2354
  • BEAST #1274
    Majd meglatod hogy nem igy van :)
  • RaSzTaH
    #1273
    videok, képek alapján amiket linkelgettetek nekem ez jobban bejön, DF-et azért nem kezdtem el mert a karaktereket nagyon butának találtam benne... erre valószínűleg beruházok... kicsit elegem van már a szintezéses mmokból meg a tabtarget rendszerből... Nem azt mondom, hogy itt nem kell majd grindelni, de nincs bennem az a tudat, hogy mielőbb el kell érnem a max lvl-t hogy ki tudjam élvezni az endgame content-et... A Secret World-re is csak azért vagyok kíváncsi, bár az tps nézetben lesz játszható... nah meg ugye a Funcom :)))))))))
  • Torzonborz
    #1272
    hmm nem egy Darkfall...ja nem. Ez sem rossz de ott vhogy jobb volt a world design még ha itt szebb is a grafika egy picit .
    Persze rá lehet fogni hogy ez még nem a végleges kinézet.

  • RaSzTaH
    #1271
    nice, hát nem egy darkfall :o
  • TDC Geronimo
    #1270
    Mai látkép -.-



    Hú valahol fórumon van asszem egy leírás, de nem vágom hol.
  • Torzonborz
    #1269
    craftról nem találtál vmi bővebb leírást amiben benne van mihez milyen/mennyi anyag kell ? túrtam fórumot de nem láttam ilyesmit.

  • TDC Geronimo
    #1268
    hehe szerintem hétfőn megint wipe szal utána nekiállhatnánk. mounted combat és archery videó
  • Torzonborz
    #1267
    "csinálok valami tartalmasabbat"

    építsünk házat !
  • TDC Geronimo
    #1266
    csináltam egy rövid videót. Van benne az elején egy kis rész a login képernyőről meg kariválasztásról, kis harc malac ellen, favágás meg kőfejtés. Semmi extra majd hétvégén szerintem csinálok valami tartalmasabbat.
  • TDC Geronimo
    #1265
    mining town lóháton. 2:20tól van benne egy kurvajól kinéző forge :) HDra még várni kell szerintem egy kicsit.
  • TDC Geronimo
    #1264
    Exploration video
  • TDC Geronimo
    #1263
    ja
  • Torzonborz
    #1262
    Erre gondolsz ?
  • TDC Geronimo
    #1261
    youtuben lehet rákeresni vannak már videók
  • TDC Geronimo
    #1260
    hm tegnap linkeltem ide hogy hivatalosan is vége lett az NDAnak meg van egy machinima contest. nem tudom hová tűnt :D
  • Torzonborz
    #1259
    ja és mennyi idejük lehet hogy összehozták a pénzt/alapanyagot rá :)

    na ma bent voltam vagy 3 órát. eléggé élveztem pedig csak faburnumban meg környékén lebzseltem. párszor megfeküdtem viszont cserébe csórtam full plate setet meg pár apróságot :D
    a skill rendszert már kezdem én is kapizsgálni , jó lesz ez.

    esetleg többen összefoghatnánk és felhúzhatnánk egy t1-es vityillót.
  • TDC Geronimo
    #1258
    Milyen fasza helyre építkezett ez a tag :)



  • TDC Geronimo
    #1257
    Nemrég nézegettem és kezdtem megérteni ezt a skill rendszert. Jó lesz ez nekem tetszik. Köv patchbe jön a rendes craft rendszer végre arra nagyon kíváncsi leszek meg jönnek primary skillek is meg a secondarykből pár.
  • Torzonborz
    #1256
    Nem tudom ismered e ezt :
    Kezdőknek kis leírás
  • TDC Geronimo
    #1255
    Fórumon linkeltek képet hogy kinyitották annak a minotauros barlangnak az ajtaját, amit linkeltem ide régebben.
  • TDC Geronimo
    #1254
    ja van másmilyen is. Lecserélték a placeholdert rendes modellekre.
  • Torzonborz
    #1253
    van új ház :


    nekem tetszik.
  • lennyke
    #1252
    Én a Deva skillek miatt húzom a számat mostanában:S Nem kellene megosztani a tudást egy accon belül.
  • Torzonborz
    #1251
    nna még ebéd előtt megnéztem. klassz az új kari létrehozás mondjuk azt nem értem hogy a másodlagos faj választás mit / hogy befolyásol.
    viszont mintha nem menne a server mert menteni nem tudtam a karimat.
  • Torzonborz
    #1250
    áhh valóban thx :D
  • TDC Geronimo
    #1249
    *ne nyomd ki
  • TDC Geronimo
    #1248
    Nem fagy az le nyomd ki. Elsőre mindenkinek ezt csinálta. nekem kb 1 perc után elindult, de van akinek több. Most már nem csinálja asszem frissíti magától akkor apatchert
  • Torzonborz
    #1247
    jó Neked :D én elindítom és login után lefagy :( ez még az előző verzió ( 091213 ) .
  • TDC Geronimo
    #1246
    Nekem jó
  • TDC Geronimo
    #1245
    ? :O
  • Torzonborz
    #1244
    patcher meg nem megy :(
  • TDC Geronimo
    #1243
    Akkor marad a csodás patcher :D

    Mondjuk mostani verzióra legalább a scan instant lett.
  • Torzonborz
    #1242
    javítok : 25.3 %-ig jött le és most áll mindenki mert nincs seed.
  • Torzonborz
    #1241
    Nálad lehet vmi bibi nekem most jön lefelé .
  • Morinad
    #1240
    próbálom letölteni a klienst, de nem jön a torrenten. mi lehet?
  • TDC Geronimo
    #1239
    boxot? :o üzend meg privibe a gamertagod :p
  • RaSzTaH
    #1238
    kíváncsi leszek a gépigényére, bár masspvpben nem várok semmit :)
  • RaSzTaH
    #1237
    nahmivan?:D aion után mmo undorom lett, vettem tegnap egy boxot is! :D Viki meg rákattant a Naruto játékra:)
  • Torzonborz
    #1236
    Tegnap leszedtem klienst de még nem léptem be ( Dragon Age megy de nagyon :D ).
    Ez a híd építés jópofa , némi stratégiai jelentősége is lehet pl ha szigetre építkezik(nek) vki(kik).
  • TDC Geronimo
    #1235
    Épülő ház és híd



    Amúgy te vágod ezt az új skill rendszert meg a hozzá tartozó új uit? :D
    Kicsit furcsa így elsőre.