2354
  • szabi34
    #1114
    oké, Köszi.
  • TDC Geronimo
    #1113
    Megjelenés után 1 hónappal jár le acc
  • szabi34
    #1112
    Hali
    Ha én a Block D-ben vagyok akkor csak szept 14-ig játszhatok vagy utána is?
  • TDC Geronimo
    #1111
    [18:47] <%Sone> Corruption = 2.0s
    [18:48] <%Sone> thunderlash = 2.8
    [18:48] <%Sone> fulmination = 2.8
    [18:48] <%Sone> lesserhealing = 2.8
    [18:48] <%Sone> purify = 1.2
    [18:48] <%Sone> spurt = 1.1

    Cast timeok elvileg a fix után. Azt is elmondta, hogy ezek állítólag a combat magicek, vagyis amolyan meleecastereknek,combatmageknak való, mint a hox volt aocba -.-
  • TDC Geronimo
    #1110
    állítólag bugos volt a cast time azért volt instant a heal is meg minden. Heal elvileg valami 2.8 sec cast lenne. Javítva van, "quick fix" majd jön! :D Remélem tag csinál patchet megint, aki múltkor.
  • TDC Geronimo
    #1109
    hát ja, de magicnél jobb :d
  • Torzonborz
    #1108
    csak úgy tesztelni. bár a combat is egy nagy bullshit még.
  • TDC Geronimo
    #1107
    Kiraktam. Amúgy jó lenne ha ezeket az F1, F2 stb keyeket elfelejtenék és átraknák sima 1,2,3 ra a skilleket. Múltkor mondták is nekik ircen. Nem vagyok polip így elég kényelmetlen játszani. Ez a magic így ebben a formában nudli. se reagent nem kell még se semmi, de akkor meg nemnagyon értem, hogy minek teszik bele :p
  • Torzonborz
    #1106
    kösz ezzel már megy.

    spelleket tedd ki toolbarra aztán onnét már lehet nyomogatni .

    találtam barlangot de üres még.
  • TDC Geronimo
    #1105
    van kb 6-7 spell. Abból áll a dolog, hogy rányomsz a spellre, ekkor bechargeolja és megjelenik valami biszbasz effekt előtted, majd rányomsz megint és ellövi :D

    Van valami dot, dispell, kis heal meg 2-3 direkt dmg spell. De elég érdekesen is működik... Ennyire very very basic dolgokat nem tudom igazából minek raknak bele.
  • TDC Geronimo
    #1104
    Sok mindenből nem maradsz ki, mert ez ebbe a formába egy kalap szar :D
  • Burca
    #1103
    Picit bővebben ? :)
  • TDC Geronimo
    #1102
    Ne azzal szedd... 40 megát szedett le nekem 2 óra alatt és kb 400at szedne. Egyik srác csinált patchert ami 67 megás és felpatchelte vele simán. 2 vírusirtóval is leellenőriztem meg megvártam miket írnak, de jó vele. Meg mondjuk mailt nem lehet változtatni szal acclopástól nem kell tartani :D Mindenki ezt szedte le és ezzel updatelte.

    Itt van amúgy
  • Torzonborz
    #1101
    nekem még mindig fut ez a qrva patcher.
  • TDC Geronimo
    #1100
    Hát ez a magic ez...érdekes :d
  • BEAST #1099
    Nem szurke leszel, pontosabban csak te latod magadat szurkenek, hidden criminalnak, senki sem latja rajtad... csak abbol tunhet fel ha megutnek ok nem szurkulnek.
  • TDC Geronimo
    #1098
    Ez a patcher ez kiborító...
  • TDC Geronimo
    #1097
    veniccdán :D

    elméletileg Q4, aztán ki tudja
  • Burca
    #1096
    Én azt szeretném tudni mikor lesz kész és jó-e lesz-e e? :)
  • TDC Geronimo
    #1095
    Aki meg akar tudni elég sok mindent a gameról és nemnagyon olvasgatott utána ezelőtt, az mindenképp olvassa el.
  • TDC Geronimo
    #1094
    mmorpg.comos interjú
  • TDC Geronimo
    #1093
    Loot from other players and specific objects in the world share this system as well and will be colored accordingly. That means it’s ok to loot or interact with all Red and Grey stuff you see, but if you mess with Blue stuff you will become Grey yourself.
  • Torzonborz
    #1092
    erre írtam hogy ezt tervezik. vmi oylasmit írtak hogy meg lehet határozni ki férhet hozzá a lootodhoz ha megdeglesz. pontosabban mindeki hozzáfér csak hát ugye nem mindegy pl hogy kezdő hely közepén gray flages leszel mer' egyből lecsapnak :D

  • Morinad
    #1091
    simán az kellene, hogy ha más hulláját lootolod, akkor kapj flaget. Meg jó ötlet ez a guars hívás, de jobb lenne, ha jönne magától is :)
  • Archenemy
    #1090
    Azé bízom benne hogy valahogy meg lesz ez oldva itt :p
  • Torzonborz
    #1089
    naja most még szabadon lootolhatsz de a terv az hogy ha nem osztod meg a lootod akkor is szürke flaget kapsz.
  • BEAST #1088
    Ezert vannak tarsai, o szurkul, tobbiek majd lootolnak.
  • Torzonborz
    #1087
    de ha megütsz vkit akkor szürke flaget kaspz , ha npc-t ütsz akkor is.
  • Morinad
    #1086
    a védelem abból áll, hogy ha bajban vagy, guards -t kiáltasz és akkor meghalnak a rosszak. De amíg nem ütnek, nem lesz semmi.
    Azért vannak sokan, hogy meghalj, mielőtt bármit tehetsz.

    EVE-Online-ban is volt/van ilyen, de sec status annyira fogy, hogy nem nagyon éri meg.
  • Torzonborz
    #1085
    elvileg védve vagy kezdő helyeken.

    a cucc lejött majd délután megnézem milyen ez a mágia .
  • vear
    #1084
    Pucér gankerek a bank körül, akik heten csapnak le egy crafter, ha az megszólal trade channelen... nájsz?
  • Archenemy
    #1083
    "- Local Storage (banking) is now in effect."

    Sálalá sálalá kereskedők karavánok ártáblázat profit banditák zsoldosok nájsz
  • TDC Geronimo
    #1082
    Hát ma már nem fogom megnézni az biztos, leghamarabb holnap. Jó lenne, ha lenne már egy értelmes patcherjük :s
  • Torzonborz
    #1081
    pár érdekesség :
    - First draft of magic is now online
    - Vendors added (early version)
    - Local Storage (banking) is now in effect.
    - All npc's are now blue flagged, so attacking a npc will make the attacker gray flagged.
  • TDC Geronimo
    #1080
    Na patchelnek. Benne lesz valami kezdetleges magic system. Kiváncsi vagyok rá milyen lesz.
  • TDC Geronimo
    #1079
    Na megy a szerver több mint 10 órája. Kiváncsi vagyok menni fog-e reggelig, de egyelőre úgy néz ki, hogy stabilabb lett a cucc. Jöhet végre a content \o/
  • TDC Geronimo
    #1078
    [17:04] <@Sebastian> lol we are casting magic
    [17:04] <@Sebastian> pwning noobs

    A rohattak :d
  • Torzonborz
    #1077
    pm-ben írd már meg a kari neved. csak hogy tudjam kit ( ne ) üssek :D
  • TDC Geronimo
    #1076
    Fabernum egész pofásan néz már ki :D Craftolgattam pár armort is már. Hétfőn content patch elvileg, jön a magic is végre.
  • Torzonborz
    #1075
    patcherrel ? szerintem hagyd a francba és szedd le a klienst torrenttel. úgy gyorsabb.