2026
BattleForge
  • Montly
    #506
    Electroshock köszi szépen, sokat segítettél! :) Este le is tesztelem a game-t és ha tetszik meg is veszem.
  • electroshock
    #505
    Szia Kry. Onlinekeystore-ról sajnos semmit sem tudok mondani, hogy megbízhatóak-e vagy sem, én a www.g2play.net-et tudom ajánlani, ahol vettem 2 battleforge-ot is meg pontot is, és eddig jó volt minden(egyszer nem küldtek kulcsot, de utólag elküldték mikor irtam nekik), itt a játék 23.4$. Minden kártyát belehet sorolni ritkaság szerint, vannak a common(átlagos), uncommon(átlagon felüli), rare(ritka) és ultra-rare(nagyon ritka) lapok. Egy booster tartalmaz 5 common, 2 uncommon és 1 rare vagy ultra-rare lapot (elméletileg minden hatodik csomagban van ultra-rare). Ez a booster 250 battleforge pontba kerül. A Tome 1250 pont(tehát mintha 5 boost-ert vennél), és 6 darab boostert tartalmaz (tehát 1 ajándék). Ezeket a tome-okat pvp paklik csinálására is lehet használni, amiben csak az adott 48(6booster = 48 kártya) kártyát használhatod fel. Nincs a játéknak előfizetése, viszont lehet venni hozzá 500, 1000, 2250 pontot amiből ggazdagíthatod a gyüjteményt (érdemesebb újra megvenni a játékot, az olcsóbb). A replay-eket meg a dokumentum mappádba van a battleforge/replay mappába kell betenni, és akkor a játékba a profilodnál tudod megnézni. :) Játékban Edemhchead néven megtalálsz, ha lenne még kérdésed. Üdv
  • Kry
    #504
    Köszi Tocsek, közben felmerült bennem még egy-két kérdés elöre is bocs a fárasztásért :D
    Szal ezt a keystoreos dolgot én is kérdezni akartam, mert most ott hihetetlen olcsón megleehtne venni.
    Tegnap ahogy játszottam a triallal, egész sok mindenre rájöttem, vagy legalábbis kapisgálom már, de azért mielött áldoznék rá pénzt, lenne pár dolog amiről tudni szeretnék például hogy: van a booster pack, és a tome pack, na most, a booster 8 random lapot tartalmaz, azt irja a játék, de a tome pack az pontosan hányat tartalmaz?
    Vmint itt sg-ről letöltöttem azt a replayt amit benyomtatok, de a játékon belül hova kell azt másolni, mert én nem találtam semmi replay nevü mappát :S és a játékon belül sem találtam oan menüt ahol megtudnám nézni :D
    Egyelöre ennyi kérdés asszem, köszi a válaszokat :D és bocs a fárasztásért.
    ja megm ég talán annyi, hogy ahogy néztem van friend list és majd pls adjátok már meg a neveteket, hogy felvegyelek benneteket

  • Montly
    #503
    Sziasztok!


    Nekem az lenne a kérdésem, hogy valaki vásárolt már az Onlinekeystore.com-ról? Ha igen pls mondja már el a véleményét! Jelenleg itt láttam legolcsóbban a full játékot. Thx előre is :)
  • ToCsEk
    #502
    pve azt tudja mint a coop-op mód, vagyis barátokkal viszed a küldiket/mapokat és upgrade kártyákat kapsz ha teljesíted őket :)

    előfizetés nincs, elég ha megveszed eredetiben :)
    booster pack 250bf pont :) amiért 7 random lapot kapsz :)
    ha megveszed az eredeti gamet kapsz 16 lapot mind a 4 fajtól és 3000bf pontot
  • Kry
    #501
    Sziasztok
    Jelenpillanatban töltöm a játék demoját, és néztem videókat illetve olvasgattam is (a mai napom rászánva) a játékról. Az ilyen gyüjtögetős kártyajátékokat nagyon szeretem kiskorom óta, illetve a stratégiát is, így szerintem tecceni fog a játék, csak attól félek hogy szaggatni fog a gépemen :(
    Ha viszont türhetően futna, és meg is szeretném, akkor már holnap megvenném.
    A kérdésem az lenne (nézegettem itt sg forumon, lehet elkerülte a figyelmemet a válasz) hogy, azt nagyjából vágom hogy van pvp és pve, de a pve-nek van vmi értelme? tehát kapsz érte lapokat, vagy vmit? A másik hogy van-e vmi előfizetése a játéknak vagy csak elég eredetibe megvenni?
    Illetve láttam több webshopba vmi booster packet, azt megéri-e megvenni?

    bocs a sok noob kérdésért, de szeretek előre tudni mindent
  • ToCsEk
    #500
    ma game valaki, valamikor?
    kellene help 2pve meg akár 4pve standard (2.szint) mapokhoz :)
  • electroshock
    #499
    Ja, ahogy Murder is mondta. battleforge.com-on töltsd le a demót :) ha megveszed ott beirod a cd kulcsod aztán meg is vagy.
  • Murder3
    #498
    próbálkozz a demoval talán mert a béta már megszűnt.
  • EK1TEP
    #497
    Sziasztok!

    Ma ki szerettem volna próbálni a bétát fel is raktam e-mail és jelszó beír (létező EA Account!) utána play és kiírja a következőket: "Download Failed!Reasons:Not Found Request aborted"

    Ilyenkor mi a teendő?
  • electroshock
    #496
    Tegnap Dodzyllával voltunk pár 2v2-t, feltettem kettőt, aki teheti lesse meg :)
    első
    második
  • Murder3
    #495
    Én ahányszor 1v1-eztem mindig ilyen szörnyeket hívtak rám csak egyszer nem de én nem sok 1v1-et játszottam.
  • electroshock
    #494
    Nem is értem mi a bajod a harvesterrel, és hogy függ össze ez a kiegyensúlyozatlansággal. Harvy kerül 300 powerbe. Ha látod 2 shadow wellje van és a tökein ül, gondolhatod mire vár. :) Buta vagy ha megvárod. Ha van nature orbod buta volt hogy lehozta a harvestert, mert semmi esélye sincs. Harvesternek kell még life weaving meg unholy power hogy igazán erős legyen. Az meg már 470 power(ha jól számoltam?), amiből azért te is megtudod védeni magad.
    Másfelől a győzelemhez nem feltétlen kellenek drága lapok, nem kell sokat költeni a játékra(ha pvpzni akarsz). Melyikőtök látott már 1v1be pl avatart vagy juggernautot jó néhányszor? Kétlem, hogy bárki is, ha meg igen, hiba volt megvárni a kijátszását.
  • donatus13
    #493
    Nem leszídásként mondtam :D félre ne értsd sima kérdés lett csak kicsit dúrva hangnemben de az véletlen lett olyan:D
  • Filder
    #492
    A megjelenéskor ígérték a fejlesztők (úgy rémlik a Battleforge honlapján olvastam), hogy áprilisban új pályák és új lapok jönnek.

    A hozzászólásod után kicsit átgondoltam mit is jelenthetett ez, s úgy tűnik túlkombináltam. Én a honlapon olvasottakat úgy "értelmeztem", hogy az új lapokon új alapegységek lesznek.
    Ehelyett az új pályákhoz "csak" új upgrade lapok tartoznak.

    Bocs, ha valakit meggondolatlanul félrevezettem.
  • Frankus
    #491
    Mi erről beszélünk:

    http://www.bfcards.info/search.php?id=3008

    Tegyük fel shadow az ellen, te zöld/vörös.

    Ledobsz egy dínót, elfutsz az első wellig, épít, futsz tovább középre, orb
    Ez került neked 310 be.

    Ő ledob egy lovast, fut az orbig ledobja és vár 300 ig míg jön a havester: ez kerül neki 70+150+300=420 ha well is épít akkor 520

    te a különbségből ledobsz két Firestalkert 140 ért és elindulsz felé. Most ő vagy védekezik, vagy még javában várja a harvestert. Ha várja akkor lehet hiába várja, főleg ha wellt is húzott. De tegyük fel lejön.

    Akkor vígan ellövöd a rootot és lelövik a dínok.

    Persze ha várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön és sz..ból akarsz várat építeni, akkor valóban kiegyenlítetlen a játék :)
    Millió ilyen példát lehetne hozni....
  • Murder3
    #490
    A gyökérfogás kb hány spikeroot kell hozzá?


    Az a baj hogy amikor 2 orbnál mountainerek féle szörnyeket hoz le vagy megvan neki a 3 orb oszt jön az avatarral azok ellen nem tudok mit csinálni még ha le is győzök eggyet ő addigra már jön a másikkal.

    Mondjuk én nem nagyon tudok még pvp-zni:)
    De egyszer votl 1 fej fej melleti 1v1-em ahol az ellenfelemnek nem voltak giga ur lapjai.
    Csak az döntött hogy őneki a végén több pontja lett mert a falakat felhúzta.
  • pitlord
    #489
    Gyökérfogás -->Harvester halott! Itt a kiegyensúlyozottság nem msot találtam ki hanem tapasztaltam és igen nekem volt Harvesterem abban a menetben,de azóta álltalában már a másik oldalon szoktam lenni:P
  • donatus13
    #488
    Az ,hogy gyerek jött harvesterrel én kb 3 burrover 2 shaman 3 csapat íjász még két csapat ghostspears mindet kinyírta hol itt a kiegyensúlyozottság???10 az 1 ellen...
  • Frankus
    #487
    Itt most az EA nevű piciny cégről beszélünk. Tudod Sims meg ilyesmi :)

    Ha az eladások jók lesznek, akkor tuti dobálni fogják ki a kiegeket, amik valszeg már kész vannak. Mindenki ezt csinálja. Kiadja a játékot pár pálya, egység nélkül, amit aztán kidobnak egy viszonylag hamar jövő kieggel. Ha az is eladható, akkor sorra jönni fog a többi.
  • Frankus
    #486
    Nem értem mi a bajotok a pvp -vel?

    Három út van:

    1, Kitalálsz egy megagiga kombót összeszeded a lapokat, tökélyre fejleszted vele a játékot és hajrá (általában a kártyás gyűjtögetős játékokban is mindenki ezt csinálja) Viszonylag kevés befektetéssel, sok játékkal nagyon jó eredményeket érsz el.
    2, Sokat költesz rá, de mindig változtatod a paklid és variálsz. Ez is lehet sikeres, de a sok tápos lappal is lehet veszíteni ha béna vagy
    3, Tome paklit regisztrálsz. Ez lutri, de ha néhány alap lappal tudsz játszani (lásd első pont) akkor itt is jó eredményeket érsz el. HA pedig mákker IS vagy és kapsz egy jó lapkészletet akkor tarolsz. De itt is igaz. Ha bénázol akkor lehet bármilyen jó a lapkészleted akkor is kikapsz egy jobb játékostól, aki jobban ismeri a kombinációkat...

    Hol itt a kiegyensúlyozatlanság?
  • Murder3
    #485
    hát a pvp az igen szar de ha gyűjtesz egy jó paklit akkor már nem annyira rossz a helyzet.
  • donatus13
    #484
    Csinálhatnának egy szavazást hiv oldalon ki mit gondol a játékról így kompletten, szerintem az elképzelés kiváló , csak a megvalósítás trehány, ekkora unbalanced egy szarral nem találkoztam mint a battleforge:) pve ben nem mutatkozik de pvp a béta óta szinte csak romlott.Starcraft hoz ez a játék sehol sincs egyenlőre de bízok benne ,hogy a fejlesztők folyamatosan balancolják majd mert ha nem akkor a pvp nek értelme nem marad.
  • Murder3
    #483
    Ha már itt tartunk valaki segítene, hogy a paypalon hogy a 4 jegyű biztonsági kódot hogy lehet újra leküldetni és hova kell írni?
  • donatus13
    #482
    és ki mondta ezt ,hogy nem sokára újabb lapok jönnek , én még sehol nem láttam
  • Filder
    #481
    Ez 10000 BF pont 60 dollárért elég komoly. Az igazi fanatikusoknak ezt érdemes venni szerintem. Főleg, hogy hamarosan újabb lapokat fognak kiadni.

    (Bár most éppen nem kapható.)
  • electroshock
    #480
    Hát igen, egyértelmü, hogy a teljes játék megvétele sokkal jobban megéri. Na de 11500ért már a boltba is megkapod, az biztonságosabb, másfelöl itt csak 16.6€ a teljes játék 3000 ponttal. Ez éri meg a legjobban, csak most out of stock a battleforge :)
  • Zargas
    #479
    Egyébként ha már az ember BFP-t akar venni a g2playen, akkor érdemes újra az full játékot megvenni... mégis csak 3000 pont plusz az alapkártyák amiből nem baj ha több van, mivel az upgradek miatt jól jön a 3... Egyébként tényleg dollárban éri meg vásárolni, és még a lengyelek pézével is jobb az ár mint euróban. Itt vannak az árak mai árfolyamon.
    1000 BFP - 6,90 EUR (1991 HUF)
    FULL GAME - 17,99 EUR (5190 HUF) ---> 1730/1000 bfp
    1000 BFP - 8,34 USD (1769 HUF)
    FULL GAME - 21,74 USD (4611 HUF) ---> 1537/1000 bfp
    1000 BFP - 30,02 PLN (1935 HUF)
    FULL GAME 78,26 PLN (5045 HUF) ---> 1682/1000 bfp
    1000 BFP - 226,70 CZK (2439 HUF)
    FULL GAME - 591,06 CZK (6358 HUF) ---> 2120/1000 bfp

    ..., hogy az összehasonlítás teljes legyen itt vannak a hivatalos oldal árai:
    500 BFP - 4,99 EUR (1440 HUF) ---> 2880/1000 bfp
    1000 BFP - 9,99 EUR (2882 HUF)
    2250 GAME - 19,99 EUR (5767 HUF) ---> 2563/1000 bfp
    FULL GAME (+500BFP) - 39,99 EUR (11537 HUF) ---> 3296/1000 bfp

    Szóval vannak durva különbségek... Ha újra kezdeném én így csinálnám. Sajna csomagokat bontottam ami nagyon nem éri meg, mert laponként olcsóbb a buli.
  • ToCsEk
    #478
    murder sry de 1 személyes küldit csináltam így csak most láttam hogy írtál :) még gamelek amugy
  • ToCsEk
    #477
    nah én elmentem gamelni, megtaláltok tocsek néven :)
  • Murder3
    #476
    áá nem igaz pedig én fent voltam na midn1.

    Közbe valahogy összekuporgattam 50bf-t és vettem belőle 1 spore launchert és egy kobold engineert még maradt 10 bf-em.

    Pedig most jól be akartam vásárolni de még nem jó a paypalom addig nem fog menni:S
  • electroshock
    #475
    én most jövök fel gamelni :P
  • ToCsEk
    #474
    hopsz nem figyeltem az időt :S
    gamel még valaki?
  • Murder3
    #473
    és hogy lehet simán leküldetni?
    tudod azért kérdem mert nem értem az angolt.
  • Pio
    #472
    Simán le lehet küldetni és elég egyértelmű az is, hogy hová kell beírni. FEjből nem emlékszem, de nézz körül paypalon és tuti megtalálsz mindent.
  • Murder3
    #471
    na amúgy hova kell beírni a 4 jegyű kódot?
  • Murder3
    #470
    Nme lehet vhogy újra leküldetni a 4 jegyű kódot a paypallal?
  • Murder3
    #469
    Elvileg azt írták hogy a bankszámlakivonatba is leküldik a kódot.
  • Pio
    #468
    Azért, mert kapsz valami 4jegyű kódot és azzal kell aktiválni a bankkártyádat.
    Amit én aktiváltattam vele az a telefon SMS értesítéses volt és a 400 forintos levonásról szóló SMS végén voltak ott az aktiváló számjegyek. Ha nincs SMS értesítés, akkor nem tudom hogy juttatják el Hozzád az adatokat...
  • Murder3
    #467
    én benne vagyok:)