1160
\"X-MEN
  • The Protector
    #1160
    +tömény kendőzetlen brutalitás.
  • Qwerty4
    #1159
    Most póbáltam ki, az akaciójelenetek nagyon jók ebben a játékban, de azon kívül semmi különleges nincs benne, szerintem...
  • aresz96
    #1158
    Ott az alagutba ahol jön utánand a viz??
    AZt ugy kell hogy az ember ott áll a kocsi tetején és bekell mérni és oda kell ugorni,utánna meg a kocsirol kocsira kell ugrálni.
  • patiang
    #1157
    Légyszi hogy lehet bukfencezni?
    Már a harmadik napja dekkolok a vizes résznél. Letörlöm a csába.
  • patiang
    #1156
    Hogy a tökbe tudok tovább jutni az alagútban, amikor ömlik rám a víz.
  • johny85
    #1155
    valószínőleg video kárty driver.
  • gera2141
    #1154
    Miért csinálja nekem azt a játék, hogy a legelső intró után nekem kikapcsolja a monitort és indíthatom újra a gépet?
  • Metalmilitiakid
    #1153
    ugyanez a problémám lenne 32 es win7 el, azóta még mindig nincs megoldás ?
  • Caine
    #1152
    Most kezdtem el hardon tolni.
    Lehet felvenni ilyen gén-spirálokat, amik 5-el növelik az életerőt, meg szintlépéskor is kapok 5 életerőt.

    De hol lehet megnézni, hogy mennyi életerőm van?
  • wedge31
    #1151
    Duplaugrás,kétszer nyomd az ugrás gombot egy kis szünetel egymás közt.
  • hawkie22
    #1150
    Közben meglett, továbbjutottam, majd megint elakadtam. :D 3 nagy szobrot kell elmozdítani, és azokon továbbugrálni, a túloldalon pedig vár egy ellenfél, csak az első szoborról nem tudok ráugrani, viszont az összes szobor visszaindul a fal felé, amikor befejezem a tekerést, és amikor ráugrom, összenyomnak és meghalok. Na itt tényleg elakadtam.
  • Viktor99
    #1149
    Elvileg csak irányítanod kell és ráugrik magától, majd ugyanazt mint az előzővel... Elkerülni hogy lelőjenek és szétszedni a gépmadarat!
  • hawkie22
    #1148
    Srácok, elakadtam ott, amikor bent vagyok valami gyárban, legyőztem négy Wendigo-t, aztán legyőztem a helikoptert, majd Rozsi a levegőbe ugrik, és elkezd zuhanni egy másik helikopter felé, de sehogy se tudom elkapni. Mit kéne ott csinálni? Köszi
  • Danryu82
    #1147
    Jó kis brutal kép!!
  • Piterson
    #1146
    sziasztok
    szeretnék egy kis segítséget kérni
    most raktam fel a játékot, el a játék elindítása után jön egy hosszabb videó, az végig megy, de után kilép és hibajelentést ír ki, tud valaki segíteni e gond megoldásában?
    előre is köszi mindenkinek a segítséget
    üdv
    Piterson
  • Geeforce
    #1145
    A mai nap mondom poénból rányomok hátha... és elindult XD
    Nem tudom így 1 hónap után miért de ma elindult a game. Végig is toltam így estére :D
    Grafikája elég jó, és játékélmény is van bőven. Én adok rá 10/9-et. :)
  • Danryu82
    #1144
    Na nagynehezen végignyomtam Ps2-ön!
  • Danryu82
    #1143
    Hálásan köszönöm a segítséget, mert a youtubon megvan a teljes Ps2-es videós végigjátszás!!
  • Danryu82
    #1142
    Ok köszi a segítséget!
  • macleody
    #1141
    Mennie kéne, nálam is win7 64bit van és játszottam vele.
  • Geeforce
    #1140
    Megy megy... Igaz neki Vistája van de megy. Egyelőre csak a 64 bitet tudom okolni :(
    Patch sajna nincs, esetleg még egy xp emulátorral ha bepróbálom...
  • Shiwo
    #1139
    hát, ha warez, akkor még annyit megpróbálhatsz, hogy kipróbálod valamely havernál, hogy megy-e...ha nem, akkor sikerült valami rossz verziót beszerezni

    esetleg frissítsd a videókari-drivert
  • Geeforce
    #1138
    Hali, köszi a tippeket, de mindet próbáltam már :(
    Futtattam xp sp1-2-3, vista-sp1 módban is, rendszergazdaként, minden kikapcsolva...
    Patch sajna nincs hozzá, és microsoft honlapon valóban kompatibilisnek írják... Úgyhogy nem értem.
  • Shiwo
    #1137
    hivatalosan kompatibilisnek kellene lennie, szval tippek:

    - nézd meg, létezik-e patch a játékhoz, s lehetőleg tedd azt fel (persze ha warez, akkor cracket is kell keresned hozzá)

    - próbáld meg winxp kompatibilis módban futtatni

    - próbáld meg úgy, hogy kilövöd a tűzfalat/víruskeresőt, hátha azok valamelyike tiltja le (nem árt előtte kilőni a netet is, ha nem akarsz beszívni pár kártékony alkalmazást)
  • The Protector
    #1136
    Írd be youtube-ra h x mem origins wolverine ps2 walkthrought.Segíteni fog!
  • Geeforce
    #1135
    Sziasztok!
    Bocsi, de nem szeretném végigolvasni mind az 1100 bejegyzést :)
    A gondom az, hogy Windows Ultimate 64bit van fennt, a hardver bőven jó a játékhoz, de mikor elindítanám megy a "homokóra" egy rövid ideig, azután meg nagy semmi :(
    Ha valaki tud segíteni pls help! Köszi!
  • AudiQuattro
    #1134
    Van a játékban egy rész,ahol futoszalag van és a végén szétvág a lézer :S
    Ott mitkell csinálni?valaki help,és előre köszi.
  • Shiwo
    #1133
    hát ez a pc-s topik, ha különbözik, akkor nem tudunk segíteni..

    amúgy így leírás alapján nem nagyon vagyok képben, jobb lenne egy kép róla..nem tod valahogy megoldani, hogy linkelj képet ? (mittomén digitális fényképezővel v telóval lefényképezed, hátha arról eszünkbe jut)
  • Danryu82
    #1132
    Valaki segítsen!!!
  • Danryu82
    #1131
    Hali

    Valőjában én Ps2-őn nyomom és másabb a Pc-s verziónál! Semmi féle motorcsónakkal nem találkoztam.
  • termi66
    #1130
    Szia Jobbra fent van egy szellőző nyílás oda ugorj fel és tovább jutsz.
  • att88ila
    #1129
    Hali!
    7 pályánál elakadtam, de körül tudom irni! Egy katonai laborban vagyok,ott,ahol az adamantiumot belefecskendezték Loganbe. Szerintem ezen a pályán belül egészen a vége felé vagyok elakadva, aholis mozgásérzékelős gépfegyverek vannak a folyosókon. Amikor átmegyek a folyosókon,akkor bemegyek egy új helyiségbe, ahol két mozgásérzékelős fegyver lesz, de azon még könnyedén átmegyek,mert előtte van ilyen fal szerűség. Mikor ezen túljutottam,akkor bemegyek egy másik szobába,ahol kiveszem a rekeszből azt az ovális izét,ami kinyitja az ajtókat, és felviszem a lépcsőn,beteszem,kinyilik az ajtó.És ott odahivom a falt az ajtóhoz aztán szépen megindulok a fal mellet mikor megindul és igy nem lönek le a gépfegyverek.Eljútok a végéhez és ott ne tudok mit csiálni.Segitsetek!!
  • att88ila
    #1128
    Helo!
    Elakadtam annál a pályánál ahol vannak a földön álló lézeres gépfegyverek.Konkrétan ott vagyok ahol od hivod a palánkot,hogy ne löjjönek le a gépfegyverek.Eljútok a végéhez és ott ne tudok mit csiálni.Segitsetek!!!Van hozzá magyarositás???Mert én nem találtam.
  • szabii98
    #1127
    Amikor motorcsónakra kell ugrani?
    E Q
  • Danryu82
    #1126
    Hy

    Én már az 1. pályán elakadtam, mikor át kell ugrálni egy fahídon és a fahíd végén nem tudok átugrani a szembelévő helyre. Mindíg leesek a vízbe és meghalok, mert nem ugrik akkorát az emberem. Hogyan kell továbbjutni? Kérlek titeket segítsetek!!!
  • Sil3nt
    #1125
    koszonom a gyors valaszt, elkepeszto mennyit szenvedtem vele, pedig utolag egyszeru...
  • Prince23
    #1124
    Hát azt a részt ott érzés szerint kell blokkolnia raksit. Időben. Legyél vele szembe, és amikor már eltalálna a rakéta, akkor hamar lenyomod a blokk billt
  • Sil3nt
    #1123
    sziasztok

    elakadtam egy olyan helyen, amikor egy kiscsajt kell kiszabaditanom es elotte van egy ellenseg aki raketakat kuld ram. kiirja, hogy a Z betuvel blokkoljam. ez rendben is van, de hogy tudom kinyirni? felugrani nem tudok hozza es hiaba blokkolom nem uti vissza a raketat. valami tipp?
  • Prince23
    #1122
    Két díjat söpört be a játék:
    VGA awards
  • szabii98
    #1121
    Ahol a laborban vagyok és tologatni kell azt a konténert akkor hogyan kell megcsinálni miután megszereztem a kék energia izét?Mindjárt adok egy képet.

    Ja és hol lehet megnézni hogy hány %-ben tartok a játékban vagy ilyesmi?(Angol nyelvű, esetleg magyarosítást tudnátok adni?)
    Előre is köszi!