810
  • GPoWeR
    #450
    Elvileg automatikusan felismeri és a contorller setupnál be lehet lőni a másik billet is - más néven van nekem legalábbis :)
  • peter0
    #449
    A legnagyobb játék!!!!!
    Eddig minden NBS-s játékot kipróbáltam de ez üt mindent!!!
    Az NBA 2009 elbújhat ez mellett!!!!!
    Itt nem csak játszom hanem a közönség meg a körítés is odavág!!!
    Szóval bele lehet élni a játékba magad!!! VÉGRE SIKERÜLT EGY ILYET IS CSINÁLNI!!!!!!!!!!!!!!
    Ahogy a lányok táncolnak meg a törlős ember az idzattságot törli...na ez hiányzik minden sportos játékból...a körítés...itt megvan!!!GRAT!!!!
  • Dizson
    #448
    Hi! Kérnék egy kis segítséget, remélem választ tudtok rá adni. Nos, ketten szeretnénk játszani egymás ellen, ezért bedugtunk +1 billentyűzetet. Viszont a játékba nem találom hogy hol lehet azt beállítani hogy ketten tudjunk játszani.
    Előre is köszi!
  • Scouser
    #447
    Valaki tudja hol lehet megvenni?
  • Maxtreme
    #446
    vga gond. Csak új videokártya vásárlással orvosolható.
  • Norman86
    #445
    belépek és feketeség, zene megy, videokártya a probléma, hogy gyenge? Ati Radeon 9 200 van. Egy srácnak volt hasonló problémája, ez video kártya gond meg lehet ezt valahogy oldani? Patchel vagy crackkel?
  • Matt07
    #444
    Hi!
    Csak annyi szeretnék kérdezni h alley oop-nál mit kell nyomni h be is húzza?:S mert hiába ugrik fel a másik nem bírja megfogni a labdát:|
  • Darkon
    #443
    Udv nem tudom mi lehet az oka de a menuben akad a jatek. Alig lehet valamit csinani. Ugyanakkor a jatek max grafikan 1680ba hibatlanul fut

    Valakinek otlet?
  • KG5
    #442
    nekem se volt töltöttem le hozzá a thepiratebay.org-ről beírod h 2k9 és lesz crack is
    asszem azt töltöttem le
  • jolesy
    #441
    Nekem nincs crack a dvd-n, sőt nagyon más se, elég érdekes...pedig annyira játszanék és sztem a gépem se gyenge hozzá o.O
  • KG5
    #440
    crackeldd meg, nekem is ez volt az elején meg crackeltem és jó lett ;)... vki mondaná az L1-et billre hogy mi? :S
  • jolesy
    #439
    Nekem tudja a 3.0-t a karim, mégis mikor elindítom a meccset kilép az asztalra....
  • benkoszabi
    #438
    szerintem igen....bár nekem nicns meg a játék, és a régebbi ati kártyákat sem ismerem, de a legutolsó ati modellek - 38xx és a 48xx ismeretében a tiéd régebbinek tűnik...naszóval a játék minimum 3.0 shader-t követel, ha a képeket megnézed egyből meg is érted hogy miért...ez bizony egy eléggé vasigényes cucc, sokan irták, hogy a 8600gt már kevés neki...
  • Legend Killer
    #437
    Feltettem. Ha jól látom 7 gigát eszik meg telepítés közben, kemény. De belépve feketeség, zene megy, s mikor profilt készítek, látszik az a nyíl, de a beírt szavak nem..... videokártya a probléma, hogy gyenge? Ati Radeon 9 600 van. Vagy mi a rák.
  • KG5
    #436
    Hello! Megmondanátok légyszives hogy mire van állítva alapból az L1 billentyűzetnél... :) Köszönöm :) Most kezdtem seasont idáig 4 győzelem :P Rocketssal
  • lybrahu
    #435
    Köszi! Magam is erre gondoltam. RLD-s van amúgy...
  • GPoWeR
    #434
    Ha a ripes változatot szedte le akkor igen a RLD-s változat esetében nem tudok mit mondani, de szerintem ott is, én a registryben nem sokat láttam NBA 2k9-es bejegyzést :)
  • lybrahu
    #433
    Üdvözlet!
    Egy kérdés: uninstall=törlés NBA 2K9 könyvtár? Vagy van valami trükk?
    Persze ez nem a bolti verzió...
  • TaRka0107
    #432
    PLS Cselezést mondjon valaki!!:D PL azt amikor fejének dobja a labdát és megy tovább THX előre is.
  • gereee93
    #431
    Nah megtaláltam köszi a segítséget.
  • KG5
    #430
    Nba Blactop--->Pickup game--->1on1 választol játékost és go ;)
  • gereee93
    #429
    Császtok. Lehet h vak vagyok de nemlátok olyan játék módot az NBA 2K9-ben, hogy 1v1. Mondja már meg valaki, hogy hol keressem thx.
  • KG5
    #428
    Köszi megint :D
  • kashuka
    #427
    csak tutorialba ne menny!
    amúgy állítgathatsz bármit a settingsben.
  • TaRka0107
    #426
    Szevasztok!! Pls mondjatok valami jó cselezési kominációkat.kössz előre is a választ
  • KG5
    #425
    Köszöi! Még annyit szeretnék kérdezni akkor most már jó lesz vagy ha elállítok vmit a settingsbe akk megint törölhetem? De télleg köszönöm naon
  • kashuka
    #424
    üdv

    töröld a settings mentést!
  • KG5
    #423
    Hello! Szeretném ha segítenétek nekem.... Olyan próblémám van h a játékban amikor bedobják egyszerűen leeseik a labda és mindenki megy utána nem viszik ki az alapvonal mögé... Nagyon megkösszönném ha segítenétek.
    Kösz
    Am a játék nagyon brutális nekem a black top teccik az egészben a legjobban... :D Mégegyszer légszi segítsetek :)
  • benkoszabi
    #422
    nekem is ez a bajom a PES-el....konzolátirat....de hát ez van gyerekek, tessék beruházni egy gamepadra...ne a játékot okoljátok, ezek vérbeli gamepad-os cuccok....
  • TaRka0107
    #421
    Hát ez az h én billentyűzettel nyomom:D És ilyen BS2-t meg iylen szarokat ír!! Tököm tele van az ilyenekkel.
  • grizzly21
    #420
    Tutorialokat nyomjatok vegig gyerekek, minden ott van, erthetoen:) meg persze gamepad, anelkul nem erdemes.
  • And 1 #419
    ha valaki vágja ezeket a kombókat akkor beírhatná ide és magyarúl :D
  • And 1 #418
    a cselezést én sem vágom pontosan... gondolom több féle kombó van de ha nyomogatod a sprint gomot akkor csinál más féle cseleket
  • TaRka0107
    #417
    Üdv!! Ez nekem is kérdés h hogy lehet cselezni? 2on2 - n az ellenfél olyat csinál hogy a fejemnek dobja a labdát és megy tovább!! Ilyen cselt hogy lehet? előre is köszi a válaszokat
  • benkoszabi
    #416
    hát az oklahoma city a seattle helyett jött létre, ami nem volt egy nagy csapat, persze voltak ott jó játékosok, de mindenki eltávozott a bostonba, a a cavs-be..a msotani játékosok közözz pedig csak Durant-Green páros neve ismerős, hol vannak ők ketten, plusz a többi töltelékjátékos a Houstonhoz képest...igy effektiv lehetséges, hogy megverted 30 ponttal...persze mindamellett gondolom jól is nyomod a játékot, mert azért nehezebb szinten már izzadni kell gondolom....
  • GPoWeR
    #415
    Másold be a cracket, és utána ekres ki az nba2k9.exe-t és máris indul :)
  • royaltom
    #414
    Sziasztok!
    tud valaki valami tippet a cselezésre mert sose tudom így lecselezni az ellenfelemet!
    A Válaszokat Előre is kösz!
  • Matt07
    #413
    idei szezontól van.. Oklahoma City Thunder
  • benkoszabi
    #412
    olyan nba csapatról még nem is hallottam ,hogy oklahoma city....nem lehet hogy a houston ellen véletlenül egy másodosztályú, vagy netán egyetemi csapatot raktál be, mert oylan hogy oklahoma city nincs....vagy lehet elnézted a nevét nem tudom....de ahogy a vló életben is előfordult hogy a lakerst a celtics 20-30 ponttal verte valamelyik nagydöntő meccsen odahaza, igy nálad is előfordulhat...
  • And 1 #411
    jaa és all star fokozaton vagyok