810
  • And 1 #410
    na megint hozzá kell szólnom a játékhoz... látom megint szóbajött a realitás meg h ez mért jobb a live-nél... és a pompom lányokhoz visszatérve :D.jobban is kidolgozhatták volna őket :Dna mindegy hátha majd a 2k10-ben... viszont szerintetek az reális hogy a 3. negyed elején vagyok és kb 30pt-al megyek a houstonnal a oklahoma city előtt ?qrva sokat bénázik a gép
  • benkoszabi
    #409
    viszont abban nincs rezgőmotor ha jól tudom....
  • grizzly21
    #408
    Dual Actionnel az a baj hogy idovel megadja magat szerintem..enyem kb 2 eves, es a felso gombok beragadnak idonkent..ugyhogy most masmilyet akarok venni
  • Gerbill
    #407
    A chillstrem olcsóbb mint az xbox 360 kontroller ráadásul jobban néz ki, és a kezedet is hűti, az ilyen xbox 360 átiratokhoz tökéletes. Már vagy fél éve van nekem is egy és eddig rendkívül megvagyok vele elégedve.
  • ProGabe #406
    sajnos csak most jött el az idő, hogy ez PC-re is igaz legyen. kosárlabda szempontból konzolon már évek óta a 2K vezet mind eladásokban, mind elismerésekben

    íéj egy kalap szar, minden tekintetben. saját kezem törném el, ha vennék tőlük terméket, bármi is legyen az
  • ToMy_
    #405
    valahogy az az érzésem, hogy a foci mellett (Fifa-sorozat vs. PES) most már a kosárlabdában is van az EASports-nak konkurenciája (hálistennek, és nemkicsit jobb is)
    szóval valszeg itt is az lesz a trend, hogy EASports - arcade, 2KSports - szimuláció
  • TaRka0107
    #404
    Okéy:D Thanx a választ!! Meg a shot stick down,up,right,left(asszem ez a nevük:D) Ezek mire vannak mert eldobja a labdát mindegyikelxD
  • The Protector
    #403
    Igen mert elve törve van.RIP gameknál szokott ilyen megoldás lenni.
  • TaRka0107
    #402
    Szevasztok!! Nekem tegnap jött le a game és nekem nem telepítette hanem bemountoltam és ki csomagolta egy helyre. De végülis működik csak nem kelett crackelni semxD Ez mindenkinek ilyen?
  • benkoszabi
    #401
    üdv. milyen gamepad ajánlott a játékhoz? rumblepad 2, x360 controller, avagy chillstream...?
  • báttyó02
    #400




  • Laci82
    #399
    Egy hetes a gamepad eddig még jó.
    De egy Logitech az Logitech...
  • grizzly21
    #398
    elnezve a lenti videot is, a 2K9 sokkal jobb. amit elmondtal az + maga a jatek realisabb, nemelyik visszajatszasnal mar tenyleg alig hiszem el, hogy nem elo
  • Zozee az Isten
    #397
    Hy All!

    Ráéreztem a játékra, meg a gamepadra Xbox 360 irányítójával tolom, de nagyon faxa. A Lakers-el kezdtem szezont Pro nehézségin és 14-9 re állok második helyen a divíziómban. Sztem billentyűzettel lehetetlen teljesen kihasználni a game lehetőségeit.
  • benkoszabi
    #396
    az nba live 09 és az nba 2k9 között apró különbségek vannak...például a 2k9nek jobb a közönsége, szebb a kidolgozásuk, nézzétek csak meg a képeken...az EA még itt is a kockaalakú szurkolókat alkalmazza, ráadásul ha megnézitek akkor akadozik a közönség mozgása...a 2k sokkal élethűbb..persze lehet pont emiatt vasigényesebb...de ez kit érdekel..:D
    aztán nézzétek meg a cserejátékosokat..a Live-ban csak 5-6 ember ül a kispadon, a 2k-ban pedig annyi, amennyinek ott kell lennie...de ugyanez elmondható arról is, hogy a 2k-ban van kabalafigura a palánk alatt, pompomlányok, vagy ami mégjobb, meccs előtt interjú...talán még michelle tafoya is feltűnik olykor-olykor..a hangját hallottam a játékban...
    szerintem grafikailag is veri a Live-ot...szóval itt szvsz egyértelműbb, melyik az IGAZI..nem ugy mint Pes és Fifa fronton..
  • Nagyi2pac
    #395
    Na asszem végre sikerült beállítani az irányítást! Most már játszhatóbb!
  • TaRka0107
    #394
    RuleyB kössz a választ!!
  • kuci06
    #393
    nekem is ilyen van, és eddíg minden játék támogatta :)
    a rezgőmotor is klassz :)
  • bodesz
    #392
    pontosan!
  • bodesz
    #391
    nekem ezvan.sztem fasza
  • Neoncsoves
    #390
    Ez se rossz gamepad... én ilyet tervezek:)
  • And 1 #389
    háát így elnézve az nba live 09-t... azért örülök hogy nem azzal kell játszanom pc-n. sokkal realisztikusabb a 2k9... a kommentár hang meg a közönség meg minden... megadja 1 nba meccs alaphangulatát
  • mikiking
    #388
    és eddig semmi probléma nem volt vele ??? nem romlott el ? mukodik minden jateknal ,aminél kell ? kényelmes ?
  • Laci82
    #387
    Nekem Dual Actionom van és azzal is hibátlan a hatás.
  • Bil Ur Sag
    #386
    Egyetértek ;) Ennek az egésznek a sava-borsa gamepadra van kihegyezve. Mondjuk a sportjátékok 99%-ára igaz ez.
  • kuci06
    #385
    Logitech Chillstream

    xbox360 kontroller kialakítása van, szal elvileg a legtöbb játék ezt jobban szereti :)
    Meg amúgy is, újabb, jobb.


    /gamepaddal egyértelmű, hogy könnyebb játszani, hiszen eredetileg is erre tervezték a játékot. billentyűzettel is lehet játszani, de sokmindent csak gamepaddal tudsz normálisal összehozni/
  • mikiking
    #384
    gyerekek,valaki nyomja bilentyüzettel ? ugye gamepaddal sokkal jobb ?? nem tudom meiket vegyem,Logitech Chillstream,vagy Logitech Dual action
  • 5c0rp330n
    #383
    nemtom, vitatható talán, hogy melyik a jobb, de ennél jobb dolgot nem is csinálhatott volna a pc-s platformmal az ea, minthogy nem ad rá ki nba-t ebben az évben :)
  • mikiking
    #382
    az éven azért az nba live 09 sem lett gyenge
  • kingjames23
    #381
    Hello!
    Nem tudja Valaki Letöltöttem a Játékot Kibontottam.De az a Baj hogy Disc Image File-ként Bontotta Ki Mit Csináljak?
  • kingjames23
    #380
    Hello!
  • ruleyB
    #379
    Tarka! Ez egy Boxról portolt játék, tehát nem csinálták meg külön PC-re. Én játszottam a 2k8-al is, bár nem túl sokat, de abban is előfordultak bugok, ezt gondolom te is tudod. A játék pedig egyértelműen fejlődésen ment keresztül :) Amúgy semmi köze sincsen az NBA LIVE-hoz (hála az égnek). Amúgy! Emberek! Ezt a játékot BŰNCSELEKMÉNY billentyűzettel játszani, egyszerűen szürreális :) Mindenkinek ajánlom egy jó gamepad beszerzését 8-10k-ért kb.
  • TaRka0107
    #378
    Ezt gondoltam csak ahhogy néztem a videót mintha olyan lenne mint az NBA 08 hogy szinte csúszott az ember nem lépett!! Mert én játszottam az NBA 2k8al és ott ez jól megvolt csinálva:D
  • Firerock
    #377
    a sprint az e-re van rakva
  • Firerock
    #376

  • kuci06
    #375
    mivel az NBA 08-hoz semmi köze sincs, így nehezen hasonlíthatna rá :D
    az NBA2k8 pedig ennek az előző része...

    na, akkor szerinted melyikre fog hasonlítani?

    #373 - az nem tetszik nekik, hogy nem lehet minden egyes funkciónak más-más gombot beállítani... Bár nemtom, gamepaddal tökéletes az alap beállítás is :S
  • TaRka0107
    #374
    Szevasztok!! Azt akarom kérdezni h a játékmenete meg az embereknek a mozgása ugyanolyan mint az NBA 08 pcs verziójában vagy hasonló az NBA2k8(xbox) - hoz? Aki tud légyszives válaszoljon. Thanx előre is
  • benkoszabi
    #373
    ahogy itt olvastam, sokaknak baja van az irányítással....de miért? nem lehet, vagy nehéz beállítani? esetleg nem jegyzi meg a beállításokat? macerás vagy egyszerűen elrontották az irányítás portolását?
  • Nagyi2pac
    #372
    Oké, THX!
  • Firerock
    #371
    igen
    ha lesz időm megcsinálom neked!