110
Azaz a bolygónké...
  • b1t3gr1ff
    #30
    25
    29

    ezt úgy olvastátok valahol..........
  • adeex7
    #29
    harmadik világháború-gazdasági válságok-környezet változások,ami sok ember halálát okozza- stb...szép,fényes jövő...
  • Balumann
    #28
    Nos.
    Globális felmelegedést vszínű nem fogjuk megállítani, így pártíz vagy párszáz év múlva megváltozik teljesen az éghajlat, sok hely lakhatatlan lesz, kihal sok faj. Bár már vannak kezdeményezések, én kicsit kételkedek bennük.

    Aztán, párezer év múlva pólusváltozás, ami szintén fajok kihalását (akár emberiségét is)fogja vszínűleg okozni.

    Pármillió (vagy milliárd) év múlva meg elnyeli a bolygót a fekete lyuk, illetve összeütközünk egy másik galaxissal (legalábbis a "Világunk titkai" -ban ilyesmit mondtak). Vagy addig még a nap is kitágul? ^^
    Meg még ki tudja mik fognak történni.

    Mindenesetre az emberiség a feletlőtlen fejlődéssel, materiális célokkal eléggé halálra ítélték a bolygót. Kérdés, hogy mi lesz a válasza, következménye.

    Remélem sok hülyeséget sikerült összeírnom most :P
  • Fbn Lx
    #27
    pepsi twist és mama2 faszista koaliciót alapítva átveszi az uralmat a dimenziónk fölött
  • Christiansen
    #26
    részemről sajna stat II - harmadik zh :C
  • Sné Zsuzsa
    #25
    gazdasagi valasag - harmadik vh
  • autoszimulator
    #24
    ez már biztos?
  • Sadist
    #23
    Jönnek a Vogonok és intergalaktikus szupersztrádát építenek a Föld helyére.
  • Zoli007
    #22
    Semmi. Úgy, ahogy eddig mindent túléltünk, ezután is túl fogunk.
  • daemonervosa
    #21
    Röviden:

    - Franciaországot elgázosítják, korea egy atombombával a marianaárokba taszítja japánt, oroszország behódoltatja ausztráliát, amerika megfürdik a saját szarába és mindenki happy
  • b1t3gr1ff
    #20
    A világ sorsa:

    2010.09.01-én átveszem a Föld írányítását leigázom a kevert fajokat és uralkodni fogok 2090-ig .

    Jajj elaludtam:D
  • Dave John
    #19
    én leszek a világ ura.
  • LSL
    #18
    Igen ez lesz. Jön a Xindi és szétlövi a Földet. Előre látom.
  • gotchaaa
    #17
    Röhögnék, ha ez tényleg megtörténne a közeljövőben.
  • Balumann
    #16
  • gotchaaa
    #15
    Jön a vérveretes világvége.
  • LeWyTy
    #14
    http://es.youtube.com/watch?v=0t0ruI7KOZg&feature=related
  • Adam II
    #13
    Mindenki boldogan él amíg meg nem hal.
  • LeWyTy
    #12
    http://es.youtube.com/watch?v=PHCNha9Xxas&feature=related
  • LeWyTy
    #11
    http://es.youtube.com/watch?v=IMLMEttgyEk
  • forsbergp21
    #10
    Egyértelmű a válasz. A világot hamarosan a zsidók fogják uralni, és elnyomnak minket, "gójokat". Vagy csak szeretnének. Remélhetőleg nem minden országban szerzik meg a hatalmat - most is van olyan ország, ahova inkább nem mennek -, és így a magyaroknak lesz kivel összefogni. Tehát nekünk elég, ha a saját problémáinkkal törődünk (tarkabu**k, kolompár s*arházi, stb.), és nem hagyjuk, hogy egyesek tönkretegyék országunkat.
  • DJ Skyline
    #9
    "Azaz a bolygónké..." földrajzból egyes, leülhetsz :)
  • LeWyTy
    #8
  • Doomista
    #7
    most akkor melyik bolygóról van szó ?
    mars ?
  • DJ Skyline
    #6
    egy atomháború elsöpri az emberiséget a francba. (túl sok poszt apokaliptikus / nukleáris filmet néztem )
  • LeWyTy
    #5
  • klart
    #4
    főroppan:(
  • RoR zsozso
    #3
    Felrobban -.-
  • Muki100
    #2
    úgyis kipusztítja vagy inkább már előre elintézte a Föld sorsát az emberiség, legalábbis a mostani élővilágot az biztos.
  • SZilaJMaGGoT
    #1
    Fórumkeresővel nemtaláltam ilyet, láttam magyarországra vonatkozót, és bátorkodtam nyitni egy ilyet, mert úgygondolom aktuális a mindenféle válságokkal... :D Lehet gondolkodni közeli, távolabbi, távoli jövőben, mindenféle irányban, nézetbe stb... Kíváncsi vagyok a véleményekre... :D