1160
\"X-MEN
  • Viktor99
    #1120
    Sosem feledjük! :P
  • Prince23
    #1119
    Jah feledésbe merült :(
  • grebber
    #1118
    Már igencsak lecsenget ez a game !
  • Prince23
    #1117
    Ez a fórum eléggé kihalt :)
  • Lacc 88
    #1116
    Striker nem halt meg filmben. Sőt, az X-men 2-ben ha jól rémlik ő volt a "főgonosz". Arra sajnos nem emlékszem a képregényekben mi a története.
    Úgy tűnik te még nem láttad az egyik plusz poént film végén. Deadpool túlélte, tudta regenerálni magát. Készül vele film is de azt nemtom mikor készülnek kiadni.
  • Orionk
    #1115
    SZiasztok!

    Most néztem meg a filmet. Azoktó kérdeznék pár dolgot, akik jobban ismerik az X-men világát, és ismerik a képregényekből a sztorit.

    Striker tényleg sokáig menetelt, és meghalt? A képregényekben hogyan volt benne striker halála?

    Másik kérdésem, hoy Deadpool-nak a végén ugyebár levágta a fejét Wolverine aka Logan. Ezek szerint DEadpool meghalt, és EZZEL A DEADPOOL-almár nem fog készülni film?

    köszi
  • Calver
    #1114
    baszod ez az életben nem jutott volna eszembe
  • Maak
    #1113
    b+! ezt jelenti csak gyorsan leirva, shift hasznalata nelkul
  • Prince23
    #1112
    Hm, ez érdekes, általában ez a frissítés megoldja a probsot, akinek nem indul el...
    mindent frissítettél? vga driver?
  • Waterhorse
    #1111
    Az is fent van, említettem is, de így sem megy sajnos
  • Prince23
    #1110
    Tedd fel a telepítőn lévő directX frissítést!
  • Waterhorse
    #1109
    Sziasztok!
    Telepítés után azt csinálja a játék, még windows-ban, hogy bejön egy indítókép, és nem lép tovább, se a dvd se a merevlemez nem dolgozik. A futó programok listában pedig nem válaszol a játék. Mi lehet ez? Egyébként crackel-t, de a Crack fönn van, directx telepítve, és 3. gépen próbálom már ki, ugyanaz a hiba.
  • Calver
    #1108
    aha, trükkös
  • HUmanHunter
    #1107
    a b34 csak ien értelmetlen betű és számösszerakás de kb baszki azt jelenti :P
  • Calver
    #1106
    b34 - mit akar rövidíteni?

    #1104: Gambit leverése egyszerű. lövedékeit visszaütöd (eggyel alattad írják hogy), majd lunge. ezt megismétled még párszor kisebb variációkkal, aztán jön a futkározás.
  • HUmanHunter
    #1105
    azt az egyik legkönnyebb b34!
  • zoliii
    #1104
    van a játékhoz 100%-os mentés?Mert Gambit-et nem tudom le győzni!
  • Prince23
    #1103
    Amikor feléd ér a rakéta, akkor nyomsz egy védekezést. de csak is akkor, amikor közvetlenül előtted van a raksi
  • KaszaN
    #1102
    Eddig a játék legnehezebb része ez a sz@r...
  • KaszaN
    #1101
    Akkor fogalmam sincs hogyan kell megcsinálni.
  • Prince23
    #1100
    Sztem a védekezés jobb ha az R gombon van.
  • KaszaN
    #1099
    Ja, akkor az csak a védekezés. Nekem is írja de nemtudtam miért írja hogy védekezzel amikor nemtudja kivédeni. De visza nemlöki.
  • wedge31
    #1098
    Nekem Z volt de az idözités is fontos.
  • KaszaN
    #1097
    Nekem nemírja. És hogyan kell viszaütni?
  • wedge31
    #1096
    Kiirja a játék hogy mit csinálj ,vissza kell ütni a rakétát a fazonra.
  • KaszaN
    #1095
    ???????
  • Shep
    #1094
    Valaki korábban már leírta párszor, hogy meg kell várni míg éhen hal :)
  • KaszaN
    #1093
    Szevasztok
    Elakadtam egy résznél, tud valaki segíteni?
    Ott vagyok amikor kikéne szabadulni a laborból de van egy olyan rész ahol bemegyek egy terembe, elől van egy furcsa kék burok amiben egy csaj van, fentről (job) meg rakétavetővel tővöldöz egy katona és nemlehet csinálni semmit. Valaki help.
  • Calver
    #1092
  • dodo1014
    #1091
    Helló valaki nem tudja hogy hogy lehet továb jutni itt?? Fel kell mászni de megáll az ágnál ez a nyomi.
  • dodo1014
    #1090
    Heló valaki itt jár már egyszerűen nem tudok tovább menni pedig arra felfele kell mászni de ez a pöcs nem tud valaki segítene???
  • mokacsin
    #1089
    Nekem elsőre sikerült a harmadik helikopterre úgy ráugornom,hogy nyomtam az előre gombot,de ha neked úgy nem sikerül,akkor próbáld becélozni és arra menni amerre a heli kimozdul!
  • Mikiller
    #1088
    Hello!
    Valaki írja már le pontosan mit kell csinálni a 3 helikopteres résznél, mert a 3.-nál mindig elsuhanok alatta akármit nyomok.
    Már 10 oldalt visszaolvastam, de senki nem válaszol a korábbi kérdésekre, ill. 1 vki írta, hogy nyomni kell az előe gombot, de nekem akkor még gyorsabban elsuhan a helikopter mellett.Hátrafelé húzni se jó, mert akkor is elmegy.
  • HUmanHunter
    #1087



    pár saját új kép ;)
  • HUmanHunter
    #1086
    ne halj meg :P én álltalában csak az ien ugrálós részeknél haltam meg meg ott szoptam csomót. mondjuk első dolgom az volt, hogy dmg csökkentő mutagent beraktam amint megszereztem, + szinte az összes hp adó gént megkerestem :D
  • Ny Papa
    #1085
    Igen
  • Mikiller
    #1084
    Nálatok is rohadt hosszan tölti be az állást? Vagy 20x körbe megy az a kör. Elég uncsi azt figyelni amikor meghalok :)
  • HUmanHunter
    #1083
    miért, a filmben is így nyírták ki Deadpoolt.
  • Prince23
    #1082
    Nem kicsit brutális?!
  • HUmanHunter
    #1081