73
  • dilofekete
    #73
    Kérnék egy segítséget ehez a játékhoz.
    Nem tudok neten játszani a játékkal, pedig amikor kreáltam új live profilt, akkor rádobbott az xbox.com ra, valamiféle bejelentkezésre. Ezt megcsináltam és még a bejelentkezés alatti windos live on is regisztráltam és mióta megvan a játék, még mindig nem jelentkezik be valamiféle region hibával.
    Ez nagyon bosszantó! A gta sa meg megy neten, ez mér nem ha, zsír új a játék???
    UI.: EZÉRT VETTEM MEG EREDETIBEN!!!
  • USAMEN POWER
    #72
    Az irányítás beállításánál, van egy olyan hogy Mip Mapping. Ott tudod beállítani a billentyűzetet.
    Menteni meg csak abban az esetben tudsz, ha csinálsz egy offline profilt.
  • APoLLo80
    #71
    Sziasztok.2 kérdésem lenne

    1,Hogy lehet az options be beállitani a vezérlést mert gamepadra van és én billel szeretnék játszani(mellékesen nekem a game paddal meg sem mozdul a jatek.

    2,Menteni hogy lehet a jatekban mert hiaba vagyok a kecoba és fekszem le nem ment el semmi kéri a social szarságot.

    És a RAZOR 911 verzió van meg.
    Segítséget előre is köszi.
  • USAMEN POWER
    #70
    Jó hír hogy kész a hivatalos Patch ! Csak e miatt: "games for windows" --> Microsoft jóváhagyásra vár. Am vmennyi bugot javít majd, és kompatibilis lesz vmennyi joypaddal is. Legalábbis a fő készítők, felelősök ezt mondták, a velük készített interjúban. De sorry ki kell várni a Microsoft jóváhagyást
  • dilofekete
    #69
    Az is poén, hogy már 5x telepítettem újból, mert úgy indul, hogy nincsen kép és újra kell indítanom a gépet és ezek után se biztos, hogy megy a reinstal ellenére, pedig 8800gt videókártyám van e6600 as procival.
  • dilofekete
    #68
    helo
    Ez életem;első eredeti játéka:)
    Az viszont nekem nagyon fura, hogy rá van írva, hogy games for windows és a játékban nem bírok eggyetlen mini játékot se játszani, mert lehetetlenül kezeli az egeret. Többet is kipróbáltam, de az asztal keresztben nem volt elég, hogy felhúzza maxra a lövés erejét.Próbáltam beállítani a joypadomat, de nem ismeri fel a logitech vezérlőmet a játék. Ezért ideges vagyok, már mióta megjelent.
    Valaki mondja már el nekem, hogy mért nem lehet irányítani ezt a ..... játékot, ha rá van írva, hogy game for windows.
    Írjak levelet a rockstarnak, hogy küldjenek nekem driver patchet a joypadomhoz, hogy tudjak mindent normálisan használni a játékban?
    Legalább olcsóbb lett volna, ha ilyen félig kamu szöveg van rajta, mert nem akarják visszavenni a boltban, arra a problémámra, hogy nem lehet iránytani minden funkciót benne normálisan.
    Tuti írok levelet a rockstarnak!
  • cain
    #67
    itt nyugszik
    gta iv: pc másolásvédelem

    élt: 2 napot.

    rip
  • chronos75
    #66
    a triggerek eredetileg a feltörés megnehezítésére kerültek bele szerintem :)
  • Balumann
    #65
    Természetesen már ezt is megtörték, a kamera mozgást és irányítás zavarokat is megszűnteti ami a másolásvédelem miatt volt. Megint csak jól kiszúrtak azokkal akiknek eredetije van, live-el (legalábbis ha neten akar játszani) és social club-al kell szarakodni, aktiválni, majd várni míg a securom továbbenged (vagy detektál emuláló szoftvert és nem indul el, vagy nem ismeri fel), és reménykedni hogy ne induljanak el a másolásvédelem "triggerjei" (kamera imbolygás, irányítás zavarok)...
    Ahelyett, hogy inkább optimalizálással, bugok kiküszöbölésével foglalkoztak volna, ilyen hülyeségekkel veszik el a kedvüket azoknak akik meg szeretnék venni. Kész vicc az egész.
  • Asperot
    #64
    Nem számonkérésnek szántam.
  • USAMEN POWER
    #63
    Azt elhiszem de én állt tört verziókkal játszok, és ha tetszik eredetiben is megveszem. Itt van pl az új nfs. Én imádom a Need for Speedet ezért végig is toltam az undercovert, de arra viszont nem érdemes h megvegyem. A GTA összes része idáig érdemes volt arra h megvegyem, csak éppen nincs most pénzem h megvegyem az újat. Meg amúgy is vihar van a bugok körül, mert van az eredetiben is elég és inkább várok. Am nincs olyan másolásvédelem amit nem lehet feltörni. Fontos eszköz hozzá az idő.
  • Cleawer
    #62
    Miért gondolom azt hogy nincs belőle demó? keresgethetem a torrentes boltok polcain...
  • PLaci #61
    Teljesen szükségtelen... Miért?

    Mert a Steam-en megvásárolt letölthető változat nem tartalmazza! A SecuROM és a Rockstar Social Club (mely szerintem amúgy is Steam alapú) helyett egy kötelező, és only Steam-es változat kellett volna, olyan DVD-s telepítővel, mint pl. a HL2-é!


    1ébbként én Steam-en vettem meg, és a legális Steam-es letöltés 15,6GB!

    Emlékezzetek csak, amikor a Valve elkezdte törölgetni a warezoló Steam accocat a HL2 miatt...
  • IrkaBirka
    #60
    mindig is megtörték, csak nem mindegy mennyi idő kell hozzá.
    a 3-as védelme elég korrekt volt. Törten játszottam végig, többször is, nagyon jó az SA.
    Utólag megvettem steam-ről, de azóta nem játszottam vele, csak megvettem, mert benne volt a rockstar pack-ban.


    és igen a mostani verzio csak beetetés, bugos is meg minden, és patchelni kell, ahogy a 3-ast is :) igen, a védelem része. Amúgy ha majd féláron nyomják, szerintem mindenki (45-50%) simán megveszi, mert ez már akkora játék, amiért érdemes fizetni. Nem szar, három páláy lövöldözős basz.
  • Asperot
    #59
    Az eredeti játék nem imbolyog. Vicces mi?
  • USAMEN POWER
    #58
    Én már elkezdtem. Az elején van egy bejátszás ami qwa jo azt egyszercsak elkezd imbolyogni a képernyő. Amelyik forumon idáig hozzászolást olvastam mindenhol irtak vmi hibát pl ez a képernyö imbolygás. Lehet h a másolásvédelem része ez is. Viszont jó h egyelőre a regisztráció féligmeddig ki van kerülve.
  • chronos75
    #57
    még nincs official scene verzió csak a p2p-s házi vackok.. de ebben igaza volt a hozzászólónak hogy kellene hagyni egy kis laufot az eredeti játékot megvásárlóknak...
  • Vogel
    #56
    Lock-on: Flaming Cliffs. Nem tudok róla hogy feltörték, bár vki játszott már vele eredeti CD nélkül. Starforce van rá. Nem sikerült beüzemelnem sehogy.
  • Aspirin
    #55
    Meggyőződésem, hogy inkább a részvényeseik megnyugtatására, mert őket még át lehet ezzel bxxxni.
  • avengir
    #54
    A kiadók az olyan emberek miatt tesznek rá ennyi védelmet, mint te.
  • DrGreen
    #53
    Melyik oldalon is írták, hogy várjuk meg az első patchet? http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=24551
    Ez is a másolásvédelem része? :P
  • Aspirin
    #52
    Épp most töltöm le a feltört változatot. Ennyit ért a nagy másolásvédelem.
    Ezen minden kiadó elgondolkodhatna, mert csakazértse látják be, hogy mennyire hibás úton járnak.
  • Seth
    #51
    az ük-unoknák is meg kell élni vmiből XD
  • atomkrumpli
    #50
    a konzolos verziókból több mint 3 milliót eladtak az első napon, most 9 körül lehetnek
  • kader
    #49
    szerintem ne adj nekik tanácsokat :D xD
  • wolruf
    #48
    Én pl. ma lewarezolom a bolt polcáról és kifizetem hozzá a cracket a kasszánál :)
    Aztán játszom vele vidáman :) Ha meg lesz majd crack, akkor... sincs semmi, mert már meglesz :)
  • god25
    #47
    Hmmmm. Sorry, egyik sem müxik. Talán majd a reloaded-hoz.
  • god25
    #46
    HUH, jah GTAIV.exe.torrent ill. a dátumot a gépeden előreállitód Dec.4- ére
  • god25
    #45
    ÖÖööö, ez mi CRACK
  • dartois83
    #44
    Bárhogy is lesz, játszani fogok vele, most nézek épp új gépet....

    Mondanátok tippeket, hogy milyen videokártyát szerezzek be? Halottam hogy bizonyos típusokat nem szeret a program....

    Ki mit ajánl?
  • Seth
    #43
    Szerintem már abban gondolkodnak, hogy hány napig tart ki a védelem. Ha kitart egy 2-3 napig,akkor az már szvsz meg is érte nekik a befektetést. Ennyi idő alatt csodák tudnak történni az eladásokban ilyen volumenű játékoknál :)
  • Hoz_Hun
    #42
    "Ezt a pénzt, amit a erre SekuritateRomára költöttek, én szétosztanám a zseniális programozók, és grafikusok között akik készítették a GTA4-et."

    Aha... szóval még fizessenek pluszba a zseniális programozóknak és grafikusoknak, hogy te ingyen letölthesd... értem.

    Az más kérdés, hogy szélmalom harc, de legalább had próbálják védeni a tulajdonukat.
  • Csak77
    #41
    "Akkor mi a frászkarikáért vetted meg b+?"

    Egyrészt mert 3e forint volt a tescóban, másrészt megérdemelte. Amúgy, ami nagyon tetszik, azt amúgy is letöltöm, és meg is veszem, de soha nem szedem le a fóliát róla, mert úgy a fasza! Tudod mit adnának ma az én eredeti, bontatlan maniac manson 2:day of the tentacle dobozos játékomért? ;)
  • bitbandita
    #40
    Igen, tévedsz... pontosabban nem is kell crack, DT Pro IDE emu. és láss csodát...
  • Pluskast
    #39
    Na a steam védelem is egy baromság simán kijátszható lásd Left 4 dead...
  • Pluskast
    #38
    Hmm lehet tévedek de a x3 terran conflictot nem igazán sikerült feltörni.
  • n3whous3
    #37
    Akkor mi a frászkarikáért vetted meg b+? :DD
  • Csak77
    #36
    Én soha nem veszek olyan játékot amit neten kell aktíválni. Vagyis a Dead Space-t megvettem, de ki sem bontottam, mert minek. Mellesleg, hiába teszik rá a legújabb védelmet, mivel ez egy "nagy" játék minden létező csapat elsőre akarja majd megtörni...
  • lammaer
    #35
    "Nemcsak az indító key lenne a kulcson...hanem pl a motor egy apró része amit a kulcs számolna ki a működéshez."

    Igen draga lenne, ha valami olyasmit akarnal raeroltetni arra a kulcsra ami hardveresen reszt vesz a szamitasban (mint mondjuk egy 3D kartya). Ha csak a kod egy bizonyos reszlete lenne ott, akkor meg ugyanugy le lehetne lopni a kulcsrol mint barmi mast - amihez a user processzora hozzafer (marpedig futas kozben a kulcson levo adatokhoz hozza kell fernie), ahhoz hozzafer a cracker is, innentol kezdve ugy szedi ki a kulcsbol es azt csinal vele amit akar.

  • Narxis
    #34
    omg