2354
  • Burca
    #1314
    ??
  • Torzonborz
    #1313
    az nem de ahogy látom tolvajkodás most kerül be
  • TDC Geronimo
    #1312
    heh nem lesz ma craft benne :(
  • Torzonborz
    #1311
    heheheee
  • FickDeineStory
    #1310
    Ezért is érdeklődtem a múltkor az open beta iránt, hogy mi a helyzet vele, így gameplay alapján nem hiszem, hogy befog vállni nálam, de kíváncsinak attól még kíváncsi vagyok a játékra.
    A grafikára is csak azért tettem megjegyzést mert úgy reklámozák a játékot az oldalán mint valami brutálisan szép játékot, de szerintem egy unreal engine 2-ből is ki lehet szebbet hozni.
    Nos igen az anyagiak kemény határokat tudnak szabni, gondolom ha a bevételek úgy engedik fognak tudni alkalmazni több grafikust akik akár többet is kihoznak majd belőle. De majd elválik mi lesz...
  • TDC Geronimo
    #1309
    Természetesen sokkal többet ki lehet hozni az UE3as engineből, de nem ennyi emberrel és nem ilyen limitált erőforrásokkal, mint ami nekik is van. Ha jól tudom level designer is pl egyetlen egy van csak. Ha lenne 10 valószínűleg nem ilyen lenne, dehát abból kell gazdálkodni ami van. Amúgy ingame azért kicsit szebb a cucc, mint ezen a youtube felvételen. Az meg hogy egyen armorba voltak hát istenem egy guild :D Mint mondtam lesz még 2 nagy patch majd megjelenéskor lehet ítéletet mondani, mivel most kerül bele szinte minden. Szvsz meg ahhoz képest, hogy ennyire kicsi a csapat nem végez egyáltalán tróger munkát.
  • FickDeineStory
    #1308
    Megmondom őszintén én kíváncsian néztem végig a videót, érdekelt maga a játék gameplay nézetből ileltve, hogy hogy nézki ez a "kötvetkező generációs mmorpg", sajnos hatalmas csalódás lett számomra. Nem igazán akarom elhinni, hogy ez a játék egy Unreal Engine 3-al megy, látszott természetesen, hogy levolt húzva a grafika de ennek ellenére szerintem, nagyon elszúrták a grafikát, ha tényleg ilyen lesz. Nos ami ennél fontosabb játék menetileg, csak annyit láttam néhány szinte teljesen azonos kinézetű emberke hol szaladgál és csapkod összevissza, hol egy más mellett lovagol. Szerintem most már ezt a játékot csak akkor próbálom ki ha lesz rá valami ingyen kipróbálható lehetőség.
  • TDC Geronimo
    #1307
    Egyik guild alkotta Mortal online trailer. Egész jó lett.
  • Torzonborz
    #1306
    nem vészes főleg hogy lehet kicsit csalni is. keress egy nyugis helyet ahol van elég állat. mindegyiket tameld be és creature control-t is húzd fel . ha az összes megvan relog és kezdheted elölről.
    így max 2 óra alatt 40en van a skill és már csak pacit kell keresni.
  • TDC Geronimo
    #1305
    sokáig tartott felhúzni odáig a taming skillt?
  • Torzonborz
    #1304
    na megvan az első pacim. nos ez a lovaglás sem egyszerű téma. nem úgy van ám hogy zsupsz felülsz a lóra aztán máris száguldozhatsz vele össze vissza . engem első 2 alkalommal olyan gyönyörű szépen ledobott magáról pacim hogy csak na. :D
    szép lassan kell kezdeni hogy riding skill felmenjen vmennyire aztán már lehet vele ügetni. jópofa.
  • TDC Geronimo
    #1303
    Kettes ponthoz annyit, hogy nincs benne a gameba még a weather system és a day/night cycle. Utóbbi valószínű, hogy hétfői patchel jön, az időjárás meg elvileg még megjelenés előtt. Így ez azért változni fog.
  • DragonKnight
    #1302
    Hmm én kb. ha 2x voltam bent eddig vagy 10 percig utoljára vagy egy hónapja, szóval lehet hogy mar nem igaz amit mondok.

    Nekem 2 dolog nem tetszett benne.

    1. Halászfaluban ébredtem mindig, aminél még egy temető is vidámabb, élettel telibb volt. Nem tudom hogy hol az a rengeteg béta tesztelő aki széthordta a játékot. Lehet hogy úgy jártak mint akitől én kaptam az a acc-ot. Nekem adta ingyen mert pl. "I cannot stand anymore this shit" (idézet az acc. tulajtól mikor elküldte email-ben a hozzáférést).

    2. Grafika. Még szép is lehetne de az art directort talán fel kellene húzni az első fára. Nem a polir hiányzik elsősorban (pedig abból is hozhatnának egy pótkocsis IFA-ra valót), hanem ami személy szerint nekem a legjobban zavaró az a "vihar előtti sötétség", amit is it lehet látni a képeken. Van valami "napból" jövő fény de az ég az olyan sötét mintha mindjárt nyakunkba szakadna az évszázad jégesője.

    Ha az egész világ ebben a borongós alkonyati, viharos stb. megvilágitásban van akkor a grafika se fog pontot kapni rengeteg játékostól.

    Majd benézek ha ebből lesz valami egyáltalán ha mar van egy ingyen acc-om, de nem adok neki nagy jövőt a jelenlegi helyzet mellett.

    Előfog jönni a DF szindróma, hogy van egy jó ötlet, de a pénztelenség miatt egy csiszolatlan gyémánt lesz, amit csak a legelvakultabb fanok fognak tolerálni. A patch-ek és contentek is azon a szinten fognak jönni. (Lásd DF első "expansion" aminek a tartalma más MMO-ban egy emergency patch méretével hasonlitható össze).






  • Torzonborz
    #1301
    lol telepátia müxik . fórumon éppen megy egyik topikban filozófálás ebben a témában ( is ) . 1 level designer van Andreas Springare és beköpött egy ilyen dumát :
    "*Okayy* *Work, Work* ~ Warcraft 2, Peon " :D
  • TDC Geronimo
    #1300
    a vegetáció is placeholder elvileg, mert a speedtree 5.0át még mindig nem volt idejük berakni. Azzal együtt jön a speedgrass is. Az azért sokat dobhat majd ezeken a kopár területeken.
  • Torzonborz
    #1299
    nem a karakterekről beszélek ( egyébként itt sem sokkal jobbak ) hanem magáról a tájról.
    pl nézd meg ezt ( karakterek nélkül ) táj1 táj2
    vagy pl ez fákinbaszottnagyfa amire fel is lehetett menni ( jó móka volt rajta kuksizni és várni az ellent ).

    Mortálban sehol sincs ilyen :(

    nem akarom én elvenni a kedved tőle mert azért nem rossz ez .
    csak még van rajta csiszolni való bőven.

    pl ma egy kibaszott lovat nem tudtam befogni mert állandóan azt pofázta vissza ez a nyavaja hogy túl messze vagyok a paciktól holott ott álltam mellettük ( néha jól meg is rugdostak a büdös dögök ) a kicsit arrébb legelésző bivalyokat meg lazán befogtam.
    mondjuk a tame skillt nem is volt nehéz felhúzni ( 42 most azt hiszem ezt is csiszolni kéne ).

    a lovas harc vmi horror . ma betámadott egy pacis kancsó és csak azt láttam hogy egyik helyről a másikra "warpol". :D nem csítelt egyszerűen csak ilyen lagos a megjelenítés.
    mondjuk a devek tudnak róla meg dolgoznak stb csak hát izé , idei megjelenés ? korai lenne az.
  • TDC Geronimo
    #1298
    Textúrákból elvileg kapunk egy fokkal jobb minőségűeket, mert ezek nem a highres textúrák még.
  • TDC Geronimo
    #1297
    Lehet ha beépítik a playerek a tavak környékét stb akkor lesznek ilyen helyek :) Valóban hiányolom én is hangulatos helyeket, mert 1-2 kivétellel nem sok van belőle bár a kontinens egy része még hiányzik beleértve a fővárost Tindremet is. Az a régi képek alapján elég jól fog kinézni majd. Mondjuk direkt a player housing miatt lett ennyi üres hely a mapon, de tényleg nem ártana több hangulatos hely. Mondjuk mikor azt a szobrot megláttam, amit linkeltem az #1293 akkor néztem egy nagyot, ilyenekből kéne még több.
  • RaSzTaH
    #1296
    nah azok a képek szépek, de a karakterek összehasonlítva hát :))) DF-be sírógörcsöt kaptam rajta sajnos... de amiket linkeltél képeket tényleg élettel telibbnek tűnnek:) de hangolj le az MO-ról! :D
  • Torzonborz
    #1295
    na hogy legyen egy kis on is :
    szóval Rasztah jó ez az UE3 meg szép csak én a hangulatot hiányolom belőle. Van pár hely ami jól néz ki de vhogy nem az igazi. Meg persze tudom hogy a grafika nem minden de nem igazán láttam ehhez hasonlókat :

    kép1 kép2 kép3

    Mortalban az egész túl plasztik , sivár meg szerintem a textúrákat sem jól választották meg.
  • TDC Geronimo
    #1294
    Na látom tudok linkelni innen akkor teszek be így :D









  • TDC Geronimo
    #1293
  • Tomy Lee
    #1292
    Guild-ben nem is veszik így hasznodatXD
    Bár mondjuk többségnek célja kitölteni empty karakter slot-ot hálistennek max szinttel rövid időn belül!
  • RaSzTaH
    #1291
    nah aion off :)
  • RaSzTaH
    #1290
    fogalmazhatok másképp is: "50-es szintű tartalom", mások az ízlések. Engem az érdekelt, hogy mi lesz 50-en, Te meg elvagy a magad lassú szintezésével és ahogy mondtad neked lehet fél év lesz az 50-es szint. Ezen nem fogunk összeveszni:)
  • Torzonborz
    #1289
    sexista !!!

  • s0n1c
    #1288
    és sorry az offért
  • s0n1c
    #1287
    Egyik sem :) Egyszerűen csak más a szemléletem, nem zavar pl. az, ha csak fél év múlva lesz lvl50-es a karim, nem erőltetem a szintezést, ennyi az egész. Nem szépítek én semmit, tisztában vagyok a hibákkal, meg a grindel, siegeről nem tudok érdemi infot adni, mert még kb. kettőn vettem részt, mondjuk én nem crasheltem, lehet csak mákom volt. Mindenesetre nem görcsölök azon, hogy zomg még 2 csík a lvlxy, mert leszarom. Javíts ki, ha tévedek, de ha jól emlékszem DAoC-ban a lvl50 kb. fél-1 év között mozgott játékidőben (és ott sem voltak a playerek elhalmozva questekkel), ezt csak azért hoztam fel, mert mind ketten ismerjük a játékot és szerintem pvpben mindkettőnknek ez az etalon, hát nekem az Aion ugyanaz, mint a DAoC enyhe keleti fűszerezéssel és egy kis űrös (abyss) beütéssel.
  • Chris
    #1286
    Nem értelek most, vagy feltörték az accod vagy ncsoft alkalmazott lettél. :)
    Viccen kívül, kívülről úgy tűnik erősen szépíted azt, amit olyanokoktól olvasok az aionról, akik kifaroltak belőle és adok a véleményükre, mert évek óta játszom velük, ismerem őket.
  • TDC Geronimo
    #1285
    2 nagy patch van hátra elvileg. Az egyik most hétfőn jön, a másik rá 2 hétre. Utána valamikor lesz az openbeta és a megjelenés. Annyit tudok elmondani a játékról így a 2 major patch előtt még, hogy amiket ígértek azokat belepakolták/belepakolják mivel már csak a rendes craft rendszer hiányzik meg a full kontinens, ami hétfőn elvileg jön. Tele van jó ötletekkel és érdekes megvalósításokkal, de az bizonyos polír rettentően hiányzik még belőle szinte minden téren. Én azt mondom, aki meg akarja venni az várjon megjelenés után 1-2 hónapot, mikor a befolyt pénzt erre tudják majd fordítani és vegye meg akkor. Mondjuk fene tudja mi lesz ebbe a két nagy patchbe még, mivel hétfőn jön az utolsó 2 ficsőr amit ígértek meg rakat "polish" meg bugfix így lehet az utolsó patch már csak a polírozásról fog szólni.
  • Torzonborz
    #1284
    passz . nem tudom lesz e. igazából felesleges is mert most elég sok bétás van.

    s0nic :
    naja itt nincs olyan hogy end game tartalom. vagyis van de az bárkinek elérhető nem csak a maxos kariknak.
  • FickDeineStory
    #1283
    Ennek a játéknak mikor lesz open beta-ja? Ugyan én elég erősen Koreai mmorpg párti vagyok, de ezt a játékot szivesen kipróbálnám.
  • s0n1c
    #1282
    Nem bírok rájönni, hogy miért erőltetitek ezt az endgame-et, maga a fogalom, már amúgy is erősen hülyeség egy mmorpg esetében, miért nem lehet csak belogolni és játszani?
  • RaSzTaH
    #1281
    jah, mielőbb endgame tartalmat szerettem volna látni, hogy aztán csalódhassak! lásd dreadgion, warhammer SC-i 100000xer jobbak voltak, pedig amiket jutyúbon nézegettem aionról... pf :)
  • RaSzTaH
    #1280
    nah ezt nem tudom lineage2-ztem anno jópár évig(az meg ugye grindfest), bár akkor nem nagyon ismertem más mmokat még:)
  • BEAST #1279
    de ugy rohant elore mint ok, szoval np :D
  • Chris
    #1278
    Naja, ezek a koreai akciómmok nem fehérembernek valók.
  • RaSzTaH
    #1277
    úgy valahogy, asszonynál hamarabb, én egy 1,5 héttel tovább bírtam, egy mmot se hagytam ott ilyen gyorsan kb...
  • RaSzTaH
    #1276
    lehet, mindenesetre jelenleg nincs olyan mmo amire előfizetnék, a régiekkel meg az a baj, hogy amiért otthagytam őket nem mozgat semmi hogy visszamenjek^^
  • Chris
    #1275
    Mi a helyzet, Aion kifújt?