6569
12149940121232355297.jpg
  • maki85
    #6275
    Csak ne lenne az az átkozott feltételes mód XD
  • hiper fizikus
    #6274
    Erről többet kellene tudni, mert ez így csak egy szórakoztató trükk is lehetne .
    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.12.06. 18:58:55
  • maki85
    #6273
    Ehhez mit szólsz??
    Saját szememmel láttam, öngerjesztéses módszer.
    Működik.

  • maki85
    #6272
    Ha nagymamámnak áramszedője lenne, akkor villamos volna.
    A második mondatod pedig gondolom nem csak nekem zavaros, hanem neked is:)
  • maki85
    #6271
    Ha jártál súlyzós teremben, akkor te is tudod, hogy a segítők a rúd két oldalán szoktak állni.
    Ha középen állna, akkor a súlyelosztás miatt legfeljebb ráesne az emelőre.
    kamu video
  • zserni
    #6270
    Képzeld csak el, ha kijelentő módban beszélt volna.... megenné e még a sok malac azt a moslékot, amit eddig etettek velük...
  • zserni
    #6269
    Szerinted mi a magyarázat ? Szerintem az, hogy a rúd a súlyokkal nem 150 kg, hanem úgy 20-30 kg (még ha nagyon valósnak is néz ki)
    A másik ami rögtön leesik az az, hogy a teremben nincs egyetlen egy testépítő sem. A néger se az, soha nem nyomott padon, most se nyomta ki, csak feltette a rudat a helyére. Inkább kosaras lehet, és úgy 70 kg tudna nyomni az ő izmaival.
    (Ezt meg onnan tudom, hogy 30-35 éve kb. éppen ez volt a max. amit tudtam nyomni)

    A mese meg nehogy valóra válljon
  • Zephyr Retiring
    #6268
    Íme egy kis mese felnőtteknek a témához:



    Ez lenne a fantazmagória birodalma.

    Spoiler alatt pedig a realitás..



    ..aztán lehet gondolkodni. Mi a magyarázat?
  • maki85
    #6266
    Egyes elképzelések szerint az FRB-ket neutroncsillagok, fekete lyukak vagy összeütköző nagy tömegű objektumok idézhetik elő. Igaz, az sem elképzelhetetlen, hogy a jeleket földön kívüli civilizációk bocsátják ki.

    De amíg ki nem derül, hogy mi is az, addig még a Maci Laci is belefér a lehetőségekbe.
  • maki85
    #6265
    Azt azért ugye veszed, hogy feltételes módban beszélt???:))

    no még egyszer!!!!!!!!!: FELTÉTELES módban :)))

    Te pedig kerek-perec azt állítod, hogy disznólkodnak velümk:
    Nem találsz a kettő között valami különbséget???????:))


    Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.12.04. 20:58:42
  • zserni
    #6264
    Nah... már az NASA emberei is megbolundultak ? vagy a topiklakókkal van a baj

    https://24.hu/kulfold/2018/12/04/foldonkivuliek-seti-idegenek/
  • allock #6263
  • maki85
    #6262
    Te bunkó, az nem Inside, hanem InSight.
    HÜLYE!!!
  • maki85
    #6260
    Forr bennem a méreg.
    Tegnap élőben láttam, az Inside landolását a Marson.
    Rákeféltek egy milliárd dollárt, amikor azt a pénzt elmeroggyantak kezelésére is használhatták volna.
    Hiszen mindenki tudja, hogy az oroszoknak, és az amcsiknak is vannak telepeik a Marson, mi több menetrendszerű járatok közlekednek a két bolygó között.
    És bizony ez már fejlettebb mint a náci németek technikája, mikor azok még csak lábbal hajtott szerkezetekkel tudtak csak manipulálni.
  • maki85
    #6259
    "Még 2012 előtt is azt mondtam, hogy nem fog 2012 ben semmi olyan történni, amit egy egyszerű ember érzékelni fog. "

    Ugye te nem egy egyszerű ember vagy????


  • zserni
    #6258
    Ha nem vársz semmire , akkor mégis mi dolgod van még a Földön.

    Valójában nincs már semmi dolgom, vagy ha van, akkor az csak az (ismétlem), hogy felhívjam mások figyelmét arra, amit esetleg elkerülte a figyelmüket.

    Meglehet, hogy te nem vársz semmire , de akkor miért nincs elörelépés ez ügyben?

    Én nagyon is nagy előrelépést látok. (ehhez ismerni kell a részleteket) A "fény erőinek" az eljövetele nem azt jelenti, hogy ingyen sör folyik a csapból, de még azt sem, hogy a "szabad energia" megjelenésével mindenki ingyen vezethet autót. Nem ! Épp elenkezőleg. Meg kell érni vagy fel kell nőni az emberiségnek a közeljövőben bekövetkező változásokhoz, hogy túlélje ezeket a változásokat, mivel a negatív erők ismervén a történéseket, ebben is csapdát állítottak az emberiségnek.

    13 éve mondogatod, a többiek meg kitudja mióta? Mindíg néhány hónap. Mindig.

    Én soha nem mondogattam hónapokat, de még éveket sem. Épp ellenkezőleg. Még 2012 előtt is azt mondtam, hogy nem fog 2012 ben semmi olyan történni, amit egy egyszerű ember érzékelni fog.
  • zserni
    #6255
    Végül ismét a konkret kérdés: Nem unjátok még azt, hogy : Néhány hónap múlva jön a nagy bejelentés , mert gyöznek a fény eröi?

    Konkrét válasz: Nem! Én ugyan is nem várok sem bejelentésre, sem a fény erőire.

    Ha nem esik nehezedre válaszolj, tisztán és érthetöen. Nem videóval, nem hablatyolva, hanem tisztán , érthetöen.

    Elég tiszta és érthető ?

    Szerintem nem fog menni, de azért próbáld meg.

    Ha úgy is tudod előre, akkor minek kérdezed ?

    Még egy: Mi a véleményed a CBSNews-ról, mint , hírforrás?

    Nem nézek CBSN-t, tehát nincs róla véleményem. De miért pont egy kretént kérdezel ?
  • zserni
    #6251
    OK ! Ezek szerint addig már tiszta, hogy vidd ki, vagy idd ki. Ez is haladás !
    Akkor menjünk tovább. Van e különbség egy rock énekes (+ egy félnótás vénember) és egy kanadai védelmi és hadügyminiszter között ?

    "Azt gondolom nem vetted észre, hogy úgy mesél az ember, hogy közben többször elröhögi magát? Nos ez neked szól."

    Értem. Egyedül a röhögés zavar, a tartalom az nem. Ahhoz nincs hozzáfűzni valód.

    Ajánlom neked is, hogy nézd meg a #6250 es videót, abban sok ember van, és senki sem röhög.
  • zserni
    #6250
    Neked legalább a jó modorod mellett még humorérzéked is van

    Azt viszont egyáltalán nem tartom jó ötletnek, hogy "szavak nélkül ülünk" és várjuk a sült galambot.

    Nézd meg az egyik fórum társunkat, aki még pár éve maga is szkeptikus volt ezen dolgok iránt, magyar feliratot tett egy olyan film alá, ami 2 órában összefoglalja a legfontosabbakat arról, ami a másik topikon 13 év alatt téma volt. Ő nem csak megértette küldetést, hanem tett is azért, hogy a világ (talán) legsötétebb országában (ezen a téren) hozzáféjenek ahhoz az anyanyelvükön, ami a leghermetikusabban el volt zárva előlük hosszú időn keresztül. Ő nem várt csendben, hanam tett azért, hogy többnek is kigyuljon a sarki fény.

    https://vidlox.me/2pp26l517vm7
  • czihaki
    #6249
    Zephyr-Már a 6212 beírásomat se olvastad figyelmesen- és már akkor belém kötöttél s szinte kihoztátok belőlem a múltat- ami mostanság sajnos mindig elől van, mert csak a múlt emléke van már velem.

    Amit pedig a férjemmel kapcsolatban írtál- akkor nem öreg volt hanem 30 éves.Vettünk egy telket és csináltunk reá egy fabódét amibe a két kis gyermekünkkel beköltöztük azzal hogy a télen megtervezett házunk egy részét felépítjük őszig. De sajnos a férjem családja és az én famíliám is egyfolytában a férjemnek károgott, hogy az a pénz ami van nekünk legfeljebb egy odúra lehet elég-- Hiába próbáltam erőt adni a férjemnek és hogy ne hallgasson senkire, ő még is menekült és oda ahol télen egy elvált nőnél laktunk. Engem ugyan nem érdekelt mert nem gondoltam semmire csak a menekülésére-- de az már feldühített, hogy amikor elkezdtük az alapot betonozni a betonozás közben hagyott egyedül és ezt megismételte más napokon is vagy nem jött haza vagy tökrészegen érkezett-- Ezért zavartam el akkor hogy megbüntessem hogy tanulja meg hogy ilyen téren nem ismerek megbocsájtást. Tanulja meg, hogy nem hallgat többé senkire és nem dől be hízelgő kurvának, mert az a nő az volt, egy helyen dolgoztunk Ő műszaki rajzoló volt én könyvelő viszont minden vállalati mérnökkel viszonya volt a tervező szoba öltöző fülkéjébe. Egy vállalati bulin tudtam meg. A férjemet figyelmeztettem is hogy ne menjen be váratlanul, mert lehet hogy valaki éppen haza kíséri-- de bement és igazam lett. Részegen jött haza és úgy mesélte el. De ettől még elcsavargott pedig előtte soha nem ivott de a fejét tele dumáltak, így építkezéstől menekült-- Ezért küldtem el. egyébként nagyon rendes ember volt csak sajnos befolyásolható és bizonytalan sok mindenbe, mert a szülei vadállatok voltak, amikor megismertem három szót nem tudott kimondani annyira dadogott mivel balkezes volt és az iskolában is és otthon is állandóan ütötték a kezét és a fejét és ettől dadogós lett de a szülök utána is, ok nélkül.2 év alatt tudtam megtanítani szépen beszélni, majd beiratkoztam középsuliba estire és magam mellé ültettem hogy leérettségizzen közben megtanítottam lakást festeni amiből mester vizsgát is letett-- le is érettségizett Bár én az első után ott hagytam mivel én 2 év alatt érettségiztem le azt terveztem hogy felvételizek a Közgaz egyetemre a munkahelyem is hozzájárult volna-- De a szülei akkor is telebeszélték a fejét így a felvételire nem tudtam elmenni mert a kisebbik gyerekünk beteg lett, otthon nem hagyhattam a nagyobbikra, aki még szintén kis gyerek volt, a férjem pedig hiába vártam nem jött haza helyesebben csak este felé tök részegen akkor is.--- Ezért is adtam adtam el a szegedi házunkat és költöztem fel Pestre és vettem telket Érden, mert elegem volt a famíliájából--Attól kezdve hogy megtanítottam lakásokat festeni attól kezdve a szülők csalták magukhoz és minden voltam csak jó nem egyfolytában ellenem beszéltek kitalált dolgokat. Ahelyett hogy megköszönték volna,hogy mennyi mindenre megtanítottam a fiúkat.Szépen beszélni, viselkedni, szakmát tanítottam, középiskolába járt. Az érettségit már Pesten szerezte meg. Budán már művezetőként helyezkedett el az Ingatlan kezelő Váll.hoz.

    Csak büntetésből küldtem el, rajta múlott mikor jön vissza és kér bocsánatot-- de sokáig 3 évig nem volt bátorsága. viszont az egész fizetését elküldte a nagyobbik gyerekkel akit az iskolában megkeresett.

    Az én rokonságom se volt jó-- hiszen én sose éltem velük édesanyám TBC volt a tüdeje a csontja és a BŐRE IS és fiatalon halt meg- ezért kerültem intézetbe- és a rokonság megrémült hogy két kicsi gyerekkel megjelentem azt akarták hogy menjünk vissza szegedre ezért tromfolták a férjem ők is.-- Olyan szép lett a házunk egy része, de még kicsi de magas amibe ősszel beköltöztem a gyerekekkel, hogy az a boszorka nagyanyám amikor kijött elhaladt a házunk előtt odút keresett-- az utcában a szomszédok küldték vissza, hogy abban a házba lakok a két kicsivel, aminek a homlokzat kövezetébe be van vésve VIKTÓRIA..

    Az pedig hogy én mennyi ismerettel rendelkezem az legyen az én dolgom mindenesetre bármit tudni akartam akkor vagy tanultam vagy könyvtárakat bújtam.-- Ezért lett házunk is.
  • Zephyr Retiring
    #6248
    Már kezdtem megijedni, hogy Dávidot hozod fel példának mint hiteles forrás...
    De látom mégse. A te hiteles személyed sokkal jobban...


    Hát igen. Ezek után nagyon nincs is miről beszélni...

    Szerintem legjobb ha csendben, szavak nélkül várjuk a hivatalos bejelentést a földönkívüli élőlények létezéséről...
    ....és várunk....
    és .....várunk....
    és....................


    ...majd később még benézek, hátha történik végre valami....
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.25. 17:26:11
  • Zephyr Retiring
    #6247
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A #6207 alatti sztorid kapcsán, én kérnék egy fotót arról a festményedről, amin a volt szeretett drága férjedet örökítetted meg. Gondolom az a pillanat inspirált, amikor kidobtad a nő miatt akit említettél. Vélhetően meglepődött a kisöreg, és akkor vághatott valami addig számodra is ismeretlen ábrázatot. Én ha festenék, biztosan azt a napot örökítettem volna meg. A kép címe pedig a "kidobott" lett volna...
    Ha nem ezzel az ábrázattal lett megörökítve festményen, akkor tárgytalan a kérés. Illetve ha sikerülne azt a pillanatot felidézned, mikor közölted a szeretett férjeddel, hogy le is út, fel is út: mehet Isten hírivel a nő után, s ezt megfestenéd, arra akár vevő is lennék. De csak ha szépen is festesz. Olyan mázolmányokért egy fillért se adok, amiket magam is el tudnék készíteni..

    Ami a többi dolgot illeti...
    Ész. Ezt a pontot a legegyszerűbb tisztázni. Javasoltam már másoknak is a Mensa Adaptív IQ tesztjét. Google is ismeri. Ingyenes, korrekt és pontos eredményt ad. Ha elérnéd benne az én szintemet, arról tudni fogok. S akkor máris jobban tudunk értelmesen kommunikálni egymással. Bár igaz, csak részeredményt ad, mert külön vannak még egyéb intelligenciáink is úgymint pl. érzelmi intelligencia...amit megint csak máshogyan mérünk. A kommunikáció azért nem egyszerű idegenekkel különböző fórumokon, mert mindenki más és más szinten mozog a különböző intelligencia típusok közt. De az Adaptív teszt ad egy általános képet magadról önmagadnak, hogy te épp merre jársz a skálán. Ezután már tudod milyen szegmensben érdemes keresgélned, ha kommunikálni szeretnél bárkivel bármiről...

    Életút. "Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát". Én azért alszom nyugodtan, mert van állásom amit szeretek és ahol minden tekintetben megbecsülnek. Vannak tehát igen jó kollégáim is. Vannak barátaim, akikkel minden évben találunk közös időtöltést. Idén szilveszterkor például heten fogunk együtt szilveszterezni a hegyekben. Más barátokkal meg máskor és más programok keretében leszünk együtt.
    Van otthonunk, vannak felnőtt önálló gyerekek, sőt már unokák is, pedig én még csak 44 múltam. Tehát gyakorlatilag magam is nagypapi vagyok már :)
    Lehet vele dicsekedni, hogy ki mit ért el az életben, de felesleges. Én így vagyok boldog és szerencsés ahogy élünk a párommal. Mindkettőnknek vannak hibái, de megtanultunk velük élni.
    Nem zavarnánk el a párunkat ha félrelépne, hanem megbeszélnénk az okát. S ha meg van az ok akkor meg lesz a megoldás is, hogy ne ismétlődjön meg újra ugyanaz a gond.
    Van, aki az ilyesmit magától is tudja. Másnak javasolni kell, megint más pedig sosem érti meg mi is az a megbocsájtás....

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.25. 17:14:31
  • czihaki
    #6244
    Enyje maki 85 én mindenhol azonos koromat írtam számold ki-- Budapest 1942 okt 25. Ezt nem vártam tőled. De ide úgyse jövök többé, mert az ufo marhaságból épp úgy elegem van mint a vallások fantazmagóriájából és abból végképp, hogy egymást sértegetitek. Ha nem vagytok kíváncsiak az igazságra ám legyen, akkor ti se vagytok jobbak mint a bigott babonások. Ha nem látogatok ide, akkor legalább több időm marad a festészetre.Az elmúlt években kettő kiállításom is volt a festményeimmel,-- abból legalább van hasznom- Egy kiállítás 200 ezer forint bevételt jelent annyit fizettek amikor az első díjat megnyertem pályázaton + pénz még- amennyi képet eladók a kiállításon..Bár most a drága férjem arcképét festem sajnos csak fotóról az utolsó együtt töltött születésnapjáról. S a két unokám képét is festem, az egyik most fog érettségizni, a másik feljár Pestre Müsz. egyetemre levelező tagozatra hetente egyszer. Csodálatos fiúk ezért akarom megörökíteni őket olajfestmény képen,-hisz az én koromban bármikor követhetem a drága férjem.... Ezért sincs szükségem kötekedő társalgókra.
  • zserni
    #6242
    "A többi pataki szintű."
    Egy analfabétának a "vidd ki a bilit" és az "idd ki a bilit is ugyan az !
    Akkor nézd meg Dr Stewen Greert, hát ha ő nem Pataky szint. Azt is megmondja neked, hogy miért nem fogsz még egy darabig ufot látni.

    https://www.youtube.com/watch?v=Uv3gecbW_aM
  • maki85
    #6241
    " Majd ha megélsz 76 évet mint én" vs "mert egy 86 éves nagyival váltasz gondolatot "

    Akkor hány éves is vagy???
    JA!!, hogy elütötted a billentyűt???:)))
  • zserni
    #6238
    A #6197 es postodból arra következtettem, hogy te olvasni is tudsz (mivel ott értelmesen írtál), de kiderül, hogy még sem ?

    Akkor még egyszer: egy zárt karanténban (ami esetünkben a Föld) a hivatalos szerveknek nem az a feladatuk, hogy felvilágosítsák a fogva tartottakat, hanem az, hogy meghamisítsák az infokat és az eredetit távol tartsák a raboktól. Ezért nem ért semmit a világból az, aki a nasatól akar kiokosodni.

    A kedvedért azért megnevezek egy kompetens személyt, akinek nem áll érdekében a félrevezetés. Paul Hellyer ex kanadai védelmi miniszter hivatali idelyében nem állhatott ki a nyilvánosság elé a zufójaival (mivel nem volt rá felhatalmazása) de 90 évesen privát személyként megtette.
    Vagy itt: https://vilaghelyzete.blogspot.com/2014/01/ujra-komoly-interjuban-beszel.html
  • Zephyr Retiring
    #6237
    Most csak a gőg és a sértettség szól belőled...

    Nyugodtan olvass vissza vádaskodás helyett, a magánéletedbe senki sem vájkált eddig....rajtad kívül.
    Sértegetés sem volt, a mindenhez való értés az írásaidból következtethető ki.

    Tehát vagy igazat írtál eddig mindenről amit itt és egyéb fórumokon is megosztottál,
    vagy csak simán a fantáziád nagyobb a megszokottól.
    Bár azzal sincs semmi baj, csak arra ügyelj, önmagadnak ne mondj sosem ellent, mert akkor lesznek érdekességek..

    Béke veled kedves czihak(n)i karate nagyi.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.23. 12:29:39
  • czihaki
    #6236
    Úgy látszik zephyr neked még nem volt dolgod erőszakos állattal-- mert akkor tudnád hogy az ilyennek nem lehet csak lefogni a karját, mert akkor veled szemben válna még agresszívabbá. S mivel te soha nem voltál szép kívánatos fiatal nő, így azzal se vagy tisztába hogy mit jelent ha egy ösztönállat erőszakkal közeledik egy fiatal nőhöz, hogy megszerezze magának a testét. az ilyet nem lehet se kéréssel, se lefogással leállítani. Az ilyen állatot csak ököllel orrba vágva és tökön rúgva lehet megfékezni. Sajnos nekem volt párszor ilyenre szükségem ha kéréssel fordultam egy-egy vezetőhöz, akik a kérésem azzal a feltétellel teljesítették volna, ha a testemet adom érte. Az ilyen ilyen aljas szemétláda csak azt érdemli, hogy a tökét rugja szét az ember- Vagy abban az esetben, ha valaki ok nélkül bántalmaz nyilvánosan városi rendőr kapitány létére egy nőt, az ilyen rangjával visszaélő szintén megérdemli azt, hogy a nő visszaüssön de úgy hogy egy életre ne felejtse el, hogy egy két gyermekes anyát ok nélkül nincs joga így megalázni, s talán az én figyelmeztető viselkedésemre más nővel nem lesz mersze nyilvánosan ráadásul ok nélkül, így viselkedni többé.

    Továbbá úgy látom te direkt azért vagy itt fent, hogy mások beírását olvasva legyen kikkel kötekednek és önmagad a legokosabbnak, legbölcsebbnek feltüntetni mindenki előtt. Csak ebben nagyon tévedsz kedves kis-unokám-- Majd ha megélsz 76 évet mint én, aki egyedül saját maga teremtett meg mindent ami az élethez szükséges, akkor majd talán lesz annyi tapasztalatod és ismereted, mint amennyit én szereztem életem során.

    S bármilyen téma van feltéve, akkor nem a a másik életében kell vájkálni, hanem mindenki írja meg a témával kapcsolatos észrevételét vagy ismeretét és azt úgy elfogadni, hogy a másikat nem sértegetitek. Inkább csak egymás ismeretét kellene kiegészíteni a mások hozzászólásán pedig, ítélkezés nélkül elgondolkodni. Hiszen maga a téma is nagyon érdekes, elvégre már maga az fantasztikus, hogy a földi életen kívül, sok ezer bolygón létezhet élet az univerzumban- és ebben az a legizgalmasabb, hogy különböző anyag összetételű bolygókon, egymástól különböző minőségű testtel és különböző tudattal, képességgel is rendelkezhetnek szóval teljesen más életek is lehetnek mint a földi.
  • Zephyr Retiring
    #6235
    Hárman is reagáltatok az egyszerű kérdésemre...

    Ugyanakkor bölcsebb lett volna, ha mindhárman inkább hallgattok.
    Ugyanis egyikőtök sem tudott megnevezni kompetens forrást a NASA-n kívül a témával kapcsolatban.
    Ezek szerint bárki vagy bármely szervezet is jelenti be egy nap a hírt, hogy találtak valamerre értelmes földönkívüli intelligenciát,
    ti akkor sem hinnétek el...
  • Zephyr Retiring
    #6234
    Érdekes. Mióta rágalmazás az, ha valakire azt mondjuk, hogy mindenhez ért?
    Mellesleg elég csak átfutni a hozzászólásaidat a különböző fórumokon.
    Egyetlen olyan sincs köztük, ahol csak egyetlenegyszer is azt állítottad volna : "sajnos ehhez most kivételesen nem értek."

    Ha netán tévednék, itt a remek alkalom, hogy kiigazíts: hol és mikor történt ilyesmi...
  • Zephyr Retiring
    #6233
    Egyetlen szóval sem állítottam olyasmit, hogy erőszakkal lehet csak valakit leállítani aki bekattan.
    Ha lefogsz egy dühödt harcias kart míg megnyugszik a gazdája, az nem erőszak. Az védekezés. Szélsőséges esetben akár életet is menthetsz vele. Az erőszakos leállítást megint csak te képzelted oda.
  • czihaki
    #6232
    Látod zephyr ezzel a mondatoddal mondtál önmagadnak ellent-- "Közben ártalmatlanná tenném az ipsét míg a mentők kiérkeznek"-- Egy erőszakos, agresszív embert szép szóval nem lehet leállítani csak erőszakkal. S hasonló módon KELL reagálni az olyanokkal szemben is akik visszaélnek a beosztásukkal és ok nélkül bántalmaznak egy embert,- vagy épp erőszakosan közelednek egy nőhöz testileg visszaélve a vezető beosztásukkal.- Az pedig hogy a lelkem az ütésével megölthetett egy kelet- koreai vagy kínai vadállatot az eleve megérdemelte hiszen kicsi, alultáplált gyermekeket dolgoztattak rabszolgákként, erőszakkal. még akkor is megérdemelte az az állat hogy az ÉNEM is megdöbbent a lelkem reagálásától.
  • Irasidus
    #6229
    Az még megvan, hogy az a vita tárgya, hogy nyilvános helyen nem félsz leleplező állításokat tenni... Amúgy amit müvelsz liqvid beszédnek hívják, én szórári érteleben használom a szavakat, te ezzel szebben egy saját nyelcen beszélsz, egyedi értelmezéssel? Hogy várod el, hogy bárki megértse? Vagy az már nem számít, hogy értem-e ami nekem mondasz? De akkor minek írsz nekem? Nem tudsz magyarúl?
  • zserni
    #6228
    elbeszélünk egymás mellett, nincs kedvem olyannal diskurálni, aki a szavak alatt teljesen mást ért mint én..
  • Irasidus
    #6227
    Egyszerű regisztrációval lehet "itt" lenni. Ez nem zár körű hely, és regisztráció nélkül is bárki olvashatja, szóval nem vagy elkülönítve sehogy. Az egyszerű realitások is rádcáfolnak.
  • zserni
    #6226
    Nem érted az egészet. Az "itt" az csak azon emberek számára van, akik nem látják a rácsokat. A manipulátorok egy másik realitásban vannak, úgy, hogy nekik előnyösebb ha maradok, még ha kellemetlen is vagyok a számukra.
  • Irasidus
    #6225
    Ha elvisznek, nem árthatsz nekik itt. Logika.
  • zserni
    #6224
    Hova visznek el ? Tudják "ők" nagyon is jól, hogy a legkevesebbet éppen "itt" árthatok nekik, úgy, hogy nyugodtan alszom...
    Üdv: egy kiszabadult
  • Irasidus
    #6223
    Mi is figyelünk egy idelye, és ha nem hagyod abba kommentelést, a hátérhatalom emberei elvisznek. Most kiderül, hogy mennyire gondolod komolyan, amit írsz. No, van bátorságod válaszolni? Üdv: egy ügynök.
  • zserni
    #6222
    Te kiket tartasz a témában kompetensnek ilyen hír közlésére?

    Először inkább talán kiket nem tartok kompetesnek. Minden olyan szervezetet ami hivatalos (legális), nem tartok kompetensnek. Nem azért nem közlik velünk azt sem aminek tudatában vannak, mert az emberek képtelenek lennének a valóságot feldolgozni, hanem azért, mert a Föld egy eltérített bolygó, ahol a testünkben mint energia termelő haszonállatokként működünk. Kinek az érdeke, hogy megszűnjön az energia termelés ? Kinek az érdeke, hogy felébredjünk, és meglássuk a börtönünk rácsait, amik eddig láthatatlanok voltak ? Hát nem a kormányoké (akik maguk is a rabtartók befolyása alatt állnak) és nem hivatalos szerveké mint a NASA mert ezek mind csak a leányvállalataik.

    De akkor hogyan lehet még is csiszolódni ? Sok módszer van, mindenkinek meg van a magáé. Az én módszerem az, hogy azokat a személyeket figyelem meg, akik közvetlen kapcsolatba voltak/vannak az idegenekkel és nem eltérítették, hanem tanították őket. Vagy éppen csanelozóktól (médiumok), időutazóktól esetleg az Akasha letöltésére képesektől.