111
  • Hedgehunter #71
    En azert elobb megneznem mielott szarra fikazom....
  • DarkEvilPiccolo
    #70
    Nem egészen, mert ez az ifjabbik Piccolo a filmben pedig az öreg Daimaou fog szerepelni. :P
  • WarIord
    #69
    itt van a filmben piccolo:



    animéban ilyen:



    dermesztő:
  • WarIord
    #68
    miért, mandulaszemű jobb lenne?
  • Loverman
    #67
    A másik amit nem bírok amikor nem találják el hogy milyen nemzetiségű színészeket válogassanak össze... Goku szerepére europid embert felvenni gyalázat.
  • WarIord
    #66
    legalább sátán hasonlít az animás sátánra :) ja nem is, dermesztőre hasonlít :)
  • Loverman
    #65
    nem láttam teknőspáncélt, nvm.
  • knightbali
    #64
    Szigorúan, csak magyarul ^_^.
  • neoG
    #63
    Gondolom még nem láttál előzeteseket és a hozzá tartozó filmeket, ezért elmagyarázom:
    Egy előzetest a film nagy jeleneteinek kiragadott részeiből állítják össze,nem pedig a nagy jelenetek közötti átvezető szálakból!
    Tehát nyugodtan levonhatom szerintem a konzekvenciát...
    Ajánlom a Transformers c. remekművet!Nagyon jól szemlélteti a jelenséget!
    A legtöbb robotról, és nagy csatajelenetből van részlet a trailerben.
  • emile zola
    #62
    Hmmmm...remélem h ez tényleg messze van még attól, ami a mozikba kerül, mert ez itt siralmas volt
    csatlakozva az előttem szólokhoz, ez nagyon messze van az igazi Dragon Balltól...
  • DarkEvilPiccolo
    #61
    Szerintem fejezd abba még mielőtt a fejedre húzom a monitorodat. ;)
  • Aldo Moro
    #60
    Dragonball micsoda? Előzetes? Akkor miért nem lehet azt irni, ha már a cikkben következetesen azt irja a kedves szerző? Ebből a szarból is filmet csinálnak? Semmi eredeti ötlet nincs? Igy ne csodálkozzanak, hogy egyrészt csökevényesedik a társadalom, másrészt még igy sem kiváncsi a kutya sem a filmekre.
  • opeca
    #59
    Azért az előzetesekre, teaser-ekre jellemző, hogy nem a jobb felvételeket rakják bele. Legalábbis ami eddig megvan. Ha meg még nicns jó felvétel, akkor nem kell teaser-t készíteni.
  • Jrex
    #58
    Engem meg a karakterek kinézete idegesít benne(nem az mert várom a filmet meg minden) de hogy néz mán ki Goku haja?Meg Zseniális teknős is :)?meg Piccolo mér nem zöld?Hol van Krilin?stb

    Ja és "remélem elejétől" kezdik a filmet/amikor Songoku a Földre jön/de az előzetes alapján nem így lesz:S
  • DarkEvilPiccolo
    #57
    Én biztosra veszem, hogy nem lesznek benne bolygókat eltörlő robbanások, mivel a sima DB-ban még közel sem voltak olyan erősek, hogy ekkorákat tudtak volna robbantgatni. Az első ilyen hatalmasabb robbanás Ifjú Sátán idejében volt, akkor értek el olyan szintekre a karakterek, hogy képesek voltak egyetlen csapással letarolni egy egész kontinenst. :D Nah jó ez azért túlzás. :P De a hegyrobbantás akkor volt talán először képben. Szóval, ha nem lesznek hatalmas robbanások a filmben, akkor az szrintem tök rendben van, mert az animében sem voltak annak idején. .P
  • CaptainRumi
    #56
    pláne hogy a filmet még kurvára nem látta senki
  • CaptainRumi
    #55
    honnan tudod bazdmeg hogy nem lesz semmi komoly harc, hegyrombolás, anyámkínja mikor még nem is láttad a filmet könyörgöm?????

    és én sem azt mondtam, hogy húúú ez teljesen olyan mint az anime, de azt elég nagy bátorság kijelenteni, hogy semmi köze az eredetihez, ezt ugye ti sem gondoljátok komolyan...
  • opeca
    #54
    Attól félek, hogy pont lehet tudni, mire számíthat az ember. A gond az, hogy az alapok látszanak a teaser-ben is, és bizony azok sajnos nagyon gyatrák.

    Ez szvsz megint a "csinálunk egy nagy névből egy B kategóriás filmet" című változat.

    Persze akik birtokolják a Dragonball szerzői jogát, azok cseszték el, mert alapvetően sokkal komolyabb követelményeket kellett volna állítaniuk.

    De a pénz beszél.
  • berserk87
    #53
    Azért ennyire nem kell fikázni. Meg a trailer alapján nem lehet tudni, hogy milyen lesz. Amúgy is a film még nem készült el, valószínű, hogy a látványos akció jelenetek ezért nincsenek benne a trailerben, legalábbis remélem. Benne lesz Yamcha, Chi chi, Zseniális teknős(akinek Master Roshi volt régen is a neve). Ja és persze Krilin is, ez a csóka fogja alakítani, szerintem hasonlít: http://www.imdb.com/name/nm1674835/
  • Csaba42
    #52
    Pfff, látszik, hogy nem sok DB rész láttál. Inkább nézd meg a sorozatot, aztán majd te is láthatod a különbséget (már a karakterekre sem akartak hajazni), addig meg kuss a hülyeségekkel.
  • gabeei
    #51
    Eredetileg (japánul) Son Goku, amit itthon faszán Songoku-nak rövidítettek, de angolul, és japánul gyakran csak Goku-nak hívták. A film meg így másodszorra megnézve egy IMDb bottom c-line akció lesz, amire szégyen ráaggatni a DB nevet. Persze, alapvetően nehéz egy 2D-s anime-t 3D-síteni, de ha nagyon nem megy, akkor minekl erőltetik? Szvsz akkora égés lesz h már most én kérek elnézést az alkotók nevében. Ráadásul Piccolo még nem is zöld, G!G4L0L...
  • bender93
    #50
    Szerintem csináljuk meg mi a DB fimet.vagy legalább dobtak volna össze valami olyan izével készült cuccot mint a beowulf
  • bender93
    #49
    Látvány?Láttam benne két hátraszaltót meg egy pofont és kész.Már csak mark dacascost várom a körbepörgőrúgásával.
  • Micsu
    #48
    emok háborúja jobb címe lett volna ennek a szarkupacnak, db név megalázása
  • Micsu
    #47
    mi ez a fos?
  • WoodrowWilson
    #46
    Nem nevezték át, Roshinak hívják.
    nessboth: Roshi zseniális teknős.
  • DaStorm81
    #45
    Kövezzetek meg a műveletlenségem miatt, de a Dragonballba nem valami Shongoku a főszereplő? Nem igazán követtem a sorozatot, mert idegesített az 1 képkocka / fél óra, de valahogy így dereng :)
  • csgj
    #44
    Ez annyira gáz, hogy már vicces :P De természetesen nincs semmi bajom azzal, aki ezt szereti, mindenkinek más az ízlése :P
  • opeca
    #43
    Sőt, a sima dragonball uccsó részeiben is már felnőtt.
  • opeca
    #42
    Szerintem a Dragonból sorozat kevesebb mint a felében gyerek.
    A Z-ben már felnőtt, az majd 300 rész. a sima Dragonball-ban illetve GT-ben gyerek, azok összesen kicsivel több mint 200 rész.
  • opeca
    #41
    Jól van, látszik, hogy megint valami tehetségtelen, anime-t az életében nem látott pojáca rendezte az egészet.

    Már Gokut alakító színész is nevetséges. Úgy néz ki, mint valami karatebuzi transzvesztita.

    Aztán a Dragonball hangulatból gyakorlatilag semmi sem jött át.

    "Gratula" a díszes bagázsnak.
  • neoG
    #40
    gondolom Ő is látta a sorozatot, és 30másodperc elég neki, hogy eldöntse: nem sok köze van hozzá:
    nem lesz semmi komoly harc, tájképátalakítás, atomrobbanással felérő varázslatok, a karakterek nemigen repkednek (ez ugye alap lenne:) )
    meg hogy Piccolo nem zöld...
  • CaptainRumi
    #39
    jaaa hogy te ezt már a teaserből is megtudod állapítani?
    és miért nincs semmi köze? mert a többiek is azt írták pár sorral alább?
  • tommyg
    #38
    nagyonrossz
  • grebber
    #37
    Gyakorlatilag eddig ami Dragon Ball az minden arannyá vált mert pénz hoz sikeres stb.
    Ebből a videóból azt lehet levonni akarra bukás lesz hogy szóval ki sem lehet fejezni.
    Ha nem lenne a hírben hogy Dragon Ball akármilyen filmcimet rá lehetne adni.Köze nincs a DB-hoz
  • Csaba42
    #36
    Asszem igen, Mai a kis pöcs Pilaf női szolgálója. De figyeltétek, hogy Bulma tiszta Lara Croft? Azért remélem, nem lesz belőle ninja-punci, mert a rajzfilmben (a "sima" DB elején) kis nyámnyila volt. :(
  • Csaba42
    #35
    Nah, végre meg tudtam nézni a teasert (hülye Adobe Flash Playa). Roshi benne van, sz'al nem kell aggódni miatta. Viszont hangulatilag ennek semmi köze a DB-hez, inkább valami Jackie Chan filmhez hasonlítanám. Majd meglátjuk, milyen lesz maga a teljes film!
  • Csaba42
    #34
    Nem volt elég zseniális ahhoz, hogy bekerüljön a filmbe.
  • nessboth
    #33
    Legyen inkább Halálosirambanmortalkombatstreetfightermegintegydilisamcsifilm...HOL VAN ZSENIÁLIS TEKNŐS?!
  • Dynamic
    #32
    környékezte=környékezett