2026
BattleForge
  • Murder3
    #426
    igazából nem az enyém hanem anyámé nekem még nincs sajnos de azt hiszem visa még holnap megnézem mert szerdára tervezem a vételt.
  • Murder3
    #425
    Hát figyelj én kb. amikor suliból hazaérek hétköznaponként akkor 2 től 5-6 ig fent vagyok benne általában.
    Ott meg már úgyis lesznek magyarok már elég sok magyart friendlistre vettem.
  • Vándorr
    #424
    Murder, Figyelj arra, hogy Visa Electron nem ha csak Visa van irva a weboldalon.

    Ha VISAd van akkor az az Issue Number nem kell, amugy nem tudom mit jelent. A cimet úgy irod be ahogy akarod, annak nincs köze a bankkártya adathoz. State/County a megye.

    Visad van vagy Visa electron?
  • ToCsEk
    #423
    igazából kb másfél hónapja nem nyúltam a gamehoz :) arra vártam hogy beírjátok ide hogy mikor is értek rá, azaz időpontot hogy mikor mehetünk egy 4pve zúzásra :D
  • Murder3
    #422
    pontosabban akié a kártya annak a nevét kell oda írni igaz?
  • Murder3
    #421
    first Name:Ide a kereszt nevem
    Last Name:ide a család nevem
    Card Type:itt kiválasztani hogy pl visa
    Card Number:ide a bakkártya száma
    Expiration Date:lejárati dátum
    /
    CSC:utolsó 3 számjegy
    Issue Number: (Switch/Maestro and Solo only)Ezt már nem tudom mi.
    Billing Address
    Country:ország
    Address Line 1:ide a címet (pontosan hogy kell?)
    Address Line 2:ezt nem kötelező kitölteni
    City:város
    State/Province/County:ide mit hogy kell?
    Postal/Zip Code:ide meg a 3600


  • Vándorr
    #420
    bankkártyánál melyik mezőt nem érted?
  • Murder3
    #419
    Na szóval vki tud segíteni nekem a bfp vételbe?


    Tocsek te mikor szoktál fent lenni sosem talállak meg.
  • ToCsEk
    #418
    én juggit 350ért harvit 250ért vettem :D
  • donatus13
    #417
    210 be már kapsz am wrathgazert :D nekem juggernaut kellene valahogy
  • Murder3
    #416
    de még nincs bfp-m:)
  • donatus13
    #415
    350 ért már most oda adom a wrathgazert.
  • Murder3
    #414
    Aki vásárolt már bfp az segítsen nekem.
    Én sima bankkártyával(nem paypal) akarok 2000 bfp-t venni és amiket ki kell tölteni hogy azok pontosan mik és miket kell oda írni.
    köszönöm.
  • Murder3
    #413
    Annak mennyi a zeséyle hogy 400-ért tudok venni 1 harvestert és 350-ért egy wrathgazert?
  • donatus13
    #412
    Aki shadow al tolná vagy valami mással írjon kellene nekem egy juggernaut adok 100-200 bf pontot + wrathgazer vagy egyéb kártya.
  • Murder3
    #411
    The king of the giant vagy a titans lenne a jó sztem


    Akkor ez a decomposer ilyen összetett lap szerüség.
  • electroshock
    #410
    A decomposert jól lehet használni a mindweaver toronnyal(nature torony, t3), amivel 100 energy-ért átveszed az irányitást a t3as unit felett(pl juggernaut, avatar of frost) aztán beküldöd a decomposerbe:) ezt lehet a nasty surprise is, ott is meghal az ellenfél egysége. PvE-ben felesleges. 4player mapra én is mennék(bad harvest vagy valami).
  • Murder3
    #409
    azt tudom de a decomposer abba bele lehet küldeni a saját egységeket és meghalnak.
    A nasty surprise is csak megöli az egységeim.
    A corpses akármi meg csinál 1 gömböt az felrobban meg kiszív vmit a földből de az sem használható semmire.

    mivel én sem tudok angolul így fogalmam sincs mire használhatóak ezek.
  • ToCsEk
    #408
    nem nagyon tudok angolul, szóval lehet nem tőlem kellene kérdezni ;)
    amúgy nem nagyon használok, t1,2es varázslapokat inkább csak t3,4est :)

    amúgy amit nem tudsz hogy mire jó, amikor bejelentkezel a gameba ott ki tudod próbálni hogy mi mire jó
  • Murder3
    #407
    Á meg a kedvenc lapom még a ashbone pyro.
    régen még azt hittem szar mert fogy az élete:D
  • Murder3
    #406
    Nekem a shadowwal 1 bajom van hogy az 1 orbos egységei nem túl erősek én meg amiylen hüyle voltam 2 magem is volt és mind 2-őt eladtam.
    Harvester meg kell.

    viszont a shadow főnixet jól lehet használni.

    Jut ezsembe meg tudnád mondnai pár lap mire jó?
    pl a decorposer, a nasty surprise, corpses varázs lap(nem tudom a pontos nevét)
  • ToCsEk
    #405
    magem speciál nincs, de harvester elengedhetetlen :) legerősebb 2orbos egység :)
  • Murder3
    #404
    tocsek látom te shadowos vagy:)
    Lassan én is az leszek.

    oylan segítség kellene h amikor még 1 orbom van akkor nem valami erősek az egységeim de nincs shadow mage-m az gondolom elengedhetetlen a shadowwhoz.

    Meg a harvester az kell a shadow pakliba mindneképp?
    Mert a pve mapokra annyira nem tudom használni a shadowowot.
  • ToCsEk
    #403
    ma nyomhatnánk 4pve-t, ki mikor ér rá? én full shadowal jönnék :)
  • Murder3
    #402
    Nekem majd 1v1 pvp segítség kellene valalakitől mert nem igazán megy az 1v1.

  • Murder3
    #401
    Épp azért nehezebb mert sok egység ellen kell harcolni.
  • electroshock
    #400
    Itt egy replay blight advanceden egyedül csinálva, 50perces. Nature deck-el játszottam, enlightenment van benne, de egyáltalán nem kötelező használni, csak egy kicsit tovább tart akkor. Az elején kell jól elkerülni a hullámokat, és időben lenni, kb ennyi. Majd postolok egy expertet is, nem sokkal nehezebb. Remélem lesz akinek segít.
    http://www.easy-share.com/1905127051/20090509_160054_12300_PvE_04p_Blight2.pmv
  • donatus13
    #399
    Viszem megint experten single playeres küldiket hát elég kemény az első is de túl jutottam rajta az az érdekes ,hogy igazából nem is nehezebbek csak több egység ellen kell harcolni.:D
  • Frankus
    #398
    Bár nem tartozik a battleforgehoz de csak annyi, hogy elindítod a programot

    User Name melleti nyílra kattintva adsz egy nevet
    A Server melleti nyílra bökve meg beírod amit alant leírtak, (host ip, port, jelszó)
    Utána connect

    Esetleg a setupban érdemes beállítani, hogy csak gombra kattintva hallják amit mondasz Setup, Use push-to-talk key: pipa)
  • karajjj
    #397
    sorry, akkor a forrás írt hülyeséget :D
  • Murder3
    #396
    Jó letöltöttem feltettem utánna mit hogy kell csinálni mert sehova sem enged semit sem beírni.
  • Vándorr
    #395
    Karesz, a két új pályán kb szerda óta lehet játszani :) nem hamarosan ;)
  • Frankus
    #394
    a promo lapokat előrendeléssel lehetett szerezni, illetve a Firedancert a bétateszterek kapták

    amúgy olyanok, mintha az adott lapot kétszer fejlesztetted volna+ kétszer a charge is upgrade is rákerül
  • Frankus
    #393
    http://files.filefront.com/VentriloMIX05exe/;4217048;/fileinfo.html

    google első találat :)
    én is innen töltöttem le...
  • Murder3
    #392
    és honnan lehet letölteni a ventrit?
  • karajjj
    #391
    két új pláya
  • Gatee
    #390
    Azt megtudná nekem valaki mondani, hogy hogyan lesz 1 lapból "csillagos"? (amikor új skint is kap és elég kemény statokat is), asszem ezt hívják promo-nak. :) Szal az érdekelne, hogy ez valami fejlesztés vagy, hogy lehet hozzájutni.
  • davee16
    #389
    Jaa okés akor nem is szenvedek a vebtri kereséssel :D amugy hányan szoktatok fent lenni ?
  • Vándorr
    #388
    már van ventri a magyar közösségnek, bárki használhatja ingyen, azért van:
    (ircn ottvan minden adat, de leírom)

    Hostname: pvp.silverwing.hu
    Port: 3790
    Ventri jelszó: fapapucs

    IRC: Quakenet-en battleforge.hu
  • Murder3
    #387
    Hát én délelőtt általában nem szoktam csak délután.