2026
BattleForge
  • ToCsEk
    #466
    ma este 21.15 fele game?
  • Murder3
    #465
    Á ne mtudok venni mert azt írjka ki hogy not verified vagy mi.
  • Murder3
    #464
    pff akkor marad a hivatalos oldal.
  • Pio
    #463
    Sehogy, paypalozni lehet vagy átutalni. Régen volt közvetlen bankkártyával fizetés, de az nem a g2 szolgáltatása volt, hanem a paypalé, de azóta megszűnt.
  • Murder3
    #462
    hogy tudok a g2-n sima bankkártyával fizetni?


  • Murder3
    #461
    Amikor próbálom a kártyát be linkeln iezt írja ki:
    "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form."

  • Murder3
    #460
    Na beregeltem a g2-re.
    A billing addresnél van 1 oylan hogy NIP az lenne a bakkártyaszám?
    Meg van 1 olyan hogy Company az mi?
  • Murder3
    #459
    a g2play.net-en sima bankártyával akarok vásárolni bfp-t abban kellene segítség.
  • Murder3
    #458
    van 1 de ott levonta a 400 forintot és nem fogadja el a bankártyát.
  • Pio
    #457
    saját Magaddal beszélgetsz? :D
  • Pio
    #456
    Nem műxik a közvetlenül bankkártyával vásárlás már a paypalon, szóval mindenképp regelni kell. Annyit hozzátennék, hogy a paypal levon 1 dolcsit, amikor megadod a bankkártyádat és még 400 HUF-ot amikor bankkártyaaktiváló kulcsot kérsz és ezeket állítólag jóváírja a paypal számládon, gyakorlatilag ez nekem a mai napig nem történt meg, pedig elég régen regeltem. Szóval egy alkalommal kell számolni egy ilyen 400 HUF + 1 dollár plusszköltséggel utána mindig lehet paypalon vásárolni, marha kényelmes, nem kell semmilyen bankkártyaadatokat megadogatni és a legtöbb online vásárlásos helyen már használható.
    Még annyi, hogy g2playen érdemes átállítani a kosarat EUról dollárra a jelenlegi árfolyam mellett, így is lehet spórolni egy 5-15%ot az árakból.
  • Murder3
    #455
    a place orderre menny ott vannak a kitöltendő adatok.
  • Murder3
    #454
    van 1 paypall de ott baszakszik és nem fogadja el a kártyát.

    Én inkább simán csak bankkártyán veszek bfp-t nincs vele sok huzavona mint csinálni 1 paypalt.
  • Murder3
    #453
    http://g2play.pl/go/_basket/index.php


    itt van a sima bankkártyás adatok
    itt van pár dolog amibe segítség kellene.
    pl a Compay a nip azok micsodák?
  • electroshock
    #452
    Hát megmondom öszintén a bankkártyás verziót ott nem próbáltam szóval nemtudom :/ de paypal accountot nem nehéz csinálni, paypal.com ott rányomsz, hogy sign up. Ott megadod az adataidat az uj accounthoz. Lehet küldenek aktiváló e-mailt azt nemtudom. Ha megvan az account belépsz vele, és valahol(nem emlékszem már) add credit card vagy setup credit card vagy valami ilyesmi van, ott megadod a bankkártya adatait. Ha megvan akkor g2play-en is csinálsz accountot, kiválasztod a 2000pontot beteszed a kosárba, utána kiválasztod a vásárlást, megkérdezi melyik country-ból vásárolsz, kijelölöd magyarországot és ott a paypal-t azután megnyilik majd a paypalos oldal(ha a folytatásra nyomtál) ahol lengyelül lesz kiirva minden(mert g2play eredetileg lengyel) csak a paypal accountod felhasználónevét meg jelszavát kell beirni, utána átvált angolra, kiirja mennyi eurót fognak levonni a kártyáról, és hogy mennyi az most forintba, rányomsz hogy continue, aztán le is viszi a pénzt. Utána a g2play-es accountod e-mail cimén küldenek egy levelet (lehet spamba teszi be, ott is nézd meg) confirm purchase vagy valami ilyesmi néven, tehát rá kell nyomnod majd az ottani linkre hogy jóváhagyd a vásárlásod. Ez után küldik majd a key-t. (3szor vettem tőlük, elsőre nem kaptam kulcsot mert rossz e-mail cimre küldték, szóval irnom kellett nekik, a második meg a harmadik fasza volt) Remélem segit, ha valami még kell kérdezz.
  • Murder3
    #451
    Plussz segítenél hogy onnan hogy kell veni bfp-t?:)
  • Murder3
    #450
    És a g2play.net-en lehet venni simán bankártyán mert paypalom nincs.
  • electroshock
    #449
    a g2play.net-en még régen vettem 2250pontos csomagot, az a 12.5€, a teljes játék meg itt ami meg 16.6€ most (az kb 4900ft).
  • Filder
    #448
    A válasz a kérdésedre electroshock 446-os hozzászólásában van.

    battleforge
  • Frankus
    #447
    "amúgy meg már olcsón lehet venni új accountot a neten(~4400ft) ami az alap kártyákat és 3000pontot tartalmaz"

    hol láttad ilyen olcsón?
  • electroshock
    #446
    Murder azt irtad mára tervezed a bfp vételét, javaslom ne a battleforge.com-on vedd mert ott drága, másfelöl amikor én vettem nem kaptam meg a key-t és 2 hétig irogattam a supportnak mire visszaadták a lóvét. g2play.net én tőlük vettem paypal-lal, és itt csak 12.5€ nem 20.
  • pitlord
    #445
    Juliano82 hamarosan lesz ilyen oldal ,jelenleg fejlesztés alatt áll!
  • Murder3
    #444
    Egyébként össze kellene hozni egy magyar 12 p pve-t.
    Ki lenne benne valamikor délután amikor sokaknak jó lenne.
  • Murder3
    #443
    Egyébként az tudható h új lapok mikor fognak majd jönni?.


    Amúgy ah ritkábban veszel bfp-t akkor nem olyan vészes mert lényegébe ha hónaponta költesz rá olyan mintha vettél volna 1 játékot amit jó esetbe csak letölt az ember.
    Meg később elképzelhető h lejjebb megy a bfp ára, remélhetőleg.
  • Murder3
    #442
    Hát szopató de egy a baj hogy nekem nagyon bejött a a játék.

    pvp-be meg inkább 2v2 be érdemes menni úgy nagyobb esély a győzelemre 1v1.be kellenek a jó lapok.


  • Frankus
    #441
    Szerintem is Tome -ozni kell
    ott néhány lappal is lehet nyerni. Alant írtam, hogy én 6 közepes lappal játszom és 60-70% a win ratem.

    Egy gond van, hogy 2v2 tome pvp -t úgy tűnik nem sokan játszanak. De 1v1 -en pár perc alatt jön vki.
  • Juliano82
    #440
    Sziasztok!Van már valami Magyar nyelvű oldal ahol összefoglalva lehetne olvasni a játékról? Pl.: Tippek, trükkök, kártyák magyar nyelvű részletes leírása, jellemzése stb. Ha van ilyen akkor a linket megköszönném...
  • electroshock
    #439
    hát szerintem jó játék, én nem adnám el, pláne nemsokára lesznek új kártyák ugye, meg lvl 3as upgrade.. :)
  • donatus13
    #438
    Most legszívesebben eladnám az egészet ahogy van :D talán el is lehetne egész jó kártyák vannak rajta :P:D
  • electroshock
    #437
    hát venni kell tome decket aztán ott nincsenek agyontápolt emberek. Amúgy meg az első 3000pontból össze lehet tenni egy jó decket, viszont aki kezdő ugye meg nem ért a lapokhoz... amúgy meg már olcsón lehet venni új accountot a neten(~4400ft) ami az alap kártyákat és 3000pontot tartalmaz, az azért megéri.
  • donatus13
    #436
    Nekem most nagyon elment a kedvem a játéktól ,bár a többitől is de ettől nagyon, pénz lehúzás az egész itt is az a pro aki teli pumpálta magát bf ponttal... ugyan az mint a silkroad csak itt be lehet lépni elsőre ott meg nem.Addig jó ez is amíg végig nem toltad a pve t utána már pvp egyre unalmasabb.
  • electroshock
    #435
    Jól tetted hogy vettél shadow maget, de én pve-ben nem használnám, maximum védekezni. pvpben viszont nagyon kemény. Murder nézd meg hogy a bankkártyán a kártyaszám meg a név ki van e domborodva a kártyán, ha igen jó netes fizetésre. Nekem is visa electron van, szerintem anyukádé is jó lesz (most már csak dombornyomatos bankkártyákat adnak kézre).
  • ToCsEk
    #434
    nah nyomtam egyik új mapon 1 kört :D


    megvettem a shadow maget :) van még 1115 bf pontom :D
    1430at sebez 2orbos 50 energys erős :) csak kár hogy minden lövésnél sebződik :) de saját egységtől eltudja szívni az életerőt és akkor felgyógyul :D
  • ToCsEk
    #433
    nah nekem most updatel :D 254mb-t
  • Murder3
    #432
    Sajnos visa electron azzal nem lehet bfp-t venni?
  • electroshock
    #431
    mi játszunk Murderrel :P
  • ToCsEk
    #430
    valaki most gémel? mert ha igen megyek én is :)
  • Murder3
    #429
    azt honnan lehet tudni hogy dombornyomott?
  • Lumania
    #428
    Forintban. De csak a dombornyomott bankkártyák jók a netes fizetésre.
  • Murder3
    #427
    még annyi kérdésem lenne hogy a pénzt a bankkártyára euróba kell vagy jó forintba is feltenni?