2354
  • repastam
    #1354
    nekem is az van ,nekem a menü meg a beállítások ,nem mennek :( olyan mintha nem venne semmit és grafikai hibák nyüzsögnek benne (Ati 5870-es vga 9.11-es driver ,meg AA nincs benne)
  • Torzonborz
    #1353
    mivel van gond ?

    win7 x64-et használok és igazából nincs vele baj.
    ill. 1 vmi igen : ha leteszem tálcára akkor lefagy.
  • repastam
    #1352
    na az jó legalább ,és megy nálatok rendesen minden ? csak nálam baszakszik minden :( ,menü rendebe van ? win7-em van lehet az a gond ? Nem tudom sajna de az már vigasztal hogy legalább magyarokkal találkozhatok a játékba .
  • Torzonborz
    #1351
    Gero meg Én is megvettük.
  • repastam
    #1350
    miért ingyen be lehet logolni ? ,én ugy tudom csak ha pre-order megveszed ? ezt most akkor nem tudom hogy van hogy lehet, pls valaki mondja el ...
  • RaSzTaH
    #1349
    megvetted és még be se logoltál megnézni az alpha fázist?:)
  • repastam
    #1348
    Na ja de rajtam kívül senki nem vette meg még ? miért nem írták már ezt le előbb ,akkor nem vettem volna meg ,itt eddig csak egész jókat olvastam róla .de ez nagyon gáz ,de remélem lesz azért végleges is és jó lesz.
  • Torzonborz
    #1347
    késő bánat :D

    légy pozitív : vedd úgy hogy ezzel a csekélyke pénzmaggal támogattad a fejlesztőket hogy egy jó játékot csináljanak.


    okok tudom ez elég szar maszlag szöveg volt :D
    15kból már egész jót lehet piálni :D
  • repastam
    #1346
    Sziasztok ! ,hát én is megvettem 15k :( hát kidobott pénznek tűnik elsőre :( G35 fülesemet nem is támogatja ,grafika ocsmány , bughalmaz ..de könyörgöm miért .inkább elittam volna a pénzt !
  • RaSzTaH
    #1345
    az ilyen beszámoló hiányzott már, hogy nagyjából képbe is legyek a játék jelenlegi állapotáról
  • Morinad
    #1344
    Na kicsit hosszabban elidőztem a játékban. Azt kell mondjam, hogy ez szörnyű. Ennyire használhatatlan játékot még béta állapotban sem láttam.
    Attól félek a kész verzió még a Darkfall színvonalát sem fogja elérni.
    Lovaglás közben mindenbe beleakad az ember (kövek, fák, bokrok) amiből aztán csak reloggal, vagy azzal sem lehet szabadulni. A víz az egy katasztrófa. Átesel a folyó/tó vizén, majd a víz alatti mederben találod magad, ahonnan nincs kiút, mert a víz nem ér le odáig. A végén a ló annyira bebugzott, hogy leszállni sem tudtam róla.
    A területek annyira kihaltak, mintha atomháború után lennénk. Se állat, se semmi. Npc-k mozdulatlanok, néhol félig a talajba süllyedve.
    Ikonokhoz se felirat vagy tooltip, se sehol egy magyarázat.
    Az ablakok kinézete botrány. Még bétának is. A betűtípusok szánalmasak, a C64-ek korában láttam ilyet utoljára. Egymásra írófó, olvashatatlan szövegek, nem működő vagy bugos csúszkák, elfelejtődő beállítások, stb.
    A karakterek modelljei iszonyatosak. A tervezők nem ismerik az anatómiát, vagy csak nem szeretik. Lehet hogy az évszázad legcsúnyább emberi modelljére hajtanak. (kipróbáltam az emberi fajt, de annak a modellje is ugyan olyan förtelmes, mint a többi)
    Persze van benne szép táj, jó a lovaglás feelingje, meg az erdők.
    Ahhoz hogy ebből elfogadható játék legyen elképesztően sok munka kell még.
  • Torzonborz
    #1343
    hehe ez olyan mint annó a DF hype videó :D
  • TDC Geronimo
    #1342
    Találtam egy új machinima videót. Szerintem eddig ez a legjobb.
  • TDC Geronimo
    #1341
    Tessék 2 kép amin nincs beborulva



  • Torzonborz
    #1340
    passz , nem láttam semmi infot erről. szerintem max jövő héten lesz vmi.
  • TDC Geronimo
    #1339
    Nem tudod a köv nagy patch most vagy a következő hétfőn jön? Csak mert ez a legutóbbi nem volt valami nagy eresztés
  • TDC Geronimo
    #1338
    Ja mindig kicsit borús az ég, de még nincs benne az időjárás rendszer. Azzal ez változni fog. Egyelőre annyi van, hogy ha a napot eltakarja a felhő, akkor kicsit besötétedik.
  • Torzonborz
    #1337
    minél később annál jobb. elvileg idén ki akarják adni de nagy baklövés lenne.

    Gero ezzel kapcsolatban : mintha fórumon vmelyik de azt írta volna hogy akkor adják ki amikor kész lesz és nem mindenképpen idén.
  • [HUN]Crassus
    #1336
    meddig tart ez a béta szakasz?piacra sacc/kb mikorra dobják a játékot?
  • Chris
    #1335
    Vhol, de az is lehet, hogy itt vki írta, hogy az összes kép olyan, mintha permanens vihar előtti sötétség lenne. Miután ezt olvastam tényleg úgy láttam az összes képen én is, szóval ezen nem látok túl nagy különbséget.
  • Torzonborz
    #1334
    skill gain az uccsó peccs óta csöppet begyorsult ezt írták fórumon is.
    az égbolt meg jól néz ki csak kár hogy a nagy része sima statikus kép.
  • RaSzTaH
    #1333
    olyan képet linkelj ahol full szánsájn van! :P
  • TDC Geronimo
    #1332
    Hm valamit megpiszkáltak időjárásba, mert már be is borul mostanában



    Remélem ez azt jelenti, hogy a köv patchbe jön a basic weather system is. Amúgy most először turbóztam fel karit rendesen, statokat, felszerelést stb. Tök poén ez a skill rendszer. Fasza az is, hogy sokkal gyorsabb a karakterem így, hogy magas a dexterity. Meg ma kurva jól is megy a szerver és semmi lag sincs. Remélem ezt tudják tartani, mert így marha élvezetes volt. Várom a végleges craft rendszert is nagyon kíváncsi leszek rá.
  • TDC Geronimo
    #1331
    wow nem tudom mit csináltak most a szerverrel, de kurvajól ment 0 laggal. Ég és föld így.
  • TDC Geronimo
    #1330
    Képek az új huergar caveből. Elvileg megnézhetik már azok is, akiknek nincs betaja.
  • TDC Geronimo
    #1329
    Mai kép -.-

  • TDC Geronimo
    #1328
    Gáz van lagal is most. Boot után 5 percig ha megy lag nélkül a szerver. Chat ablakomba meg most a szöveg egészen a képernyő tetejéig megy fel, igen idegesítő :D

    Azt a kibaszott bonyolult craft rendszert is eddig húzzák és a tervezett Q4 megjelenés legvégén teszik betaba tesztelni, ráadásúl hiányzik a kontinens 20-30%a még beleértve a nagy fővárost Tindremet is...Csak a craftrendszer tesztelésének kéne 1 hónap legalább. Szinte biztos, hogy halasztani fognak, mert ha nem akkor 1-2knál többen nem maradnak előfizetők indulásnál az tuti :s
  • TDC Geronimo
    #1327
    Fegyver sebessége olyan, mint volt pár patchel ezelőtt. Irreálisan gyors. chatablakot meg oda kellett húznom a legszéléhez így látom én is a szöveget -.-
  • Torzonborz
    #1326
    tegnap este nekem chattel nem volt gond. láttam mindent.

    fegyver sebességet nem tudom milyen, csak nyilazgattam az nem nagyon változott szerintem.
  • Jockey
    #1325
    úgylátom ennél a cégnél is dívik a depecselés...:p
    jó előjel..
  • TDC Geronimo
    #1324
    Eh hát így elég gáz nem látok a chatbe semmit :s

    Ezzel a fegyversebességgel meg nem tudok kibékülni. Iszonyat idióta így. Sokkal jobb volt patch előtt.
  • TDC Geronimo
    #1323
    Hát így elsőre annyi, hogy a chatbe nem írt semmilyen szöveget nekem, se dmgt se semmit. A fákról eltűntek a levelek és úgy néznek ki mint egy karó, a font stílus kilóg a helyéről rakat helyen meg átlóg a másikba pl skill ablakba is rengeteg helyen, loot bag kb 20 méterre az égbe spawnol és onnan ereszkedik szép lassan le. Hirtelen ennyi 10 perc alatt :D Plusz a fegyvereket régebben lelassították végre erre most megint begyorsították. Elég gáz szerintem most az egész :s
  • Torzonborz
    #1322
    ja egy bugot viszont találtam ( nem tudom régebben is volt e ):
    ha pacival megpróbálsz folyón átkelni akkor a parton megáll , ledob magáról majd szépen berepül folyóba és megdeglend vala.
    legalább is velem ezt történt tegnap este. :D
  • Torzonborz
    #1321
    nem rossz csak kicsit mintha üres lenne. de az jópofa hogy a függőhidat is játékosoknak kell "felhúzni".
  • Torzonborz
    #1320
    mit baszott el ? tegnap én is bent voltam. azon mondjuk meglepődtem hogy nem volt kari wipe.
  • TDC Geronimo
    #1319
    Amúgy 10 percet voltam bent ezzel a patchel, de ahhoz képest hogy kis patch volt elbaszott kb mindent :D
  • TDC Geronimo
    #1318
    Ez az
  • TDC Geronimo
    #1317
    "- Parts of the Huergar cave systems are now accessible." Ez mi lehet?
  • Torzonborz
    #1316
    craft van nem kell aggódni csak még nincsenek normál receptek / toolok. "crafter" npc-k vannak betéve egyelőre.

    erre a tolvajkodásra meg kíváncsi vagyok.
  • TDC Geronimo
    #1315
    2 hét múlva jön csak a rendes craft rendszer. day/night cycle se jött pedig thieveryvel azt hittem lesz :s