24218
Modern Warfare 2
  • Gabor_(HSF)
    #15586
    Gyerekek..minden prestige lépcsőnél nullázodnak a fegyverek?
  • Frank99
    #15585
    pár hozzászólással előbb írták le.
    De hátha meggondolod magad, mentsd le a programfiles/steam/userdata és a programfiles/steam/steamapps/common/call of duty modern warfare 2/players mappákat.

    aztán ha ezeket letörlöd, akkor új játékot indítasz (ha minden igaz)

    aztán ha mégsem, másold vissza az előbbieket....
  • Frank99
    #15584
    olvass egy kicsit..
    a KÉP alatt...
    utána a warez topic a te helyed :-)))
  • Ic3 m4n
    #15583
    Valahogy le lehet nullázni a lvleket, hogy elölről kezdjem az egészet?
  • aflamin
    #15582
    #15572
    csitervid: http://www.youtube.com/watch?v=oA2ZzgAeKS4
    am az első killcam nem ő de nekem az is gyanus volt, szal betettem, de a másik tuti csitelt.
  • cumpy1337
    #15581
    haverom így csinálta meg, ő azt mondta, hogy előtte kb 10 percet tdm-ezni kell, nem tom mennyire jó ez a módszer :)
  • busman1
    #15580
    Win ujatelepités után csak felraktam a gamét, és a régi rangom lett egyből. Ugyhogy a steam tárolja, tehát nem lehet ujrakezdeni. Kezdj egy uj prstiget.
  • palinho96
    #15579
    köszz Frenk hol van a Warez 2 napja vagyok fent az sg-n!
    és igen Frank tört a gamem
  • Cingar
    #15578
    az a baj hogy pár rendes és aranyos ember a cheateket amiket csinálnak ingyen felrakják forumokra es minden barom azt tölti.
  • Frank99
    #15577
    a játék magát patcheli.

    ha meg lopott, akkor húzzál a warez topicba!
  • palinho96
    #15576
    Kérlek küldjétek el a linket ahonna azt a patche-et töltöttétek le amivel játszotok! Pls nagyon kellene!
  • F E R I
    #15575
    Engem tuti ver az isten, mondom a tegnapi cheater "invázió" után megpróbálom újra, erre már megint 10 pályán 6 cheater, mind aimbot+wh, ezek ennyire nem féltik az eredeti játékukat, vagy valóban kurvára nem bannolják őket ki?
  • moh4
    #15574
    Köszi a választ igazából már próbáltam ezt a módszert is de nem sikerült:(
    Mindegy majd megpróbálom még1x.Egyébként ezek a qrva csíterek ténleg hazavágják az egész játékot.Én törttel nyomtam eddig,múlthéten vettem meg a játékot hogy nem lesz annyi csíter de sajna azért itt is szép számmal de törthöz képest még mindig istenes.Ott a végén már mindenki nyomta,minden meccsben legalább 2-3 ember.
  • valiking
    #15573
    http://www.youtube.com/watch?v=VOHCUbNVy70 itt a villámtolvajos mw2 vidi + megvenném az eredeti játékát annak aki el szeretné adni: kérhetnék árakat? köszi...
  • ACE
    #15572
    Muti videót
  • aflamin
    #15571
    Tudom, hogy az iw nagyban sz*rik a csiterekre, de Mr. Twist ma nagyon felb*szta az agyam. http://steamcommunity.com/profiles/76561198014418466
    wh, néha kis aim is ha wh-val nem megy, tipikus igazi luzer tipus.
    van video is
  • gagax
    #15570
    Hali:D nem tudom írta e már valaki de a moziba most futó villám tolvajba is a gyerek 3-4 gépen egyszerre tolja a COD6 ot:D szal még egy kis hype:D
  • madmanic
    #15569
    szerintem sokkal erősebb mint a hagyományos lőszer..

    teszel mellé egy stopping powert, olyan majdnem mintha HC t játszanál
  • HD JOHNNIE
    #15568
    Az FMJ van a falon át lövéshez. Igaza lehet Bignek, hogy lehet h nem sebez annyival többet, h észre lehessen venni.
  • DarkSector
    #15567
    annyit tutira segít, hogy a járműveket jobban sebzi, meg az embereket, a falra van egy másik perk, ha jól emlékszem a 3-as a sárgáknál.
  • bigapó
    #15566
    nem tapasztaltam számottevő sebzésnövekedést. látványos ahogy szikrázik és szerintem csak annyi, hogy elveszi a falak védekező értékét, azaz mintha normálisan eltalálnád tiszta célként. de lehet tévedek.
  • Prince of Máté
    #15565
    Az FMJ tuning a sebzést is megnöveli, vagy csak a falon átlövésnél kapunk extra sebzést?
  • cumpy1337
    #15564
    de újra lehet kezdeni. menj be steam\userdata\(vmi szám)\(megint vmi szám)\remote és remote mappán belül azt a 2fájlt töröld ki. aztán steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players és ott pedig az összes ".stat" fájlt töröld ki és elvileg lvl 1 leszel
  • F E R I
    #15558
    Na most lett elegem a játékból... 10 pályát nyomtam, abból 8-szor mindig idő előtt kellett lelépnem, mert mindig volt vmi buzi kis w-s aimbot-tal meg minden szarral... komolyan mondom most már napról napra több van belőlük... és még ilyen 10 éves gyerekhanggal beleröhög a mikrofonba...
  • DarkSector
    #15555
    jah vágom fuck GL noob. :D
  • DarkSector
    #15554
    mit jelent?
  • PredatorHUN
    #15553
    Nem.
  • cs3ry
    #15552
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem, hogy már prestigbe vagyok igaz csak az 1.-be.A zölden villogó challengek is nullázodnak a fegyvereknél?
  • moh4
    #15551
    Helló mindenki szeretnék összehozni 1 kis mw2 társaságot,nem klánt.Hanem amolyan kis fun csapatot.Egyedül ezzel a sok külföldivel elég unalmas a game.Ventrink is van akit esetleg érdekel vegyen fel steam-en:Batistuta07
    Jah és legalább 18+
  • Skyline
    #15550
    Azt hogy FU Gl NOOB azt mindenhol megértik.:)
  • moh4
    #15549
    ok thx.
  • DarkSector
    #15548
    egyetértek, ez a játék része, énis észrevettem magamon ha idegeskedem, csak többet hibázok, és úgyse tudok még beszólni sem, mert nem értik.
    Én benyomok mellé mindig valami zenét ha játszok, és úgy jobban szokott menni. :)
  • armageddon666
    #15547
    Ez mekkora kurva jó ötlet már! :D Én örülnék neki :D (pedig van Danger Close Thumper GL Scavanger C4 classom :DDD izé, volt, mert godnoltam masteryt megszerzem megint TARhoz... XP :))
  • armageddon666
    #15546
    Te milyen fegyvert teszel a GLedre?
  • bigapó
    #15545
    Szerintem van A halmaz és van B halmaz és van a közös része is, nemtom már ezt hogy hívják matekból. Én megnéztem B játékot is és nem tetszett. Nekem a pörgősebb, akció dúsabb játék fekszik, tehát az A :)
    még ha GL-es is...meg egyébb szarokkal van tele. Én most a leszarok mindent állapotban vagyok, sokkal jobban megy a játék is, ha nem idegesítem magam miatta:) tőlem független dolgoktól döglök legtöbbször, amikor meg bénázok, csak még jobban röhögök, magamon... :)
  • bigapó
    #15544
    amikor felrakod a játékot, akkor két ikon-t kellene kapnod az asztalra. az egyik zöld a másik sárga színű kettest ábrázol, a neve meg egyértelmű, mert Singleplayer és Multiplayer lesz alá írva.

    Innen már logikus, hogy a multiplayert kell inditanod. Elindul a steam, illetve a játék is, kicsit töltöget és már bent is vagy a főmenüben, a Play-en belül lesz egy Find Game nevű opció, azon belül fogod megtalálni a különböző játékstílusokat.

    Ha olyat keresel, mint ami a cod4-ben volt, akkor nem fogsz találni, mert nincs szerver. Itt Host-ok vannak, azaz a játékosok között egy lesz a "vezérgép", ami inkább hátrány sajnos.

    Jó játékot!
  • bigapó
    #15543
    tudod, Capo Szopatós class-nak hívja az Övét :D
  • NEOreg3
    #15542
    az a baj vele, hogy gyakorlatilag az a legelső kiegészítő az assault fegyverekhez, amit megkapsz

    ha a GL-ért kéne a 40 fmj-s falonátlövéssel szarakodni, akkor nem használnák olyan sokan
  • Firerock
    #15541
    sehogy
    vidd el 70ig
    aztán kezdj egy prestige-t
  • moh4
    #15540
    Hali valaki megtudná mondani hogy tudok megint lvl1-es lenni?Használtan vettem az accot és előről szeretném kezdeni.