne úgy, mert csak.
    Nagyon megköszönném:)))



    Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.11.20. 19:29:58
  • czihaki
    #6192
    A blog cim valamiért lemaradt--itt pótolom--- http://A-letezes-fantasztikuma-.blogger.hu

    ilyen a Földünk belseje. ami képet feltettem az előbb-- azért tudom hogy ilyen, mert 1991-ben, lementem a MAG-ig .
  • czihaki
    #6191

  • czihaki
    #6190
    Maki 85 ha már ilyen sok fejezetet idéztél egyszerűbb lett volna feltenni a blog címét.

  • czihaki
    #6189
    Maki 85- azt hittem jobban odafigyelsz arra amit olvasol? Mivel én olyasmit nem írtam a Föld közepéről, hogy ott NINCS SEMMI-- ellenkezőleg azt írtam hogy egyszéles üres sötét tér van a MAG körül a Tér legalább 2500 km széles. egyedül azt hangsúlyoztam ki hogy a Térben nincs se gravitáció se IDŐ, se hő- és maga a MAG se forró mint ahogy a geofizikusok állítják. azt hangsúlyoztam ki leginkább hogy a Földünk egy kihűlt bolygó volt amely az idő kezdete óta, belülről kifelé haladva bomlott fel fokozatosan és felbomlás keltette hatalmas erő kifelé nyomta a felbomlott izzó láva tömeget valamint a szilárd kérget-- vagy is a Földünk kisebb volt valamikor kb.3000 km sugarú tömeggel lett nagyobb amennyi a MAG+az üres-Tér együtt. Ez idő szerint a bolygónk már megkezdte a haldoklását mert az óceánok egyes részein már nagyon keskeny a kéreg-- ez okozza a globális felmelegedést.-- a többi amit ezzel kapcsolatban állítanak csak duma.-- Nem kellene elgondolkodni azon hogy vajon miért?-- egyre több gazdagabb állam próbálja megoldani az űrutazást legalább a Holdra átlógni vagy épp ostoba módon a Marsra-- azért ostobaság, mert már az odavezető úton meghalhatnak a Marson pedig mindenképp--- ezt annak idején meg is írtam a NASA -nak--- hogy azóta rájöttek arra hogy igazam van és megoldották az űrhajó erre vonatkozó hiányosságát vagy nem hitték el nekem hiszen csak egy ismeretlen senki vagyok-- Ha nem hitték el akkor ráfáznak!! MAKI_TE MAKI 85 nem itt kellett volna reklámozni hanem nyugodtan nyithattál volna belőle egy oldalt.-- Mivel nekem már nincs hozzá türelmem, se időm.
  • maki85
    #6188
    Bocsi, hogy ekkora helyet elfoglaltam:)))

    Bár erősen tartok tőle, hogy ez egy jó reklám czihaki-nak
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.11.20. 14:20:02
  • maki85
    #6187
    Aki ennyi mindenhez ért, az nem semmi.
    Vagy talán ez a sok már sokknak számít?????

    -
    1. egyszerü masszás gyakorlatok(1)
    a belső elválasztású mirigyeink(1)
    a cigány népcsoport élete(1)
    a hallásunk(1)
    a halál nem egyéb(1)
    a hit kizárólagos emberi sajátosság(1)
    a koncentráltan végzett gyakorlatokról.(1)
    a két lélek-energia.(1)
    a lélek mint hárfa hurja rezdül.(1)
    a lélek születése(1)
    a múltat eltörölni soha nem lehet(1)
    a piros 1.2.3. az impotenciánál illetve szexuális vágyak felerősítésére frigiditás ellen(1)
    a szerelem az isteni erőknek ajándéka(1)
    a teremtők felette állnak a valóságnak(1)
    a tudatos(1)
    adj neki és becsületes marad!(1)
    alatta lévő tenyér sos pontjai(1)
    alvajárás(1)
    amelyből a szellem eltávozik.(1)
    amikor a stresszről beszélünk(1)
    amit thoth ír(1)
    avagy a tápláléklánc végén(1)
    az elektromos rezgőkör(1)
    az első élet keeletkezése(1)
    az emberi szervezet működése(1)
    az állás és lépegetés mint mozgás annyira természetes(1)
    az élet csak vággyal képzelhető el(1)
    az élet fenmaradásának első kritériuma(1)
    az élet keletkezésének titokzatos ereje(1)
    az út ahol megmérettetik a lélek tisztasága(1)
    aztán érzékszervünk a látás(1)
    biológiai tudat(1)
    brokkolis rudacskák(1)
    bulimia következménye(1)
    csodálatos lélek(1)
    dadogás esetén masszírozzuk az áll közép(1)
    de ha azt gondolja az egyszerű emberiségnek nagy többsége(1)
    de mi tulajdonképpen a „magam(1)
    depresszióra alvás zavarra(1)
    dimenzióváltás volt 2012 ben(1)
    dübörög a gazdaság halljátok(1)
    e két energia által teremtett elektro-mágneses rezgőkör(1)
    egyes-szellemi tudat(1)
    egyetemes tudat(1)
    elektromágneses rezgőkör(1)
    emberi lélek(1)
    emberi magzat fejlődését tekintve(1)
    erkölcs(1)
    fantázia(1)
    fekete lyuk és fekete anyag(1)
    fekete lélek energia(1)
    felelősség érzett(1)
    fogta az úristen az embert(1)
    földünk(1)
    földünkben két tudat létezik(1)
    gerincünk görbületének(1)
    gondolat(1)
    gondolkodni képes fantasztikus létté válhat egyszer az ember(1)
    gyertyát gyújtunk s hajlunk sír(1)
    gyűlölet(1)
    ha elfogadjuk hogy létezhet egy „tudatos bolygócska”(1)
    ha feltételezzük(1)
    habos meggyes csokoládé torta(1)
    hasnyálmirigy talp masszás pontja(1)
    hazugság.(1)
    hazádnak rendületlenül(1)
    hiába tömködjük be a szükséget(1)
    hogy a biológia nem más(1)
    isten létét érteni(1)
    isten szellemi szubsztanciájának átadása(1)
    isteni erők létezéséhez érveim(1)
    isteni jelenés(1)
    isteni jelenések(1)
    kezdetek(1)
    kezdetén a mágneses energia csomagok(1)
    képes megjeleníteni magát(1)
    két agyféltekénk(1)
    két éltető energia(1)
    kézrátétes gyógyítás(1)
    közömbösség(1)
    lélek visszahat az én -re(1)
    létezésünk realitása és anti-létezés(1)
    megvilágosodás(1)
    memoria(1)
    menü ötletek ünnepekre(1)
    mert nem vagyunk egyformák(1)
    messiás várás(1)
    mi a valóságon túli világ(1)
    mi volt a célja a teremtésnek(1)
    miképp lett oxigén is része a légkörünknek(1)
    minden vallás a maga teremtette istenben hisz(1)
    mindenekfeletti létforma(1)
    mint a test és test-lélek halála(1)
    mint az igen bonyolult anyag fizikája(1)
    mire van szüksége az életnek(1)
    mit jelent a szegénység(1)
    mit nevezünk hitnek(1)
    mit tehetünk magunk(1)

    Anyag, elektromos töltések, tudat.
    Bejegyzések
    Összes hozzászólás
    Megosztás
    Archívum

    2013. január (1)
    2010. december (4)
    2010. november (4)
    2010. október (7)
    2010. szeptember (3)
    2010. augusztus (9)
    2010. július (11)
    2010. június (9)
    Tovább...

    fejezet

    Soron kívül; válaszok a feltett kérdéseitekre…
    47. f. Egy Új esztendő küszöbén.
    46. f. Boldog ünnepeket kívánok.
    45. f. Üzeneteim világunk szellemi, vezető rétege felé
    44.f. Mi akkor a lényeg, mi az, amit, fontos megjegyeznünk?
    43 f.Megvilágosodás és megújulás.
    42. f. Kérdezzetek és válaszolok.
    41. f. Ünnepekre készülődünk.
    40. f. Gyógynövényeink és alkalmazása.
    39 f. „Voltunk mint ti, lesztek, mint mi.”
    38.f. Vendégváró falat különlegességek...sör és finombor mellé....
    37.f. Tegyük édesebbé az életet egy öleléssel és…
    36. f. Ételünk = életünk elixírével...
    35. f. Az élet, egy másik élet feláldozása árán, létezhet.
    34. f. Életünk, szokásaink, ellentmondásossága.
    33. f. Nézzünk szembe az igazsággal.
    32.f. Tudat, tanulás, memoria, érzékszerveink.
    31.f. A testérzésünk kifejlesztése.
    30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal
    29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.
    28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...
    27. f. Az életünk paradoxonja…szembe haladni a fejlődéssel
    26.f. Társadalmunk és erkölcsösségünk...!?
    25. f. Isten kontra Ember
    24. f. Az élet para-normál, vagy inkább természetes képessége?
    23. f. A bonyolult biológiai anyag fizikája…válasz életre, halálra.
    22. f. Ha elérkezik az ídő... el kell, mennünk...
    21. f. Érzéseink rabjai vagyunk...
    20. f. Gondolat, fantázia, emlékezés, örökletesség, személyiség
    19. f. A két csodálatos lelkünk.
    18. f. Mi a lélek, létezik egyáltalán?
    17. f. Élni akarni, minden áron…(?)
    16. f. Az Ember
    15. f. A második élet teremtése, az ember megjelenése.
    14. f. Az élet születése, a Teremtés Aktusa
    13. f. A teremtés kérdése régen és korunkra
    12. f. Elméleti kritika
    11. f. Gondolkodtató...
    10. f. Amit még nem ismerünk, amit a tudósok ismernek, de nem figyeltek fel rá.
    9. f. Csodálatos Földünk 2.
    8. f. Csodálatos Földünk 1.
    7. f. Istenérveim, ahogy megtapasztaltam...
    6. f. Istenérvet megfogalmazni...nem is olyan könnyű. -
    5. f. Történelmünk istenérvei.
    4.f.Miért akarunk hinni, vagy szükséges-e hinni egy láthatatlan Létben?
    3.f. Az anyag, elektromos töltések és Tudat kapcsolata
    2. fejezet. Létezni a Mindenségben
    1. fejezet. Bevezető gondolatok

    Archívum

    2013. január (1)
    2010. december (4)
    2010. november (4)
    2010. október (7)
    2010. szeptember (3)
    2010. augusztus (9)
    2010. július (11)
    2010. június (9)
    Tovább...

    bejegyzések listázása

    Soron kívül; válaszok a feltett kérdéseitekre…
    47. f. Egy Új esztendő küszöbén.
    46. f. Boldog ünnepeket kívánok.
    45. f. Üzeneteim világunk szellemi, vezető rétege felé
    44.f. Mi akkor a lényeg, mi az, amit, fontos megjegyeznünk?
    43 f.Megvilágosodás és megújulás.
    42. f. Kérdezzetek és válaszolok.
    41. f. Ünnepekre készülődünk.
    40. f. Gyógynövényeink és alkalmazása.
    39 f. „Voltunk mint ti, lesztek, mint mi.”
    38.f. Vendégváró falat különlegességek...sör és finombor mellé....
    37.f. Tegyük édesebbé az életet egy öleléssel és…
    36. f. Ételünk = életünk elixírével...
    35. f. Az élet, egy másik élet feláldozása árán, létezhet.
    34. f. Életünk, szokásaink, ellentmondásossága.
    33. f. Nézzünk szembe az igazsággal.
    32.f. Tudat, tanulás, memoria, érzékszerveink.
    31.f. A testérzésünk kifejlesztése.
    30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal
    29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.
    28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...
    27. f. Az életünk paradoxonja…szembe haladni a fejlődéssel
    26.f. Társadalmunk és erkölcsösségünk...!?
    25. f. Isten kontra Ember
    24. f. Az élet para-normál, vagy inkább természetes képessége?
    23. f. A bonyolult biológiai anyag fizikája…válasz életre, halálra.
    22. f. Ha elérkezik az ídő... el kell, mennünk...
    21. f. Érzéseink rabjai vagyunk...
    20. f. Gondolat, fantázia, emlékezés, örökletesség, személyiség
    19. f. A két csodálatos lelkünk.
    18. f. Mi a lélek, létezik egyáltalán?
    17. f. Élni akarni, minden áron…(?)
    16. f. Az Ember
    15. f. A második élet teremtése, az ember megjelenése.
    14. f. Az élet születése, a Teremtés Aktusa
    13. f. A teremtés kérdése régen és korunkra
    12. f. Elméleti kritika
    11. f. Gondolkodtató...
    10. f. Amit még nem ismerünk, amit a tudósok ismernek, de nem figyeltek fel rá.
    9. f. Csodálatos Földünk 2.
    8. f. Csodálatos Földünk 1.
    7. f. Istenérveim, ahogy megtapasztaltam...
    6. f. Istenérvet megfogalmazni...nem is olyan könnyű. -
    5. f. Történelmünk istenérvei.
    4.f.Miért akarunk hinni, vagy szükséges-e hinni egy láthatatlan Létben?
    3.f. Az anyag, elektromos töltések és Tudat kapcsolata
    2. fejezet. Létezni a Mindenségben
    1. fejezet. Bevezető gondolatok


  • maki85
    #6186
    Háát eléggé fura a hozzáállásod.
    Te olyanokat állítasz például, hogy a Föld közepén nincs tér, nincs idő (többek között), melyeket mások hülyeségnek tartanak (bánatodra), te pedig erre mások "megdönthetetlen bizonyítékokkal" alátámasztott kijelentéseit tartod butaságnak.
    Már ne haragudj, te honnan tudod, hogy a Föld közepén NINCS SEMMI????
    Hiszen ahol nincs se tér, sem idő, az nincs, az én olvasatomban.
    Nos, akkor ezt hogyan tudod bizonyítani.
    Azonban veled szemben sokan azt állítják, hogy a Föld üreges, felhők, kontinensek, országok tömkelegével.
    S mindezeket térképekkel, fényképekkel is alátámasztják, vagyis bizonyítanak.
    Vagy térjünk vissza a Naphoz.
    Szerinted a Napunk létre tudna hozni egy Föld nagyságú lyukat???
    Na ugye, hogy nem??
    Ahhoz tutira alienek kellettek, ez tuti.

    Na de megyek is, mert bezár az osztály.
    Hogy melyik??------hát a zártosztály:)))
  • czihaki
    #6185
    Elég nagy butaság ilyet még gondolni is-- ezt Ó-kori Egyiptomban képzelték.
  • maki85
    #6184
    Ehhez mit szólsz??
    UFO-k élnek a Napon

    Bocsika, a Napban
    Bár lehet, hogy ezek a múltkoriak, akik szipózták a Nap energiáját.
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.11.19. 21:53:05
  • czihaki
    #6183
    kedves fonák és maki85-- 2010, ban amikor az orvosok azt mondták ha nagyon vigyáz reám a családom, akkor élhetek 1-2 évet. akkor ültettek ide és akkor gondoltam hogy közzéteszem mind azt amit megtapasztaltam sajátos módon és írtam 3 blogot az elsőben elmeséltem mindent ami fontos. A többi inkább egészségre vonatkozó tanácsok voltak, vagy épp az akkori véleményem a politikai bagázsról. Fejezetekben írtam.olyan fogalmakat használtam ami ismert és amivel mostanság sok babonaságot is terjesztenek.
    Az első blog- http://A-letezes-fantasztikuma-.blogger.hu.
    7. f. Istenérveim, ahogy megtapasztaltam...
    8. f. Csodálatos Földünk 1.
    9. f. Csodálatos Földünk 2.
    10. f. Amit még nem ismerünk, amit a tudósok ismernek, de nem figyeltek fel rá.
    11. f. Gondolkodtató...
    12. f. Elméleti kritika
    13. f. A teremtés kérdése régen és korunkra
    18. f. Mi a lélek, létezik egyáltalán?
    19. f. A két csodálatos lelkünk.
    28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...
    29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

    --- ez a másik bloog http://tervszeruen-nytottan-egyszeruen-eln.blogger.hu

  • czihaki
    #6182
    Kedveseim tévedtek a facéron is jelen vagyok kettő oldalam van az egyik régebbi viktória cziháki ott a profil, a drága férjemmel vagyok lefényképezve az utolsó együtt töltött szülinapkor. De eddig nem volt szívem lecserélni a fotót-- a mostani oldalam czihaki viktoria. Ami pedig az írásaimban használt fogalmakat illeti, az csupán azért van, mert ezek ismertek inkább-- DE nem vagyok vallásos-- még akkor se ha tudom létezik teremtő csak én más fogalommal fejezném ki és ez igaz az emberi lélekre is-- mind kettő Energia.-- Ami pedig az univerzumot illeti azt a Földünk kutatása és tapasztaltakkal szerzett fizikai törvényszerűségek alapján gondoltam, logikailag következtetve az univerzumra vagy épp egy másik bolygóra amelyen szintén létezhet élet és OKKAL.--- azért mert idős vagyok, azért még nem mindent felejtettem el- én 2 év alatt szereztem meg az érettségimet és könyvelőként dolgoztam-- de mivel furcsa képességeim is voltak amelyek olykor idegesítő is volt- így hogy rájöttek mit élek át és mi által ezért 29 évesen klinikára mentem dolgozni ismét tanultam és általános és intenzív nővér végzettséget szereztem-- és nagyon súlyos betegekkel foglalkoztam és azokat érzékeltem"" a képességemmel- komában fekvőkkel és béna betegekkel foglalkoztam és az ő testükbe éreztem bele és érzékeltem a problémák okát is. Egyedül a rákos betegekkel nem foglalkozhattam, mert felerősítettem a rákos sejteket a sugárzásommal" és nagy fájdalmat idéztem elő az ilyen betegnél- így őket kerültem Szóval bármit olvastok tőlem azt én írtam és nem fantazmagória hanem vagy megtapasztalás vagy továbbgondolás.
  • fonak
    #6181
    Ezt is ő csinálta. Persze az is lehet, hogy valaki felépítette ezt a személyt, vagy valamelyik családtagja írogat a nevében, de én elhiszem, hogy ő az.
  • maki85
    #6180
    Ez a nénike ennyire sokoldalú