2354
  • TDC Geronimo
    #1034
    véletlen volt! -.-
  • Torzonborz
    #1033
    Yo ho ho ho... Yo ho ho hoo. :P
  • BEAST #1032
    Milyen jo! ...
  • Torzonborz
    #1031
    hehe npc-k milyen jók fegyver skill húzásra :D
  • 0Fritz0
    #1030
    Jófélék
  • TDC Geronimo
    #1029
    Berakok pár képet így a nagy pangásba.











  • TDC Geronimo
    #1028
    Igen, preorder mellé járt a beta is
  • Denes888
    #1027
    EZ a játék fizetős beta(alfa) ?
    Kipróbálnám, de ha jól értettem a pre-orderesek kapnak cask beta key-t.
  • Torzonborz
    #1026
    player loot se müxik.
  • TDC Geronimo
    #1025
    Altabnál crashelt és most ezzel a karival megint ugyanaz a fatal error :s Asszem megvárom hétfőt
  • TDC Geronimo
    #1024
  • TDC Geronimo
    #1023
    Na csináltam új karit beengedett. Mondjuk érdekes ez a flag rendszer még. Megütöttem egy tagot aki öldöste embereket,de utána nem bántottam. Majd egy másik elkezdte PKni őt és amikor meghalt folyamatosan kaptam murder pontokat. A végére meg piros flages lettem :D

    "Blood will now show up on your armor, if you want to clean it up take a bath!" Ez meg tényleg poén. Tiszta vér volt már tag :D Meg az is jól néz ki, amikor mellettem ölnek meg valakit és véres lesz a "kamera"
  • TDC Geronimo
    #1022
    Nekem fatal errorozik betöltésnél, de jópár embernél csinálja. Állítólag új karit csinálsz annál jó lesz vagy, ha letörlök egy könyvtárat, amit leszed updater megint.
  • Torzonborz
    #1021
    Én be tudok lépni , csináltam is magamnak pár cuccot :
    bőr páncél szett ( vmilyen scout armor a neve ) , asszimetrikus íjat , kite shildet meg tőrt.
  • TDC Geronimo
    #1020
    crashel betöltésnél -.- Asszem szüneteltetem ezt, amíg nem kerül bele valami
  • Torzonborz
    #1019
    van új kliens. ez kifejezetten tetszik :
    "Blood will now show up on your armor, if you want to clean it up take a bath!"

  • Torzonborz
    #1018
    ja csak az AI nem megy így nincs npc/mob szóval kb semmit sem tudsz csinálni :D legalább is hétvégén ez volt. egyedül bolyongtam :D
  • TDC Geronimo
    #1017
    Simán megy 1 napig már. Fixek miatt állítják le javarészt. Nem nagyon crashelget már.
  • Torzonborz
    #1016
    azért jó lenne ha server stabilitást megoldanák végre mert elég gáz hogy nem képes 1 napig normálisan menni. főleg hogy elvileg béta .

    ps : pedig alfa :P
  • TDC Geronimo
    #1015
    Ne kérdezd, hogy hol van, mert fogalmam sincs :D

    Biztos valami underground hely lesz.
  • Torzonborz
    #1014
    mi ez vmi cave entrance ? hun van ?
  • TDC Geronimo
    #1013


    Zárva volt sajna, de kíváncsi vagyok mi lesz itt majd :o
  • Torzonborz
    #1012
    ehh túl hosszú nincs kedvem végigolvasni :P
  • TDC Geronimo
    #1011
    Tegnapi QnA első és második része. Rengeteg dolog hangzik el, akit érdekel olvassa el.
  • Torzonborz
    #1010
    tegnap este benéztem de még nincs benne lod. most meg vmi quickfix lesz .
  • TDC Geronimo
    #1009
    Na kezdenek alakulni a dolgok
  • TDC Geronimo
    #1008
    bent voltam ma, de szar a gépem és 20-30 percenként kikapcsol valamiért 3Ds terhelés alatt szal elég gáz volt de 3* nekifutottam. Eljutottam nagynehezen faluba ott kértem a kezdő baltát meg ruhát. Voltak kb 40en, de az fpsen meg is látszott. 20-30 körül volt árnyékok nélkül. Máshol vígan megy 60al szal valóban kell ez a cucc bele :D
  • Torzonborz
    #1007
    nna ez jól is fog jönni.
  • TDC Geronimo
    #1006
    "We still have a few issues left with the server stability, but we now have login servers up and runing 24/7.
    We have stripped down a few features to get high stability fast before we start add our features again.
    We only have medium package atm and because of no massiveLods the performance is not optional yet. We are aiming to release the massiveLod system this or the next Friday with some performance improvement."

    Henrik mai updateje
  • TDC Geronimo
    #1005
    Amikor aktiválják C-t
  • Torzonborz
    #1004
    Te mikor jössz ?
  • TDC Geronimo
    #1003
    Neveket írd fel és reportold őket. Jól ki lesznek tiltva betaból azt nézhetnek. Seb megmondta múltkor, hogy akik ész nélkül gankelnek és mást akadályoznak abba, hogy normálisan teszteljék a gamet azokat kidobja :D
  • vzajcev
    #1002
  • DNDN
    #1001
    Grat
  • Solid Snake
    #1000
    TÉK
  • Torzonborz
    #999
    nna megjelentek az első idióták akik a nem védett városokban gankelik a népet megállás nélkül.
    egyébként lejjebb vettem a felbontást 1024*768-ra és így már egész tűrhetően megy de azért néha swapel még. csak randa meg nagy az UI :/
  • TDC Geronimo
    #998
    ez egy bug volt, amit jelentettek mantison is. Ez nem hack -.-
  • BEAST #997
    Oke, sinen vagyunk!
  • lennyke
    #996
    flyhack
  • Torzonborz
    #995
    2 gb de akkor ezért swapel ennyire.