100
Milyen játékszoftvert érdemes venni most?
  • Pepsi Twist
    #20
    Counter-Strike avagy Red Alert 2
  • Pepsi Twist
    #19
  • Vardar
    #18
    2000 forint környékéről mondjon már valaki egy jó FPS-t/stratégiát.
  • Montanosz
    #17
    boiling point
    most 990huf
  • Solt
    #16
    Mindkettőnek van dobozos verziója! ;)
  • John Cena
    #15
    GTA 4 gta sorozat örök favorit!!
  • DJKonya
    #14
    jó nem mondtam semmit utána néztem külön szoftwerbe nem lehet megszerezni, meg kell venni komplett 3 monitor stb
  • DJKonya
    #13
    sziasztok szeretnék érdeklődni hogy nem-e tudja valaki honnan lehetne megszerezni a Foerst Driving Simulator programot? videó
    előri is köszöm
    még1 videó
  • schrank
    #12
    a GTA4 sokkal időtállóbb lesz mint ez a cod rókabőr (bár szerintem az összes cod rész egy kalap szar, bf 4ever ) a GTA!-bn rengeteg újítás van ... de a legjobban úgy jársz ha veszel neki bf2-t 4k-ért
  • Desiderata #11
    ez a kezdet nagyon zavaros


    először azt kell kideríteni hogy mit élvez a játékos a játékban

    van aki online versenyeken szeret jobb lenni a többinél, ügyességével legyőzni másokat, csapatban támogatni a többieket (erre jó pl. a CoD multi)

    van akit a felfedezésre váró területek és a bejárás szabadsága hoz lázba, "mi van a sarkon túl?" (GTA, Far Cry 2,WoW,...)

    van akit a történet és a hangulat (Witcher)

    van akit az agyafúrt feladványok és a továbbjutás (kalandjátékok)

    van akit a "babázás" (tuningolós autós játékok, Sims)

    van akit a pontok gyűjtése, önmaga legyőzése (tetris)

    és még lehetne folytatni, annyi a lényeg hogy mi az ami motiválja a játszásra, mi okoz benne örömöt?
  • zeoos
    #10
    Szerintem a GRAND THEFT AUTO IV-et vegye meg az ismerősöd

    Tudom-látom-olvasom, hogy ez nem szerepel az opciók között, de mivel egy lövöldözős és egy autós játék elég messze áll stílusában egymástól, így én személy szerint a fent említett gaméban vélem felfedezni azt a közös többszöröst, ami mindkét vágyat kielégítheti.
  • hunbasser
    #9
    mesterlövész
  • zomgzerg
    #8
    töltse le/töltsd le neki és próbálja ki, hogy melyik tetszik
  • bardocz
    #7
    Mindenki úgy kezdi;D
  • bardocz
    #6
    Jobban örülnék neki,mint mondjuk az összes nídforszpíd eredetiben.
  • DanielT
    #5
    Jah, szép ajándék, kap egy cetlin egy kódot amivel letöltheti :D Klasszul be lehet csomagolni :D
  • koryne
    #4
    GTA IV-gyel meglehetősen sok még a probléma, ha az ismerősöd nem akarja az összes haját kitépni (vagy ha ajándékba veszi, akkor a megajándékozott), akkor inkább a CoD.
  • gergobaby
    #3
    Ez magamnak jó lenne, de ő olyan a szimulátorhoz, mint kisbaba az autóvezetéshez...
  • bardocz
    #2
    LFS,rFactor.
  • gergobaby
    #1
    Sziasztok! Egy ismerősöm kérdezte, hogy GTA IV-t vagy Call of Duty World at War-t vegyen karácsonra, gondoltam felnézek SG-re, hogy van-e ilyen topik... Láttam, hogy nincs tehát nyitottam egyet... Egyrészt erre a kérdésre várnám a választ, másrészt ha valaki kérdez, jelölje meg az érdeklődési körét mmorpg, fps, autós, szimulátor stb. és, hogy milyen összegben kíván vásárolni! Remélem nem zárják a topikot, ilyet kereső nem dobott :) Jó forumozást !