2354
  • TDC Geronimo
    #994
    Mennyi ramod van amúgy?
  • TDC Geronimo
    #993
    Nincs benne rendes LoD system még és a map háromnegyedét betölti memóriaba kb ezt írta denny mantison pár napja.
  • Torzonborz
    #992
    szerintem local bár utalást nem találtam még rá hogy milyen .

    leszedtem az új klienst. akad majdnem minden fordulásnál , egyelőre zabálja a memóriát és iszonyatosan swapel legalább is nálam .
  • Archenemy
    #991
    Őőő a banking az local vagy global? vagy nem tudni, mert egy bank van a világon? :p
  • TDC Geronimo
    #990
    patch note akit érdekel.
  • TDC Geronimo
    #989




  • TDC Geronimo
    #988
    Ja nem hát mind1 majd feltöltöm akkor :D
  • TDC Geronimo
    #987
    Néhány kép leakerzről remélem beteszi. Craftolt armorok meg fegyó.





  • DragonKnight
    #986
    AIM bot, autoattack and autokill és auto gold dupe nélkül nem kell.
  • Torzonborz
    #985
    még jó + radar , teleport , speedhack ... :D
  • TDC Geronimo
    #984
  • Archenemy
    #983
    Kérdés, hogy a hackelt kliensben is benne lesznek-e ezek a featurek :p
  • TDC Geronimo
    #982
    szerintem csak simán szartul renderelte le a videót :D
  • lennyke
    #981
    Most néztem ezt a videt, ezek szerint a hallás is tompul sisakban:O
  • Torzonborz
    #980
    mivel alfa ezért még nincs piac meg ilyesmi. remélem AH nevű baromság nem is lesz benne .

    jelenleg minden fa harvestelhető meg minden kavics ami annak néz ki . de ez is csak korai fázisban van szóval nem igazán érdemes még beszélni róla.
  • Archenemy
    #979
    Oksa. Még egy kérdés lehet? Több féle resource node van, pölö van külön feketefa meg fehérfa meg vasfa meg anyámkínja, vagy csak "fa" van, amiből vagy ez, vagy amaz esik? És ha mondjuk vagdosol egy fát, abból mindig ugyanaz esik (mint EVE pl), vagy mint a DF-ben, hol resin, hol wood, hol akármi?

    Ugyanez kövekkel, vasakkal, hogy megy? Fog-e változni? Stb. Bocs, hogy itt a master pvp-seket ilyesmikkel zaklatom, de ezek engem tökre érdekelnek, és a crafting system elég jónak tűnik eddig.

    Még egy, kereskedés lehetőségei hogy vannak/lesznek? Universal banking van, vagy local? AH, player market, ilyesmi még semmi nincs? Gondolom a gáma most még erősen alfa, de hátha a mostani játékosoknak van erre jobban rálátásuk, mi hogyan lesz.
  • Torzonborz
    #978
    igen "ívben" lő az íj.

    Archenemy : harvest nagyjából olyan mint DF-ben . kezedbe veszed a kis baltád oda mész a kiszemelt célponthoz és kibányászod ami kell.
  • lennyke
    #977
    "Hogyha arra gondolsz, hogy távolabb kell ívet számolni a találathoz azt nem tudom viszont."

    Erre lennék kíváncsi. Régebben írták, hogy nem biztos, hogy beteszik, YT-n íjászos videóban meg túl közelre célozgat az emberke, nem látszik.
  • stevyxix
    #976
    Én nem íjászkodtam még, de biztos, hogy célozni kell, mikor közelharcot vívsz akkor is el kell találnod a célt nem elég felé suhintani, számít a távolságod az időzítés, ha ő kitér valahogy akkor hiába suhintasz a közelében.
    Hogyha arra gondolsz, hogy távolabb kell ívet számolni a találathoz azt nem tudom viszont.
  • lennyke
    #975
    Megcsinálták végül az ívben lövést (szögszámítás, stb), vagy elég előre lőni és odamegy ahova akarod?
  • TDC Geronimo
    #974
  • Archenemy
    #973
    HUNCrassus: Sztem ebben is hasonlóan van, mint a darkfallban, azaz nincs megmondva, hogy na te születésedtől fogva druida vagy, hanem amerre fejleszted a karidat. Ha íjászatban fejleszted, íjász leszel, ha mágiában, mágus, stb.

    Torzonborz: A nyersanyagok összegyűjtése, harvesting hogyan megy? A crafitngról láttam már videót, az elég komolynak tűnt.
  • s0n1c
    #972
  • [HUN]Crassus
    #971
    mindenki warrior?
  • TDC Geronimo
    #970
  • Torzonborz
    #969
    /remeg
  • TDC Geronimo
    #968
    10 nap azt megyek én is elvileg -.-
  • Torzonborz
    #967
    jóvan majd lesz . :P
    shortbow-al lőttem pár malacot meg mittomén mit. hát eléggé kicsi a hatásos lőtáv. meg bele eresztettem a képen látható világosabb plate-s csókába is párat de elég karcsú volt a sebzés. rajtam csak cloth van...belém lőtt 2öt és már nyekkentem is . :D
  • TDC Geronimo
    #966
    ja, képet még! :D
  • Torzonborz
    #965
    persze , előző kliensben is benne volt már. megpróbálok összehozni majd én is csak harvestelni kell. most 2 íjat csináltam short és longbow-t. az utóbbinál ki is írta hogy még túl erős nekem és nem tudom jól használni.
    azért remélem feltünt a képen a floating text is. :)
  • TDC Geronimo
    #964
    wow már ilyeneket is lehet craftolni? :o
  • Torzonborz
    #963
    egy kis plate party.


  • Torzonborz
    #962
    elvileg idén. szerintem max jövőre de majd meglássuk.
  • vear
    #961
    Hopp. Ez a kép igen sokat változtat a cucc megítélésén. Mikorra várható a megjelenés?
  • TDC Geronimo
    #960
    nem. weeeeee! :D
  • Torzonborz
    #959
    és nem kell leszedni új klienst ? húúúúú :D
  • BEAST #958
    soon!
  • TDC Geronimo
    #957
    Server DOWN, uploading new version. Patch 0.3.1.3 coming soon

    Na ugrottak egy tizedet! :D
  • TDC Geronimo
    #956
    Még mindig a szerver stabilitásnál tart a tesztelés. A kliens meg ennek megfelelően le is van csupaszítva teljesen.
  • Lonni
    #955
    Nagyon vagány.
    Most hol tart a tesztelés?
    Solo content több van mint DF-ben, vagy erről mér korai nyílatkozni?