6569
12149940121232355297.jpg
  • maki85
    #6179
    Nos ezért is kételkedem, hogy az ezen irományok szerzője egy nyolcvanhoz közeli nagyi lenne.
    Ahhoz túlságosan is kömönfontan tárja elénk meséit.
    Én inkább arra hajlanék, hogy az a valaki csupán felhasználja egy valóban létező öreg néni személyét, hitelessége bizonyítására.

    Tévedek??
    Lehet:))
  • Irasidus
    #6178
    Mondjuk az se normális aki valódi troll, és ilyeneket ír szórakozásból. Valami nem kerek annál sem, aki ezt nem gondolja komolyan, de kényszert érez arra, hogy írjon, méghozzá ilyen eszemet baromságokat.
  • fonak
    #6177
    A fizikatopikban sem semmi ami megy időnként, csak Astrojant hiányolom (bár lehet csak új nicken írogat)
  • maki85
    #6176
    Őszinte részvétem, sajnálatom az életben ért sajnálatos események miatt.
    A többihez pedig talán nem is fűzök semminemű "gonoszkodást", mert lehet, hogy nem érdemelnéd meg.
    Ha meg direkte, tiszta gondolatokkal teszed, akkor ne várd, hogy ki is fejtsem véleményem.
    Legyél jó, és élj egészségben ameddig csak a sorsod engedi:))
  • czihaki
    #6175
    Ez igy igaz minden maki85 a test-elhagyás képességem az én időmben ha az oroszok tudomást szeretek volna akkor erőszakkal is kivittek volna magukhoz mert a legtökéletesebb kémet nyerhették volna ezzel. aztán utána szándékomban állt bemutatni a Szkeptikus társaságoknak akikkel le is tárgyaltam-- többel is amerikai, angol, ausztrál és egy indiaival-- de egy súlyos családi probléma miatt szívinfarktust kaptam--azóta vacak a szívem- de még igy vállaltam volna miután már itthon voltam, mert mindegyik külön külön 1-millió dollárt fizetett volna -- de ""a lelkem bármilyen messzire távoztam el a testemtől mikor letelt az egy perc, visszatért és jó nagyot csapott a szívemre"-- sajnos le kellett mindent mondanom-- pedig ma jól jönne az a pénz mert a drága férjem meghalt és most egyedül nyugdíjból nevelem az unokámat aki nem fejezte be még a középiskolát. Egyébként az unokáim ültettek a számgéphez kötelezővé tették, mert addig itt ülök és pihenek. Csodálatos fiuk lettek az unokáim 24 és 18 évesek és nagyon szeretnek és vigyáznak reám.
  • maki85
    #6174
    A hírneved sem mindennapi, habár az előző hsz-emben felhozott mandíner a sci-fi kategóriába sorolt be.:))

    És valóban, ha így nézem munkásságodat, akkor lehajolok előtted, mert a képzelőerőd fenomenális, és remélem, hogy még sok kellemes percet adsz olvasóidnak, feledve a napi bajokat.
    A Csillagok háborúja hozzád képest csak a kezdet.
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.11.16. 21:03:03
  • maki85
    #6173
    Basszus, lehet, hogy kicsi, apró köveket kellene összeszednem, hogy legalább addig elélhessek ameddig te:))
    No meg persze hasonló értelmi képességgel:))

    Most egy életen keresztül őrzött titkomat árulom el.-- " 1991-ben Lementem a Föld közepéig, egészen a MAGig--- ez volt az utolsó amit csak »létezőként« megtettem, aztán abbahagytam. Sajnálatos, hogy nem beszélhettem erről a képességemről soha, pedig csodálatos vagy épp szörnyű dolgokat láttam tapasztaltam életem során-- de nem kivántam egyetlen nagyhatalomnak se az eszközévé, vagy épp kisérleti állatává válni.... ezért kellett hallgatnom 9 éves koromtól 50 éves koromig.”
  • czihaki
    #6172
    Tudjátok azért írok több helyre is, mert borzasztó nagy a babonaság és a vallásos mesék és hitesek ezt még jobban növelik a csodák ígérgetésével Isten univerzumának teremtésével a mennyországgal ördög marhaságokkal- s teszik ezt úgy hogy még a saját otthonukat a Földet se ismerik, de még az élet működését se ismerik alaposabban.
  • czihaki
    #6171
    akkor sajnos maki85 kezdheted magadat kövezni, mert egy 86 éves nagyival váltasz gondolatot
  • maki85
    #6170
    Valóban??
    Netán ismered személyesen??
  • zserni
    #6169
    Szerintem gyűjtheted a köveket..
  • maki85
    #6168
    A stílusából. és aktivitásából ítélve szerintem nem egy nyolcvanhoz közeli nénikéről van szó, hanem egy 30-40 közötti férfiről.
    Ez az "anyóka" más fórumokra is lelkesen posztolgat, mi több a hírhedt troll titulust is megkapta már.

    De, ha valóban egy mamóka, akkor megkövezem magam :XDDD
  • Irasidus
    #6167
    Off.: Nem fogom megkeresni több száz oldalon keresztül, de én élénken emlékszem, hogy komoly mentális problémákról írt. Sajnálom őt, és nem bántani akarom, de azért nem árt tisztázni, ki van a vonal másik végén, mielőtt elkezdünk vitatkozni, vagy lehülyézni a másikat. Szóval ne bántsuk, én sem teszem (a helyzet felismerése a moderátorok dolga lenne). Befejeztem. Tehát elméleti fizika.
  • zserni
    #6166
    Off: Nem erre a válaszra számítottál ugye ?
  • czihaki
    #6165
    Irasidus Ilyesmit soha nem írtam- de valóban szedek gyógyszert a szívemre, mert a jobb szívkamrám csak egyszer mozdul egy percen belül%súlyos Tawara szár blokkom van- addig a bal sziv üresen vér nélkül dobog!! Amikor az egy perc letelik akkor a szinusz csomótól kap a jobb oldal egy elektromos ütést és akkor egyszer kitágul és összehúzódik és ismét áramlik a vér- aztán megint egy perc szünet.--- Az én koromban ez már lényegtelen, csak addig akarok élni amíg az unokám befejezi a középsulit- most lesz szalagavatója ebben az évben.- Én sajnos közelebb vagyok a 80. évhez, mint a 70. évhez
  • Irasidus
    #6164
    Off: Nem te vagy az, aki a szkeptikus fórumon bevalotta, hogy gyógyszert szed? Mire is? Már nem emlékszem...
  • maki85
    #6163
    "aki itt intézett hozzám süket szövege"

    JUJJ, összecsinálom magam
  • czihaki
    #6162
    Bocsi Irasídus csak a hiper fizikusnak válaszoltam aki itt intézett hozzám süket szöveget.---a mit írtam nem idetartozott rendben, de nem fantazmagória hanem igaz minden szava-- lejjebb a 6155- szám alatt idetartozó témára válaszoltam.
  • Irasidus
    #6161
    Csak ismételni tudom a másik topicban mondottakat, eltévedtél, kérlek menj egy másik topicba, ahol ezeket leírhatod. Ez itt fantazmagória amit előadsz, és nem ide való.
  • czihaki
    #6160
    hiper fizikus -erre számolgathatnának a fizikusok az ítéletnapig is,mert ezt csak logikával lehet megmagyarázni na és a ha pontosan ismernék a saját bolygójukat energetikailag-- de még a Föld belső anyagának fizikai változásait se ismerik a belső valódi szerkezetéről pedig kitalációkat tanítanak. a Magról pedig végképp nem tudnak semmit legfeljebb annyit hogy a lesugárzott sugarakat eltereli magától - de hogy miért arról fogalmuk sincs. Mint írtam neked más cím alatt, látod erre fordítottam majd nem 20 év kutatásom. Megismerni a test életét, halálát, majd a Földünk felszínét és a belsejét egészen a Magig, hogy rájöhessek miképp keletkezett ez a csodálatos, sok színű, fantasztikus élet a közönséges anyagból.-- S a legmegdöbbentőbb dolog a kutatásom végén ért, amikor szó szerint belebotlottam a Teremtők valódi gigantikus nagyságába, amit csak fizikai energiáknak vettem- amikor olyan történéseket éltünk át miattam a férjemmel, hogy szegény bigott babonás vallásosként kimenekült az országból is fel az Észak német tengerparti városig.-- Ott a történés megismétlődött ami egész úton szintén megtörtént- így iszonyú haraggal a legocsmányabb szavakkal leüvöltöttem Istent mondván, "ha létezel egyáltalán transzcendens létezőként!" akkor itt vagyok üss agyon, de a drága férjem ne félemlítsd meg többé!!! S ezt követő hajnalban kirántotta a lelkemet fel a felhők feletti Térbe-- Életem legcsodálatosabb élménye volt. Mindig nagyon boldog voltam a férjemmel, de azt a boldogság érzést amit a ,lelkemre ért sugárzása ébresztett olyan boldogságérzést soha nem éreztem életem során!! Istennek nevezett, az nem egyéb, mint a csodálatos Földünknek Szellemi LÉLEK energiája,== a magnetoszférának nevezett Fehér energia.
  • hiper fizikus
    #6159
    Szia !
    "annak örülnek ha egyezik az egyenletük két oldala"
    Jó pofa vagy, igazán ...
  • czihaki
    #6158
    tudod hiper-fizikus, hogy mi a te bajod, hogy végig olvasol röptében egy beírást és azonnal válaszolsz reagálsz reá- holott az ilyen témát mint amit írtam először alaposan átkellet volna gondolni először figyelembe venni az élet születését, a fajok különbözőségét és a DNS intelligensnek, elvárt törvényszerűségnek mondható ezernyi kódjának leiratát" is. A gondolkodásod kicsit hasonlít a vallások képzelgéseit elfogadó bigottakhoz. Ne ragadj le gondolatilag még fizikusi megállapítások mellett se, mert ők is sok mindenben csak teóriákat gyártottak eddig-- csak az igaz tőlük amit a gyakorlatban vagy matematikailag igazolni tudnak- de olykor még a matematikai számításuk is csak próbálkozás és annak örülnek ha egyezik az egyenletük két oldala na persze csak a számokkal de az se biztos, hogy az igazságot is mutatja nekik.
    .
  • czihaki
    #6157
    Darwin fejlődés elmélete bizonyos értelemben igaz.- de az elemi-anyag felbomlásához szükség van elektromosságra energiákra és csak akkor keletkezhet a anyagból más rajzolatú formáció mint pl a primitív sejtek amelyek legfeljebb osztódással szaporodtak, de önmagukat legfeljebb kis mértékeb voltak képesek módosítani azt is csak az életbemaradás ösztöne végett-- mert még a az atomoknak is van érzékelő és önmagát, vagy más elem atomjait felismerő tudata- ha nem igy lenen akkor nem keletkezne oxigénből és hidrogénből víz vagy más vegyület forma különböző elemből. De mind ezen tulajdonságaik nem változtak a földön a több száz millió év alatt se--

    Vagy is az élet további fejlettebb kialakulásához hogy az egysejtűekből és többsejtű tömörülésekből tudattal rendelkező formailag is megváltozott élet legyen ahhoz szükséges volt az is a Földünk nagyobbá lett KETTŐ Energiája fokozatosan tudatossá váljon, mert nélkülük a sugárzásuk és elektro-kémiai reakciójuk nélkül még primitív egysejtű élet se keletkezett volna- még akkor se ha ezek csak a fizikai körülmények végtermékei voltak.-- Viszont a a további újabb és újabb életek keletkezése azt igazolja, hogy Tudatos beleavatkozás történt a primitív sejt életek tovább variálásával. Darwinnak az a sejtése is igazolt lett hogy a majomfélék után lett az emberi faj,-- de teremtve nem önmagától lett-- ha a majomból alakult volna ki önmagából akkor ma nem lenne az állatvilágban majom-- hiszen az emberi faj is tudatilag először csak egy majom tipús volt és abból vált ki egyre fejeltebbé, mert a gerince tökéletesebbé lett alkotva, az agy pedig differenciáltabbá, ami lehetővé tette a szellemi tudásának fejlettebbé válását-- ami attól tartok önmaga és a természet kipusztulását is okozni fogja!!!!
  • hiper fizikus
    #6156
    Sia !
    A bolygóknak csak rádioaktív háttérsugárzásuk van .
    A sejtek a magyar chemoton{kemoton} elméletnek megfelelően keletkeztek, és a Darwini evolúció álltal alakultak tovább, genetikai alapon .
  • czihaki
    #6155
    Nagyon jó témát vetettetek fel.-- Materialistaként azt mondanám egyszerűen, hogy minden bolygón keletkezhet élet ha az anyag összetétele megfelelő a sejt-építéshez és megfelelő távolságra van a meleg Csillagtól. A világ vallásai azt tartják, hogy az univerzumot és az életet is bárhol, az egy Isten teremtette.-- Ez egy nagy babonaság!!- Az valóban igaz amit materialista gondolatként fogalmaztam-- viszont az élet spontán önmagától még ha kedvező körülmények is vannak legfeljebb egysejtű élet keletkezhet ha minden adott hozzá++ a viz. De még ez a primitív élet is csak akkor ha a bolygó felszinén van viz és a felszín energetikailag minimálisan feszültséggel borított- -Csillag vagy univerzum sugárzásaitól- Ahhoz hogy egy bolygón fejeltebb életek keletkezzenek ahhoz az adott bolygónak aktivvá" kell válnia vagy is a belsejében felbomlásnak kell megkezdődnie ez által energia szabadúl fel amely a sugárzásával nem csak kisugárzik a felszinre de ki is záródhat és igy a felszini anyagokat elektro-kémiai reakcióval felbontja, és hatására sejtek alkotta élet formákat kezdhet előallitani-- Ez által az energia TUDATOSSÁ válik és a teremtő játékból taqnuló játék majd egyre több ismeret hatására tudatos élet alkotásaik lesznek.-- Többbes számban írtam a végén a Teremtők létezése miatt-- Mert egy energia két töltésből áll a negativ töltésű fehér-energia és a pozitiv töltésű fekete-energia.-- E két töltések alkotta ivek egymást keresztezve ölelik át egy bolygó felszinét és érintkezésük pillanatában végezhetik a teremtő aktusukat.-- Vallásos értelemben minden bolygónak lehet ilyen módon saját Istene, saját életet teremtő energiái- és mindig azon a bolygón is maradnak amig a bolygó ki nem ég teljesen.-- Tehát ha vallásos értelemben fogalmaznánk akkor minden bolygónak ha megfelelő környezetbe kerül, SAJÁT KETTŐ TUDATOSSÁ LETT, isteninek nevezhető, TEREMTŐ energiája lehet és így az iylen bolygókon is élet Teremtődhet..
  • czihaki
    #6154
    hiper fizikus-- Nagyon sok mindent cáfolni akartál amit a test működésével és a benne levő kettő lélekkel kapcsolatban írtam-- Tudod először is akkor cáfolj meg ha képes vagy a testben keringő energia hálózatot érzékelni- és ehhez ismét tanulsz és intenzív ápolóként végzel és dolgozol súlyos beteg testű emberekkel és komában fekvőkkel.-- Mert mind azt amit írtam azt érzékelésem segítségével és a gyakorlatban szereztem mint intenzív nővér Neurológiai osztályon-- Ritka képességem miatt végeztem kutatásokat a klinikán 1970- 90-es évekig aztán vissza ültem a János kórház pénzügyi osztályára mert könyvelő voltam azelőtt.
  • hiper fizikus
    #6153
    Szia !
    "Azt azért elárulnád, hogy miért foglalkozol olyanokkal, amiben nem hiszel ?"
    Látod, ez egy érdekes találó kérdés ! Ezen még el kell gondolkodnom egy kicsit, mert bizony feleslegesen leköti az erőimet, és nem sok hasznát látom .
  • zserni
    #6152
    Csámcsoghatok, vagy csámcsoghattok Mi már elcsáncsogtunk rajta a másik topikon 10 éve... azóta már sok új van a nap alatt.
    Azt azért elárulnád, hogy miért foglalkozol olyanokkal, amiben nem hiszel ? Vagy az is lehet, hogy nem nem hiszel, hanem bizonytalan vagy és mások reakciói által szeretned "bebiztosítani" magad ?
  • Irasidus
    #6151
    Amúgy, már megjelent egy jó tanulmány, ami cáfolja az űrhajós hipotézist. Érdemes elolvasni az újságírói kivonatát: Nem, az 'Oumuamua szinte biztos, hogy nem idegen űrhajó
  • Irasidus
    #6150
    Akkor minek osztod meg itt? Elvileg ez tudomány, technika és gazdaság és nem hit, áltudomány, vagy hiper fizikus képzelgései témakör.
  • hiper fizikus
    #6149
    Sziasztok !
    Itt van egy YouTube video, ezen csamcsoghatok; én természetesen nem hiszek benne: NASA bennfentes leleplező bejelentése !
  • Irasidus
    #6148
    Uh, ez nagyon színes bulvár cikk, amiből a legtöbb dolog téves, és talán jobban megvilágítja a dolgot pár adat:

    "mivel az Oumuamua nagyon sok fényt ver vissza, ami fémes anyagra utalhat."

    A pontos albedója nem ismert, kb. 10% fényvisszaverő képessége (ez sok vagy kevés? érték nélkül számfogalom, ami csak érzelmekre hatást adja). Amúgy elég sötét, és vöröses színű objektum, ahogy a távoli üstökösöktől, vagy Kuiper-objetkumoktól (illetve Trójaiaktól) várnánk. Magas fémtartalmára a forgásából következtetnek, és nem a fényvisszaverő képességéből. Ami nem lenne egyedülálló, hiszen D-típusú aszteroidák fémből vannak.

    "viselkedése is eltért a szokásostól, leginkább mert módosította a pályáját. "

    Ez a módosítás 3-4 nagyságrenddel (tehát 100 és 1000-szer) gyengébb hatás, és nem tér el a "szokásostól" (bármit jelentsen is a "szokásos"), mivel az - apróbb - égsítettek szoktak pályát módosítani (meteorok, kisbolygók, üstökösök, stb). Ami itt az érdekes, hogy egy nagyon gyenge nem gravitációs hatásból eredő módosító hatást sikerül kimutatni, ami szintén az apróbb égitestek jellemzője (tehát miért is ufo?). Ezek a következő okok lehetnek: Nap sugárnyomása, Jarkovszkij-effektus, mágneses erő kölcsönhatása a napszéllel, "geotermikus hatás", illetve üstökös hatás. A mért hatás nagysága bármelyikre ráillik, nem erősebb mint amit ezek létrehozhatnak, a kérdés ugye, hogy melyik hatás az? Hogy, ez kiderül-e, azt nem tudom, de ahoz, hogy ne ezek egyik legyen, ahoz kutatásokkal ezeket a hatásokat ki kellene zárni, amihez több vizsgálat, jobb műszerek, és idő kell. Ezt nem lehet előre megmondani, hogy sikerülni fog megtalálni az okot, mindenesetre az ilyen bulvár cikkeket messzire kerülni kell.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2018.11.10. 19:52:53
  • Kepek
    #6147
    és van lehetőség kideríteni mi az igazság?

    "Mégiscsak ufó lehet az a hosszúkás "üstökös""
  • Irasidus
    #6146
    Érdekes álláspont, de valószínűtlen, mivel össze-vissza bukdácsol, így nem lehet semmilyen pályát tartani, a pályáját a gravitációs erők szabják meg, nem használta ki se a Jupiter, se a Nap gravitációs gyorsító hatását, miközben most mégiscsak gyorsul gyök-kettővel, pontosan azzal a sebességgel mint amikor gázok szabadulnak fel egy kentaur/üstökös/kisbolygóról? Persze, van pár magyarázatot igénylő fehér folt, de így működik a tudomány, és így lehet új felfedezéseket tenni. Ha mindenhova, amit nem értünk éppen, kismanókat, ufokat, (zeusz+villám) tennék, soha nem haladna a tudomány. Persze ettől még létezhetne ilyen űrhajó, de ilyen állítások erős bizonyítékokat igényelnek, ebből egy sincs, csak azt hogy nem tudjuk. A nem tudjukra nem lehet építeni, egy teóriát.


    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2018.11.07. 10:38:38
  • Kepek
    #6145
    Két kutató azt állítja, idegen űrhajó léphetett a Naprendszerbe
  • hiper fizikus
    #6144
    Szia
    A rúgó is, az urán is energiát tartalmaz de mégsem gondoljuk, hogy élnek; illetve van olyan átvitt értelmezés, ami az aktív dolgokra azt mondja, hogy él:. pl. egy repedés él, mert tovább repedhet; egy hézag él, mert lötyög; egy divat él, mert követői akadnak; ...stb.
    "Nevezhető az egyik a test-léleknek a másik a szellemi- léleknek."
    Nem nevezhető léleknek, ugyanis Te itt a szabályozotság helyet mondasz lelket .
    "A test-lélek irányítja és érzékeli a test és az agy működését, illetve biztosítja az izomzat erejét is."
    Ez csupa pontatlanság: Nem a lélek érzékel, hanem az érzékszevek, a lélek észlel; az agy működése nem érzékelve van, hanem használhatjuk a tudatos tapasztalatot, ugyanis nincs olyan érzkszerv, ami az agyat érzékeli; az izmok erejét pedig nem a lélek vagy az agy biztosítja, hanem az izomsejtek, az előbiek csak a mozgatásukért felelősek . Nem csak neked az a bajod, hogy pontatlan vagy, hanem a többi jóhiszemű tévejgőknek is .
    "és sugároz ki a környezete felé"
    Mit sugároz ki ? - hangullámokat, hősugárzást, mit is .
    "De arra is képes hogy önmagából kisugározzon kisebb hullámokat elküldve messzebbre ahol érzékel és hall is majd visszatér és tudatosítja az ÉN-nel. ezt nevezik megérzésnek-- "
    Ez egyszerűen hülyeség: három fajta megérzés van: empátia, elmeteória és predikció .
    "Az ÉN-t tulajdonképpen a test-lélek és a szellemi lélek együtt "
    Itt kevered az ént és az egyént . Az egyén = test és lélek .
    "A biológiai idő ..."
    Itt kevered a biológiai időt és az életkort: A biológiai idő azt jelenti, hogy a biológiai fejlődés hol tart épen . Az életkor azt jelenti, hogy miyen idős valaki . Ez pedig gyakorlatilag csak a DNS-től függ .
    "... intenzív nővérként komában fekvő betegekkel foglalkoztam és az Ő testben áramló lélek energiájukat érzékeltem ..."
    Ez marhaság: csak az éledő reflexekkel együttéreztél .
    "... képességeimet akartam megérteni, mivel anélkül nagyon idegesítőek voltak ..."
    Itt a paranormalitást és a finompszichológiát kevered össze .
    "Ez csodálatos de ugyan akkor félelmetes képesség volt számomra mind addig amig meg nem értettem miképp juthattam a világunk másik felébe vagy épp amitől pl. frászt kaptam föld alá egy koporsó belsejébe. Mert az hogy mivel vagyok ott bárhol sokáig abból semmit nem láttam -nem emlékeztem önmagamra"
    Ez skizofrénia, egy kicsit magas a dopamin szinted, olyan tabletákat kellene szedned, ami csökenti a dopamin szintedet .
    Bocsánat, de a többihez nincs már türelmem ...
  • czihaki
    #6143
    hiper fizikus amit írtam az nem hülyeség és nem kitaláció, hanem több éves tapasztalat. Ami élő azért él mert energia élteti, részben a sejtek energiája, másrészt pedig a testet átszövő, két energia hálózat. Nevezhető az egyik a test-léleknek a másik a szellemi- léleknek. A test-lélek irányítja és érzékeli a test és az agy működését, illetve biztosítja az izomzat erejét is. A szellemi lélek mindent érzékel, mindent irányít még a test-lélek működésébe is képes beleavatkozni, majd a test átszövése után a test, külső felét szövi át és sugároz ki a környezete felé érzékelve a körülötte levő világot is.De arra is képes hogy önmagából kisugározzon kisebb hullámokat elküldve messzebbre ahol érzékel és hall is majd visszatér és tudatosítja az ÉN-nel. ezt nevezik megérzésnek-- Az ÉN-t tulajdonképpen a test-lélek és a szellemi lélek együtt alkotják amit jellegzetessé tehet a test és az agy fejlettsége, tökéletessége vagy tökéletlensége. A biológiai idő jelen van a testben ezt a két lélek energia egymást majd nem keresztező mozgásukkal alkotják meg, mint a biológiai időt-- amíg ez a kettő létezik a testben addig az idő is aktív a testben ha bármelyik megszűnik a testben akkor az idő vagy egy helybe topog (koma állapot) vagy megszűnik és a élet meghal. Ez nem kitaláció hanem érzékeléssel szerezett tapasztalat-- (több éven keresztül intenzív nővérként komában fekvő betegekkel foglalkoztam és az Ő testben áramló lélek energiájukat érzékeltem, mert a képességem adott volt hozzá. Igy megtudtam állapítani hogy vissza fog térni az életbe vagy meghal, vagy éber komában marad. Ezt a pályát 30 évesen azért választottam ott hagyva a könyvelői munkám, mert a képességeimet akartam megérteni, mivel anélkül nagyon idegesítőek voltak-- Ezért ismét tanultam és klinikán mentem dolgozni. Viszont az is nagyon érdekelt, hogy egy másik nagyon ritka képességem is megértsem amivel bejárhattam az egész világot az égtől a Föld belsejéig-- Ez csodálatos de ugyan akkor félelmetes képesség volt számomra mind addig amig meg nem értettem miképp juthattam a világunk másik felébe vagy épp amitől pl. frászt kaptam föld alá egy koporsó belsejébe. Mert az hogy mivel vagyok ott bárhol sokáig abból semmit nem láttam -nem emlékeztem önmagamra-- Attól kezdve viszont hogy a komában fekvő emberekkel foglalkoztam, érdekes módon a saját lelkem már nem blokkolta le az agy memóriáját és visszatértemkor emlékeztem arra mivel távoztam el és hogy nézett ki-- Az élő szellemi lélek aranysárga színnel világit de a feszültsége általában a ceruza elem feszültségénél is gyengébb az enyém sokkal erősebb volt, még ma is erősebb mint más embernek. Azzal az energiával sugároztam a testbe vagy a fejbe- így hoztam vissza olyan komában levő betegeket akikről már lemondtak az orvosok- a vizit is elhaladt az ágyuk mellett-- viszont nem gyógyítottam olyan komást akiknek a testében már nem volt ott a szellemi lélek csak mint test vegetált.-- Viszont foglalkoztam olyan komás beteggel aki agyhalott lett gázmérgezéstől viszont a szellemi lelke a testében volt még.-- A lélek képes volt kissé kinyitni a szemét és figyelt arra tudatilag amit mondtam neki és meg is értette, mert sírni kezdett azért mert a lelke boldog volt tőle- elmondtam hogy a felesége és a két gyermeke már otthon vannak és jól vannak, mert ők a másik helységben aludtak igy csak kicsi gázmérgezést szenvedtek. Egy hét múlva meghalt, de addig minden éjszaka figyelt reám amikor vele foglalkoztam.
    A Földünk belsejét is megjártam az volt az utolsó kísérletem és így szembesültem azzal, hogy a földünkben felszabadult energiának mind a két töltésű energiája jelen van a bolygónkban az egyik a negatív töltése a MAGban, a másik pozitív töltésű fekete energia a felbomlott izzó anyagban rohangál! A Földünk belső szerkezete, és eddigi fejlődése, belső változása, teljesen más, mint ahogy a geológusok teóriázzák. A Fekete energia állandó körbe rohanása az izzó láva örvényekkel tette lehetővé azt hogy a Föld a tengelye körül forogjon!! ennek az energiának a kisugárzása tulajdonképpen a gravitációs erő.-- Pl van olyan hely az óceánoknál ahol a nagy mélységű víz leárnyékolja a gravitációs erőt. Ott inkább a súlya miatt és a víz természetes tulajdonsága miatt süllyed el bármi, nem a gravitációs erő miatt. A Földünk haldoklik ami eltarthat több ezer esztendeig-- mert nem kihűlő bolygó, hanem belülről kifelé, a kéreg felé fokozatosan felbomló, izzóvá váló, gázos bolygóvá fog válni.-- Nem lassul a Föld forgása, hanem a tömege növekszik ezért a tengely körüli forgása is mindig tovább fog tartani, vagy is hosszabb lesz időben az egy nap,> hónapok>évek Valamikor az idő kezdetén a Földünk csak saccolva" kb 3000-4000 km sugarú tömeggel lehetett kisebb. Mivel a MAG kb 1000 km átmérőjű, viszont körbe fogja kb 2500-3000 km széles sötét Űres- Tér !!!-- Gondolkodj hiper fizikus -- Lehet hogy a geofizikusok egy része ezt tudja, csak felsőbb" utasításra eltusolják és azt fogadtatnak el mindenkivel, amit ők akarnak. Miért? csak gondolj bele miképp lehetne kimenteni az egész emberiséget, egy olyan bolygóról amelyik életveszélyessé válik, egy nagyon távoli élhető bolygóra? Még akkor se lehetne ha a bűnözőket elmebetegeket itt hagynák-- addigra ráadásul a 12-13 milliárdot is meg fogja haladni a lélek száma az emberi fajnak-- nem különös, hogy egyre több ország vezető rétege kezdett foglalkozni az űrutazással?
  • Zephyr Retiring
    #6142
    Élet más bolygókon.

  • Zephyr Retiring
    #6141
    Tényként állítasz feltétekezéseket...

    "Visszafejlődött beszédszerveik vannak.."
    Mikor és hol lett ez alátámasztva, tudományosan megerősítve?
    Mármint maga a feltételezés, hogy nem vagyunk egyedül?

    "...visszatekintve 6000 évet, amikor megjelent az írás szervezett formája.."
    És akkor ez mi?

    "A telepatikus kommunkiáció kifejlesztésekor..."
    Mikor?

    Csak az ember fantáziája határtalan. Fizikailag és biológiailag is korlátozva vagyunk.
    Önállóan repülni is képtelenek vagyunk. Telepátia úgy, mint a kalandregényekben kifejtik, nálunk sosem fejlődik ki.
    Vannak persze lehetőségeink...pl. génmanipuláció. Vagy a nanotechnológia által beültetett rádióhullám általi kommunikáció...de jelen pillanatban még ezek a területek is csak science-fiction...
  • hiper fizikus
    #6140
    Szia !
    Messzemenően egyetértek veled ebben ! Hogy milyen lesz a nyelvük ? Hát szerintem sok azonosító lesz benne, hiszen az azonosítók alapvető jelek a programozásban !