2354
  • TDC Geronimo
    #1394
    Hát nincs más hír sajna :d

    na majd holnap
  • Torzonborz
    #1393
    kicsit má' unalmas :P
  • TDC Geronimo
    #1392
    Mai MMC hype video
  • TDC Geronimo
    #1391
    Nagyon kíváncsi vagyok amúgy erre a nagy patchre. Hétfőn meglátjuk mi lesz benne.
  • TDC Geronimo
    #1390
    Annak nem aki betaba van :D
  • Torzonborz
    #1389
    jah kezd beindulni a hype .

    aztán megint kopp lesz :D
  • TDC Geronimo
    #1388
    Itt van még egy. Jönnek a jó videók így, hogy közeledik a határidő vége.
  • TDC Geronimo
    #1387
    Hétfőn jön a newsletter, megjelenési dátummal, patch noteval stb.
  • TDC Geronimo
    #1386
    Az nincs a játékba. Csak a videóba rakta bele a srác, mint effektet
  • Bandras DaSilva #1385
    Remélem a pislogás kikapcsolható :)..az agyamra ment ez alatt a pár perc alatt:)
  • TDC Geronimo
    #1384
    Na még 2 MMC videó
    egyik
    másik
  • repastam
    #1383
    Na ez tök jó hír :D
  • TDC Geronimo
    #1382
    17én lesz csak a patch de az eddig legnagyobb. Beta fórumba majd lesz róla infó még előtte.
  • TDC Geronimo
    #1381
    De amúgy a másik videó jobb volt sokkal szerintem. Nagyon várom ezt az új patchet, mert sokat várok/várunk tőle hát majd meglátjuk
  • TDC Geronimo
    #1380
    jó hát mit mutogassanak egy ilyen videóba :D
  • Jockey
    #1379
    hat,ez a video egy jo nagy semmi
    tokom ki van, hogy meg mindig ott jarunk, hogy a grafikat mutogatjak..
    rakjak bele ami kell, a tobbi sallang bazki:P
    ez meg nagyon keves..
  • TDC Geronimo
    #1378
    Lesz valami hidden criminal flag meg nem tudom még mik. Jön pár fix stealthre mert jelenleg elég gáz. Fórumon írták valahol.
  • Torzonborz
    #1377
    guardok jöhetnének mert így craft elég érdekes lesz ( gyk kilopnak majd a zsebedből mindent craft közben :D )
  • TDC Geronimo
    #1376
    élsimítás nem megy, árnyékok a távolba mindenkinél vibrálnak a hegyeken. Én árnyék nélkül játszom, de így is csinálja. Amit tudni lehet eddig az egy fejlettebb AI, amivel jön több mob pl abba a huergar cavebe is stb. Valószínűleg az egész terület jön a patchel. Egy teljesen új és a végleges gathering system és a craftrendszer. Így kikerül az összes crafter/process npc a játékból és mindent neked kell már csinálni. Lehet, hogy jönnek a járőröző guardok is az új AIval, de ez nem biztos még. Egyelőre ennyit tudni. Jó sok content meg a végleges rendszerek.
  • repastam
    #1375
    És mit tudni még róla ? miket fog tartalmazni ? valami linket tudnál dobni ?nem tudom nekem még az 5870-esen mindig vannak grafikai hibák (árnyékok szélei ,élsimítás vibrál az egész :(
  • TDC Geronimo
    #1374
    Lenne? :)
    Ezek a videók nagyrésze a mostani buildből készült. Igaz törekednek a jó oldalát mutatni mivel, ha csak a szart mutatnák nemhinném, hogy megnyernék a contestet :D Valószínűleg amelyik nyer, azt használják majd fel trailerként a játék népszerűsítésére. Amúgy a tervezett utolsó nagy patch jövő héten jön elvileg hétfőn, de valszeg csúszni fog pár napot. Jó nagy patch lesz. Sok infó nincs róla csak pár, de az eddigi legnagyobb azt tudni lehet.
  • repastam
    #1373
    Ez valami kurva jó !!! Csak lenne már ilyen állapotba :D
  • TDC Geronimo
    #1372
    Egy újabb MMC videó
  • Morinad
    #1371
    Amiket említettél, azok azért fő elemek egy játékban. Azután még ott van a rengeteg apróság, amitől egy játék sikeres lehet. (hiába megy remekül egy WRC, senki nem vesz olyat otthonra, mert kirázza a vesédet és letöri a karodat)
    Szóval szerintem kb. 6-8 hónap ebben a tempóban, hogy jó lehessen a játék és kiadható. Ha hamarabb próbálkoznak, akkor DF sorsra jut ez is. Annak nem örülnék, de ami biztos: egyszer valaki megcsinálja majd a fantasy-pvp-sandbox-mmorpg-t. Kérdés hogy ki és mikor?
  • TDC Geronimo
    #1370
    Én is nagyon remélem, hogy nem akarják kihozni, mert a benne lévő ötletek és megvalósítások nekem nagyon tetszenek. Tetszik a skillrendszer, a házak, a mountok. Craft is gondolom fasza lesz, de ez majd kiderül jövő héten. Pár hónap polírozás, foltozgatás kell neki és jó lehet. Ha meg kiadják, akkor hiába lesz jó pár hónap múlva, de nem hinném, hogy olyan sokat visszajönnének.
  • Morinad
    #1369
    Szerintem ezt idén nem hozzák ki. Egyszerűen olyan távol áll a lehetőség, hogy nem lehetséges. Hiába hoznák ki, ezt nem lehet annyira kifoltozni, hogy játszható legyen. Csődbe menne az egész egy hónap alatt.
  • Torzonborz
    #1368
    menü nálam jó ( win7+Ati )
  • TDC Geronimo
    #1367
    Az optionsbe bármit állítasz azt elmenti, de nem írja ki. Ez egy ismert hiba, fórumon a known issues között ott is van.
  • TDC Geronimo
    #1366
    Ja hát ezt a craftrendszert is tesztelni kéne szerintem hónapokat. Nem a végén kihozni azt egyből megjelentetni. Amúgy nem hinném, hogy megjelentetik idén ezt. Inkább kaparjanak össze még pár hónapra lóvét, minthogy most kiadják és legyen 5k felhasználó. Nem véletlen ninc smegjelenési dátum még a mai napig se, mikor elvileg a hónapba ki kéne adniuk meg még open betat is terveznek. nem fér bele már idén ez. Ha csak azt nézem, hogy 16án patch, rá 1 hétre kb jön annak a patchnek a javítása, mert hogy tele lesz buggal ennyi content az is biztos. Azt így már ott vagyunk az ünnepeknél meg a hónap végén. Minél később jön annál jobb minden tekintetbe. Legalább lehet addig ingyen tolni :d
  • repastam
    #1365
    Hát jó de igy meg no sound ,másom nincs :( ,de majd akkor felrakom az integrált hangkártyámat ,a Patch az jó lenne ,de még egy kérdés pls amire nem válaszoltatok ,nektek a menü jó ,ki tudjátok pl választani hogy mekkora felbontás legyen és láttátok is hogy mire állítottátok ?
  • Torzonborz
    #1364
    naja ez mind szép meg jó csakhogy ezt a sokmindenséget is ki kéne tesztelni. ha meg ki akarják hozni idén akkor az egész egy qrva nagy bughalmaz lesz és csak az elvetemült fanok maradnak meg azok meg kevést pénzt hoznak .
    szóval szerintem ez max 2010 Q1 nagy jó indulattal.

    az ilyen hejehujahaj nagy miracle patchekben meg nem hiszek.
    próbálták ezt elsütni már pár mmoban ( DnL , VG ,AoC meg mittomén ) sehol sem volt ilyen.
  • TDC Geronimo
    #1363
    g35*
  • TDC Geronimo
    #1362
    hát abba a g32ös okosságba ne reménykedj :D Nincs nekik ilyenre idejük, hogy ilyen dolgokkal még külön foglalkozzanak szerintem.
  • repastam
    #1361
    hmm jól hangzik akkor már csak a szerdát kell várni ,remélem a grafikai bugok eltűnnek nekem is ,nvidián és remélem G35-ösre is optimalizálnak majd ;)
  • TDC Geronimo
    #1360
    Én még azért megvárnám ezt a köv nagy patchet meg a megjelenés előttit mielőtt nagyon ítélkeznék. Jön a teljes kontinens a fővárossal, arenaval stb. A rendes gathering system a craftrendszerrel együtt. Weather system, day/night cycle, Új fejlettebb AI amivel jönnek az új pve mobok (lizardmanek, trollok stb) Jön a dzsungel is, amit a videókba láttunk. Majd utána meglátjuk hányadán is állunk -.-
  • TDC Geronimo
    #1359
    Nem tudom nálam nem volt semmi graf bug igaz nekem nvidiam van. Amúgy valóban nem olyan rózsás a helyzet, de szerintem az csalódott aki sokkal többet várt egy ekkora társaságtól. Ennyi MMO után én már nem tudok meglepődni semmin :D

    Patchre ma számítottam, de állítólag nem jön csak jövő hét szerdán :s
  • repastam
    #1358
    este felrakom a notimra ,az Nvidias ,remélem azon jó lesz ,mert igy a G35ös fülessel még hang sincs :(

    Amugy nektek tetszik ? mikorra lesz végleges verzió arról hallani valamit ?
  • Torzonborz
    #1357
    majd' 4 gb.
    ez a legújabb verzió : 0.10.13.15
  • repastam
    #1356
    és jó minden ? menük ,beállítások minden ? hmm mekkora neked a játék ? nekem 3gb
  • Torzonborz
    #1355
    jah 5870-el nem tudom mi a helyzet , nekem 4870 van.