24218
Modern Warfare 2
  • EnZsolt
    #15934
    Gondolom Radeon kártyád van, akkor tedd fel a legújabb drivert és voilá, működni fog. Ha nem, akkor nincs több ötletem, nekem ez volt a baj.
  • thomas77
    #15933
    hali mindenki.az mitöl lehet,hogy a mw2-ben a menü és a felirat helyén olvashatatlan krix-kraxok vannak?egyszer már fent volt a gépemen akkor jó volt most mi lehet vele?
  • DarkSector
    #15932
    ne haragudj, de már megint tulzásba viszed.
    linkeld már be pls hogy már megint kiket oltottam le?
    mutasd meg azt a hozzászólást.
    amúgy meg téged ki kérdezett?
    mi közöd ahhoz hogy hány topicba írok be?
    látod te se tudod miről beszélsz.

    bc2-őt kipróbáltam, nem tetszett utána letöröltem ennyi azota nem is irtam, na és ha utána is irnék?
    AVP topic-ban szintúgy nem foglalkozok vele...szerintem keversz valakivel.

    Ebből is látszik, ha itt nem találsz kifogást a hsz-saimban mész utánam és keresel
    kár pazarolnod erre a drága idődet.
  • Tovi
    #15931
    Ma elkezdtem a prestige modot, es amint resetelte a pontjaim, attol a pillanattol kezdve nem tudok belepni a Team Death match-be, csak keres-keres-keres.....
    Az osszes tobbi jatekmod kivaloan mukodik, meg a Teamdeath match express is.
    Tapasztalta ezt meg valaki, vagy egyedi hiba nalam??

    A jatekom termeszetesen eredeti, eddig problemamentesen mukodott....

    Koszi
  • Szega87
    #15930
    pm ment :D
  • bigapó
    #15929
    jah, utánna esett le, de már nem tudok javitani:)
  • Szega87
    #15928
    de van config
  • csuripi
    #15927
    Igen működik.
  • bigapó
    #15926
    ez működik mw2-vel is?

    mert itt nincs konzol, ja és alapból 50-ről indulunk. :)
  • Sarapetike
    #15925
    a pinget nagyjából meg lehet állapítani

    ezeket a parancsokat ird be a cfg-be

    seta cg_ScoresPing_Interval "25" -> alap ping (de jó is lenne )
    seta cg_ScoresPing_MaxBars "10" -> 10 skálás lesz a grafikon
    seta cg_drawLagometer "1" -> ha te vagy a szerver nincs lagometer

    tehát ha látod a teljes grafikont akkor 25 ös a pinged ha csak 9 akor 25-50 ig van a pinged 8 nál már 50-75 a pinged ha csak 1 kicsi piros pötyszerüt látsz 250 vagy az feletti a pinged
  • Cingar
    #15924
    sokszor kellemetlen mert kinezel a sarkon, vagy ha futsz es közbe belesel egy epuletbe hogy van e arra ellenfél nem latsz senkit de a killcambe meg telejsen latni hogy ő pont odafordult amikor te arra neztel. nem nagy idők ezek joesetbe 0,1-0,2 masodperc de ennel lehet roszabb. az en reakcioidom 0,2 masodperc ami atlagos, most ha az en reakcioidomhoz hozzaadodik ez a + 0,2 masodperc akkor mar majdnem fel masodperce sorozza a fejem és én még nem is reagáltam rá. persze nem olyan gazos igy mert mindenki lagol valamennyire de a host mondjuk nem bar lehet tevedek.
    Usain Bolt sprinter reakcióideje 0,14 masodperc (átlagban!) ami brutalis.
  • bigapó
    #15923
    valószinű danger close miatt halsz meg, az miatt ugye nagyobbat sebez. egyébként meg tök imba még mindig a gém, mert sosem tudhatod, hgoy éppen milyen pinged van és most számolja vagy nem számolja a találatot, illetve neked jelezte, neki meg nem, mert nem is volt ott....érdekes, nem?
  • Cingar
    #15922
    engem az irital hogy ha elsuhan előttem en miert döglök bele. oké egesiserulest szerzek max de van hogy a kozelebe nem vagyok de beledoglok
  • Frank99
    #15921
    megkövetlek, nem az BC2 topic volt, hanem a A vs P....
  • Frank99
    #15920
    aha.
    pont ma néztem, tele van a topic a neveddel.....
    ha törölted, akkor miért oltod ott a népet?

    Itt szintúgy.

    meg az itteni warez topicban..
    amíg normális keretek között megy, nem érdekel.
    de te mindenhol oltod a népet, nem akarok újabb flamet!!!
  • F E R I
    #15919
    és a legdurvább, hogy 1 lövésből megvolt a predator missile
  • bigapó
    #15918
    pedig ez az egyik legjobb megoldás. RPG-vel odacsűrni nekik, a scavenger meg mindig adja vissza a rakettát. nagy fun az is, ma kipróbáltam :)
  • DarkSector
    #15917
    hogy jön ez ide, 1 ora után töröltem a játékot, miért lennék otthon abban a topicban? én mindenhová irok ahová éppen kedvem vagy érdekem van...
  • Frank99
    #15916
    sztem menjél vissza a BC2 topicba, ott nagyon otthon vagy.
  • DarkSector
    #15915
    nem csodálom hogy nem féltik, hisz nem bannolnak egy ideje senkit.
  • Szega87
    #15914
    "nagy ívben szarnak a csalókra"
  • F E R I
    #15913
    Úgy látszik most már a vasárnap délutánok a Ground War-ban mindig az aimbot+wh-s tömegről fognak szólni, ennyi sok kis senkiházi ocsmány gyerekeket, nem hiszem el, hogy ennyire nem féltik a játékukat, vagy tényleg kurvára nagy ívben szarnak a csalókra...
  • DarkSector
    #15912
    nah basztatják megint a iwnet-et...
    érdekes mindig ha leülök játszani, akkor kezdődik a baszakodás a rendszerben...ez hihetetlen.
  • F E R I
    #15911
    Jaja, már én sem használom, túl egyszerű vele
  • elitehun
    #15910
    Én már nem használok nuke-ot. Túl unalmas
  • Szega87
    #15909
    mai nuke adagom is meg volt
  • Unreal1942
    #15908
    Ügyes vagy.
  • F E R I
    #15907
    Legújabb "szivatós" classom: ACR+Gl, plusz RPG ehhez Scavenger pro+danger close pro+commando szigorúan, ha összegyűlik a camper nép és kurvára ki sem akarnak mozdulni
  • cs3ry
    #15906
    Most néztem az animaxon hogy a cod mw2 2 díjat is nyert a legjobb fps és a legjobb multit nyerte meg.
  • Cingar
    #15905
    http://www.youtube.com/watch?v=XcndG8DQuqo
    en ezt a taktikat probaltam ki favela demolitionbe, neztek is hogy hulye gyerek hogy csinal ennyi multit mikor ott ücsörög a sarokba es azt a szar shieldet szorongatja
    hosszutavon unalmas,gl ellen eselytelen amugy par körre eleg fun tud lenni :D
  • BaLeeX
    #15904
    Bombás mapokon lehet iszonyatosan szopatni a jónépet Riot Shielddel.
    Ügyesen bekempelik a védendő pontot valahonnan, ha nincs kezedben a pajzs akkor ugye a hátadon van, odarohansz, hátat fordítasz nekik és szépen leteszed / hatástalanítod a bombát amíg ok szarrá lövik a pajzsot a hátadon. :D

    Ez főleg akkor jó taktika ha csapattársad is van a közelben és az esetleg rádrontó enemyket leszedi. Igaz egy GL vagy gránát is megoldás lehet de az ugye nem mindig van az embernél... :)
  • Diktator74
    #15903
    Akimbo Gameplay: http://www.youtube.com/user/Diktator74#p/a/u/0/gxgtMr29yk0
  • Frank99
    #15902
    már megy is....
  • Frank99
    #15901
    tudtam, amikor megláttam, hogy 88 coment van, hogy megin megy a hétvégi buzulás.
    aki akarja az menjen a BC2 topicba, onnan kiszórják az MW2 témát, itt meg én a másikat!

    főleg, hogy lassan megint anyázásba kezd hajlani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • goodgamer
    #15900
    off
    Ment privátba az üzenet.
    on

    Pár napja írtátok a riot shield használatot. 2 napja elkezdtem használni, nagy fun!:D Csomó játékosnak annyi esze nincs, h ha ketten jönenk, akkor egyik jobbról másik balról kerüljön meg, h egyiknek háttal legyek.Inkább beállnak és lövik telibe a pajzsot, aztán ha leállnak v tárat cserélnek már repül is feléjük a kés! ^^ Aztán persze kezdik a noobozást... :D
  • armageddon666
    #15897
    UPC fiber powerről beszélünk? küldik a levelet hogy túlléptük a 80%-t és fogjuk vissza magunkat O.o vagy akkor no para?
  • goodgamer
    #15896
    Ez már rég nincs így, ahogy Skynet is írta. Nálam havonta kb 800 giga csorog le és még sose vették vissza a sebességet.
  • armageddon666
    #15895
    3 hónap átlaga meghaladja 300GB-t akkor "akár 90%-kal is csökkenthetik a sávszélességet" ... ami mondjuk nem nagy szám, így is marad 12/1 :D ha a maxszal számolok... ha a garantálttal akkor már problémásabb lehet...
  • HD JOHNNIE
    #15894
    Asszem Frank-nek nem lesz sok kedve törölgetni itten a nagy a szülinapos másnaposság után...
  • Skynet
    #15893
    UPC korlát? 3-4 éve nem korlátoztak sosem,pedig van hogy 1-2 terra is elpörög egy hónapban...