24218
Modern Warfare 2
  • digo82
    #15539
    Kifejtem bővebben!Én eddig csak az MW-vel multiztam!Annak ugye egésszen más az mp menűje!Ott meg kelett adni sz ip-t de itt nem találom,hogy hová kell beírni!Tudnátok segíteni????
  • digo82
    #15538
    Szaisztok!A kérdésem egyszerű!Hogy kell játszani a multiplayerel?
  • Szega87
    #15537
    még jobb mikor one man army pro/scavenger pro perkekkel valaki primernek assault class GL attachmenttel és szekunderbe meg thumper , plussz danger close pro is beficcen perk2be, harmadiknak meg berak vlmi last stand nyalánkságot
  • Unreal1942
    #15536
    Van aki csak a GL használatával tud érvényesülni. Evvel van a baj.
    Zéro skill fegyver, de jönnek avval, hogy benne van a játékban ezért használom.
    Azon szoktam nevetni, hogy gyakran még így is mellé lőnek :D
  • Kly
    #15535
    Ahogy látom a GLezés is egy örökzöld téma, 2 hetenkénti periodikus ismétlődéssel visszatér.
    Szerintem önmagában nincsen azzal baj, hogy beletették a játékba, a problémák akkor kezdődnek, amikor valaki félreértelmezi a funkcióját és ezt használja elsődleges fegyverként. A gránátvető egy taktikai fegyver. Adódhat olyan szituáció, amikor jól jön, de alapvetően szerintem kerülendő a használata.
  • ACE
    #15534
    Demolition-nál, meg domination-nál azért kulcsszerepe van a GL-nek, mert ugye egy helyre csoportosulnak olyankor az emberek, és néha egy-egy pukkantással 3-4 embert is ki lehet nyírni. Sza'l szerintem ez így van jól, küzdeni kell.
  • Cingar
    #15533
    en amit irtam arra irtam hogy egyre sűrűbb az, hogy (hasamra ütök) 15perces demolition 10 percig normalisan zajlik es aztan a vege felé a vesztes csapat elkezd orrba szajba glezni. Kilepni ilyenkor mar had ne lepjen ki az ember( mert elbukná a matchbonust) de ami ebben zavaro hogy total mas a jatek képe. Ez olyan mint ha elmész a haverokkal focizni, elso 1 ora fasza, mindenki küzd normalisan, utolso fél órában meg mindenki szarik rá. Foci ez másfél óráig de az utolso fél órának semmi értelme. Nem hülyeség a gl de ha mar mindneki csak azt hasznalja nincs értelme szerintem.
  • Frank99
    #15532
    lsd 15529

    akkor írjál a fejlesztőknek....

    sztem 100x meghaltam miatta. ÉS? megyek tovább, játszom. Erről szól egy játék nem? levezetem a feszültséget. aki ennél komolyabban agyal ezen, az pszichológiai eset....

    Majd a konkurenciánál jobb lesz biztos....(BC2???)

    ilyen kis pályákon sokkal köcsögebb dolog a sniper (kis kemper buzik), mégsem anyázom... az is benne van a game-ben....
  • DarkSector
    #15531
    noob-noob...könnyű mondani, csakhogy kell a challange-ekhez.
  • oregon1987
    #15530
    GL mindig is láma noob dolog volt szóval szerintem ne használja senki! Ennyit erről!
  • F E R I
    #15529
    Sztem is azért van a játékban a GL, hogy lehessen használni. Valós harci körülmények közepette sem fogja egymást noobolni a két ellenfél, hanem azzal öli meg egymást, ami éppen a kéznél van, és ha ez éppen egy GL, akkor az. Mellesleg, ha van egy-két jól elhelyezkedett camper, aki egymás után mondjuk kétszer leszed, akkor harmadjára legkésőbb én is lövöm felé a GL-t, mert egyre nagyobb a valószínűsége, hogy vmi Killstrike-hoz folyamodik és egyre nagyobb esélye lesz a nuke-ra.
    Szóval, ha vki sír a GL miatt keressen magának egy termetes téglafalat és annak sírja el, de ne itt, mert lassan már odáig fajulnak el a dolgok, hogy ha vki sprintelni mer még akár rövid távon, már azért is lesz vki, aki sírni fog, alkalmazkodni kell, ez az egész lényege (mondjuk ebbe nem értem bele az engem is idegesítő játékból kidobálózást, az más tészta :) )
  • ACE
    #15528
    Ilyenkor küzdeni kell csak azért is, legalább van kihívás.
  • Frank99
    #15527
    van ilyen pálya. ha nem tetszik kilépsz...
  • Cingar
    #15526
    persze nem baj ha valaki hasznalja de ha midnenki elkezdi akkor abbol all az egesz hogy spawnolsz meghalsz spawnol meghalsz es igy kevésbé élvezetes mikor tök izgalmas is lehetne.
  • Frank99
    #15525
    bocsesz, de ha ebben a játékban van olyan fegyver, akkor lehet használni nem?

    ha olyan a pálya és az ellenfél, és is használom (bár 2 hete nem játszottam, sajnos)

    amikor valakinek nem tetszik valami, mingyá' noob-ol....
    sajnálni való...

    a gyerek bezzeg úgy tolja, hogy mindig első (esetleg második), elsősorban TDM-ben... és lassan beéri a level 70-emet :-)))
  • Frank99
    #15524
    sztem is.
    főleg nem itt kell összehasonlítani, de legyen...
    1-2 comment elfér.

    hagyom aludni a témát, aztán majd jön a feketeleves, ha szükséges....
  • Cingar
    #15523
    kezd elkurvulni ez a demolition is. ha latja a masik csapat hogy nincs esélyük elkezdenek glezni
  • Cingar
    #15520
    max olyan perk van, hogy ha raviszed a célkeresztet nem jelenik meg pirosan a neve. azt hiszem ez a cold blooded pro de nem vagyok benne biztos.
  • Pyro82
    #15519
    Szia!

    Eredeti a játékom 576-ban vettem egy hónapja. iw4mp.exe ezt írja és kilép a játékból.
  • DarkSector
    #15518
    pont ez a lényeg, max eladási statisztikákra hivatkozhat az a tag aki ezt állította a hírben, ami meg abszurd, hiszen meg sem jelent még.
  • Skyline
    #15517
    Valószínüleg cheat,már van ilyen ellenfélmegtévesztős szar is. Igaz még csak BF-ben láttam de lehet itt is bevetették a nyomorék cheatkészítők....
    Vagy csak elnéztél valamit.:)
  • simonl #15516
    Sziasztok puhányok,

    A minap láttam, hogy az ellenfél katonája az én csapatom zöld színével volt a játékban.....ez valami szuper challenge?? Van ilyen?
    Vagy kaptam egy flash granyót és rosszul láttam?:)

    Köszi a választ akkor is ha hülyeséget kérdeztem.....leléphettek.
  • bigapó
    #15515
    aki esetleg még nem tudná:

    az Emergency Airdrop-ot úgy dobjátok el, hogy amerre repült a jelzőfény abban az irányban hullik a csomag is.
  • Unreal1942
    #15514
    Nem lehet össze hasonlítani a két játékot. Az MW2 egy mindenki számára élvezhető egyszerű fps. Egy halom olyan perkel, fegyverrel amivel még egy szerényebb képességű játékos is siker élményhez jut.
    Bemész lősz és kijössz.
    Nagyon jól optimalizált,
    Borzalmas a rendszer amibe kénytelenek vagyunk használni.

    Ellenben a BC2 sokkal komolyabb felkészülést igényel. Mind csapat mind pedig egyéni szinten. A bétából legalábbis ez jön le. Sosem lesz annyira populáris mint az MW2, de ez nem jelenti, hogy rosszabb lenne.
    A gépigénye lényegesen nagyobb.
    Legalább kiválaszthatom majd, hogy milyen szerveren akarok játszani.
    A BÉTA UTán lehet majd pontosabb képet kapni arról, hogy mire viszi majd.
    Csapatban tuti jobb lesz.
  • bigapó
    #15513
    szerintem meg felesleges összehasonlítgatni a két játékot...
  • Skyline
    #15512
    Grafmotortül elájulva nem lennék,HAVOC fizikai motort tettek volna alá lehet feleekkora gépigénye lenne jobb fizikával..:)

    Offvég.
  • DarkSector
    #15511
    de nem csak pc-ről van szó, hanem álltalában majd megnézem bc2 eladásait azért. pc-n nem csodálkoznék ha beválna a jóslata.
    nah témáról ennyit, csak ez mekkora idióta, hogy olyanról állit valamit, ami még ki sem jött.

    Mgj.:ez a bc2 csak példa, amúgy itt a grafikus motorról beszél konkrétan, csak eddig a bc2 ami használja...
  • Skyline
    #15510
    Leszámítva hogy a oc betaval többen játszanak..:)
    Pc-n 100% amit állít. A konzol nagy kérdőjel.
    Frank meg mindját rötli mind2 hsz-t,ezúttal még jogosan is.:)
  • DarkSector
    #15509
    de nagy szavak ezek, csakhogy a háttérben nincs semmi, ami alátámaszja az állítást.
  • böröczk
    #15508

    egyet értek.
    én másik játékban jelentettem jópár embert, és 5-ből 3-mat egy héten belül már a banlistán láttam szerencsére.
  • bigapó
    #15507
    sajnos biztosan nem fogod tudni sosem..szerintem legalábbis. de amint előttem szóló kollega mondta, a rutin megmutatja mi az amit meg lehet csinálni alapból szerencsével és mi az amihez már hack kell. killcam még mindig nem jó, mert nem jól mutatja a találatokat sem például. sokszor csak lesek, hogy abból most mi volt amit találatnak is vett?

    vannak egyértelmű folyton követős lámák, akikről meglátod hamar, hogy csal, mert olyan béna még ahhoz is. de vannak vérprofi pistikék is, akikről csak nagyon sokára mondod azt,h goy csal, de lehet hogy nem:)

    azért nekem is akad, meg haveroknak is olyan, hogy csak röhögünk mikor beirják, hogy wh-zunk, pedig sosem csaltunk, nem volt rá szükség:)
    de például azon nem tudom mi a WH mikor Javelinnel megölöd a nyilt pályán futó emberkét? :D
    de nem is kell nyilt pálya hozzá, a Javelin elsődleges tulajdonsága, hogy magasra repül és jóval később csapódik be, mint ahogy elindult, szóval aki azzal öl, azt hiszem inkább szerencsés ember, nem wh-s. persze vannak kivételek, de azok ritkán fogják meg a rakettát, inkább assaultoznak, hiszen az hatékonyabb.
  • bigapó
    #15506
    első kérdés: eredeti?

    második kérdés: mi ez az iw4mp?

    tudtommal a játék inditófálja és ha ez hibás akkor tört a játékod..szerintem...
  • bigapó
    #15505
    még mindig túl keveset játszol vele :)

    sok a wh-s, majdnem minden meccsen van, de időszakokra bontható, ha például sulinak vége akkor érdekes módon szar a ping és sok a wh-s is...és nem LOW-ságból mondom. sajnos túl sokat nyomjuk ahhoz, hogy véletlen legyen és mondjuk a bénaság beszéljen belőlem :)

    egyébként Én változtattam a hozzáállásomon. kurvára leszarom a csalókat, mert egyrészt sokszor agyonverjük még igy is őket. eléggé összeszokott a csapatunk ahhoz, hogy ezt is megoldjuk:)
    másrést a lagg ami sokkal zavaróbb, mert eléd teleportál és nem látod egyszerűen, hgoy honnan jött, csak azt, hogy Killed by....
    olyankor meg próbálok lassabban mozogni, hogy legyen idő a töltésre, hátha megúszom. igy még izgalmasabb is:) persze engem is elkap a harctéri láz, ha mondjuk egy klán ellen nyomjuk véletlen, nah akkor aztán van adrenalin :D
  • DarkSector
    #15504
    sajnos nem lehet átvinni, mert acchoz van kötve a mentés.
  • Pyro82
    #15503
    Sziasztok! A problémám, hogy ledob a mw2 a következő hiba üzenettel iw4mp ezt írj. Vagy akkor dob le amikor tölt be a map vagy akkor amikor vége van a körnek és kiírja ki mennyit ölt. Ez miért van, mért dobál el?
  • armageddon666
    #15502
    Nem számít, mert le-szar-ják a reportokat... mármint a cheaterekkel kapcsolatos reportokat... küldd el a VACteamnek a cheat oldalát, küldd el a binaryt, de ne küldj demót hogy Jóska123 csal, mert nem érdekli őket... pont ezért mert "honnan lehet tudni hogy tényleg csal?" ... ránézésből sehogyan...

    Minden játékban csaló? Nem vagy talán... LOW? Két csalót ha láttam eddigi játékom során, bár ez nem sok volt... Prestige1 LVL55nél vagyok asszem...
  • Gabor_(HSF)
    #15501
    Elsősorban rutin,de vannak kirivó esetek is..
    a kill-cam hasznos dolog
  • gömbgiliszta
    #15500
    sziasztok

    honnan lehet tudni, hogy valaki BIZTOSAN csíter?

    akiket feljelentettél tuti, hogy azok voltak?
  • Firerock
    #15499
    én nem így értelmeztem:D
    eddig warezzal játszott,most megvette használtan valakitől és az illető 70-es volt amikor eladta
  • OMEGA RED
    #15498
    használtan vettél egy warezos accot? vagy most mivan? én eladó steam accuntot keresek mw2-vel. ha el akarod adni szólj!