2354
  • Torzonborz
    #1194
    map1

    map2

    lehet nézegetni :D

    nem hivatalos de eligazodni jó lesz.
  • Torzonborz
    #1193
    na arra kíváncsi leszek milyen lesz a house/player city mert gondolom akkor már az utóbbi is képbe kerül.
  • TDC Geronimo
    #1192
    Következő patch elég nagy lesz. Primary skillek, housing system, mountok, guild system stb.
  • TDC Geronimo
    #1191
    Itt egy videó róla most találtam. Minősége nem a legjobb, de azért látni a lényeget.
  • Pio
    #1190
    Jöhetnek, ha sikerül legyőznöd a lustaságot. :)
  • Torzonborz
    #1189
    jah ok. köszi majd megsasolom . most mintha nem menne a server :(
  • TDC Geronimo
    #1188
    Nem tudom. Kezdésnél odarakott :D
  • Torzonborz
    #1187
    na és hol van ez a city ? melyik locationhöz van legközelebb vagy hogy lehet oda eljutni ?
  • TDC Geronimo
    #1186
    Néztem. Csináltam is vagy 10 képet, feltöltöttem őket, hogy majd beteszem ide, de feltöltés után elnyomtam véletlen :D

    Lusta vagyok megint feltölteni :y
  • Torzonborz
    #1185
    új patchet nézted már ? van benne 1 capital city. meg kék sasolni milyen lett.
  • TDC Geronimo
    #1184
    régi combat betas videó. nem tudom miért csak most postolták ki, de ez az arena jól néz ki
  • TDC Geronimo
    #1183
    Na végre sikerült lekapnom egy guardot. Miután megölt valakit csinál egy olyasmi mozdulatot a kezével, mintha keresztet vetne. Jól néz ki :)

  • TDC Geronimo
    #1182
    19én lesz köv patch. Új patcher meg patcher host, rakat bugfix, Khurite capitol meg összes faj. Ennyit tudni egyelőre.
  • TDC Geronimo
    #1181
    Hát szerintem semmit, legalábbis nem írták. Az értheti ezt az easter egget, aki látta az alpha combatos videót youtuben :)
  • Torzonborz
    #1180
    29es taming ? klassz. és az a cucc mit tud ?
  • TDC Geronimo
    #1179
    Sikerült 29es taming skillel egy tagnak befognia a minotaurt :o

    Megölték megint és dobott egy új itemet : "Farmer Joes dropkick manual" :D
  • karakkga
    #1178
    na akk meg is álítom a letöltést:)
  • Torzonborz
    #1177
    nem ingyenes nem is lesz az.
    jelenleg béta megy és akik előrendelték azok tudnak tesztelni.
  • karakkga
    #1176
    Sziasztok
    most akarom letölteni a játékot csak lenne 1 kérdésem:)
    100%-ig ingyenes? vagy 100% fizetős, esetleg a 2 közti megoldásos?:D
  • Burca
    #1175
    Csillogos armorokat akarok! :)
  • TDC Geronimo
    #1174
    Ja meg láttam a Lictort Fabernumba. Valaki hívta guardokat és megjelent, igen durva armorba :) Mire észbe kaptam és csináltam volna képet eltűnt :(
    Remélem nemsokára bekerülnek a guardok is fizikai formába.
  • TDC Geronimo
    #1173
    Combattal még nem is foglalkoztak igazán. Ha majd bejönnek a hozzá kapcsolódó skillek stb sokat fog ez még változni. LoDot meg lehet látni a nagyon távoli hegyeken. Én árnyékok nélkül játszom, mert árnyékokkal még mindig nem az igazi, de patch előtt 40 fps körül volt 1-2 helyen, ha lenéztem a hegyről a távolba. Most ez 60. Köv patchbe állítólag variálnak majd valamit a lightningokkal meg a shadowval is. Most kezdődik majd csak igazán a content/új terület/ficsőrök hozzáadása. Alakul ez a game :)
  • Torzonborz
    #1172
    jobb lett az UI is kicsit.
    lod nem tudom mennyire müxik nem nagyon vettem észre a különbséget.

    de ez a combat még mindig bassza a csőröm. vhogy nagyon nem okés.
  • TDC Geronimo
    #1171
    Ja ezen beszartam én is :D
    Parancsok is jópofák, nemrég találtunk a semmi közepén egy pooppig nevű elhagyott petet :d
  • Torzonborz
    #1170
    hát ez qrva jó :D
  • TDC Geronimo
    #1169
    Hát ez a taming beszarás :D

    Már toltunk egy pigfightot is! :D

    Talaj is kevésbé tüskés már és sokkal részletesebb, van paperdoll is végre meg magichez is ugye reagent kell. Jó kis patch ez. Alig várom már hogy jöjjenek a mountok. Ez a taming poén :)
  • TDC Geronimo
    #1168
    Valószínűleg egy minotaur boss kerül be olyan advanced AIval, amit láttunk egy korábbi alpha videóban. Ezt kell megtalálni majd
  • lennyke
    #1167
    Előző nagy patch-ben beraktak egy barlangjáratot meg egy kapuajtót ami zárva volt, gondolom most kinyitották.
  • TDC Geronimo
    #1166
    kaput?
  • lennyke
    #1165
    Utolsó sort olvasva: kinyithatták a kaput?
  • TDC Geronimo
    #1164
    -.-
  • Torzonborz
    #1163
    hozzáférek , köszi. na majd meglássuk. ez a taming jól hangzik. majd kipróbálom Rajtad.
  • TDC Geronimo
    #1162
    Itt van, ha nem férsz még hozzá a beta forumhoz
  • TDC Geronimo
    #1161
    beta forumon
  • Torzonborz
    #1160
    na és hun van az a note ? link vagy copy ?
  • TDC Geronimo
    #1159
    Nem rossz na. Végre bekerült az a szar is így már jöhetnek a cuccok. 2 hetente lesznek mostantól nagyobb patchek, mindegyikbe új contentek, ficsőrök.
  • Burca
    #1158
    Persze persze :P
  • TDC Geronimo
    #1157
    nem :p
  • Torzonborz
    #1156
    hmm epic fail ?
  • TDC Geronimo
    #1155
    notet most postolja IRCre sebastian, eddig epic :d