2354
  • Morinad
    #1074
    Nekem reggel óta frissíti és 1/3.5 GB-nál jár. Nem egy villám.
  • BEAST #1073
    beta kliens frissitgetest :p
  • TDC Geronimo
    #1072
    ?
  • BEAST #1071
    Pedig AoCnal birtad :DDD
  • TDC Geronimo
    #1070
    Ja, de szerintem le se szedem. Majd az újat hétfőn. Patcher nem megy meg amúgy is fos. Most a torrent meg még döglassú. Hétfőivel meg elvileg jön content is ugye. Egyre szarabb lesz ezt töltögetni mindig, mert egyre nagyobb lesz :D
  • Torzonborz
    #1069
    jah fen van már az új kliens is.
  • TDC Geronimo
    #1068
    Na ma patch, hétfőn meg már elvileg jön valami content is bele végre, hacsak nem basznak el valamit a patchel
  • RaSzTaH
    #1067
    trendi!
  • Torzonborz
    #1066
    nnaaa srácok csak semmi személyeskedés .
  • s0n1c
    #1065
    miért kell egy Wildor hasonmás minden topicba...?
  • Tomy Lee
    #1064
    lol mekkora idióta vagy:DD
    Megyek is b+ és te továbbra is maradj itt és mutogasd a semmitmondó screenshot-okat amiért jól picsán kéne rugni téged mivel nem lenne szabad ezt itt tenni,nub..
  • stevyxix
    #1063
    Menj vissza GW-ni inkább (így mindenki jobban jár, hidd el).
  • TDC Geronimo
    #1062
    Állítólag már kijavították a fatal erroros hibát, de a patch nem jön csak hétfőn majd... :s
  • Torzonborz
    #1061
    nahja amíg egy hétvégét ( péntek este - hétfő reggel ) nem tud stabilan menni a server addig mással nem érdemes erőlködniük.

    hétvégén is megjött a kedvem hogy húúú na most aztán belépek és harvestelek/craftolgatok egy jót aztán lóf@aszt mert nem ment a server.
  • TDC Geronimo
    #1060
    Hát az biztos, hogy ebből még egy jó ideig semmi se lesz. Nem annyi van kész a játékból, mint amennyit most látunk, de ameddig a szerverstabilitás ilyen fos, addig nem is lesz benne semmi. Ezután jön csak a MassiveLoD system, utána meg a content, amit már ígértek előző hétre meg azelőttire meg a mostanira is :D Szal ameddig az nem jön, addig nem is lesz benne semmi.
  • Torzonborz
    #1059
    höh Bethon Te is bent vagy ? :D

    egyébként a bazi nagy 2 kezes fegyverek ( great sword , bard ) elég durvák.
  • Morinad
    #1058
    A játék még nagyon-nagyon (nagyon, nagyon) béta. Egyelőre a grafikai motor is teljesítmény gondokkal küzd az UI szintén és gyakorlatilag a játék többi része meg nincs meg. Szerintem ebben az állapotban nem nagyon lehet semmit megjósolni. Ebből még bármi lehet. (az íjászat nagyon tetszik, de más fegyverrel még semmilyen veszélyeset nem tudtam tenni)
  • Torzonborz
    #1057
    egyszer már linkeltem de tessék még egyszer :
    miért is ez a neve.

  • RaSzTaH
    #1056
    valószínűsíthető, hogy nem nagyon olvastál utána semminek se a játékkal kapcsolatosan, megnéztél egy jútyúb videot?
    Magyarok közül biztos nem sok embert érdekel, de ha jól tudom elfogyott az összes account amit kidobtak !alfa/béta! állapotban is...
    Bár nem érdekel a játék annyira, hogy megvegyem valószínűleg nem is az én stílusom, csak nem láttam semmi magyarázatot a mondataidban, miért is lenne bukás a játék :)
    "Mortal,ha meghalljuk ezt a szót semmi az ég világon nem ugrik be se történelemhez nem kapcsolódik sem legendához semmihez." <- olvass kicsit a fórumukban, amúgy Fantasy mmo?! kitalált világ, csak egy példa: guild wars-ot mikor először megláttad tudtad, hogy mi is a lore? ( nekem semmi nem jutott akkor eszembe róla )
  • Tomy Lee
    #1055
    Abból,hogy:
    Bemutat 1 világot de milyet?Milyen sztorit lehet írni erről?Mortal,ha meghalljuk ezt a szót semmi az ég világon nem ugrik be se történelemhez nem kapcsolódik sem legendához semmihez.
    Adott az alfa/béta vagy milyen klienst lehet beszerezni nemtudom de nem sok embert izgat ez már most úgylátom.
    Ez a graf idáig nem sokat mutat.Ezek a karakterek,npc-k,armor-ok fegyverek nekem ócskának tünnek.
    Ennél lehetetlenebb időben "rétegjátokot" készíteni merész.Lehet kicsit erős volt ez a bukás de én így gondolom az lesz:C
    Félre ne értsd nem ezt kívánom nekik sőt én nem is szeretem ha 1 mmo erre a szintre kerül de ebben a játékban nem látok semmit
  • Torzonborz
    #1054
    1 kicsit korai még erről beszélni

    2 senki se várjon wow szintű előfizetői bázis. sandbox+ffa pvp+full loot garantálja hogy réteg játék lesz.

    3 picsába RaSzTaH megelőzött :D
  • RaSzTaH
    #1053
    egy rétegjátéktól szerintem ne várj milliós előfizetési bázist, ám a bukást miből jósoltad meg?:)
  • Tomy Lee
    #1052
    Hát ha nem akarnak hatalmas bukást(igaz mindenképp az lesz csak nem mind1 mekkora:) akkor megvárják míg lemegy a mostanában megjelenő mmo-k+kiegészítők láz aztán piacra dobják úgy 2011 környékén full kész állapotban szinte bugmentesen.Ha nem és elsietik akkor evidens mi lesz a sorsa..
  • TDC Geronimo
    #1051
    oh ty :D
  • Torzonborz
    #1050
    követ bányászik - reprocess - pig iron - reprocess s voilá lőn steel. leatherhez ölj disznót és amit abból lootolsz szintén reprocess. wool nem tudom azzal még nem találkoztam.
  • TDC Geronimo
    #1049
    Amúgy ilyen woolt, steelt meg leathereket honnan szerzel? Láttam már embereket tökig fényes páncélokba akik 2hiteltek kb akkorákat csaptak :D
  • TDC Geronimo
    #1048
    Rájöttem közbe, hogy a szolgáltatómnál lehet valami -.-
  • TDC Geronimo
    #1047
    Hm tegnap estefele ledobott ircről és azóta unable to connectet ír, de másnak meg megy. Nemvágom.
  • Archenemy
    #1046
    Na elolvastam a hivatalos oldalon, valami hibrid rendszer van, hogy jópár skill használattól növekszik, meg van pár, amit be kell állítani, hogy "tanulja", mint az eve-ben.

    http://www.mortalonline.com/attributesskills

    Skill Categories szekció
  • Archenemy
    #1045
    Jó topikba írtam, legalábbis szerintem. Most lehet, hogy keverem egy másik játékkal, de mintha ezzel az lett volna, hogy olyan lesz, mint az EVE fejlődése, csak annyi különbséggel, hogy nem egy skillt kell beállítani, ami aztán fejlődik, hanem kapod az xp-t (jó skillpontot, tökmindegy, aki akarja, érti), amit aztán úgy osztasz el, ahogy akarsz. De most elbizonytalanítottatok, megnézem a hivatalos oldalon.
  • BEAST #1044
    Malav nyelven annyit jelent hogy Henrik haverja :d ... de ez mar tul van a baratsagon
  • Jockey
    #1043
    most nézem az aláírásod, mi az a HEnrik matekja? nem vágom
  • stevyxix
    #1042
    Szerintem rossz topikba írtál ...
  • Torzonborz
    #1041
    miva' ? oO
  • TDC Geronimo
    #1040
    milyen xpt?
  • Archenemy
    #1039
    Bakker nem úgy volt, hogy "magától" kapod az xp-t, offline is, amit aztán úgy osztasz el, ahogy akarsz, kiküszöbölve ezt a grindeléses mókát?
  • Torzonborz
    #1038
    és ? mondtam már hogy jelenlegi állapotán nem várok túl sokat a játéktól.

    ha ilyen tempóban haladnak jövő ilyenkorra sem fog megjelenni.
  • BEAST #1037
    Aztan majd arra ebredsz hogy bilibe log a kezed :d
  • Torzonborz
    #1036
    mivel skill alapú a játék ezért persze hogy lesz benne skill húzás az hogy az npc-n most lehet...na bumm alfa :P
  • Jockey
    #1035
    no nee, itt is ez lesz? npc meg player bokodes skillhuzasra?