24218
Modern Warfare 2
  • DarkSector
    #15974
    már tegnap óta szar volt, azóta 1x már ezekszerint helyretehették.
  • bigapó
    #15973
    megsértődtél, egyem a kicsi szíved? :)

    Válaszolok, hogy ne sírd nagyon tele a kispárnád: Mi sem tudjuk, hogy mi baja van a tetves IWNet-nek. Ilyen szar és kész, ez van. Mondjuk megjegyzem amíg otthon voltam 16:50-ig, semmi baja nem volt, most hogy eljöttem szar. lehet nem kellett volna szétrúgnom a kábelt? ....
  • Lcapitant
    #15972
    köszi a helpet
  • bigapó
    #15971
    Hallod Szega, kérdezd már meg az IW-s haverjaidat, hogy miért nem emgy a TDM? LOL

    ez a mai nap vicce :D
  • DarkSector
    #15970
    nah ezt jó lenne tudni, mert nem ugrál a keresője, hanem egyhelyben áll, és sokkal lassaabban pingel, reméljük megoldják hamar....érdekes, hogy ha szar, akkor mindig a TDM-el van valami.
  • Lcapitant
    #15969
    de mért nem megy ha szabad megkérdezni?
  • DarkSector
    #15968
    igen az utána csatizást csináltuk, de az elég körülményes, mert van mikor másodpercek kellenek és full-ra megpakolja a host-ot, és nem tudsz utána menni már...

    Csak gondoltam hátha van egyszerűbb megoldás.
  • Szega87
    #15967
    sima TDM nem megy, a többi fut
  • DarkSector
    #15966
    thx az infot.
  • Lcapitant
    #15965
    az lehet, hogy nem talál team deathmatch játékot? senki nem csatlakozik, vagy mi lehet a baj?
  • Szega87
    #15964
    szerintem amit Fallout mellé kiadtak az DLC, más kérdés hogy vannak olyan fejlesztők pl Infinity Ward akik már a patchet is DLC nek nevezik, hogy még több haszon legyen belőle
  • armageddon666
    #15963
    az elmúlt évek tapasztalatai alapján multi játék mellé van dedicated szerver... lehet hogy most fogják bevezetni a fizetős mappackokat... és ha nem fogy eléggé az persze a warez miatt van... :)
  • elitehun
    #15962
    De a játékok amiket felsoroltál (kivéve talán a fear2) szinte mind a dlckre épül
  • drogosgeci
    #15961
    1-2 éve még elhittem volna, de most hogy már bevezette a pc-n minden más játék is (borderlands fear2 fallout3 dragonage stb) a fizetős dlc-t, a steamnek is megvan a rendszere erre, csodálkoznék ha ingyen lenne.
  • Puhos
    #15960
    Köszi.
  • goodgamer
    #15959
    SitRep (helyzetjelentés) - hatása egyezik a már megismert Bomb Squad-dal, kivéve, hogy más helyre került. Fontos változtatása, hogy nem csak a közelben lévő aknákat jelzi ki, de a pálya túlvégéről is láthatjuk. Vörös körvonallal jelzi az eszközt, így még időben fel is ismerhetjük, hogy gránát, Claymore, C4, vagy más van-e a közelben. A robbanószerek mellett jelzi a Tactical Insertion-t is.
  • Puhos
    #15958
    Ma délután nyomtam egy pár TD Express-t. Az egyik játék alkalmával amikor lelőttek a gyerek szemszögéből láttam, a korábban letett Claymore-t, ami piros színben jelent meg. A csávó NesteaX néven volt a játékban. Nem tudom, hogy láthatta a Claymore-t egy zöld ponyván keresztül?
  • Marci0115
    #15957
    nekem például az van mostanában , hogy amikor betölt a kép, és kiirja hogy waiting for player akkor kidob és csatizhatok ujra, meg mostanában egyre többet fagy ki a játék legutobb pl amikor riot shildel néztem a harrierre
  • elitehun
    #15956
    Nálam is azt írja de attól még talál játékot :D
  • torma1
    #15955
    Ilyenektől megy el a kedve az embernek
  • Szega87
    #15954
    eredeti?
  • Szega87
    #15953
    az elmúlt évek tapasztalatai alapján PC re minden DLC ingyenes
  • goodgamer
    #15952
    Nincs consol.
  • ChaosTeam
    #15951
    Nem tudom mi a rák van de az utóbbi napokban lehetetlen neten játszani.

    Most is felmegyek mit ír? Minden játékmódnál 0/0 player ...... wtf???
  • Tuncee
    #15950
    igen csak az a probléma h nem keres szervert. omg.. : /.. vmi ötlet?
  • Firerock
    #15949
    beztos?
  • Tuncee
    #15948
    báháhááá nem, most vettem meg jupí :D
  • Szega87
    #15947
    free
  • Firerock
    #15946
    érettségi..fasza
    köszi:)
    és mennyibe lesz szerintetek?
  • Prince23
    #15945
    Pc-re április-május
  • Firerock
    #15944
    most írtad?:D
  • Firerock
    #15943
    skacok mikor is jön a dlc?lassan el kéne kezdeni gyűjtögetni:)
  • cs3ry
    #15942
    amúgy a mw2ben van olyan hogy consol?amit a játék közben előlehet hívni hogy az fps limitet lehessen állítani a szemszöget lehessen növelni.
  • Tuncee
    #15941
    báháháháá. ittvan a kezemben a friss lemez.
  • Puhos
    #15940
    A Team Deathmatch Express 10 perces és 7500 pontot lehet szerezni. Vagy 7500 pont vagy 10 perc. Ennyi!
  • bigapó
    #15939
    ha létrehoztok party-t, tehát lobby-ban csatlakozik egyikőtök a másikhoz, akkor mindig egy csapatba kerültök.
    Ilyenkor ha jól emlékszem a Mercenary-t nem is engedi választani, meg még pár játékfajtát azonkívül.
    Ahhoz, hogy külön csapatba kerüljetek azt tudjátok csinálni, hogy egyikőtök belép egy játékba, a másik pedig ezután csatlakozik hozzá. ha szerencsétek van akkor be is tud lépni és külön csapatba is rak. persze érdemes ugye a mercenary-t választani, mert ott elvileg nagyobb az esély, hogy nem rak egybe.
  • Szega87
    #15938
    alap TDM 7500 pontig megy 6on6 ( van party )
    ground war TDM 10 000 pontig megy 9on9 ( van party )
    mercenary TDM 7500 pontig megy ( nincs party )
    hardcore TDM 7500 pontig megy ( van party )
    team deathmatch express 5000 pontig megy és max 5 perces köridő ( van party )
  • DarkSector
    #15937
    Amúgy pontossan mi az eltérés a sok TDM között?

    mert eddig csak ennyit hámoztam ki:

    TDM: alap TDM lehet csatlakozva egymással csapatossan is játszani.

    MTDM: ez full ugyan annak vélem, mint sima TDM-et, csak ha jól néztem ide csak egyesével lehet bemenni.

    HTDM: egyértelmű, sima tdm hardcore változtatásokkal

    TDME: ebben ha jól néztem csak a szünetek lesznek rövidebbek, mint a sima TDM-ben.

    van más eltérés szerintetek, vagy csak ennyi?
    jah és marhára érdekelne, hogy haverokkal 1 szerveren hogy lehet megoldani hogy ne rakjon 1 csapatba már minket, mert egymás ellen akarnánk nyomatni, de nem privátba?
  • DarkSector
    #15936
    biztos helyrejön, másnak is volt már ien gondja régebben ahogy olvastam..
    10.2-es driver van ami legújabb
  • thomas77
    #15935
    telitalálat radeonom van.kipróbálom az uj drivert.köszike az ötletet